bicycle 

 Online 1 Reader | 1 pending ADV

800 Euro Bicikleta Biciklete elektrike me bateri

Biciklete elektrike me bateri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana

B Biciklete elektrike me bateri 48 v, e markes gjermane proline fischer mtb em 1608, 27.5 inch, me 24 marshe shpejtesie, me vetem 200 km te pershkuara. ekran led, 2 diskofrena, suspansion para, me parafango dhe skare. ...

800 Euro

Tirana
150 Euro Bicikleta Shitet City Bike

Shitet City Bike

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km dal centro citta)

B Shitet biciklet 🚵‍♀️ gjermane   28-ce city bike  pothuajse e re shum pak e perdorur,    8 x 3 marrshe  dritat funksionale  para mbrapa me dinamo pjeset shimano ne   gjendje  shum te mir   cmimi 180 mij lek  info whatsapp...

150 Euro

Tirana
230 Euro Bicikleta Biciklete RIXE FULL SHIMANO

Biciklete RIXE FULL SHIMANO

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Biciklete 26 me pjeset full shimano made in germany me 8 marsha shpejtesie dhe me 3 pjata shimano (8×3) kamanjoli shimano deore nderruesi i pjates shimano acera me diskofrena amortizimi "sr suntour" me dopjo disk marka "treeway" pedalet shimano...

230 Euro

Tirana
200 Euro Bicikleta Shes Biçikletë Citybike E RE

Shes Biçikletë Citybike E RE

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km dal centro citta)

B Shes biciklete btwin (unisex). masa m. goma 26. marrshe 6. cmimi 200 euro....

200 Euro

Tirana
9,000 Leke Bicikleta MTB 26-CE

MTB 26-CE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.17 Km dal centro citta)

B Mtb 26-ce:marshe shimano 7×3: full suspension: amortizim-para dhe ne mes: cilesi e garantuar : info wats up ose viber:...

9,000 Leke

Tirana
7,500 Leke Bicikleta Biciklet 24-ce

Biciklet 24-ce

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (2.46 Km dal centro citta)

B Biciklet 24-ce e kompletuar me zgare dhe parafango; marshe shimano 7×3: info wats up ose viber; na kontaktoni:...

7,500 Leke

Tirana
10,000 Leke Bicikleta Mtb from Germany

Mtb from Germany

Don Bosko | Tirana (2.13 Km dal centro citta)

B Mtb from gerany::: marshe 7×3: amortuzator para dhe ne mes: cilesi e garantuar: info wsts up ose viber:...

10,000 Leke

Tirana
9,000 Leke Bicikleta MTB SHIMANO

MTB SHIMANO

Brryli | Tirana

B Mtb shimano 26-Çe.... ((((okazion marshe☆7×3... ((( goma te mbajtura dhe shale e re: info :wats up ose viber: transporti falas...

9,000 Leke

Tirana
230 Euro Bicikleta BICIKLETE YAZOO DEVIL🇩🇪

BICIKLETE YAZOO DEVIL🇩🇪

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B full shimano made in germany 🇩🇪 kamanjoli i pasem shimano tourney kamnjoli i pare shimano tourney amortizim sr suntour dinamo shimano nexus me drita led origjinale para dhe mbrapa  ...

230 Euro

Tirana
280 Euro Bicikleta Saifei

Saifei

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.40 Km dal centro citta)

B Biciklet saifei mtb me super goma mali gjithcka ne rregull ne perdorim gjendje shume e mir. frena dhe marshe shimano me discofrena marshet 3x7. cmimi i diskutueshem....

280 Euro

Tirana
8,500 Leke Bicikleta Mtb 26 italiane.Giagni bugno.

Mtb 26 italiane.Giagni bugno.

Fresku/Linze | Tirana (4.36 Km dal centro citta)

B Shitet mtb 26 italiane.marshe shimano revo shift.kampanjol shimano tourney.kopertona e komardare akull te rinj.gomina te reja.amortizator dopjo para e mbrapa.super cilesi.super cmim.8500 lek....

8,500 Leke

Tirana
450 Euro Bicikleta Shitet MTB - 26 C

Shitet MTB - 26 C

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km dal centro citta)

B Shitet biciklet 26ce, 🚵‍♂️ stevens - frena alkoli prodhim gjermane 9 x 3 marrshe trupi full alumin, pjeset shimano - slx ne gjendje super te mir cmimi 450 €uro info whatsapp ...

450 Euro

Tirana
135 Euro Bicikleta Shitet MTB.26 .

Shitet MTB.26 .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km dal centro citta)

B Shitet 🚵‍♂️ biciklet 26ce, -prodhim gjermane 8 x 3 marrshe trupi full alumin pjeset shimano ne gjendje shum te mir cmimi 160 mij lek info whatsapp ...

135 Euro

Tirana
135 Euro Bicikleta Shitet MTB.NR26

Shitet MTB.NR26

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km dal centro citta)

B Shitet biciklet 26ce, 🚵‍♂️ prodhim gjermane 8 x 3 marrshe pjeset shimano ne gjendje te mir - cmimi 170 mij lek info whatsapp ...

135 Euro

Tirana
155 Euro Bicikleta Shitet City Bike . Nr28

Shitet City Bike . Nr28

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km dal centro citta)

B Shitet biciklet 🚵‍♀️ gjermane 28-ce city bike pothuajse e re shum pak e perdorur, 8 x 3 marrshe dritat funksionale para mbrapa me dinamo pjeset shimano ne gjendje shum te mir cmimi 190 mij lek info whatsapp ...

155 Euro

Tirana
9,000 Leke Bicikleta Montain Bike top BIKE

Montain Bike top BIKE

Brryli | Tirana

B Mtb me super ofert::: from germany; marshe 7×3 ::: full suspension; info wats up...

9,000 Leke

Tirana
60 Euro Bicikleta Mc kenze1

Mc kenze1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shes biciklet[img][/img]...

60 Euro

Tirana
5,000 Leke Bicikleta Biciklet ne shitje

Biciklet ne shitje

Kamez/Paskuqan | Tirana

B Bicikleta esht n super gjendje krejt pjest shimano esht me 12 marshe me frena alkoli ka spr aks mesi esht spr bike gjermane esht gjys per gjys karbon...

5,000 Leke

Tirana
100 Euro Bicikleta Biciklete Femerore

Biciklete Femerore

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Okazion ! shitet biciklete femerore ne gjendje shume te mire me nje cmim shume ekonomik , i diskutueshem....

100 Euro

Tirana
60 Euro Bicikleta Shes Biciklete Amerikane per arsye mos perdorimi

Shes Biciklete Amerikane per arsye mos perdorimi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km dal centro citta)

B Shitet biciklete amerikane per arsye mos perdorimi ...

60 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio