1000+ Furgona

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Euro Makina Furgona Fiat Ducato 2004

Fiat Ducato 2004 - Lushnje

18 Tetori, | Lushnje

B Ne gjendje te mir pune edhe sherbimet e kryera te gjitha . makina shitet per arsye mos perdorimi 1 vit ka qe ka hyr ne shqiperi letra e paguar per 1 vit ....

5,000 Euro

Lushnje
500 Euro Makina Furgona shitet furgon

shitet furgon - Vlore

Rruga Damian Humariti Vlor, | Vlore

B Shitet furgoni per arsye mbyllje aktiviteti...

500 Euro

Vlore
1,200 Euro Makina Furgona Shes furgan renault espres i vitit 1997 pa dogane ne naft

Shes furgan renault espres i vitit 1997 pa dogane ne naft - Durres

Shijak Ballias Num 66, | Durres

B Fugon per pun reno espres e vitit 1997 me naft konsun te ulet cmimi 1200 euro....

1,200 Euro

Durres
6,000 Euro Makina Furgona Shitet mikrobuz 17+1 vende

Shitet mikrobuz 17+1 vende - Lezhe

Rreshen , | Lezhe

B Shitet mikrobuz 17+1 vende. 6 mije i diskutueshem. 0682333029...

6,000 Euro

Lezhe
3,500 Euro Makina Furgona Ford Tranzit i vitit 1997 me vende  16+1 dopjegome

Ford Tranzit i vitit 1997 me vende 16+1 dopjegome - Lezhe

Ishull-lezhe, | Lezhe

B Shes fugon ford tranzit te vitit 1997 nafte me vende 16+1 furgoni eshte per pasagjer dhe eshte i larte keshtu qe njerezit mund te futen dhe te dalin pa problem nga furgoni. furgoni i ka te paguara letrat deri ne fund te ketij viti. eshte me dopjo gome dhe eshte i ruajtur mire ....

3,500 Euro

Lezhe
7,800 Euro Makina Furgona Mercedez benz sprider frigorifer

Mercedez benz sprider frigorifer - Vlore

Trasballkanike , | Vlore

B Shitet mercedez benz sprinter frigrifer 313cdi vit prodhimi 2002 motor nafte 220 me kamjo automatike perdoret dhe me marsha 174 mij kilometra 2 muaj ka punuar ne shqiperi me letra te paguara deri ne maj 2018 makina eshte ne gjendje prefekte i gatshem per cdo lloj prove makina shitet per arsye emigracioni per me shum kontaktoni ne tel 0697535603 cmimi 7800 i diskutushem ...

7,800 Euro

Vlore
2,500 Euro Makina Furgona HYUNDAI H1 furgon

HYUNDAI H1 furgon - Tirane

Kodra E Djellit, | Tirane

B Ose me ndrim ,cmimi i diskutushem...

2,500 Euro

Tirane
6,000 Euro Makina Furgona Renault Master

Renault Master - Tirane

Irfan Tomini, | Tirane

B Renault master i 2008 sistem electronik xhama elektrik kondicioner me sistem hapje dhe mbyllje dyersh me pult. per transport mallrash me targa gjermane me te drejt 6 muaj qendrimi ne shqiperi .. ...

6,000 Euro

Tirane
3,000 Leke Makina Furgona shitet furgon ne gjendje shum te mire dhe me cmim te diskutueshem

shitet furgon ne gjendje shum te mire dhe me cmim te diskutueshem - Tirane

Ali Visha Ne Laprak , | Tirane

B Furgon 8+1 por vendet i ka per 14 ,me timon hidraulik,viti prodhimi 1981 me motorr 208...

3,000 Leke

Tirane
4,800 Euro Makina Furgona Shes opel vivaro 1.9

Shes opel vivaro 1.9 - Lezhe

, | Lezhe

B Shitet opel vivaro viti 2006 1.9 diesel ne gjendje perfecte me dogan te paguar ! te gjitha sherbimet e kryera . hapja e dyerve me telecomande cmimi i diskutueshem tel: 0685790761 viber:068579071 tel:+33 751452012...

4,800 Euro

Lezhe
1 Euro Makina Furgona FORD 8+1 TRANZIT VITI 2005

FORD 8+1 TRANZIT VITI 2005 - Durres

Vellazerimi, | Durres

B Ford tranzit viti 2005 motor 1.9 nafte km - 153000 goma 80% kasetofon - radio - cd kondicioner xhama elektronik gjendja shume e mire letrat e paguara deri ne shkurt 2018 makina ndodhet ne durres...

1 Euro

Durres
8,500 Euro Makina Furgona Shitet  nje furgon   8+1  ne  fier

Shitet nje furgon 8+1 ne fier - Fier

Fruga Dino Kaleja, | Fier

B Pershendetje furgoni eshte ne gjendje shum te mire si nga motorri ashtu dhe nga komoditeti i brendshem i mjetit.eshte i vitti 30 maje 2010 per hollesira te metejshme monde te kontaktoni ne numerini e tel; 00393926101287 os ne numerin 0692784313....

8,500 Euro

Fier
600,000 Leke Makina Furgona Shitet ford transit i vitit_2002 pasagjeresh 14 vendesh 600mije leke.

Shitet ford transit i vitit_2002 pasagjeresh 14 vendesh 600mije leke. - Tirane

Hysen Selmani, | Tirane

B Shitet ford transit 15 vendesh viti 2002 ne gjedje te shkelqyer 600mij keke te reja...

600,000 Leke

Tirane
50 Euro Makina Furgona Furgon Ford Galaxy me Qira

Furgon Ford Galaxy me Qira - Korce

Korce, | Korce

B Jepet me qira ,javore mujore furgon ford galaxy 6+1 me benzine gaz targa shqiptare ne gjendje shum te mire vizuale e xhenerike.jepet per firma ,shoqata te huaj....

50 Euro

Korce
9,200 Euro Makina Furgona FURGON FORD TRANSIT  8+1

FURGON FORD TRANSIT 8+1 - Fier

11 Janari, | Fier

B Shitet furgon ford transit 8+1 ,me condizioner, ne gjnedje shum te mire, i 2010 ; me 200.000 km ,per me shum kontaktori ne email: ronaldo.duka2@gmail.com ...

9,200 Euro

Fier
300,000 Leke Makina Furgona Benz

Benz - Pogradec

Pogradec , | Pogradec

B Okazion ...

300,000 Leke

Pogradec
100,000 Leke Makina Furgona Ford transsit 8+1

Ford transsit 8+1 - Tirane

, | Tirane

B Shitet furgon ford transit nr vendeve 8+1 viti 91 ne gjendje te shkelqyer me dokumenta deri ne dhjetor 2016 100mije leke...

100,000 Leke

Tirane
400,000 Leke Makina Furgona shes fugonin

shes fugonin - Tirane

Paskuqan 1, | Tirane

B Fugon benz i vitit 2001 ne gjendje te mir...

400,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Makina Furgona Nisan

Nisan - Tirane

Zogu Zi, | Tirane

B Fugon nisan ne gjendje shum te mir taksa te paguara per 1 vit ...

2,500 Euro

Tirane
500 Euro Makina Furgona Shitet

Shitet - Vlore

Dhermi, | Vlore

B Shitet fugon mitsubishi pa letra e vitit 1985, nafte, motor i mire, fugon eshte ne dhermi ...

500 Euro

Vlore
1,200 Euro Makina Furgona Shes furgon

Shes furgon - Kavaje

, | Kavaje

B Furgon ngjyre blu.tip benz.vendet 12+1...

1,200 Euro

Kavaje
5,500 Euro Makina Furgona BENZ MERCEDEZ 308D

BENZ MERCEDEZ 308D - Tirane

Librazhd, | Tirane

B Shitet...

5,500 Euro

Tirane
320,000 Leke Makina Furgona Shes Furgon

Shes Furgon - Elbasan

, | Elbasan

B Shitet: furgon mercedes-benz 410 ,dopjo gome,me dokumenta .cmimi 320 000 i diskutueshem....

320,000 Leke

Elbasan
6,000 Euro Makina Furgona  IVECO Daily Turbo 3,5 T origjinal Kerstner- frigo sapo sjell me targa gjermanei, 6000 €, çmimi i diskutueshem

IVECO Daily Turbo 3,5 T origjinal Kerstner- frigo sapo sjell me targa - Tirane

Tirane, Komuna Parisit, | Tirane

B Pershendetje!makina sapo sjelle nga gjermania, aktualisht me traga gjermane, ne gjendje shume te mire funksionale. me dopio gome/ 3.5 ton i vitit 2003 Çmimi i diskutueshem karburanti: diezel ngjyra.....: e bardhe kamjo......: manual ftohja.....: kondicioner fuqia kw..: 81 km.........: 312000 tel. : 0697513811 cel. : 0698778765...

6,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas