1000+ Furgona

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,300 Euro Makina Furgona Okazion Sprinter 210 i 1999

Okazion Sprinter 210 i 1999 - Tirane

Qemal Butka, Kodra e Diellit | Tirane

B Sprinter 210. viti prodhimit 1999.ngjyre e bardhe. 12 vendesh.goma dhe bateri te re.ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike.e gatshme per cdo lloj prove.5300 euro.tel 069 21 42 473...

5,300 Euro

Tirane
600,000 Leke Makina Furgona Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta.

Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. - Tirane

Siri Kodra, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. per me shume telefononi ne numrin 0697074011 pas ores 17:00. ...

600,000 Leke

Tirane
4,500 Euro Makina Furgona Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , motorr 2000

Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , mo - Tirane

3deshmoret, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet per arsye emigrimi...

4,500 Euro

Tirane
8,000 Euro Makina Furgona FURGON FORD TRANSIT ARRIVA  12 +1 VENDE

FURGON FORD TRANSIT ARRIVA 12 +1 VENDE - Tirane

Rruga Artan Lenna , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tirane shitet fugon ford arriva,ngjyra e hirte ,kilometrazhi 180.000 ,viti 2005 ,manuale ,me targa shqiptare , cmimi 8 mije euro te vjetra ,fugoni eshte 12 +1 vende . shume i rehatshem ,shitet per arsye emigracioni....

8,000 Euro

Tirane
5,250 Euro Makina Furgona furgon frigorifer me cmim te diskutueshem

furgon frigorifer me cmim te diskutueshem - Durres

Vaso Pasha, Qender | Durres

B Furgini eshte me dogen edhe targa shqiptare te rregullta frigoriferi arrin deri 0grade marca mercedes-benz vito ...

5,250 Euro

Durres
2,500 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benz

shes kamioncine mercedes benz - Fier

5 Maji, Patos | Fier

B Furgocine mercedes benz, me dopjo gabine, 5+1, me 3 porta, karroceri e ulet me alumin, taksa te paguara deri ne janar 2019, ne gjendje te mire te pergjithshme motorrike e xhenerike....

2,500 Euro

Fier
350,000 Leke Makina Furgona shes fugon malli

shes fugon malli - Lezhe

Unaza Lac, Qender | Lezhe

B Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike,taksa te paguara deri ne 29 shtator 2018...shitet per arsye mos perdorimi...

350,000 Leke

Lezhe
9,300 Euro Makina Furgona  Mercedes Benz Sprinter 313 cdi

Mercedes Benz Sprinter 313 cdi - Tirane

Rruga 5 Maji, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet mercedes benz sprinter 313 cdi vit prodhimi 2000 me te gjitha sherbimet e kryera 8/10 ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike 20+1 vende 9300€ i diskutueshem tel : +355682726694...

9,300 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benz

shes kamioncine mercedes benz - Lushnje

Prane Stacionit Te Trenit, Zone Periferike | Lushnje

B Ngjyre portokalli, nafte, shume ekoomike, dopjo gabine, 3 dyer, e sapo koaliduar, siguracion deri 10 janar 2019, me karroceri te ulet alumini ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike...

2,000 Euro

Lushnje
300,000 Leke Makina Furgona Fugon malli

Fugon malli - Pogradec

Gani Butka, Qender | Pogradec

B Shitet fugon malli tip ford. per arsye emigrimi. cel 0696674289...

300,000 Leke

Pogradec
1,900 Euro Makina Furgona okazion Furgon frigorifer

okazion Furgon frigorifer - Tirane

Vizion Plus, Don Bosko | Tirane

B Shes furgonin frigorifer i pershtatshem per transport mishi dhe peshku esht ne funksion te mor me nafte me kontaktoni per me shum...

1,900 Euro

Tirane
2,200 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benx

shes kamioncine mercedes benx - Lushnje

Rruga Skender Libohova, Qender | Lushnje

B Shitet furgoncine benz me dopjo gabine me karroceri alumini e ulet, ne gjendje shume te mire me dokumenta te sapo paguara. shitet per arsye mosperdorimi....

2,200 Euro

Lushnje
4,200 Euro Makina Furgona Shitet

Shitet - Fier

Sinking Kalenja, Qender | Fier

B Shitet fugon 5+1 ne gjendje shume te mire i ardhur nga germania,me dekumenta te paguara gjer ne dhietor te 2018 i perdorur shume pak ne shqiperi , shitet per arsye emigrimi.me nje cemimi shume te arsyeshem . okazion . cel .. 0699505214...

4,200 Euro

Fier
4,500 Euro Makina Furgona Shes

Shes - Fier

Dino Kalenja, Qender | Fier

B She’s fugon 5+1 ne gjendje shume te mire i ardhur nga gjermania. shitet per arsye emigrimi.cemimi 4500€ cel...0699505214...

4,500 Euro

Fier
4,500 Euro Makina Furgona Shitje

Shitje - Fier

Dino Kalenja, Qender | Fier

B Fugon 5+1 ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermania. shitet per arsye emigrimi.cel ..0699505214...

4,500 Euro

Fier
800,000 Leke Makina Furgona shes autobus

shes autobus - Tirane

Qazim Vathi, Brryli | Tirane

B Shes autobus iveko me gjith licens tiran-fier me cmim te arsyeshem edhe te diskutueshem...

800,000 Leke

Tirane
6,000 Euro Makina Furgona Shitet furgon Mercedes-Benz Varjo 612

Shitet furgon Mercedes-Benz Varjo 612 - Sarande

Rruga Adem Sheme, Ksamil | Sarande

B Shitet furgon ne gjendje te mire pune . me dokumenta te regullta dhe te paguara deri ne 2018....

6,000 Euro

Sarande
4,900 Euro Makina Furgona Ford Tranzit

Ford Tranzit - Tirane

Vore, Tjeter zone | Tirane

B Shitet ose ndrrohet kilometra:160 000 - 169 999 viti:2006 karburanti: nafte makina eshte ne gjendje sh te mire me dogane te paguar. cmimi pak i diskutushem 4.800€ per info:0685488404...

4,900 Euro

Tirane
14,000 Euro Makina Furgona Mercedes-Benz Sprinter 2.1 CDI 313 Tavan Extra te Larte, 4 Dyer edhe e extra e gjate

Mercedes-Benz Sprinter 2.1 CDI 313 Tavan Extra te Larte, 4 Dyer edhe e - Tirane

Teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mercedes-benz sprinter 2.1 cdi 313 tavan extra te larte, 4 dyer edhe e extra e gjate mercedes sprinter e bardhe registruar ne vitin 2014 2.1td 313e extra e gjate. modeli i ri i sprinter. , new shape sprinter ,296.000km. makina eshte mbajtur shume mire. ka. dritaret elektrike. mbyllje qendrore edhe mbrapa eshte e veshur. cmimi nuk perfshin doganen te cilen ose e paguani vete ose e paguajme ne. makina ka gjithe dokumentacionin perfshi edhe serviset. tel:00355698716766...

14,000 Euro

Tirane
100,000 Leke Makina Furgona shitet autobus 20+1 2009  tyota

shitet autobus 20+1 2009 tyota - Tirane

Zhvillimi, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet autobuz ne gjendje prefekte me dekumeta te rregulllta 6 goma te reja targe shiptare per me shume nr. tel 0672841192...

100,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Makina Furgona SHITET FURGON MITCUBISHI L400.NAFTE2500.

SHITET FURGON MITCUBISHI L400.NAFTE2500. - Tirane

Shkelqim Fusha, Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet furgon1+1mitsubishil400nafte 2500 me144000km.letrat te gjitha gati deri ne fund te vitit 2018.eshte me pese dyer.tonazhi i ngarkeses deri1.6ton.shitet per arsye mos perdorimi.cmimi 3000€....

3,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Makina Furgona SHITET FURGON MITCUBISHI

SHITET FURGON MITCUBISHI - Tirane

Shkelqim Fusha, Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet furgon mitsubishi l400 viti 2000 144000km nafte 2500. letrat te gjitha te riperterira deri ne dhjetor 2018. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi: 3.000€ (i diskutueshem) nr tel: 0694072637 ...

3,000 Euro

Tirane
4,000 Euro Makina Furgona Furgon ( Mercedes-benz)410 D viti 1993

Furgon ( Mercedes-benz)410 D viti 1993 - Tropoje

Bajram Curri, Qender | Tropoje

B Furgon mercedes - benz 410d i vitit 1993 i mbajtur shum mir . cmimi :4000€ numri i celularit: 0685120152...

4,000 Euro

Tropoje
10,000 Euro Makina Furgona Shitet autobuz 20+30 vende IVECO OTOYOL

Shitet autobuz 20+30 vende IVECO OTOYOL - Tirane

Peze E Vogel, Zone Periferike | Tirane

B Shitet autobuz 20+30 vende iveco otoyol.viti prodhimit 2004 me dokumenta te rregullta....

10,000 Euro

Tirane
12,000 Euro Makina Furgona autobus scania 1997

autobus scania 1997 - Tirane

Casa Italia, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Scania nodge ne gjendie shum te mire,...

12,000 Euro

Tirane
450,000 Leke Makina Furgona Mercedes Benz

Mercedes Benz - Korce

Leskovik, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Korce

B Shitet makina per shkak emigrimi eshte ne gjendje shume te mire me servis te bera me frigorifer me timon idraulik gomat ne gjendje te mire makina ka ardhur nga greqia per me shume kontaktoni ne tel 00306992951363 me cmim te diskutushem,...

450,000 Leke

Korce
25,000 Euro Makina Furgona SETRA 315 HDH

SETRA 315 HDH - Tirane

Bulevardi Zogu I Pare Nr 39, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Autobuz setra 315 hdh ne gjendje pune. makina jepet me targa dhe siguracion

...

25,000 Euro

Tirane
3,800 Euro Makina Furgona Shitet furgon mallrash ne gjendje shume te mire.

Shitet furgon mallrash ne gjendje shume te mire. - Tirane

Nikolla Tupe, | Tirane

B Shitet furgon fiat ducato, me 3 porta, ngjyre e bardhe, ne gjendje shume te mire teknike, i pershtatshem per mallra te ndryshme. kontrolli teknik ka kaluar gjithmon me sukses. ...

3,800 Euro

Tirane
6,500 Euro Makina Furgona Mercedes-benz sprinter

Mercedes-benz sprinter - Fier

Patos , | Fier

B Mercedes benz sprinter 313 cdi letrat e paguara deri ne dhjetor ne gjendje shum te mire motorrike pesha maksimale : 3.5 ton vendodhja : patos ...

6,500 Euro

Fier
200,000 Leke Makina Furgona Makina ne shitje Renault Kangoo Me xhama, me sedilje

Makina ne shitje Renault Kangoo Me xhama, me sedilje - Tirane

Hamid Shijaku, | Tirane

B Renault kangoo me xhama, me sedilje makina ne shitje . te gjitha dokumentat dhe taksat e paguara ...

200,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas