holiday arrangements 

 Online 1 Reader | 0 pending ADV

100 Euro Organizime festash SUN FLOWER

SUN FLOWER -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.93 Km nga qendra)

B 🤩sun flower eshte nje dyqan lulesh natyrale i ngritur mbi deshiren dhe perkujdesjen per lulet 🤩 🌹sun flower ka nje vizion te qarte doke ofruar sherbim perfekt jo vetem ne nje dyqan por ne nje seri dyqanesh 🌹cdo buqet e sun flower eshte e kompozuar me dashuri profesionalizem dhe pe...

100 Euro

Tirana
50 Leke Organizime festash Cadra me qera

Cadra me qera

Qender | Shkoder

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Leke

Shkoder
50 Leke Organizime festash Karrige per dasma dhe evente

Karrige per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirana (1.92 Km dal centro citta)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Leke

Tirana
5,000 Leke Organizime festash Dekor per dasma

Dekor per dasma

Zone Periferike | Tirana (4.05 Km dal centro citta)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

5,000 Leke

Tirana
500 Leke Organizime festash Karrige me qera

Karrige me qera

Zone Periferike | Tirana (1.88 Km dal centro citta)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

500 Leke

Tirana
50 Leke Organizime festash Tavolina me qera

Tavolina me qera

Zone Periferike | Tirana (0.32 Km dal centro citta)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Leke

Tirana
50 Leke Organizime festash Karrige me qera

Karrige me qera

Zone Periferike | Tirana (1.92 Km dal centro citta)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Leke

Tirana
500 Leke Organizime festash Cadra me qera per dasma dhe evente

Cadra me qera per dasma dhe evente

Zone Periferike | Durres

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

500 Leke

Durres
500 Leke Organizime festash Tenda me qera

Tenda me qera

Zone Periferike | Tirana (1.92 Km dal centro citta)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

500 Leke

Tirana
500 Leke Organizime festash Tenda me qera

Tenda me qera

Zone Periferike | Lezhe

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

500 Leke

Lezhe
500 Leke Organizime festash Tenda, dekore per dasma dhe evente

Tenda, dekore per dasma dhe evente

Zone Periferike | Kruje

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

500 Leke

Kruje
50 Leke Organizime festash Tenda, dekore per dasma dhe evente

Tenda, dekore per dasma dhe evente

Zone Periferike | Kruje

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Leke

Kruje
60 Euro Organizime festash zbukuro festen 60 euro

zbukuro festen 60 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.96 Km dal centro citta)

B Zbukuroje festen me super cmime, 60 euro dekori i kendit 60 euro dekori i shtrimit te tavolines. ne jemi me super cmime per super ditelindje... bejme edhe me shume se kaq.. *ndricim profesional *dekor per evente *dj *fotograf *kamera *animatore *planifikim eventi *torta * konfeti *print...

60 Euro

Tirana
11,000 Leke Organizime festash Dekor Ditelindje ...... edhe cdo feste tjeter

Dekor Ditelindje ...... edhe cdo feste tjeter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.12 Km dal centro citta)

B Me shume ngjyra dhe detaje te personalizuar, ju sjellim buzeqeshje kudo .... mjaft te na dergoni nje sms @whatsapp mob 0695260052, ne ju bejme me dije te gjitha ofertat tona dhe super idete dhe dekoret qe kemi realizuar..... ...

11,000 Leke

Tirana
60 Euro Organizime festash Dekor ditelindje 60 euro

Dekor ditelindje 60 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.96 Km dal centro citta)

B Zbulo dhe festo me super cmime 60 euro -120 euro dekorin e festes deri ne 30 te ftuar. organizim dhe planifikime ne detaje. super arredime, fantastike dhe shume me lire. ...

60 Euro

Tirana
13,000 Leke Organizime festash Dekore per ditelindje 13000 lek

Dekore per ditelindje 13000 lek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.96 Km dal centro citta)

B I festojme bashke keto festa ! me dekore dhe detaje frymezuese per mbaresi. le ta hedhim kete vit te veshtire duke festuar nen tisin e festes se kuruar nga ne. le te krijojme kujtime te bukura cdo dite! festat zbukurohet me 12.000 lek si fillim per me shume ide dhe detaje e mendojme bashke. ...

13,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Organizime festash Dhurata per festa te personalizuara, Gift Boxes

Dhurata per festa te personalizuara, Gift Boxes

Don Bosko | Tirana (1.92 Km dal centro citta)

B Festat e fundvitit po afrojne dhe na kane gjetur pak keq ekonomikisht. kjo nuk duhet te na ndaloje se beri te lumtur ata qe duam. duke filluar nga 1000 leke ju mund te krijoni dhuraten perfekte tek ne me produkte cilesore. shfletoni fotot per disa ide. kontaktoni ne nr e tel : 0697528552 na gje...

1,000 Leke

Tirana
60 Euro Organizime festash zbukuro festen 60 euro

zbukuro festen 60 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.96 Km dal centro citta)

B Zbukuroje festen me super cmime, 60 euro dekori i kendit 60 euro dekori i shtrimit te tavolines. ne jemi me super cmime per super ditelindje... bejme edhe me shume se kaq.. *ndricim profesional *dekor per evente *dj *fotograf *kamera *animatore *planifikim eventi *torta * konfeti *print...

60 Euro

Tirana
9,000 Leke Organizime festash Dekor Ditelindje !

Dekor Ditelindje !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.96 Km dal centro citta)

B Zbukuroje festen me cmimin me te mire 9000 lek dekori i kendit dhe i tavolines se ftuarve deri ne 10 veta. beje dhjetorin te paharrueshem....

9,000 Leke

Tirana
120 Euro Organizime festash Organizime eventesh

Organizime eventesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.96 Km dal centro citta)

B Zbukuro festen tende me cmimin me te lire 120 euro + transportin. mund te na rezervoni me kete cmim per ditelindjen, fejesen,altarin, apo kendin e ciftit. larmi dhe elegance ne ngjyre. kontakto ne 0695260052. ...

120 Euro

Tirana
120 Euro Organizime festash Dekor ditelindje & festa 120euro

Dekor ditelindje & festa 120euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.96 Km dal centro citta)

B Festo dhe gezoju jetes ! dekoret e festave deri ne 20 persona nisim me 120 euro + transportin kudo qe ndodheni ju. na kontaktoni per te biseduar rreth detajeve apo temen qe ju ofroni. bejme dekorin fiks si ne foto. ...

120 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio