domanda ricerca di lavoro 949 njoftime

 Online 9 Reader | 4 pending ADV

Kerkoj Te Punsohem

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:40,000 Leke
Si punonjes sherbimi ose si shofer me patente te klasit c etj....

Kerkoj Pune Si Saldator

Kodër-Kamëz, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Jam 32 vjec dhe kerkoj pune si saldator..Jam i afte te punoj me elektroda dhe ne menyra te tjera....
 • Profession: puntor
 • Education: Gjimnaz
 • Eta: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Kevin Musollari 24 Vjec Jetoj Ne Tirane Kerkoj Pun Security Mbas Ores 18:00

Rruga Kodra e Priftit, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kevin Musollari 24 vjec jetoj ne Tirane kerkoj pun security mbas ores 18:00...
 • Profession: Security
 • Education: Gjimnaz
 • Eta: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/05/2019

Recepsionist Hoteli!

Sauk, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam i interesuar per Recepsionist Hoteli turni i 3. Njoh shume mire gjuhen angleze, gjithashtu zoteroj eksperienca te meparshme...
 • Profession: Recepsionist
 • Education: Bachelor
 • Eta: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/05/2019

Kerkoj Pune

Rruga Vllazën Huta, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:70,000 Leke
Kerkoj Pune Financiere ose Ekonomiste ...
 • Profession: Financiere
 • Education: Master
 • Eta: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 16/05/2019

Kerkoj Dy Vende Punesimi

Astiri, Tirana Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/06/2019
Kerkoj dy vende per vete dhe vajzen time .punesimi per pjatalarese pastruese per ne plazhe pune sezonale ...

Ekonomiste

Kamëz, Albania, Tirana Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj pune si ekonomiste....
 • Profession: Ekonomiste
 • Education: Master
 • Eta: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/05/2019

Kerkoj Pune Mesuese,recepsion,asistente

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kam mbaruar master shkencor per komunikim dhe interpretim i gjuheve spanjisht dhe anglisht. Kam punuar 4 vjet vod casa dhe telecom italia ne gjuhen italiane, 8 muaj forex ne gjuhen spanjolle , 3 vjet asistente ne nje kompani fruta-perimesh, 2 vjet m...

Kerkoj Pun Si Shofer Privat

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pun si shofer personal me koh t plot...
 • Profession: shofer
 • Education: Profesionale
 • Eta: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/05/2019

Shofer Profesjonist Me Patent A B C D

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:50,000 Leke
jam i interesuar per pune si shofer zotroj patenten si me lart jam korekt ne pune kam eksperienc te gjate ...
 • Profession: shofer
 • Education: Profesionale
 • Eta: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 13/05/2019

Kerkoj Pune Shofer

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun si shofer personal ose dhe per biznes Zoteroj patenten e klasit A.B.C Menyra e komunikimit shum e mir ...
 • Profession: Shofer
 • Education: Gjimnaz
 • Eta: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/05/2019

Teknik Kondicionera.

Vlorë County, Albania, Vlore Pagesa:5,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/08/2024
Teknik kondicionera me eksperienc disa vjtore jashte shtetit. Montojme kondicionera, riparojme, i zhvendosim dhe i montojme perseri....
 • Profession: Teknik
 • Education: Profesionale
 • Eta: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 12/05/2019

Kerkoj Pune Shofer...patenta Klasi B

Rruga Alvora,Mucaj,Vore, Tirana Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pun shofer....patenta klasi B...
 • Profession: Shofer
 • Education: Profesionale
 • Eta: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/05/2019

Jurist-avokat

Rruga artan lenja kompleksi magnet, Tirana Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/08/2019
kerkoj te punoj si avokat ne nje studio avokatike kam mare licensen ose si jurist ne kompani te ndryshme te huaja dhe vendase...
 • Profession: jurist
 • Education: Master
 • Eta: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/05/2019

Officer Sigurie

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj Pune si truproje ose shofer personal me koh te plot ose te pjeseshme si me shqiptar edhe me te huaj njoh gjuhen italiane she angleze . 10 vjet eksperience me sigurine VIP. ...
 • Profession: Officer
 • Education: Master
 • Eta: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 07/05/2019

Mesuese Anglisht

Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar Bachelor ne Universitetin e Tiranes me mesataren e notave 9,dhe Masterin ne Universitetin e Bedrit ku kam qene eksenlenca e masterit.Kam punuar asistent/pedagoge prane ketij Universiteti ne Departamentin e Anglishtes si dhe para kesaj ka...
 • Profession: Mesuese/Pedagoge
 • Education: Master
 • Eta: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/05/2019

Kerkoj Banakjer/e

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
kerkesa e vetme eshte te kete eksperience pune , paga e kenaqshme ,...
 • Profession: banakjer/e
 • Education: Gjimnaz
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/05/2019

Kerkoj Pune Me Kohe Te Plote Ose Te Pjesshme

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jam i interesuar per pune . Kam eksperienc si specialist brumi por kam punuar dhe shites. Pranoj dhe pun te tjera po nuk kam eksperienc mesoj shpejt dhe i kap gjerat kollaj .Faleminderit !...
 • Profession: Specialist
 • Education: Master
 • Eta: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/05/2019

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Operator Ne Gjuhen Angelze

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune operator Gjuha angleze.Eksperienca te meparshme nuk kam....
 • Profession: Operator
 • Education: Bachelor
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/05/2019

Kerkoj Punr Kamarier!!

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kamarier.Nuk kam eksperienca te meparshme....
 • Profession: Kamarier
 • Education: Bachelor
 • Eta: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 04/05/2019

Manovrator

Moker, Pogradec Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 09/10/2022
Kerkoj pun si manovrator (eskavatorist)...kam edhe deshmin e perdorimit te mjetit .po ashtu dhe aktivitetin ne pune .manovrator .flm...
 • Profession: Manovrator
 • Education: Gjimnaz
 • Eta: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/05/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirana Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Translator English - Albanian For Documents, Subtitles And Books

21 Dhjetori, Tirana Pagesa:500 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Hello, Anyone interested in translating materials from English to Albanian or vice versa feel free to contact me. I have just graduated Political Science and finished my master studies in Salzburg, Austria, studying in English language. Translat...
 • Profession: Perkthyes
 • Education: Master
 • Eta: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/05/2019

Kerkoj Pune Shofer

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje. Jam nje djal 23 vjec edhe kerkoj pune shofer. Banoj ne Tirane tek zone e Astirit. Kerkoj nje pune qe te nxjerr shpenzimet e mia. Jam teper korrekt me oraret e punes edhe serioz ne pune. Kam aftesi te mira komunikimi. Contakt Tel/...
 • Profession: Shofer
 • Education: Profesionale
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/05/2019

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
kerkoj pune si banakier..flm...
 • Profession: banakier
 • Education: Profesionale
 • Eta: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 02/05/2019

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio