furniture and electro households 

 Online 5 Reader | 2 pending ADV

80,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes banak, kondrabufe, aneks gatimi.

Shes banak, kondrabufe, aneks gatimi.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km dal centro citta)

B Bufeja eshte e mirembajtur, shitet pa pajisjet (sobe lavastovilje, mikrovale). cmimi perfshin lavamanin dhe aspiratorin. ka gjatesi 5.0 ml. ...

80,000 Leke

Tirana
350 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 2 Monitor AOC 27 inch

2 Monitor AOC 27 inch

Don Bosko | Tirana (1.72 Km dal centro citta)

B Monitoret jane ne gjendje shume te mire pothuajse te ri. 27 inch ultra thin, glass bezels, frameless design, 2 x hdmi, vga, speakers i2757fm. shiten edhe vecmas cmimi: 350 euro secili...

350 Euro

Tirana
4,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake KARRIGE ME RROTA

KARRIGE ME RROTA

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.31 Km dal centro citta)

B Karrige me rrota eshte te perdour gjendje 5/5 0698238939 whatsapp ...

4,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tapet leshi

Tapet leshi

Don Bosko | Tirana (1.72 Km dal centro citta)

B Shitet tapeti i leshit. dimensionet 2 me 2.5cm tapeti eshte ne gjendje shume te mire....

10,000 Leke

Tirana
11,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Pasqyre me korniz druri

Pasqyre me korniz druri

Don Bosko | Tirana (1.72 Km dal centro citta)

B Shitet pasqyra me korniz druri - klasike ...

11,000 Leke

Tirana
4,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake krevat per bebe - femije

krevat per bebe - femije

Fresku/Linze | Tirana (2.91 Km dal centro citta)

B Shitet brefati per femije per arsye mos perdorimi nr i kontaktit 0694533869...

4,000 Leke

Tirana
2,900 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten tavolina PC per vetem 2900 Leke.

Shiten tavolina PC per vetem 2900 Leke.

Kodra e Diellit | Tirana (1.75 Km dal centro citta)

B Shiten tavolina pc per vetem 2900 leke. tavolina ka gjithashtu dhe vendin per tastieren. gjendja: te reja, ne kuti. gjenden ne 2 colore te ndryshme. kontakt: cel/wpp: 0674015244...

2,900 Leke

Tirana
198 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolina zyre per vetem 198 euro.

Tavolina zyre per vetem 198 euro.

Kodra e Diellit | Tirana (1.75 Km dal centro citta)

B Shiten tavolina zyre per vetem 198 euro. gjendja: 1 muaj perdorim, gati si te reja. gjenden ne 2 ngjyra te ndryshme. kontakt: cel/wpp: 0674015244...

198 Euro

Tirana
250 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kendi 250 euro

Shitet kendi 250 euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.98 Km dal centro citta)

B Me përmasat 260 x 200 i përdorur është në gjendje të mirë. ...

250 Euro

Tirana
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet sobe inox korent-gaz

Shitet sobe inox korent-gaz

Laprake | Tirana (3.10 Km dal centro citta)

B Sobe pothuajse e pa perdorur gjendje shume te mir pune perdoret me korent ose me gaz ...

150 Euro

Tirana
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET BUFE 2M E RE

SHITET BUFE 2M E RE

Fresku/Linze | Tirana (4.36 Km dal centro citta)

B Perzgjidh mobileri megi , nese po planifikoni te mobiloni shtepine tuaj. bufe e re 2 metra , me lavamanin e perfshire. transport falas ne tirane. ...

35,000 Leke

Tirana
45,900 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA + TAVOLINE MESI PER VETEM 45900 LEKE

SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA + TAVOLINE MESI PER VETEM 45900 LEK

Fresku/Linze | Tirana (4.36 Km dal centro citta)

B Te duhet nje divan praktik per shtepine tuaj? arredo ambientin tend te rehatshem te ndjenjes me produktet cilesore dhe cmime ekonomike , qe ju ofron mobileri megi. mos humbisni oferten e ketij divan kendi me dy pupa dhe tavoline mesi per vetem 45900 leke. transport falas ne tirane....

45,900 Leke

Tirana
79,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SET DHOME GJUMI E RE

SET DHOME GJUMI E RE

Fresku/Linze | Tirana (4.36 Km dal centro citta)

B Krijo dhomen tende te rehatshme ne shtepi me setin e dhomes se gjumit , i cili perfshine nje dollap te bollshem , dy komodina , nje komo , pasqyre dhe krevati me trine , qe ju ofron rehati elegante dhe stil. cmimet me te mira ne treg , dhe jua sjellim me transport falas ne tirane....

79,000 Leke

Tirana
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.71 Km dal centro citta)

B Beko 7 kg a++ 3 muj garanci gjendje te mir pune...

15,000 Leke

Tirana
680 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend divani

Shitet kend divani

Qender | Fier

B Shitet kënd me permasa (300 x 200) cm, me cope te cilesise me te mire ne treg, me kembe metalike, shume i rehatshem. design i 2020, i kombinueshem me cfaredolloj stili interieri, vetem 3 muaj i perdorur. se bashku me kendin, jepen dhe mbulesat te dizenjuara enkas per te. Çmimi 680€ i diskutu...

680 Euro

Fier
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.71 Km dal centro citta)

B Beko 7kg a++...

150 Euro

Tirana
200 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Poltron karrike kolltuk

Poltron karrike kolltuk

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (4.47 Km dal centro citta)

B Poltron material druri veshje lëkure origjinale...

200 Euro

Tirana
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje të perdorura dhe të reja

Mobilje të perdorura dhe të reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (1.44 Km dal centro citta)

B Shesm mobile te reja dhe te perdorura bejme transport malli dhe montime e cmontime...

16,000 Leke

Tirana
27,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Poltron

Poltron

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (4.47 Km dal centro citta)

B Poltron me skelet druri me veshje lëkure origjinale te pa perdorura fare. akull te reja...

27,000 Leke

Tirana
400 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

Kamez/Paskuqan | Tirana (3.54 Km dal centro citta)

B Okazion shitet kondicioneri portativ me rrota shume praktik klass a ne ngrohje klass a+ ne ftohje argo i marre ne itali per meter katror te konsiderushme shitet per mos perdorim edhe shume estetik vetem te interesuarit te telefonojne...

400 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio