offer professional courses  483 Announcements

 Online 4 Reader | 0 pending ADV

10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale mesuese private

mesuese private

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.07 Km dal centro citta)

B Kerkoj mesuese private ,arsimi 9-vjecar,nga klasa 5-9...

10,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MEKANIK AUTOMJETESH

MEKANIK AUTOMJETESH

Tjeter zone | Tirana (5.74 Km dal centro citta)

B Mekanik automjetesh kursi zhvillohet brenda ambjenteve te drfpp nr.1 dhe disa praktika mesimore prane ambjenteve te serviseve private. zhvillohet 4 ore 45 min ne dite per 5 dite pune te javes, 30% eshte teori dhe 70% praktike. ne total kursi ka kohezgjatje 450 ore ose 112 dite mesimore. ...

5,000 Leke

Tirana
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Kamez/Paskuqan | Tirana

B Ofroj kurse matematike per arsim 9 vjecar dhe te mesem. ofroj pergatitje per provimet kombetare te klasave te 9 dhe maturave. kurset zhvillohen ne grup ose individualisht sipas deshires. seanca zgjat 60 minuta dhe kushton 500 leke....

500 Leke

Tirana
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ELEKTROAUT

ELEKTROAUT

Tjeter zone | Tirana (5.74 Km dal centro citta)

B Elektroaut per automjete” niveli 1: bazat e elektricitetit ne automjete pajisjet diagnostikuese. burimi i ushqimit,bateri sistemi i leshimit. sistemi i ngarkimit te rrymes alternative. sistremi i ndricimit. aparatet elektrike dhe aksesore. sistemi i ndezjes se thjeshte ...

3,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Matematike dhe Fizike

Kurse Matematike dhe Fizike

Tjeter zone | Tirana (1.03 Km dal centro citta)

B Japim kurse matematike dhe fizike per nxenesit nga klasa e vl deri ne klasen e xll. kurset zhvillohen ne perputhje me kurrikulen e re te arsimit por edhe ne baze te kerkesave te nxenesve. cdo seance zgjat 90'.seanca e pare falas! kontaktoni ne nr: 0699741600...

1,000 Leke

Tirana
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.94 Km dal centro citta)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirana
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse Matematike, Fizike, Kimie.

Ofroj kurse Matematike, Fizike, Kimie.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Ofroj kurse matematike,fizike,kimi per nxenesit nga klasa e 7 deri ne klasen e 12. kam eksperience ne mesimdhenie.kurset i zhvilloj individuale ose ne grup ( ne varesi te kerkeses tuaj).te interesuarit mund te kontaktojne ne nr. e meposhtem 0692581150....

800 Leke

Tirana
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PRIVATE PER MATEMATIK DHE FIZIKE

KURSE PRIVATE PER MATEMATIK DHE FIZIKE

Zone Periferike | Tirana (2.23 Km dal centro citta)

B Ofrojm kurse private ne lendet matematik dhe fizik....

10,000 Leke

Tirana
59 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.10 Km dal centro citta)

B Njoftim ofrohen kurse te gjuhes italiane me mundesi punesimi super te garantuar😊..ne call centerat bashkepunuese... pa interviste futeni direkt ne praktike a1 ose a2 vetem 59 mije total niveli perfshin..nje nivel.. tekste komunikimi.. telemarketing ose 30 mije nese interesoheni vetem per te...

59 Leke

Tirana
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.10 Km dal centro citta)

B Njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zona ...

8,900 Leke

Tirana
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PIKTURE; SKULPTURE; FOTOGRAFIE

KURSE PIKTURE; SKULPTURE; FOTOGRAFIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.60 Km dal centro citta)

B Kurse pikture atelie arti ofron kurse pikture, skulpture dhe fotografie per te gjitha moshat. bazuar nga eksperienca shume vjecare ne mesimdhenien e artit figurativ ofrohjme metoda bashkehohore per te gjitha moshat e teknikat. kurset zhvillohen ne dy prej qendrave tona ne tirane. adresa 1 : rruga e...

4,000 Leke

Tirana
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme Kurse te gjuhes Angleze !

Ofrojme Kurse te gjuhes Angleze !

Don Bosko | Tirana (1.72 Km dal centro citta)

B Ofrojme kurse te gjuhes angleze , private ose ne grup (grupi ka 3-4 persona) . kursi ofrohet sipas kerkesave tuaja per arritjen e nivelit te gjuhes aty ku ju deshironi , intensive ose ne kohezgjatje normale . kryesisht kursi ofrohet per grupmoshat deri ne 16 vjec. te interesuarit te kontakto...

500 Leke

Tirana
250 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim Profesional - Digital Marketing & Seo Optimization!

Trajnim Profesional - Digital Marketing & Seo Optimization!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.87 Km dal centro citta)

B Today it’s not about “get the traffic” – it’s about “get the targeted and relevant traffic” – adam audette e moret vesh per programin me te ri ne dominusoft? te vetmit qe sjellim programin me #inovativ digital marketing & seo optimization! fakt : oferta mesatare per sherbim...

250 Euro

Tirana
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Ekonomie ne Tirane per nxenes gjimnazi dhe studente !!!

Kurse Ekonomie ne Tirane per nxenes gjimnazi dhe studente !!!

Tjeter zone | Tirana (1.41 Km dal centro citta)

B Per tju ardhur ne ndihme te gjithe studenteve si dhe nxenesve ne klasen e 12 , zhvillohen : 📍 kurse ekonomie ne tirane per nxenes gjimnazi dhe studente !!! -hyrje ne ekonomi , -mikro ekonomi -makro ekonomi kurset zhvillohen me profesioniste ekonomie ne mesimedhenie 📚 ...

1,500 Leke

Tirana
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Program Amadeus, agjensi udhetimi

Kurs Program Amadeus, agjensi udhetimi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Ofrojme kurse 1mujore individuale ose ne grup per mesimin e programit amadeus. per informacion 0694066606...

20,000 Leke

Tirana
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE PER ARSIM 9 VJECAR DHE TE MESEM.

KURSE MATEMATIKE PER ARSIM 9 VJECAR DHE TE MESEM.

Don Bosko | Tirana (2.59 Km dal centro citta)

B Ofroj kurse matematike per arsim 9 vjecar dhe te mesem. ofroj pergatitje per provimet e klasave te pesta, te lirimit dhe te matures ne kete lende. seancat zhvillohen ne grup ose individualisht dhe zgjasin 60 minuta dhe kushton 500 leke. ...

500 Leke

Tirana
12,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale EnglishPlus+ Durres ofron kurse te gjuhes angleze

EnglishPlus+ Durres ofron kurse te gjuhes angleze

Qender | Durres

B Qendra e kurseve englishplus+ ne durres ofron kurse pergatitore per provimin e mbrojtjes se gjuhes angleze toefl, toeic, sat, ielts, si dhe kurse pergatitore te avancuara te gjuhes angleze. kursi zhvillohet ne nje ambient komod me pedagoge shpresa qato (mersini) me nje eksperience mbi 40-vjeçare ne...

12,000 Leke

Durres
15 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Mësoni anglisht pa dalë nga shtëpia!

Mësoni anglisht pa dalë nga shtëpia!

Vasil Shanto | Tirana (1.28 Km dal centro citta)

B Mësoni anglisht pa dalë nga shtëpia! ofrohen kurse të gjuhës angleze në skype! ielts, aptis, toefl, toeic, gese anglishte mjekësore, biznesi, banke, ligjore etj. email: englishonlinealbania@gmail.com tel: 068 43 78 073 100 minuta = 15 euro ...

15 Euro

Tirana
200 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Social Media Manager

Social Media Manager

Tjeter zone | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? doni te jeni pronari i vetvetes ? me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar....

200 Dollar

Tirana
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale PRAKTIKE PUNE EKONOMIST/E  KONTABILITETI PRAKTIKE + FINANCA 5.0

PRAKTIKE PUNE EKONOMIST/E KONTABILITETI PRAKTIKE + FINANCA 5.0

| Tirana (1.28 Km dal centro citta)

B Kurs '' financa 5.0 + kontabiliteti praktike temat e kursit(cdo teme ka nga 5 nenceshtje) 1-akt themelimi 2-hua bankare 3-blerje & shitje 4-arka & banka 5-inventari 6-libri i madh 7-shtimin & largimin e ortakeve nga subjekti 8-bilanci i konsoliduar 9-pasq .amortizimit 10-pasq. tardh...

5,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per Ekonomist/e

Trajnim per Ekonomist/e

| Tirana (1.28 Km dal centro citta)

B Kurs '' financa 5.0 + kontabiliteti praktike temat e kursit(cdo teme ka nga 5 nenceshtje) 1-akt themelimi 2-hua bankare 3-blerje & shitje 4-arka & banka 5-inventari 6-libri i madh 7-shtimin & largimin e ortakeve nga subjekti 8-bilanci i konsoliduar 9-pasq .amortizimit 10-pasq. tardh...

5,000 Leke

Tirana
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.62 Km dal centro citta)

B Jemi te dedikuar te ofrojme sherbimin dhe kursin e formimit profesional si berber/e. kurse me orar te plote 3 dhe 6 mujore .. per me teper info na kontaktoni .. add. ish blloku , perball me duff bar . instagram (@thescumbagstudio )...

50,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Menaxhim i Integruar I Burimeve Njerezore dhe SHkrim dhe Menaxhim Projekti

Menaxhim i Integruar I Burimeve Njerezore dhe SHkrim dhe Menaxhim Proj

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.87 Km dal centro citta)

B Key adviser e licensuar nga ministria e financave dhe ekonomise per ofrimin e kurseve profesionale ka hapur rregjistrimet per trajnimet profesionale ne modulet menaxhim i burimeve njerezore dhe menaxhim projekti. te trajnuarit do te certifikohen nga qendra. mirepresim aplikimet tuaja deri ne daten 3...

5,000 Leke

Tirana
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qender Pas Shkolle + Kopesht

Qender Pas Shkolle + Kopesht

| Tirana (2.21 Km dal centro citta)

B Qender pas shkolle + kopesht " ela " ju mirepret - regjistrimet vazhdojne ; ofrojme : *per femijet 3 - 5 vjec ( jo parashkollor ) >orari 7:30 - 12:30 vetem 25 milek muaji kopesht pa dreke . *per femijet 6 - 12 vjec : > mesim pas shkolle , ( realizojme dhe projekte shkollore ) > kurs anglisht ...

2,500 Leke

Tirana
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale English Language Tutor (Mesoni Anglisht me mesues Amerikan)

English Language Tutor (Mesoni Anglisht me mesues Amerikan)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km dal centro citta)

B Do you want to improve your grades? do you want to be able to interview for a job in english? do you want to study abroad, or take courses online? do you want to better understand family abroad? do you want to be able to read an english novel, or watch american television without the subtitles? w...

1,500 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio