animals and birds  373 Announcements

 Online 7 Reader | 1 pending ADV

125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirana
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
1,000,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lope

Shiten lope

Qender | Permet

B Shiten lope .per me shume informacion kontaktoni numrin 0695713221...

1,000,000 Leke

Permet
4,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen sharri

Qen sharri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana

B Shiten 4 kelyshe 2muajsh eshte bere vaksina e pare te gjithe 4000 leke...

4,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirana (3.18 Km dal centro citta)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirana
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen leshator ..

Qen leshator ..

Currilat | Durres

B Qen leshator kelysh femna 1 muajsh.jane falas per shkak se do largohem nga ky vend dhe nuk ka kush ti mbaje jane falas...

2,000 Leke

Durres
100 Euro Tregu Kafshe e shpende shes qen keysha 1 muajsh

shes qen keysha 1 muajsh

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (2.33 Km dal centro citta)

B Kelysha presa canario...

100 Euro

Tirana
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet Kelysh Pit Bull

Shitet Kelysh Pit Bull

Laprake | Tirana (2.96 Km dal centro citta)

B Shitet kelysh pit bull 100% i paster mosha 2 muajsh kontaktoni ne whatcap nr 0695389738...

50 Euro

Tirana
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirana (2.24 Km dal centro citta)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirana
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

Uji i ftojte | Vlore

B Shitet / nderrohet qen rraces pitbull i paster i ardhur nga greqia mosha 1.5 vjec vendi vlore per m shume informacion0699568397...

10,000 Leke

Vlore
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Pastor gjerman ne shitje

Pastor gjerman ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.35 Km dal centro citta)

B Pastor gjerman ne shitje mosha 10 muajsh i vaksinuar dhe i pajisur me certifikat mjekeore . cimi 30.000 te reja i diskutueshem ....

30,000 Leke

Tirana
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Mace persian

Mace persian

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.76 Km dal centro citta)

B Mace persian per 2 vjec...

100 Euro

Tirana
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet super Rottweiler

Shitet super Rottweiler

Qender | Fier

B Shitet super rottweiler femer 1 vjece. e vaksinuar dhe eshte me librez vaksinimi. shum e mire per ruajte objektesh vila makazina pune oborre etj.. vetem telefonata serioze flm...

100 Euro

Fier
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele Maceje siberiane

Kotele Maceje siberiane

Qender | Vlore

B Kotele maceje siberiane nje muajshe e gjysem.ritur ne kushte shpije me ushqim rosmani dhe rere te bardhe si dhe nen kujdes vetirinar. cmimi eshte vetem per te mbuluar koston e ritjes. ...

10,000 Leke

Vlore
215 Euro Tregu Kafshe e shpende THE ASSAF SPANISH LOCATION

THE ASSAF SPANISH LOCATION

Qender | Sarande

B We sell spanish assaf sheep (with 215 eyro head) which are characterized by the high quality of milk production, great sturdiness, rapid development and high fertility (village finiq municipality of finiq near saranda) nr. contact +355688527838, +355692688702 , +355694793908...

215 Euro

Sarande
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
50 Leke Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e t tj

shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e

| Vlore

B Pitbull nga prinder te stervitur ...

50 Leke

Vlore
300 Euro Tregu Kafshe e shpende shiten qen te rraces pidbull tigrato 100% i paster 5 muajsh

shiten qen te rraces pidbull tigrato 100% i paster 5 muajsh

Qender | Fier

B Shiten qen te rraces pitbull dhe doberman cmimi 300 € mosha 5 muajsh 0695345807...

300 Euro

Fier
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Buy the dog Pit Bull and Pastor

Buy the dog Pit Bull and Pastor

Qender | Lezhe

B I ask to buy a pit bull dog and a belgian or tedesk pastor with a reasonable price, possibly being a male...

50 Euro

Lezhe
60 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten kelysh pitbull rrac s paster

Shiten kelysh pitbull rrac s paster

| Fier

B Shiten kelysh pitbull rrac e paster te ardhur nga jasht prinderit e tyre jan nga 50 ditesh me nje vaksin fe bere dhe shum te shendetshem...

60 Euro

Fier
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet qen pitbull

Shitet qen pitbull

| Tirana (5.90 Km dal centro citta)

B Eshte qen pitbull rrac e paster shume i dashur me njerezit eshte rreth 8-9 muajsh mashkull mund te mbahet edhe brenda ka rreth 2 jave qe e mbaj jashta i jane bere te gjitha vaksinimet dhe kontrollet tek veterineri eshte i shendetshem! te interesuarit te dergojne sms +355696280132 ose ...

150 Euro

Tirana
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirana

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Sittet qen Pastor, Belgo-Gjerman.

Sittet qen Pastor, Belgo-Gjerman.

| Tirana

B Seksi femer, mosha 5 vjec, e paciftezuar....

5,000 Leke

Tirana
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Pastor belg

Pastor belg

| Tirana

B Pastor belg groenendael dna nga prinder te shkolles policore.raca dhe genet e nenes dhe te babait besnik roje personal prone bisnesi 100% luftarak i urdheruar 100%. do refuzohen persona qe do mbajne qente ne apartamente. ...

100 Euro

Tirana
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirana

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio