Online 2 lexues | 5 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
900 Leke Artikuj te ndryshem Shes kepuce per bebe

Shes kepuce per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Kepuce per bebe/femije, te reja, te veshura me push nga brenda per te ruajtur nga i ftohti ne periudhen e dimrit. nr.10-12....

900 Leke

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Fustan Fashionista

Fustan Fashionista

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes fustan fashionista, i ri me etikete. masa xs por ben edhe per masen s. i pershtatshem per te gjitha stinet, pune dhe festa,...

1,000 Leke

Tirane
30 Euro Artikuj te ndryshem Souvenire, artizanale, aksesore, qilima, kostume popullore etj.

Souvenire, artizanale, aksesore, qilima, kostume popullore etj.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Tek ne tradita vazhdon... souvenir shop delvina ofron te gjitha punimet artizanale te te gjitha trevave te shqiperise, kosoves dhe me gjere; tani na gjeni edhe online, jua sjellim aty ku ju ndodheni per me shume informata na kontaktoni ne whatsapp ose viber: ...

30 Euro

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Set bluzash per bebe

Set bluzash per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Set bluzash per bebe/femije baby club, me menge te shkurtra, 3-6 muaj, 68 cm. bluzat jane te reja me etikete te perbera nga bio cotton....

1,000 Leke

Tirane
400 Leke Artikuj te ndryshem Bluze per bebe

Bluze per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Bluze per femije/ bebe, mosha 3-6 muaj. e re me etikete....

400 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem OKAZION!!! Produkte per Bar- Restorante, Pasticeri , Piceri, Fast-Food,Punime Inoksi

OKAZION!!! Produkte per Bar- Restorante, Pasticeri , Piceri, Fast-Food

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (7.02 Km nga qendra)

B Kompania kristeg inox sjell prej 20 vitesh ne tregun shqipetar cilesine me te mire te perpunimit te inoksit. ne qofte se keni nevoje per paisje bar- restorante, pasticeri , piceri, fast-food, frigorifera, lavapjata , ne jemi zgjidhja me e mire dhe cmimi me i ulet ne treg. telefononi ne 067406...

100 Euro

Tirane
600 Leke Artikuj te ndryshem Shes kepuce/ pupa per bebe

Shes kepuce/ pupa per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Kepuce/ pupa per femije nr 20-21, te reja dhe shume komode per hapat e pare....

600 Leke

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet/qeraTende Kampingu

Shitet/qeraTende Kampingu

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Tende kamping e markes beaver, jepet me qera ose shitet 50 eur. 1000 lek/dite me qera kapaciteti 2-3 persona...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes mbajtese per femije (kangur/marsupio/xhep)

Shes mbajtese per femije (kangur/marsupio/xhep)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Mbajtëse për fëmijë, e përshtatshme deri në 10 kg. shumë praktike për të shëtitur dhe mbajtur bebin lehtë. mund të shkëputet pjesa e sipërme nese bebi nuk fle....

1,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem FRIGORIFER

FRIGORIFER

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Frigorifer freskues / ngrires / ngrohes per pizza...

40,000 Leke

Tirane
1,400 Leke Artikuj te ndryshem "Nga koha pertej kohes" nje liber nga Zonja Beti

"Nga koha pertej kohes" nje liber nga Zonja Beti

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B "nga koha pertej kohes" eshte nje liber i realizuar nga elisabeta mato skendo ndryshe njohur si zonja beti. ky liber flet per eksperienca konkrete te njerezeve qe kane perjetuar ne nje fare menyre nje paralajmerim nepermjet vegimeve,endrrave e jo vetem.ketu shpjegohet sesi njerezit ne momente te ca...

1,400 Leke

Tirane
27,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet skelet syzhesh optike MIU MIU 100% origjinal cat eye!

Shitet skelet syzhesh optike MIU MIU 100% origjinal cat eye!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Skeleti eshte i ri,vjen ne kuti. eshte 100% origjinal miu miu ne formen cat eye. per me shume informacion na kontaktoni....

27,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten atlete MIU MIU 100% origjinale te reja lekure per femra!

Shiten atlete MIU MIU 100% origjinale te reja lekure per femra!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Atletet jane ngjyre bezhe/roze.te reja 100% origjinale miu miu ne kuti numri i atleteve eshte 36 atletet jane lekure pa pjesen e metalit te fillimit te atleteve....

28,000 Leke

Tirane
120 Euro Artikuj te ndryshem Machinette Kafeje

Machinette Kafeje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Machinette me kapsula shume cilesore e re 1 vit garanci ...

120 Euro

Tirane
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Shitet zgarë qymyri për shtëpi dhe piknik. Diametër 38cm lartësia 35cm . E përdorur . Blerë në greqi

Shitet zgarë qymyri për shtëpi dhe piknik. Diametër 38cm lartësia

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Zgarë e përdorur e blerë në greqi ....

1,500 Leke

Tirane
4,000 Leke Artikuj te ndryshem Tavolin femijesh(ngrenie)

Tavolin femijesh(ngrenie)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shiten 2 tavolina femijesh, jane shume te mirembajtura, pothuajse te reja.dy ngjyra te ndryshme, me nivele ulje-ngritje, dhe shtrirje....

4,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Artikuj te ndryshem Okazion. Ekspres kafe, friteze me dy vatra, bolitor per pasta, pjaster gazi.

Okazion. Ekspres kafe, friteze me dy vatra, bolitor per pasta, pjaster

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shiten pajisje restoranti ne gjendje shume te mire pune. cmimi okazion. te perfshira 1 ekspres kafeje se bashku me mullirin, bolitor per pasta, friteze profesionale dhe pjaster profesionale me gaz. shiten per arsye mosperdorimi. ...

1,500 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Tapet

Tapet

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet tapet me permasa 230 x 160 cm. cmimi 10000 leke...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim