auto in vendita  

 Online 57 lexues | 6 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirana
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:33):...Leggi detagli..

Audi

Bulevardi Ri Astir | Tirana
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (13:38):...Leggi detagli..

Renault Shitet reno shenig me dekumeta deri ne fud te vitit 1.9 naft viti 99 Shitet reno shenig familjare shum eknomike manuale 5+1marsha xhama elektrik me g

1,200 Euro Lushnje Shitet Reno Shenig Me Dekumeta Deri Ne Fud Te Vitit 1.9 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):Shitet reno shenig familjare shum eknomike manuale 5+1marsha xhama elektrik me goma 70% naft 1.9 tdi viti 99 per me teper na kotaktoni wha cap...Leggi detagli..

Mercedes-Benz Benz 203 portobagazh dhe Aklas  Shitet Benz 203 me portobagazh viti 2004 Nafte ..sediljet me levizje + ngrohje t

5,500 Euro Tirana Benz 203 Portobagazh Dhe Aklas

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):Shitet benz 203 me portobagazh viti 2004 nafte ..sediljet me levizje + ngrohje te gjitha mershin. sensor parkimi para mbrapa. baxho ahtomat 4000 mi euro.. ejt. shitet aklas viti 2002 manuale benzin gaz te s...Leggi detagli..

Fiat FIAT GRANDE PUNTO 1 .4BENZINE GAZ â—ŹFiat Grande Punto 1.4 Benzin Gaz viti 2007
â—ŹMakina me Dogane
â—Źâ—ŹCmimi

2,999 Euro Tirana Fiat Grande Punto 1 .4benzine Gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):●fiat grande punto 1.4 benzin gaz viti 2007 ●makina me dogane ●●cmimi 2.999€ ●gjendja perfekte ●kondicioner cd esp ●km 210.000 ●nr kontakti 067 6000 107...Leggi detagli..

Mercedes-Benz SAPO ARDHUR MB C 230 BENZINE â—ŹMercedes Benz C230 Benzin viti 2008
â—ŹMakina me Dogane
â—Źâ—ŹCmimi 8.700â‚

8,700 Euro Tirana Sapo Ardhur Mb C 230 Benzine

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):●mercedes benz c230 benzin viti 2008 ●makina me dogane ●●cmimi 8.700€ ●luk amg 4 matic ●motorri ideal per impjant gazi ●salloni lekure ●tavan xhami ●sedile me ngrofje ●navigator ...Leggi detagli..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes-Benz E220 Blueefficiency, Viti 2011 Çmimi 11,000 euro Makina ka dy muaj qe ka ardhur nga jashte, Jane te paguara te gjithe taksat dhe

11,800 Euro Tirana Shitet Mercedes-benz E220 Blueefficiency, Viti 2011 Çmimi 1

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):Makina ka dy muaj qe ka ardhur nga jashte, jane te paguara te gjithe taksat dhe siguracioni per nje vite. sherbimet jane kryer te gjitha, vaj filtra etj. makina mund te kembehet....Leggi detagli..

Renault Makine ne gjendje shume te mire me cmim okazion Shes makine te tipit Reno Megane II, e viitit 2005 -  1.9 diesel me klima dhe me

2,000 Euro Tirana Makine Ne Gjendje Shume Te Mire Me Cmim Okazion

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

30.10.2020 (22:38):Shes makine te tipit reno megane ii, e viitit 2005 - 1.9 diesel me klima dhe me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri me shkurt 2021. makina ka goma hancook te reja, bateri e re turbo, freksion i ri dhe ...Leggi detagli..

Fiat Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

1,100 Euro Tirana Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (22:17):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Leggi detagli..

Mitsubishi

Tirana, Albania | Tirana
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:27):...Leggi detagli..

Mercedes-Benz Mercedes A Class 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

75,000 Leke Tirana Mercedes A Class 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

30.10.2020 (21:47):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Leggi detagli..

Mercedes-Benz Mercedez -Benz c250 turbo dizel Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe fizike.Gati per cdo lloj pro

1,300 Euro Lushnje Mercedez -benz C250 Turbo Dizel

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (21:42):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe fizike.gati per cdo lloj prove...Leggi detagli..

Audi

1,234 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:41):...Leggi detagli..

Alfa Romeo

3,500 Euro Tirana

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:33):...Leggi detagli..

Ford Shitet Ford Mondeo Shitet per pjese Ford Mondeo viti 2002. Probleme ne motorr, taksat deri ne fund

45,000 Leke Tirana Shitet Ford Mondeo

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (21:08):Shitet per pjese ford mondeo viti 2002. probleme ne motorr, taksat deri ne fund te vitit, pa siguracion....Leggi detagli..

Mercedes-Benz

200,000 Leke Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (20:41):...Leggi detagli..

Mercedes-Benz

13,500 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (20:14):...Leggi detagli..

Peugeot PEUGEOT 307 naft 2.0 me dokumenta DERI 2021 PEUGEOT 307 VITI 2005
MOTOR 2.0 NAFT 
DOKUMENTA OK DERI 2021
ME CLIMA 
XHAMA

1,800 Euro Tirana Peugeot 307 Naft 2.0 Me Dokumenta Deri 2021

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

30.10.2020 (20:12):Peugeot 307 viti 2005 motor 2.0 naft dokumenta ok deri 2021 me clima xhama dhe pasqyra elektrike drita kseno...Leggi detagli..

Ford

40,000 Leke Elbasan

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1993 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:45):...Leggi detagli..

Volkswagen Shes makine Gol Super Wolsvagen Volswagen Gol Super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë.

60,000 Leke Tirana Shes Makine Gol Super Wolsvagen

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:32):Volswagen gol super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë. e çrregjistruar nga sistemi. ...Leggi detagli..

Volkswagen Shitet Golf 5 1.9 Nafte!  Shitet Golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004
versioni Comfortline. Cmimi 3000 eu

3,000 Euro Lushnje Shitet Golf 5 1.9 Nafte!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (19:29):Shitet golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004 versioni comfortline. cmimi 3000 euro i padiskutushem! motorri 1.9 nafte 105 ph klm 215 mij kambio manuale 6 marreshe 5+1 pasqyra me palosje dhe sinjale disqe ...Leggi detagli..

Mercedes-Benz

16,500 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (18:57):...Leggi detagli..

Ford

3,000 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (18:56):...Leggi detagli..

Fiat Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Automatike Klima kamera  3900 euro Grande Punto 1.3 Multijet
Model 2008
Me dogane te paguar
E importuar nga Gjer

3,900 Euro Fier Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Automatike Klima Kamera 3900

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

30.10.2020 (18:56):Grande punto 1.3 multijet model 2008 me dogane te paguar e importuar nga gjermania kilometra te pershkruara. 153000 origjinale me garanci shoqeruar me liber sherbimi euro 4 konsumi karburantit(urban) 4....Leggi detagli..

Mercedes-Benz

2,300 Euro Tirana

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:54):...Leggi detagli..

Mercedes-Benz

2,800 Euro Tirana

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:53):...Leggi detagli..

Land Rover

4,000 Euro Tirana

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

30.10.2020 (18:52):...Leggi detagli..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA  LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

4,800 Euro Tirana Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (18:32):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Leggi detagli..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas