428 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 30 lexues | 1 njoftime ne pritje

900 Euro MOTORR AUDI  Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

28.02.2020 (13:58):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

27.02.2020 (17:36):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

50 Euro Stopa per Audi a4 kerkoj stopa per Audi A4

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Stopa Per Audi A4

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Karburanti

12.02.2020 (23:17):Kerkoj stopa per audi a4...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

400 Euro OKAZION!!SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017 OKAZION!!SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017.FENERET

Shes pjese te perdorur - Okazion!!shiten Fener Origjinale Halogen Hella Per Audi A6 C

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

10.02.2020 (16:42):Okazion!!shiten fener origjinale halogen hella per audi a6 c7 2011-2017.feneret jan hequr nga audi a6 2012 jan ne gjendje perfekte pa gervishtje....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

10,000 Leke Blej ABS ESP per audi a6 4f 2005 3.0tdi Blej ABS ESP per audi a6 4f 2005 3.0tdi

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej Abs Esp Per Audi A6 4f 2005 3.0tdi

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

09.02.2020 (00:10):Blej abs esp per audi a6 4f 2005 3.0tdi...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Leke Pjese Kembimi Per Audi A3 2015 @Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit Volkswag

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Audi A3 2015

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Nafte Karburanti

03.02.2020 (07:17):@nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit volkswagen audi seat skoda. pjeset jane te importuara nga be dhe te nje cilesie te perzgjedhur. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

200 Euro SHITET EGR valve PIERBURG 7.01782.07.0 (E RE e blerë gabimisht) për  AUDI, PORSCHE, VOLKSWAGEN. SHITET EGR valve PIERBURG 7.01782.07.0
(E shes sepse e kam blerë gabimisht) P

Shes pjese te re - Shitet Egr Valve Pierburg 7.01782.07.0 (e Re E Blerë Gabimi

Durres
Shes pjese te re Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

30.01.2020 (00:30):Shitet egr valve pierburg 7.01782.07.0 (e shes sepse e kam blerë gabimisht) për keto modele makinash audi, porsche, volkswagen. 🔹️audi a4 (8k2, b8) (për ketë vite prodhimi 11.2007 deri 03.2012, 16...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

300 Euro SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016 BASHKE ME PAKETE SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016 BASHKE ME PAKETE.
STOPAT

Shes pjese te perdorur - Shiten Stopa Origjinale Valeo Per Audi A6 C7 2011-2016 Bashk

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

28.01.2020 (14:22):Shiten stopa origjinale valeo per audi a6 c7 2011-2016 bashke me pakete. stopat jan hequr nga audi a6 2012 jan ne gjendje perfekte...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

25.01.2020 (13:39):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

70 Euro Pjese Kembimi Origjinale Pasqyra per Audi A3, A4, A6 Ngjyre GRI te dyja 70€ cifti 2003 - 2009
Stopa Au

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

22.01.2020 (21:28):Pasqyra per audi a3, a4, a6 ngjyre gri te dyja 70€ cifti 2003 - 2009 stopa audi a3 sportback 2005-2009 70€ cifti bllok kasetafoni klima 75€...Lexo detajet..

Kambio:

70 Euro

2,800 Euro Audi A4  motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

26.12.2019 (10:26):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

1,800 Euro Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Audi A6 Viti 2007 Kamio Automat Per Pjes Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

23.12.2019 (10:38):Audi a6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate  . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

23.12.2019 (10:35):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

700 Euro pjes per audi-a7 sline 3000 naft shiten 
1- maskarina e perparne 
2- Kater xhomat para-mbrapa te zinj origjinal

Shes pjese te perdorur - Pjes Per Audi-a7 Sline 3000 Naft

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Karburanti

14.12.2019 (22:05):Shiten 1- maskarina e perparne 2- kater xhomat para-mbrapa te zinj origjinal 3- xhani madh mbrapa 3- 2 pal goma me disqe origjinal 4-feneri krahu i djathte ...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

400 Euro Disqe 18 inch Audi origjinal  4 Disqe Nr 18 Audi origjinal .

Shes pjese te perdorur - Disqe 18 Inch Audi Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Tjeter Karburanti

14.11.2019 (11:13):4 disqe nr 18 audi origjinal ....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

2,100 Euro Audi A8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi Audi A8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi

Shes pjese te perdorur - Audi A8 Viti 2007. 3.2 Benzine Fsi Per Pjese Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Benzin Karburanti

08.11.2019 (21:12):Audi a8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

2,100 Euro

100 Euro Urgjent kerkojme pjese per audi tt Kerkojme dy dritat e para dhe parakolp per audi tt nga viti 98-2002 te interesua

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Urgjent Kerkojme Pjese Per Audi Tt

Kukes
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Benzin Karburanti

02.10.2019 (02:21):Kerkojme dy dritat e para dhe parakolp per audi tt nga viti 98-2002 te interesuarit mundem me u lajmru ne ket numer ne viber +38349165835...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

40 Leke kerkoj motor per audi a4 2.5  quattro  Audi a4 2002-2003 motor 2.5 naftë quattro .

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Motor Per Audi A4 2.5 Quattro

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

18.07.2019 (20:21):Audi a4 2002-2003 motor 2.5 naftë quattro ....Lexo detajet..

Kambio:

40 Leke

200 Euro Sallon lekure Kerkoj sallon lekure audi a4 viti 2006

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Sallon Lekure

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

30.06.2019 (16:10):Kerkoj sallon lekure audi a4 viti 2006...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

5,500 Euro Shitet Audi A6 viti 2017, me 48000 km te kaluara. Per pjese kembimi.  Audi A6 per pjese kembimi viti 2017. I karamboluar ne pjesen e perparme.

Shes pjese te perdorur - Shitet Audi A6 Viti 2017, Me 48000 Km Te Kaluara. Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Nafte Karburanti

20.05.2019 (22:05):Audi a6 per pjese kembimi viti 2017. i karamboluar ne pjesen e perparme. ...Lexo detajet..

Kambio:

5,500 Euro

800 Euro Audi A4.  Audi A4. Viti 2002
1.9 diesel.

Shes pjese te perdorur - Audi A4.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

24.04.2019 (09:14):Audi a4. viti 2002 1.9 diesel....Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

700 Euro Disqe alumini 18 AUDI A4 A5 Shes disqe te sapo ardhur 4 cope alumini 18" polsh ORIGJINALE audi. Montohe

Shes pjese te perdorur - Disqe Alumini 18 Audi A4 A5

Lezhe
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Karburanti

25.11.2018 (15:18):Shes disqe te sapo ardhur 4 cope alumini 18" polsh origjinale audi. montohen ne a4 a5 (2008-2015). et 29, 5x112, vrima qendrore 6,66 mm pa goma, vetem disqet...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

450 Euro Shiten Disqe dhe Goma Audi Origjinale DISQE DHE GOMA 18 INC
AUDI ORIGJINAL

Shes pjese te perdorur - Shiten Disqe Dhe Goma Audi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Karburanti

19.10.2018 (17:36):Disqe dhe goma 18 inc audi origjinal...Lexo detajet..

Kambio:

450 Euro

17,000 Leke Navigator audi a4. Navigator audi a4.

Shes pjese te perdorur - Navigator Audi A4.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

28.09.2018 (13:13):Navigator audi a4....Lexo detajet..

Kambio:

17,000 Leke

1,800 Euro A KLAS 168 VITI 2004  A KLAS 168 VITI 2004 1.7 CDI AUTOMAT VETEM PER PJES KEMBIMI

Shes pjese te perdorur - A Klas 168 Viti 2004

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

25.09.2018 (20:14):A klas 168 viti 2004 1.7 cdi automat vetem per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

50 Euro Motorrine per Audi A4 1,9 tdi viti 2001-2004 Shes motorrine per Audi A4 1,9 tdi viti 2001-2004 e testuar dhe funksionale, ne

Shes pjese te perdorur - Motorrine Per Audi A4 1,9 Tdi Viti 2001-2004

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

20.08.2018 (18:16):Shes motorrine per audi a4 1,9 tdi viti 2001-2004 e testuar dhe funksionale, ne gjendje te mire pune...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas