professional services 

 Online 16 Reader | 3 pending ADV

1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirana
1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirana
1,500 Leke Sherbime Profesionale Bileta Avioni -

Bileta Avioni -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.87 Km dal centro citta)

B Hima travel & tours sherbimet : bileta avioni paketa turistike siguracione shendeti rezervim hoteli bileta autobusi - bileta avioni te lira per itali bileta avioni per gjermani bileta avioni per itali na ndiqni http://himatravel.com/blog/bileta-avioni per me shume info. na ...

1,500 Leke

Tirana
100 Euro Sherbime Profesionale Shërbime pastrimi.

Shërbime pastrimi.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.77 Km dal centro citta)

B Pastrime profesionale. larje xhamash. larje fasadash xhami. heqje adezivi dhe pastrim i xhamit. larje mobiljesh. larje dyshemeje. pastrim të ç'do lloj ambienti. për lokale. dyqane. banesa. etj. 0692731445 ......

100 Euro

Tirana
100 Euro Sherbime Profesionale Clean service

Clean service

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.44 Km dal centro citta)

B Pastrime profesionale. larje xhamash. larje fasadash xhami. pastrim të ç'do lloj ambienti. heqje adezivi dhe pastrim të xhamit. larje dyshemeje. larje mobilje. dhe mirëmbajtje. 0692731445...

100 Euro

Tirana
25,000 Leke Sherbime Profesionale Ekspert privat Zjarrfikese

Ekspert privat Zjarrfikese

Don Bosko | Tirana (1.87 Km dal centro citta)

B Ekspert zjarrfikese per hartimin e relacioneve dhe projekteve teknike mbi masat e mbrotjes nga zjarri te cdo lloj objekti. pergatitjen e dokumentacionit per marrjen e aktit teknik dhe lejen nga autoriteti perkatese . i vlefshem per cdo kompani ndertimi, studio projektimi dhe subjekt privat...

25,000 Leke

Tirana
20,000 Leke Sherbime Profesionale Deklarim per bizneset online

Deklarim per bizneset online

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B une ofroj: *****deklarim per punet qe behen online • perpunimi i faturave te blerjeve • perpunimi i faturave te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i librave te blerjeve dhe te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i formularit te tvsh-se, • pergatitja dhe deklarimi i formularit t...

20,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Sherbime Profesionale Larje xhamash

Larje xhamash

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.77 Km dal centro citta)

B Larje xhamash dhe fasada xhami. heqje reklama adezivi dhe pastrim te xhamit. 0692731445 ...

1,000 Leke

Tirana
100,000 Leke Sherbime Profesionale Konstruksione dhe karpenteri metal mekanike

Konstruksione dhe karpenteri metal mekanike

Vore | Tirana (16.01 Km dal centro citta)

B E.m.a.s metal construction eshte shoqëri qe operon në fushën e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve mekanike dhe karpenterise metalike, per industri , energjitike, dhe miniera . selia e kompanise gjendet ne rrugen nacionale vore-maminas km.1, ku dhe disponon një kapanon ...

100,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Sherbime Profesionale Konsulence ligjore

Konsulence ligjore

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana

B Ofrojme një gamë të gjerë shërbimesh në fushën juridike. fushat e praktikës: ligji i detyrimeve dhe kontratave; cështjet gjyqësore; korporata; punësimi dhe marrëdheniet industriale; e drejta familjare; energjia e infrastruktures publike; ligji për patentë dhe pronësia inte...

10,000 Leke

Tirana
3,000 Leke Sherbime Profesionale INSTALOJME LOJRA NE PS3

INSTALOJME LOJRA NE PS3

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km dal centro citta)

B Instalojme cip ne te gjitha llojet e ps3 instalojme multiman 4.86 mund te instaloni te gjitha lojrat qe ju deshironi dhe mund ti luani ato online cmimi i diskuteshem cel 0688287801...

3,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.52 Km dal centro citta)

B Shërbime dhe konsulencë financiare për të gjitha llojet bizneseve shërbimet kryesore të ofruara: -regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve; -përpilimi dhe deklarimi i librave të blerjes dhe shitjes; -përgatitja dhe deklarimi i formularit të tvsh-së; -përgatitja dhe dekla...

10,000 Leke

Tirana
100 Euro Sherbime Profesionale Ofrojme sisteme filtrimi uji dhe ajri me garanci te perjetshme.

Ofrojme sisteme filtrimi uji dhe ajri me garanci te perjetshme.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.03 Km dal centro citta)

B Ofrojme sisteme filtrimi uji dhe ajri me garanci te perjetshme dhe pa kosto mirmbajtje mujore.ne jemi distributori i certifikuar i kompanise carico jo vetem per shqiperine por per te gjithe ballkanin i kompanise meme e cila ndodhet ne florida tashme prej me shume se 5 dekadash.duke qene se jemi ne f...

100 Euro

Tirana
2,500 Leke Sherbime Profesionale Ofrojme kurse

Ofrojme kurse

Brryli | Tirana (0.83 Km dal centro citta)

B Ofrojme kurse per lenden e kimise per klasat 8-12, si dhe per student te mjeksise, fshn, ubt, fshn etj cmime te favorshme...

2,500 Leke

Tirana
6,000 Leke Sherbime Profesionale Pastrime apartamentesh

Pastrime apartamentesh

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.38 Km dal centro citta)

B Ofrojme pastrime te apartamentit,pastrime bazike, gjenerale pas punimeve,pastrime kendesh,dyshekesh,higjenizime te apartamentit tuaj....

6,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Sherbime Profesionale Shërbime fotografike

Shërbime fotografike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.11 Km dal centro citta)

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. fashion, event, wedding, sete të personalizuara etj. mbi të gjitha kualitet dhe çmime shumë të arsyeshme. për tu njohur më shumë rreth punës time kliko linkun më poshtë https://500px.com/gentishembitraku...

10,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbim ligjore,avokatore,gjyqësore.

Sherbim ligjore,avokatore,gjyqësore.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.87 Km dal centro citta)

B Ofrojme sherbime ligjore: -asistencë dhe konsulencë juridike për individë. -asistencë dhe pëfaqësim gjyqësor për kompani. -përfaqësim në çështje gjyqësore penale,civile,tregtare,familjare,te punës,administrative. adresa:tiranë,rr."myslym shyri",p 56/2. ju mirëpresim....

40,000 Leke

Tirana
1,500 Leke Sherbime Profesionale Ofroj seanca mesimi private Matematike

Ofroj seanca mesimi private Matematike

Brryli | Tirana (1.11 Km dal centro citta)

B Ofroj seanca mesimi private per lendet shkencore (fillore dhe 9 vjecare) kryesisht matematike....

1,500 Leke

Tirana
5,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime financiare

Sherbime financiare

Qender | Durres

B Ju ofrojme keto sherbime financiare: mbajtjen e llogarive te biznesit tuaj dhe librave te kontabilitetit, bazuar ne standartet kombetare te kontabilitetit (kontabiliteti i informatizuar). regjistrimi i faturave tatimore te shitjes,blerjes regjistrimi i bankave regjistrimi i arkes regjistrim...

5,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime Topografike

Sherbime Topografike

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Jam inxhinier gjeodet /topograf i licensuar dhe ofroj sherbimet topografike si me poshte : 1-plane rilevimi ne shkalle te ndryshme 2-rilevime inxhinierike dhe kadastrale 3-rilevime sheshesh per leje ndertimi 4-ekspertize pronash 5-piketime objektesh civil dhe industrial 6- projektim rruge...

1,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio