Online 22 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 22 lexues | 2 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

80,000 Leke AMBIENT BIZNESI PER QIRA , TREGU CAM Jepet me qira ambient biznesi 70m² Organizohet nga 2 ambiente edhe 1 tualet. E

Ambient Biznesi Per Qira , Tregu Cam

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (19:35): Jepet me qira ambient biznesi 70m² organizohet nga 2 ambiente edhe 1 tualet. eshte i pershtatshem per cfare do lloj biznesi.ofrohet bosh. (muri ndares me gips mund te hiqet ) cmimi : 80.000 all adresa : rruga Çameria ...

80,000 Leke

600 Euro Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar Ambjent Zyre me Qera, 155 m2 i kompletuar si Call Center, ne Lezhe
Ne Qender

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

01.07.2020 (19:05): Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shume te mire. salle open space rreth 130...

600 Euro

1,350 Euro Super Amb per Zyra etj. (BLLOK) Pallat i 2019 , Cilesi e Pare | Fasade Xhami, Reklamim Perfekt Super Ambient per Zyra dhe Cdo Lloj Biznesi (Bllok - Rr. Vaso Pasha) Zone Perfek

Super Amb Per Zyra Etj. (bllok) Pallat I 2019 , Cilesi E Pare | Fasade Xhami, Reklamim Per

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (18:53): Super ambient per zyra dhe cdo lloj biznesi (bllok - rr. vaso pasha) zone perfekte biznesi - pallat i 2019-tes me ndertime cilesore + ashensor | fasade xhami | tualet | instalimet gati q1718 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient pune - 1 tuale...

1,350 Euro

25,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LIRI GERO, FIER Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Liri Gero, Fier. Sipërfaqa e ambientit

Jepet Me Qira Ambient Biznesi NË Lagjen Liri Gero, Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (18:52): Jepet me qira ambient biznesi në lagjen liri gero, fier. sipërfaqa e ambientit është 60 m² .ndodhet buzë rrugës kryesore dhe me pamje nga rruga . Është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesi. Çmimi i qiras është 25000 lekë / mu...

25,000 Leke

27,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 8 SHKURTI, FIER Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Skënderbeu, Fier. Ambienti është 115

Jepet Me Qira Ambient Biznesi NË Lagjen 8 Shkurti, Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (18:52): Jepet me qira ambient biznesi tek rruga skënderbeu, fier. ambienti është 115 m² dhe është i përshtatshëm per çdo lloj biznesi. ndodhet buzë rrugës kryesore me pamje nga rruga. Çmimi i qiras është 27000 lekë / muaj. për më shumë info...

27,000 Leke

18,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 29 NËNTORI, FIER Jepet me qira ambient biznesi tek rruga 29 Nëntori, Fier. Ambienti është 27.2

Jepet Me Qira Ambient Biznesi NË Lagjen 29 NËntori, Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
27.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

01.07.2020 (18:52): Jepet me qira ambient biznesi tek rruga 29 nëntori, fier. ambienti është 27.2 m² + një bodrum, buzë rrugës kryesore, me pamje nga rruga, i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme. Çmimi i qirasë 18 000 lekë/muaj. për më shumë informa...

18,000 Leke

460 Euro dyqan/zyre me qera jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 p

Dyqan/zyre Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (18:52): Jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per çdo lloj aktiviteti, kati 0 çmimi 400 e/muaj plus taksat. jane dhe dy garazhde ne dispozicion m...

460 Euro

185 Euro Fiks tek Stacioni i Trenit - Zyre ne Rruge Kryesore me Internet dhe Mirembajtje IT ne Cmim (200€) Ne Fund Te Bulevardit Zog I Dhe Ne Kryqezim Me Bulevardin E Ri, Jepet Me Qera Nj

Fiks Tek Stacioni I Trenit - Zyre Ne Rruge Kryesore Me Internet Dhe Mirembajtje It Ne Cmim

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.07.2020 (18:52): Ne fund te bulevardit zog i dhe ne kryqezim me bulevardin e ri, jepet me qera nje zyre 30 m katror, kati 2, me shkalle nga rruga. cmimi 200 euro. internet 30mbps dhe mirembajtje it i perfshire ne cmim. momentalisht vendi eshte i boshatisur q2092 ...

