construction and restructurings 

 Online 1 Reader | 0 pending ADV

1,000,000 Ndertime dhe Ristrukturime Punime GIPSI

Punime GIPSI

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.46 Km dal centro citta)

B Shoqeria "doni constructions sh.p.k." eshte e specializuar ne punimin e gipsit . zbatimi i mirefillt i projektit i ndjekur nga arkitektet tane, dhe cilesia e materialeve te perdorura jane arsyeja pse ne dominojme tregun qe ne 2003 . cmimet jane me konkurueset. na kontaktoni ne !!! email : doni...

1,000,000

Tirana
111,111 Ndertime dhe Ristrukturime rikonstruksjone vila pishina shtepi punime gipse etc

rikonstruksjone vila pishina shtepi punime gipse etc

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.07 Km dal centro citta)

B Punime t ndryshme, pllaka parket lyerje,gipse, elektrike,hidrauliku, etc... cilesi dhe garanci mbi gjitha 0676993767...

111,111

Tirana
0 Ndertime dhe Ristrukturime ASPIRIME, ULLUQE, TUBA PER SOBA, OXHAQE

ASPIRIME, ULLUQE, TUBA PER SOBA, OXHAQE

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km dal centro citta)

B Ofrojme tuba aspirimi, ulluqe per cati, tuba per sobe, tenda druri dhe oxhaqe te ndryshem. me ekpserience 30 vjecare, ju ofrojme korrektesi dhe cilesi ne punen tone. adresa : unaza e re prane ish hotel roland cel : 069 34 76196...

0

Tirana
11,111 Leke Ndertime dhe Ristrukturime punime dekorative, pllakash parket lyerje patinim punime gipsi izolime cimentato etc

punime dekorative, pllakash parket lyerje patinim punime gipsi izolime

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.56 Km dal centro citta)

B Bejm punime dekorative gips patinim lyrje, pllaka dhe parket.. rikonstruksjone shtepiash pishina izolime te ndryshme sisteme kapot etc cilesi e garantuar/cmim 0676993767...

11,111 Leke

Tirana
6,500 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Pompe sovatimi

Pompe sovatimi

Zone Periferike | Shkoder

B Pompa eshte dhrakos e vitit 2011 e blere me 0 ore pune e blere ne greqi dhe e perdorun veq nga nje pronare ne shqiperi,pompa ka gjuajtjen e dhaqit deri ne katin e 15 pompa vjen e kompletuar me 30 metra zorre dhaqi dhe me 30 metra zorre ajeri dhe pistoleten e dhaqit,pompa eshte e gateshme per gjdo dh...

6,500 Euro

Shkoder
0 Ndertime dhe Ristrukturime NDERTIM DHE RIKONSTRUKSION

NDERTIM DHE RIKONSTRUKSION

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.25 Km dal centro citta)

B Paja construction ofron sherbime ne fushen e ndertimit dhe rikonstruksionit. punime si me poshte: ▪︎punime gipsi ▪︎shtrim parketi ▪︎lyerje ambientesh ▪︎instalime elektrike ▪︎sistem kapote ▪︎dekorime ambientesh per me shume, mund te kontaktoni ne: e-mail: paja_const...

0

Tirana
0 Ndertime dhe Ristrukturime SHERBIME ELEKTRIKE DHE HIDRAULIKE

SHERBIME ELEKTRIKE DHE HIDRAULIKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.84 Km dal centro citta)

B Mundesojm sherbime si: riparime pompash uji shebime hidraulike dhe elektrike shtepiake ...

0

Tirana
111,111 Ndertime dhe Ristrukturime punime ndertimi

punime ndertimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.07 Km dal centro citta)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme. prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. ...

111,111

Tirana
0 Ndertime dhe Ristrukturime Hidraulik instalime dhe riparime

Hidraulik instalime dhe riparime

Vasil Shanto | Tirana (2.63 Km dal centro citta)

B Bej instalime dhe riparime hidraulike...

0

Tirana
111,111 Ndertime dhe Ristrukturime punime ndertimi

punime ndertimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.07 Km dal centro citta)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme.prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. ...

111,111

Tirana
0 Ndertime dhe Ristrukturime shtrim pllakash parket....gipse

shtrim pllakash parket....gipse

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.34 Km dal centro citta)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme.prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. ...

0

Tirana
70,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Tulla ndertimi 25x20x25

Tulla ndertimi 25x20x25

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shiten 1600 tulla ndertimi 25x20x25. cmimi me marreveshje. ...

70,000 Leke

Durres
25,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Karpen, Kavaje - Kerkohet Punetor per pune ndertimi

Karpen, Kavaje - Kerkohet Punetor per pune ndertimi

Zone Periferike | Kavaje

B Pershendetje, kerkohet punonjes per pune ndertimi zona e karpen, kavaje. per cdo te interesuar dhe per me teper informacion, ju lutemi te kontaktoni ne numrat e telefonit; 0693101265 0699794446 0676041498 ...

25,000 Leke

Kavaje
0 Ndertime dhe Ristrukturime BOJAXHI

BOJAXHI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (5.87 Km dal centro citta)

B Bojaxhi me eksperience 25 vjeqare ne tregun grek.lyerje dhe patinime/...

0

Tirana
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme punime guri

Ofrojme punime guri

Zone Periferike | Tirana

B Ofrojme punime guri te llojeve te ndryshme. shtepi/vila guri, avlli,çezma,barbekiy,shtrime dhe veshje guri,kalldrem,kollona,oxhaqe,porta guri,e tjer... Çmime te leverdis'shme,korrektesi,cilesi dhe garanci. nr kontakti: 0682530811...

0

Tirana
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime

Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime

Zone Periferike | Durres

B Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime ...

0

Durres
100 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik

Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik

Tjeter zone | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Trajtime betonesh. tirane. b ejme prerje betoni, asfali, parafabrikat, beton arme (beton me hekur) tulle, hekuri me zero pluhur. hapim dyer, dritare, kafaz shkallesh, kanale hidraulike, kondicionimi, dhe elektrike. punojme me shume kujdes dhe ne ambiente te mobiluara pa ndotur dhe demtuar asgje. ...

100 Leke

Tirana
0 Ndertime dhe Ristrukturime Prerje betonesh

Prerje betonesh

Kamez/Paskuqan | Tirana

B Bejme prerje betonesh me sharr si asfalte, soleta, shtresa betoni, shkall, etj , gjithashtu edhe prishje me matrapik....

0

Tirana
0 Ndertime dhe Ristrukturime Bejme patinime, riparime, boje, leter muri , zbukurime te ndryshme , punojme shpejt e me cilesi .

Bejme patinime, riparime, boje, leter muri , zbukurime te ndryshme , p

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Bejme patinime, savatime dhe grafiate, boje, leter muri dhe riparime te ndryshme. punojm shpejt dhe me cilesi te lart....

0

Tirana
5,000 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Sisteme Italiane Fotovoltaike 70%me lire.

Sisteme Italiane Fotovoltaike 70%me lire.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana

B Impjant fotovoltaik i prodhimit te energjis elektrike. 2 kv.4 kv 6 kv .me cemim okazione....

5,000 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio