attivit� commerciale in vendita 

 Online 0 Reader | 2 pending ADV

600,000 Leke Biznes ne shitje 💥 Shiten pajisjet per kompletim total per butik bashke me veshje te reja!💥

💥 Shiten pajisjet per kompletim total per butik bashke me veshje te -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km nga qendra)

B 📌shiten pajisjet per kompletim total per butik! 📌shitet i gjithe biznesi me oriendi si dhe veshje mall i ri. 🔅4 rafte te medhenj 🔅2 rafte te vegjel 🔅1 tavoline 🔅2 manekina 👗 malli eshte i gjithi me rroba te reja, h&m, mango, bershka, zara, pink woamn, next, new...

600,000 Leke

Tirana
5,000 Euro Biznes ne shitje Shitet platforma dhe biznesi i FilloPune.al

Shitet platforma dhe biznesi i FilloPune.al -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.35 Km nga qendra)

B Okazion! shitet platforma dhe biznesi i agjencise se punesimit fillopune.al shitet, faqja e webit, faqja e facebook 18.5k, profili i facebook 5k, grupi i facebook 3.2 k, instagrami 2k, linkendin 1k. e gjithe platforma emailet numri telefonit. domain i fillopune.al & fillopune.com kantaktet e par...

5,000 Euro

Tirana
3,000 Euro Biznes ne shitje Shiten paisje per pizzeri

Shiten paisje per pizzeri

Don Bosko | Tirana (1.72 Km dal centro citta)

B Shiten paisje per pizzeri, te perdorura me pak se 1 vit, 3 mije € bashke me motor me kosh....

3,000 Euro

Tirana
25,000 Euro Biznes ne shitje Shitet Parukeri

Shitet Parukeri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.62 Km dal centro citta)

B Shitet parukeri mjaft moderne, ne rruge kryesore medar shtylla ne komunen e parisit me klientele te ngritur. eshte ne gjendje pune dhe totalisht e pajisur me cdo lloj produkti te nevojshem. ...

25,000 Euro

Tirana
12,000 Euro Biznes ne shitje Shtet Ambient Biznesi ne zonen e Ali Demit

Shtet Ambient Biznesi ne zonen e Ali Demit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.34 Km dal centro citta)

B 📣shtet ambient biznesi ne zonen e ali demit 📍ambienti ndodhet i poziconuar ne hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesore ne zonen e ali demit. 🔅me nje siperfaqe totale prej 200 m2 eshte i organizuar: •hapesira ku mund te ushtrohet biznesi qe eshte totalishte i kompletuar...

12,000 Euro

Tirana
12,000 Euro Biznes ne shitje Shtet Ambient Biznesi ne zonen e Ali Demit

Shtet Ambient Biznesi ne zonen e Ali Demit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.34 Km dal centro citta)

B 📣shtet ambient biznesi ne zonen e ali demit 📍ambienti ndodhet i poziconuar ne hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesore ne zonen e ali demit. 🔅me nje siperfaqe totale prej 200 m2 eshte i organizuar: •hapesira ku mund te ushtrohet biznesi qe eshte totalishte i kompletuar...

12,000 Euro

Tirana
40,000 Euro Biznes ne shitje Shesim te gjithe akesoret e marketit

Shesim te gjithe akesoret e marketit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.85 Km dal centro citta)

B Shesim rafte frigorifer freskuse, ngrirje , bulmer te vitit 2019 vetem 6 muaj te perdorur...

40,000 Euro

Tirana
40,000 Euro Biznes ne shitje Shesim te gjith akesoret e marketit

Shesim te gjith akesoret e marketit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.85 Km dal centro citta)

B Shesim rafte frigorifer freskuse, ngrirje , bulmer te vitit 2019 vetem 6 muaj te perdorur...

40,000 Euro

Tirana
1,000 Euro Biznes ne shitje OKAZION!!!!Paisje për Furrë Buke dhe pasticeri

OKAZION!!!!Paisje për Furrë Buke dhe pasticeri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.15 Km dal centro citta)

B Shiten paisje ne gjendje shume te mire për furrë buke dhe pasticeri,cmimi është me te vertet okazion pasi jane shumë paisje.nr.cel:0695602378...

1,000 Euro

Tirana
1,300 Euro Biznes ne shitje Berber shiten pajisje

Berber shiten pajisje

Kamez/Paskuqan | Tirana (6.71 Km dal centro citta)

B Shiten okazion 2poltrona komplet me banak dhe pasqyra te ndara,banak recepsioni,divan,televizor,panorama mbi 20cop,1makine senior pa kabull,1makine senior pa kabull,1wahl i bardh pa kabull,pak te perdorura cmimi okazion 1300euro...

1,300 Euro

Tirana
16,000 Euro Biznes ne shitje Shes biznesin Fast Food

Shes biznesin Fast Food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km dal centro citta)

B Biznesi është i pozicionuar ne rrugen e kavajes •informacion mbi ambientin: • sipërfaqja 39.2 m2 • kati 0 • 1 tualet • ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor •ambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme • fasade xhami • xhiro ditore deri 150 e...

16,000 Euro

Tirana
10,000 Euro Biznes ne shitje Shitet salle Playstation me pune te ngritur

Shitet salle Playstation me pune te ngritur

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.15 Km dal centro citta)

B Shitet salle me playstation ne zonen e 21 dhjetorit . 11 tv 43 polsh lg, 8 ps4 me lojerat e fundit fifa 21 , pes21 , 5 ps3 me te gjitha lojerat . salla eshte me klientel te ngritur dhe xhiro te konsiderueshme ditore . salla mbi 10 vite qe funksionon . cmimi i diskutueshem...

10,000 Euro

Tirana
25,000 Euro Biznes ne shitje Shitet biznesi bar kafe

Shitet biznesi bar kafe

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.97 Km dal centro citta)

B Bar kafe ne rrugen e durresit ne kryqezimin me rrugen milan shuflaj shitet biznesi per aresye familjare. 66m² brendshme, 40m² verande ...

25,000 Euro

Tirana
6,200 Euro Biznes ne shitje Kjosk panel sandwich

Kjosk panel sandwich

Qender | Fier

B Shitet per per arsyhe shendetesore , kjosk me panel sandwich dhe me metalbon 5m ,ne gjendje perfekte e punuar 4 muaj . cmimi i diskutushem . ...

6,200 Euro

Fier
8,000 Euro Biznes ne shitje Tabakino ne shitje... biznes aktual...

Tabakino ne shitje... biznes aktual...

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km dal centro citta)

B Shitet biznesi tabaccino... ne zonen me te preferuar te kryeqytetit per biznes, tek rruga "muhamet gjollesha" prane "21 dhjetorit". aktualisht biznesi eshte ne gjendje pune dhe eshte nje biznes funksional prej shume kohesh. ka nje qera shume te mire per zonen prej 350 euro ne muaj dhe hapesire 1...

8,000 Euro

Tirana
5,000 Euro Biznes ne shitje Shitet Agjensi Udhetimi

Shitet Agjensi Udhetimi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.89 Km dal centro citta)

B Shitet agjensi udhetimi te rruga mine peza...

5,000 Euro

Tirana
11,500 Euro Biznes ne shitje Shitje biznesi - Okazion

Shitje biznesi - Okazion

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.37 Km dal centro citta)

B Okazion - 11,500 € shitet biznesi me te gjitha pajisjet e zyres. zyra eshte 38 m2 perfshire banjon, me 2 kate , e kompletuar me mobilje, pajisje elektronike: 2 kompjutera , 1 kase, 1 frigorifer, (1 printer , scaner, fotokopje i madh ) , 1kondicioner, 1 tv ,1 telefon zyre me internet etj.. qer...

11,500 Euro

Tirana
100,000 Leke Biznes ne shitje Jepet Lokal Me Qera

Jepet Lokal Me Qera

Qender | Durres

B Jepet lokal me qera ne nje nga zonat me te frekuentuara te durresit me siperfaqe totale rreth 200 m2 se bashku me ambjentin e jashtem. lokali eshte me vetrate xhami(me palosje),ndodhet buze rruge dhe ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.ambjenti eshte i mobiluar dhe i arreduar ne ...

100,000 Leke

Durres
8,000 Euro Biznes ne shitje Shitet biznes Tabakino

Shitet biznes Tabakino

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km dal centro citta)

B Biznesi ndodhet në rrugën e kavajës, tiranë. informacion mbi biznesin: • tabakino • kati 0 • sipërfaqja e ambjentit : 15 m². • buzë rruge kryesore • xhiro ditore prej 40000 lekësh • biznesi funksionon prej 1 viti • shërbim 24 orë • mundësi shumë e mire për inves...

8,000 Euro

Tirana
8,000 Euro Biznes ne shitje Shitet biznes Tabakino

Shitet biznes Tabakino

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km dal centro citta)

B Biznesi ndodhet në rrugën e kavajës, tiranë. informacion mbi biznesin: • tabakino • kati 0 • sipërfaqja e ambjentit : 15 m². • buzë rruge kryesore • xhiro ditore prej 40000 lekësh • biznesi funksionon prej 1 viti • shërbim 24 orë • mundësi shumë e mire për inves...

8,000 Euro

Tirana
1,000 Biznes ne shitje Shitje Biznesi

Shitje Biznesi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.78 Km dal centro citta)

B Shitet biznesi per arsye emigrimi,qera 25000 lek ne muaj,xhiro e garantuar.restoranti si ne foto dhe video,i arreduar me te gjitha pajisjet:dhome frigoriferike dhe pajisje te kuzhines. ...

1,000

Tirana
6,000 Euro Biznes ne shitje SHITET BIZNESI ( PARUKERI) OKAZION !!!

SHITET BIZNESI ( PARUKERI) OKAZION !!!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.14 Km dal centro citta)

B Shitet biznes parukeri dhe estetike me klientele 20 vjecare per arsye largimi nga shqiperia! biznesi ka nje siperfaqe prej 50m2, ndodhet ne nje nga zonat qendrore ne afersi te institucioneve te rendesishme si prokuroria e krimeve te renda, arkiva e shtetit, hipoteka e tiranes dhe zyrat e tatimeve...

6,000 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio