Online 27 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 27 lexues | 6 njoftime ne pritje
320 Euro id:16120 - Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe ...

320 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

1,450 Euro id:53714 -  Amb Biznesi Bllok 200 M2 NETO (Piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire e Madhe

Amb Biznesi Bllok 200 M2 Neto (piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera amb biznesi ne bllok 200 m2 neto ( per zyra call center, etj. ) (tek piceri. era) zone perfekte | kondicioner | parket | hapesire e madhe q1723 te dhenat e ndarjes: -4 ambinete pune -1 t...

1,450 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

500 Euro id:114921 - Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami...

500 Euro

25,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KALA , ELBASAN Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kala , Elbasan . Ambienti është 68 m

Jepet Me Qira Ambient Biznesi NË Lagjen Kala , Elbasan

Qender | Elbasan
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.08.2019 (10:10): Jepet me qira ambient biznesi në lagjen kala , elbasan . ambienti është 68 m² , ka një bodrum i cili përdoret si magazinë . dyqani është me pamje nga rruga egnatia . Është i përshtatshëm per biznese të ndryshëme. Çmimi i qiras është...

25,000 Leke

2,200 Euro Ambient per qira tek Mine Peza Ambient per qira me vendodhje tek Mine Peza.
Jepet ambjent me qira me siperfaqe

Ambient Per Qira Tek Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.08.2019 (10:10): Ambient per qira me vendodhje tek mine peza. jepet ambjent me qira me siperfaqe 90 m2, qe organizohet ne dy ambjente te ndara dhe nje tualet. ambienti ndodhet ne katin zero dhe ka akses nga rruga kryesore. kjo e ben nje mundesi shume te mire invest...

2,200 Euro

2,200 Euro Ambient biznesi per qira tek Mine Peza. Jepet per qira ambient biznesi duplex ne rrugen Mine Peza. Ambienti ka siperfaqe

Ambient Biznesi Per Qira Tek Mine Peza.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.08.2019 (09:36): Jepet per qira ambient biznesi duplex ne rrugen mine peza. ambienti ka siperfaqe 90 m2. ...

2,200 Euro

250 Euro Jepet me qera Ambjent me qera per zyra, sherbime, aktivite tregtare.
Prane bulevardit.

Jepet Me Qera

Qender | Durres
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.08.2019 (08:18): Ambjent me qera per zyra, sherbime, aktivite tregtare. prane bulevardit....

250 Euro

3,000 Euro Dyqan me qera ne zonen e bllokut ne Tirane (ID 4271264 ) Property ID : 4271264

Bllok, jepet me qera dyqan, siperfaqe, 100 m², kati 0,

Dyqan Me Qera Ne Zonen E Bllokut Ne Tirane (id 4271264 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2019 (17:37): Property id : 4271264 bllok, jepet me qera dyqan, siperfaqe, 100 m², kati 0, buze rruge, i restrauruar totalisht ne menyre moderne, parket, aspirim, fasade e madhe xhami, mundesi reklamimi, ndodhet ne nje pike kyce dhe zone shume te frekuentuar. ...

3,000 Euro

1,250 Euro Tirane, jap me qera bar-resorant Kati 1, 192 m² 1.250 Euro (Fresku) Jepet me qera ambjent në zonën e Freskut në rrugën Sotir Caci.Ambjenti ësht

Tirane, Jap Me Qera Bar-resorant Kati 1, 192 M² 1.250 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
192.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2019 (14:33): ...

1,250 Euro

1,500 Euro Jepet me qera Objekt Biznesi "Furr Buke" Jepet me qera Objekt Biznesi "Furr Buke"
Vendodhja: "Bllok"

Jepet Me Qera Objekt Biznesi "furr Buke"

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
104.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2019 (13:55): Jepet me qera objekt biznesi "furr buke" vendodhja: "bllok" Çmimi: 1500 euro në muaj sipërfaqja: 105m2 jepet me qera objekt biznesi furr buke në bllok . biznesi ka një xhiro të ngritur prej 10 vjetësh dhe disponon të gjitha paisjet e n...

1,500 Euro

800 Euro Ambient Kopshti me qera tek Unaza e Re! Jepet me qera ambient per kopesht tek zona e Astirit. Ambienti ndodhet ne katin

Ambient Kopshti Me Qera Tek Unaza E Re!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
269.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2019 (13:40): Jepet me qera ambient per kopesht tek zona e astirit. ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me siperfaqe prej 269 m2. eshte i organizuar ne 7 ndarje funksionale te cilat sherbejne si: dhoma gjumi, dhome ngrenie, dhoma per aktivitet e...