185 Euro

440 Euro Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore Ambient Biznesi (110 M2) Ne Myslym Shyr, I Pershtatshem Per Cdo Lloj Zyre | Pall

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

01.07.2020 (18:52): Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | tualetet me hidrosanitare te mire...

440 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

400 Euro Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Ne Myslym Shyr, shume prane rruges kryesore, jepet me qira ambjent biznesi, ne n

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (18:43): Ne myslym shyr, shume prane rruges kryesore, jepet me qira ambjent biznesi, ne nje pallati te ri. ambienti ka siperfaqe 40 m/2 dhe eshte i strukturuar ne nje ambjent openspace, i pershtatshem per nje sere aktivitetesh zyra, agjensi dhe subjekte te tj...

400 Euro

1,500 Euro Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi ! Tek Komuna e Parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. Vila esh

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

01.07.2020 (18:33): Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizohet ne katin e 1 ka: dy ambiente, nje ve...

1,500 Euro

1,200 Euro Jepet me qira ambient komercial prane Qendres Globe! Jepet me qira ambient biznesi ne zonen e Rruges se Kavajes afer Qendres GLOBE. A

Jepet Me Qira Ambient Komercial Prane Qendres Globe!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
175.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (18:10): Jepet me qira ambient biznesi ne zonen e rruges se kavajes afer qendres globe. ambienti ndodhet ne nje ndertimi te ri, ne katin zero, me nje siperfaqe neto 155 m2 me nje orientim te mire dhe me fasade nga rruga kryesore. organizimi i hapesires te bre...

1,200 Euro

700 Euro Jepet me qira per zyra apartament 2+1+2 ne zonen e Bllokut tek Garda. Jepet me qira per zyra apartament 2+1+2 ne zonen e Bllokut tek Garda. 
Apartame

Jepet Me Qira Per Zyra Apartament 2+1+2 Ne Zonen E Bllokut Tek Garda.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
139.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

01.07.2020 (18:09): Jepet me qira per zyra apartament 2+1+2 ne zonen e bllokut tek garda. apartamenti ndodhet ne nje ndertimi te ri, ne katin e peste banim dhe te gjashtin teknik, me nje siperfaqe totale 138.30 m2 me nje orientim te mire dhe me fasade nga rruga kryeso...

700 Euro

2,800 Euro Qera, Ambient Duplex, Don Bosko Ambienti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja totale

Qera, Ambient Duplex, Don Bosko

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:49): ...

2,800 Euro

2,000 Euro Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezuesh

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:42): Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohesisht ka nje super ambjent te jashtem te ...

2,000 Euro

1,500 Euro OKAZION. Jepet Ambient ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Jepet Ambient per Institucione Bankare ose Klinike ne nje pallat te ri dhe shume

Okazion. Jepet Ambient Ne Rrugen E Kavajes, Prane Qendres

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:41): Jepet ambient per institucione bankare ose klinike ne nje pallat te ri dhe shume cilesor buze rruge kryesore, siperfaqe rreth 80m2, ( siperfaqe 66m2 neto te brendshme ),hapsira eshte mjaftushme qe mundet te shtohen dhe sherbime te tjera, lartesi mbi ...

1,500 Euro

4,514 Euro Qera,Kapanon,Marikaj,Future Home Real Estate(future15162) Jepet me Qera Kapanon.
Kapanoni ndodhet në zonën e Marikaj,ka sipërfaqje tot

Qera,kapanon,marikaj,future Home Real Estate(future15162)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:38): Jepet me qera kapanon. kapanoni ndodhet në zonën e marikaj,ka sipërfaqje totale toke 5000m2 nga ku 2257m2 është kapanoni,ka dimensione 60 m gjatësi me 38 m gjerësi.kapanoni është i përbërë nga kubaturë e rregullt me shpërndarje në zyr...

4,514 Euro

4,800 Euro Qera,Godinë Biznesi,Autostrada Tiranë-Durrës,Future Home Real Estate(future14669) Jepet me qera Godinë Biznesi. Godina ndodhet në Autostradën Tiranë - Durrës

Qera,godinë Biznesi,autostrada Tiranë-durrës,future Home Real Estate(future14669)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:38): Jepet me qera godinë biznesi. godina ndodhet në autostradën tiranë - durrës,ka sipërfaqje totale 2400m2,lartësi 4.5m me dimensione 30m gjatësi me 20m gjerësi dhe ka 4 kate. godina është e përbërë nga kubaturë e rregullt me shpërndarje...

4,800 Euro

440 Euro id:123677 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

440 Euro

8,800 Euro Qera,Kapanon,Autostrada Tiranë-Durrës,Future Home Real Estate(future14309) Kapanoni është i pozicionuar në Autostradën Tiranë-Durrës. Informacion mbi

Qera,kapanon,autostrada Tiranë-durrës,future Home Real Estate(future14309)

Zone Periferike | Tirane
4.52 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:38): Kapanoni është i pozicionuar në autostradën tiranë-durrës. informacion mbi kapanonin : • sipërfaqje totale 2200 m2 • sipërfaqje kapanoni 1400m2 • sipërfaqje showroom-i 800m2 • lartësi 9m • ujë dhe drita 24 orë • pozicion i fav...

8,800 Euro

650 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi pranë Kopshtit Zoologjik Pranë Kopshtit Zoologjik,  Jepet me Qera Ambjent Biznesi Open - Space me Siper

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi Pranë Kopshtit Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:35): Pranë kopshtit zoologjik, jepet me qera ambjent biznesi open - space me siperfaqe 95m2 ne katin 0 te nje pallati te ri. ambjenti aktualisht funksionon si bar - kafe, eshte totalisht i investuar dhe i kompletuar me karrike, tavolina, sistem k...

650 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.07.2020 (17:33): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

1,300 Euro Zyre me qera te Plaza! Zyre me qera te Plaza! Zyra eshte 130 m2 e organizuar ne 5 ambjente. Eshte pjese

Zyre Me Qera Te Plaza!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

01.07.2020 (17:23): Zyre me qera te plaza! zyra eshte 130 m2 e organizuar ne 5 ambjente. eshte pjese e nje qendre biznesi prestigjoze e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe e aksesushme me te gjitha zonat kyce te kryeqytetit! per me teper informacion na kont...

1,300 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

35,000 Leke id:226464 - Ambjent tregtar me QIRA afer bar 'OSLO' te rruga 'Bardhyl'

Ambjent Tregtar Me Qira Afer Bar 'oslo' Te Rruga 'bardhyl'

Tjeter zone | Tirane Habitat Real Estate Experts
KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti lokalizohet afer bar "oslo" tek rruga "bardhyl", thjeshtesisht i aksesueshem edhe nga rruga "hoxha tahsim". orjentim ne jug, siperfaqe e rregullt, nje tualet i brendshem, vetrate xhami, nje kondicioner...

35,000 Leke

7,800 Euro Jepet me qera 2600 m2 magazine Jepet me qera 2600 m2 magazine ne rrugen 7 Nentori prane televizionit Top Channe

Jepet Me Qera 2600 M2 Magazine

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:17): Jepet me qera 2600 m2 magazine ne rrugen 7 nentori prane televizionit top channel. objekti ndodhet buze rruges. ky ambient ka hyrje te dedikuar si dhe 500 m2 parking per mjetet. mundesi ndarje ne dy ambiente me siperfaqe 1300 m2. cmimi 3 euro per m2 ...

7,800 Euro

5,600 Euro Jepet me qera 1600 m2 magazine. Jepet me qera 1600 m2 magazine ne rrugen 7 Nentori prane televizionit Top Channe

Jepet Me Qera 1600 M2 Magazine.

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
10.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

01.07.2020 (17:17): Jepet me qera 1600 m2 magazine ne rrugen 7 nentori prane televizionit top channel. objekti ndodhet buze rruges. ambienti eshte i ndare ne 2 kate, nga 800 m2 secili, disponon gjithashtu edhe ashensor mallrash. cmimi 3.5 euro per m2 ose 5600 euro ne ...

5,600 Euro

500 Euro Apartament 2+1 me qiratek rruga islam ALLA mund te perdoret edhe per zyre Apartament i pershtatshem per zyra ne nje pallat te ri i pershtatshem per zyra.Z

Apartament 2+1 Me Qiratek Rruga Islam Alla Mund Te Perdoret Edhe Per Zyre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.07.2020 (17:16): Apartament i pershtatshem per zyra ne nje pallat te ri i pershtatshem per zyra.zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme duke e bere shume te pershtatshme kete zone....

500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim