Jepet 1+1 me qera Tirana

Casa in affitto Data: 22/02/2021 19:53 Post Id: 308377


extra info
Payment 27,000 Leke
Camere | Soggiorno 1+1 ose Garsoniere     Situazione Arredato
Superficie 55.00
Piano 6
Citta - Zona Tirana - Laprake
Indirizzo Laprake, Tirana, Albania
Letture 483

Jepet shtepi 1+1 me qera 55m2 ne Laprake Pas Klinikes Globe 40 metra nga stacioni i autobusit.E pa dhene me para me qera.Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe e mobiluar.Cmimi 270 mije leke