800 Euro

2,000 Euro Objekt biznesi per qira ne Bllok Jepet objekt me qira, me siperfaqe 70m2 ne Rrugen Vaso Pasha Ne Bllok, ne nje zo

Objekt Biznesi Per Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2019 (13:00): Jepet objekt me qira, me siperfaqe 70m2 ne rrugen vaso pasha ne bllok, ne nje zone shume te mir te tiranes. ofrohet per dyqan rrobash, klinik dentare, zyre avokatije, paruketi, etj. cmimi:2000 eur...

2,000 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

35,000 Leke Jepet dyqan me qira rruga Peti Jepet dyqan me qira 59m2 tek rruga Peti.
Dyqani jepet bosh dhe eshte ne katin 0

Jepet Dyqan Me Qira Rruga Peti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
59.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2019 (12:40): Jepet dyqan me qira 59m2 tek rruga peti. dyqani jepet bosh dhe eshte ne katin 0 te nje pallati buze rruge. ka funksionuar me pare si call center.eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si zyra , biznese, etj. cmimi eshte 35.000 leke neto. ...

35,000 Leke

1,100 Euro Zyra per qira tek Torre Drini ambient per zyra per qira ne qender te Tiranes, ne nje godine biznesi "Torr

Zyra Per Qira Tek Torre Drini

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
152.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

05.08.2019 (12:04): Ambient per zyra per qira ne qender te tiranes, ne nje godine biznesi "torre drini" e pajisur me sistem kamerash, sherbim me roje 24 ore, me 2 ashensore dhe nje administrim shume te mire. organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 1 kuzhine te vecua...

1,100 Euro

15,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KALA , ELBASAN Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kala , Elbasan . Ambienti është 25 m

Jepet Me Qira Ambient Biznesi NË Lagjen Kala , Elbasan

Qender | Elbasan
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2019 (12:04): Jepet me qira ambient biznesi në lagjen kala , elbasan . ambienti është 25 m² , me pamje nga rruga dhe brenda është bosh . Është i përshtatshëm per biznese te ndryshëme. Çmimi i qiras është 15,000 lekë / muaj . 👉 për më shumë inf...

15,000 Leke

1,600 Euro  OBJEKT BIZNESI ME QIRA, KOMUNA PARISIT Jepet me qira ambient me siperfaqe 220m² ne katin e 2 prane qendres Kristal. Am

Objekt Biznesi Me Qira, Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2019 (11:35): Jepet me qira ambient me siperfaqe 220m² ne katin e 2 prane qendres kristal. ambienti ka sherbyer si bank, ndahet nga 3 ambiente te vogla brenda tij, dy tualete, 1 kuzhine si 2 zyra te vogla per mbajtje dokumentacioni, ka nje siperfaqe favorizuese p...

1,600 Euro

33,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QIRA TEK BLLOKU Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 70m2 , apartamenti ndodhet ne Rr. Sam

Objekt Biznesi Me Qira Tek Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.03 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.08.2019 (15:09): Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 70m2 , apartamenti ndodhet ne rr. sami frasheri bllok.hyrja ndodhet ne kati e 3 pallat ekzistues. apartamenti ofrohet totalisht bosh. preferohet te jepet me shume per zyra. cmimi : 33.000 leke ...

33,000 Leke

300 Euro JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN 29 NËNTORI, FIER Jepet me qira ambient biznesi në lagjen 29 Nëntori, Fier . Ambienti është 26

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi NË Lagjen 29 NËntori, Fier

Zone Periferike | Fier
KM nga qendra
26.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.08.2019 (11:11): Jepet me qira ambient biznesi në lagjen 29 nëntori, fier . ambienti është 26 m² , me pamje nga rruga dhe brenda është bosh . Është i përshtatshëm per çdo lloj biznesi. Çmimi i qiras është 300€ / muaj . për më shumë informacione na...

300 Euro

400 Euro APARTAMENT ME QIRA 1+1 BIZNESI/BANIMI Jepet apartament 1+1 me qira tek Garda. Apartamenti mund te mund te perdoret per

Apartament Me Qira 1+1 Biznesi/banimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
78.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

02.08.2019 (19:01): Jepet apartament 1+1 me qira tek garda. apartamenti mund te mund te perdoret per biznes ose banim. ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor....

400 Euro

850 Euro AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE ASTIR Jepet  ambient komercial me qira ne zonen e Astirit, Ambienti ka nje hapesire 50

Ambient Komercial Me Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.08.2019 (16:51): Jepet ambient komercial me qira ne zonen e astirit, ambienti ka nje hapesire 50 m2 open space + 40 m2 verande dhe 70 m2 garazh, hapesire e mjaftueshme per cdo lloj investimi ne biznes,per me shum informacion kontaktoni ne numer telefoni 0682023631...

850 Euro

500 Euro  \Jepet Me Qira Piceri - Restorant prane Prokurorise. Lokal 250 m2 , prane Prokurorise ne nje zone shume te frekuentuar . Qera 500 eur

\jepet Me Qira Piceri - Restorant Prane Prokurorise.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.91 KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.08.2019 (13:42): Lokal 250 m2 , prane prokurorise ne nje zone shume te frekuentuar . qera 500 euro , nje okazion i vertete. lokali i ka te gjitha pajisjet e guzhibes dhe eshte i mobiluar komplet. gjithashtu ka dhe ambjent te jashtem ne funksion te lokalit....

500 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

1,800 Euro Zyra me qera Rruga e Elbasanit ne Tirane Rruga e Elbasanit, afer 7 Xhuxhave, jepet me qera ambjent per Zyra me siperfaqe

Zyra Me Qera Rruga E Elbasanit Ne Tirane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
164.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.08.2019 (11:47): Rruga e elbasanit, afer 7 xhuxhave, jepet me qera ambjent per zyra me siperfaqe 164 m2 , kati 1 me ashensor, ambjent open space, vetrat xhami , 2 tualete dhe ballkon. investimet qe do te behen nga qiramaresi do te njihen nga pronari, orientimi me di...

1,800 Euro

3,500 Euro Ambient komercial me qera ne bllok Ambient komercial me qera ne Bllok.
Ambienti ndodhet buze rruge, me vizibilitet

Ambient Komercial Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.08.2019 (11:21): Ambient komercial me qera ne bllok. ambienti ndodhet buze rruge, me vizibilitet shume te larte. siperfaqe totale 70 m2 i organizuar ne open space me fasade xhami. i pershtatshem per aktivitete te ndryshme : dyqan vererash, dyqan veshjesh etj....

3,500 Euro

700 Euro Bllok jepet Biznesi me qira  Jepet me qira farmaci ne bllok, me klientel te rregullt dhe e paisur me te gjith

Bllok Jepet Biznesi Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
67.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.08.2019 (08:14): Jepet me qira farmaci ne bllok, me klientel te rregullt dhe e paisur me te gjitha ilacet dhe medikentet e duhura, ka nje siperfaqe prej 67m2 , me vetrate xhami per mundesi reklamimi si dhe ndodhet ne rruge kryesore , per me shume detaja na kontaktoni...

700 Euro

480,000 Leke Jepet me qira ambient biznesi Jepet me qira ambient biznesi te rruga e Kavajes, me siperfaqe te pergjithshme p

Jepet Me Qira Ambient Biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
93.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.08.2019 (08:14): Jepet me qira ambient biznesi te rruga e kavajes, me siperfaqe te pergjithshme prej 80m2 , me vetrate xhami ne 3 ane, taksat dhe kasa fiskale e paguar, me divane dhe mobilje te reja. ...

480,000 Leke

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

3,500 Euro Jepet me qira Ambjent komercial per Zyra Vendodhje: Ish Bllok, Rr. Sami Frasheri

Siperfaqe: 350 m2

Çmimi: 13 €/m

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Per Zyra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.08.2019 (21:39): Vendodhje: ish bllok, rr. sami frasheri siperfaqe: 350 m2 Çmimi: 13 €/m2 per me shume informacion, mund te na kontaktoni: 📞 067 20 71 935 📧 info@winvest.al...

3,500 Euro

80,000 Leke Ambient COMMERCIAL  Jepet nje ambient Commercial me qira ne zonen Myslym Shyri. Ambienti ka siperfaq

Ambient Commercial

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.08.2019 (21:30): Jepet nje ambient commercial me qira ne zonen myslym shyri. ambienti ka siperfaqe prej 150 m2. ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tre kateshe. ambienti esht open space dhe mund te perdoret per call center , palester etj.. 80,000 leke per me tepe...

80,000 Leke

70,000 Leke Objekt biznesi me qira te Rruga Naim Frasheri Objekt  Biznesi me qira me siperfaqe 70m2 ne Rrugen Naim Frasheri. Ofrohet per z

Objekt Biznesi Me Qira Te Rruga Naim Frasheri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.08.2019 (17:07): Objekt biznesi me qira me siperfaqe 70m2 ne rrugen naim frasheri. ofrohet per zyra avokatije, per klinik dentare, per furr buke etj. cmimi: 70.000lek...

70,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim