noleggio auto  30 njoftime

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro MAKINA ME QERA-RENT A CAR Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cilesia shum e mire.
Sherbime ne te

Makina Me Qera-rent A Car

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

17.03.2019 (15:49):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. cilesia shum e mire. sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

22 Euro FIRST CAR RENT Economic Category First rent car ju ofron makina categorise economike me cmimet me te mira ne tre

First Car Rent Economic Category

Tirana
Nafte Karburanti
2017 Viti
110,000 Kilometra

16.03.2019 (12:48):First rent car ju ofron makina categorise economike me cmimet me te mira ne treg : dacia sndero 2017 / 1.5nafte / manuale : 1-6dite / 22 euro 7-12 dite / 20 euro 13-25 dite / 18 euro 25-40 dite / 16...Read the details..

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 der

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirana
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

16.03.2019 (12:47):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6 deri ne 11 dite cmimi 13 euro 12 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me koh...Read the details..

20 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA.. Ofrojme makina me qera te nje cilesie shum te mire.
Cmimet fillojne nga 20 euro

Rent A Car-makina Me Qera..

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

16.03.2019 (09:39):Ofrojme makina me qera te nje cilesie shum te mire. cmimet fillojne nga 20 euro. sherbimi ofrohet ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

25 Euro FIRST CAR RENT Premium & Luxury Category Makina me qera kategoria Premium & Luxury Category 

Hyundai I30 2013/ 1

First Car Rent Premium & Luxury Category

Tirana
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

15.03.2019 (23:07):Makina me qera kategoria premium dhe luxury category hyundai i30 2013/ 1.6nafte/ manuale : 1-6dite / 30 euro 7-12 dite / 27 euro 13-25 dite / 25 euro 25-40 dite / 22 euro renault meg...Read the details..

15 Euro Makina me Qera- Cani Makina me Qera-Cani ofron makina te tipeve te ndryshme duke filluar nga 15 €/d

Makina Me Qera- Cani

Lushnje
Benzin Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

15.03.2019 (22:33):Makina me qera-cani ofron makina te tipeve te ndryshme duke filluar nga 15 €/dita. ndodhemi ne rrethrrotullimin e Çermes,autostrada tr-fr, lushnje. ofrojm sherbim te shpejt ,korrekt edhe me kontrat te r...Read the details..

50 Euro Volkswagen Caravelle T5 Jepet me qera Volkswagen T5 Caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire ba

Volkswagen Caravelle T5

Tirana
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

15.03.2019 (22:29):Jepet me qera volkswagen t5 caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire bagazhesh, konsum nafte shume i ulet: extraurban - 5.7 l/km, combined: 6.8 l/km, urban: 8.4 l/km, perfekte per familje te medha, gru...Read the details..

20 Euro JAPIM MAKINA ME QERA NE SHQIPERI MAKINA ME QERARENT A CAR IN ALBANIA

Cmimi duke filluar nga 20 euro.
Cilesi s

Japim Makina Me Qera Ne Shqiperi

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

15.03.2019 (22:04):Makina me qerarent a car in albania cmimi duke filluar nga 20 euro. cilesi shum e mire. sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

11.03.2019 (09:42):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Read the details..

20 Euro MAKINA ME QERA NE SHQIPERI Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Sherbime ne te gjithe Shqiperine.
Cil

Makina Me Qera Ne Shqiperi

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

10.03.2019 (15:17):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. per me shum kontaktoni ne : +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

40 Euro FIRST CAR RENT Category SUV First rent car ju ofron makina SUV me cmimet me te mira ne treg :

Toyota Rav4

First Car Rent Category Suv

Tirana
Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

04.03.2019 (16:26):First rent car ju ofron makina suv me cmimet me te mira ne treg : toyota rav4 2012 /2.2 nafte / automatike : 1-6dite / 55 euro 7-12 dite / 50 euro 13-25 dite / 45 euro 25-40 dite / 40 euro daci...Read the details..

18 Euro FIRST CAR RENT ( Mini Category ) First rent car ju ofron makina mini category me cmimet me te mira ne treg :

First Car Rent ( Mini Category )

Tirana
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

04.03.2019 (16:26):First rent car ju ofron makina mini category me cmimet me te mira ne treg : toyota yaris 2007 / 1.0 benzine / manuale : 1-6 dite / 14 euro 7-12 dite / 13 euro 13-25 dite / 12 euro 25-40 dite...Read the details..

68 Euro Fugona me qera First rent car ofron fugona me qera 
Mercedez Benz Vito (7+1) 2.0 nafte viti 20

Fugona Me Qera

Tirana
Nafte Karburanti
2011 Viti
70,000 Kilometra

18.02.2019 (10:36):First rent car ofron fugona me qera mercedez benz vito (7+1) 2.0 nafte viti 2011 cmimi 68 euro dita mercedez benz vito (8+1) 2.0 nafte viti 2009 cmimi 65 euro dita dacia lodgy (5+2) 1.5 nafte viti 2017 cm...Read the details..

50,000 Euro Makina me qera Makina ikonomike me qera manuals dhe kambio automatike cmimet te arsyeshme.

Makina Me Qera

Elbasan
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

08.01.2019 (18:09):Makina ikonomike me qera manuals dhe kambio automatike cmimet te arsyeshme....Read the details..

Kambio: Manual

50,000 Euro

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirana
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

03.01.2019 (11:23):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Read the details..

17 Euro MAKINA ME QERA NE RINAS-RENT A CAR RINAS Japim makina me qera duke filluar nga 17 euro.
Cilesi dhe sherbime shum te mira

Makina Me Qera Ne Rinas-rent A Car Rinas

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:24):Japim makina me qera duke filluar nga 17 euro. cilesi dhe sherbime shum te mira. per me shum kontaktoni ne; +355676084445...Read the details..

Kambio:

17 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA NE TIRANE. Ofrojme makine me qera me cmimet me konkuruese ne treg.
Makina te nje cilesie t

Makina Me Qera Ne Tirane.

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Ofrojme makine me qera me cmimet me konkuruese ne treg. makina te nje cilesie te larte. cmimi: duke filluar nga 20 euro. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cilesi shum e mire.
Sherbime ne te jg

Rent A Car-makina Me Qera

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. cilesi shum e mire. sherbime ne te jgithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne:+355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro SHQIPERI-MAKINA ME QERA Cmimet me konkuruese ne treg,duke filluar nga 20 euro.
Cilesia shum e mire.
Pe

Shqiperi-makina Me Qera

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Cmimet me konkuruese ne treg,duke filluar nga 20 euro. cilesia shum e mire. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro Makina me qera ne Tirane Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Ofrojme sherbime ne te gjithe Sh

Makina Me Qera Ne Tirane

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesi shum e mire e makinave. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA me QERA .. Makina me qera ne te gjithe Shqiperine.
Cmimet filljojne nga 20 euro.
Cilesia

Makina Me Qera ..

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera ne te gjithe shqiperine. cmimet filljojne nga 20 euro. cilesia e makinave shum e mire. kontaktoni ne: +355676084445 ...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR IN ALBANIA. Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cilesi shum e mire.
Ofrojme sherbime

Rent A Car In Albania.

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. cilesi shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe vendin. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR IN ALBANIA Makina me qera me cmimet me te lira ne treg. Duke filluar nga 20 euro.
Cilesia

Rent A Car In Albania

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera me cmimet me te lira ne treg. duke filluar nga 20 euro. cilesia shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA me QERA Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cmimet me te lira. Cilesia e mak

Makina Me Qera

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro. cmimet me te lira. cilesia e makinave shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum telefonini ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA NE TE GJITHE SHQIPERINE Ofrojme makina me qera ne te gjithe Shqiperine.
Cilesia e makinave shum e mire.

Makina Me Qera Ne Te Gjithe Shqiperine

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Ofrojme makina me qera ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. cmimet me te lira ne treg. duke filluar nga 20 euro. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR IN ALBANIA-MAKINA ME QERA NE SHQIPERI Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Sherbime ne te gjithe Shqiperine. 
Ci

Rent A Car In Albania-makina Me Qera Ne Shqiperi

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. ofrojme cmimet me te mira dhe me te lira ne treg. per me shum kontaktoni ne +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA--RENT A CAR IN ALBANIA Japim makina me qera duke filluar me 20 euro.
Ofrojme sherbime ne te gjithe Shq

Makina Me Qera--rent A Car In Albania

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Japim makina me qera duke filluar me 20 euro. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. per me shum telefononi ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA NE TE GJITHE SHQIPERINE (RENT A CAR IN ALBANIA) MAKINA ME QERARENT A CAR IN ALBANIA
 Cmimet me konkuruese ne treg.
Cilesia e m

Makina Me Qera Ne Te Gjithe Shqiperine (rent A Car In Albani

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qerarent a car in albania cmimet me konkuruese ne treg. cilesia e makinave shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

20 Euro

17 Euro OFROJME MAKINA ME QERA MAKINA ME QERA-RENT A CAR
Cmimet me te lira.
Cilesi dhe sherbime shum te mira.

Ofrojme Makina Me Qera

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera-rent a car cmimet me te lira. cilesi dhe sherbime shum te mira. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Read the details..

Kambio:

17 Euro

17 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA NE TIRANE dhe ne RINAS Ofrojme makina me qera duke filluar nga 17 euro.
Cilesi shum e mire.
Na gjeni

Rent A Car-makina Me Qera Ne Tirane Dhe Ne Rinas

Tirana
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Ofrojme makina me qera duke filluar nga 17 euro. cilesi shum e mire. na gjeni ne tirane dhe rinas. per me shum kontaktoni ne: +355676084445 ...Read the details..

Kambio:

17 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas