460 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

02.06.2020 (18:47):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

02.06.2020 (16:31):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke Pjese kembimi Opel - Fiat -Toyota Auto Ledi Ju Ofron pjese kembimi Origjinale (te perdorura) te importuara nga ita

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Opel - Fiat -toyota

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

30.05.2020 (12:21):...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

20.05.2020 (12:07):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

150,000 Leke Kerkoj dy grushte per opel zafira 2.2 nafte te vitit 2002 Kush ka per te shitur te me kontaktoi 0694675104

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Dy Grushte Per Opel Zafira 2.2 Nafte Te Vitit 2002

Vlore
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

13.05.2020 (14:07):Kush ka per te shitur te me kontaktoi 0694675104...Lexo detajet..

Kambio:

150,000 Leke

1,000 Euro Opel Astra 1.7 nafte per pjes Jepet per pjes e gjithe ose vec e vec Opel Astra 1.7 nafte vit prodhimi 2002. Pj

Shes pjese te perdorur - Opel Astra 1.7 Nafte Per Pjes

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

06.03.2020 (11:21):Jepet per pjes e gjithe ose vec e vec opel astra 1.7 nafte vit prodhimi 2002. pjeset e makines jane te gjitha ne gjendje funksionale pervec pjeses se pasme sic e shihni dhe ne foto .per me shume info kontakt ne...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Leke Depozite uji per opel meriva 2004 benzine Depozite uji per OPEL MERIVA 2004 BENZINE

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Depozite Uji Per Opel Meriva 2004 Benzine

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

16.01.2020 (11:03):Depozite uji per opel meriva 2004 benzine...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

0 kamie tronik per opel kerkoj kamie tronik per opel meriva 1.6.  2004

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kamie Tronik Per Opel

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

09.01.2020 (13:16):Kerkoj kamie tronik per opel meriva 1.6. 2004...Lexo detajet..

30,000 Leke Kerkoj motorr Me duhet nje motorr 1.7 naft diesel gjerman per opel astra

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Motorr

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

18.11.2019 (16:41):Me duhet nje motorr 1.7 naft diesel gjerman per opel astra...Lexo detajet..

Kambio:

30,000 Leke

20,000 Leke Blej kERKOJ PJESE TE PERDORUR PER OPEL VECTRA 2005, ECU/ECM  ME KODET D04013 DTXX 122

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin Karburanti

09.10.2019 (19:59):Kerkoj pjese te perdorur per opel vectra 2005, ecu/ecm me kodet d04013 dtxx 12242010 wu...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

800 Euro Opel Corsa viti 2008. Opel Corsa viti 2008.
1.3 diesel ecotec.

Shes pjese te perdorur - Opel Corsa Viti 2008.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

07.10.2019 (10:01):Opel corsa viti 2008. 1.3 diesel ecotec....Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

20,000 Leke Blej Blej centraline motori opel vectra c, 2005, me keto karakteristika D04013 DTXX 1

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin Karburanti

02.10.2019 (11:52):Blej centraline motori opel vectra c, 2005, me keto karakteristika d04013 dtxx 12242010 wu, te jete e shoqeruar me celsa dhe imobilajzer....Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

1,800 Euro Opel Astra v.p2003 (pjese kembimi). Opel Astra v.p2003 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Opel Astra V.p2003 (pjese Kembimi).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

28.09.2019 (13:46):Opel astra v.p2003 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

60,000 Leke Kerkoj te blej nje bllok cilindrash per motor opel2.0 te vitit 2010 deri 2011 Dua nje bllok cilindri per opel insigna oseastra zafira vetem te jete 2.0 dhe 16

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Nje Bllok Cilindrash Per Motor Opel2.0 Te Vit

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Karburanti

31.08.2019 (00:02):Dua nje bllok cilindri per opel insigna oseastra zafira vetem te jete 2.0 dhe 160 kw...Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Leke

15 Euro Opel Corsa 2003 Pjese kembimi per Opel Corsa 2003 1.3 CDTI , kambjo robotike . Te gjitha pjeset

Shes pjese te perdorur - Opel Corsa 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

01.07.2019 (13:47):Pjese kembimi per opel corsa 2003 1.3 cdti , kambjo robotike . te gjitha pjeset e makines jane funksionale . per me shum informacione na kontaktoni ne nr:0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

20,000 Leke per opelin pjesen e kabrioletit kerkoj pjes per opelin pjesen e kabrioletit

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Per Opelin Pjesen E Kabrioletit

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

21.06.2019 (19:46):Kerkoj pjes per opelin pjesen e kabrioletit...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

100,000 Leke shes opel frontera per pjes kembimi  makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjend

Shes pjese te perdorur - Shes Opel Frontera Per Pjes Kembimi

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
1995 Viti
Nafte Karburanti

13.05.2019 (18:31):Makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjendje pune ...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

1,900 Euro Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte). Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte).

Shes pjese te perdorur - Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese Kembimi 14benzin,1.3nafte).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

11.05.2019 (15:39):Opel meriva v.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte)....Lexo detajet..

Kambio:

1,900 Euro

700 Euro Opel vektra 2.0 dti 2004 Per pjese kembimi ne gjengje shume te mire si motorike dhe xhenerike

Shes pjese - Opel Vektra 2.0 Dti 2004

Tirane
Shes pjese Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

11.05.2019 (09:27):Per pjese kembimi ne gjengje shume te mire si motorike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

50,000 Leke Motor njektor Motor njektor 1.9 naft cdti

Shes pjese te perdorur - Motor Njektor

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

31.03.2019 (11:10):Motor njektor 1.9 naft cdti ...Lexo detajet..

Kambio:

50,000 Leke

43,000 Leke Shitet volant motori i markes Sachs me kod 2294 000 998 i ri. Arsyja e shitjes: ardhur gabim, nuk pe Shitet volant motori i markes Sachs me kod 2294 000 998 i ri. Arsyja e shitjes:

Shes pjese te perdorur - Shitet Volant Motori I Markes Sachs Me Kod 2294 000 998 I Ri

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin Karburanti

01.03.2019 (09:06):Shitet volant motori i markes sachs me kod 2294 000 998 i ri. arsyja e shitjes: ardhur gabim, nuk pershtatet makines time. ardhur nga jashte. eshte per keto modele opeli: astra j 1.6cc benzine turbo vitit 20...Lexo detajet..

Kambio:

43,000 Leke

45,000 Leke Kerkoj nje  motorre Opel frontera 2.2 benzine 1998 Kerkoj te blej nje motorre Opel frontera 2.2 benzine viti 1999 4x4 450 milek 
N

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Nje Motorre Opel Frontera 2.2 Benzine 1998

Vlore
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin Karburanti

22.01.2019 (14:54):Kerkoj te blej nje motorre opel frontera 2.2 benzine viti 1999 4x4 450 milek nr telefono ‭ 069 464 5097‬...Lexo detajet..

Kambio:

45,000 Leke

13,000 Leke Pjese makine Shiten makina OPEL FRONTJERA

Shes pjese te perdorur - Pjese Makine

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

15.12.2018 (13:36):Shiten makina opel frontjera...Lexo detajet..

Kambio:

13,000 Leke

1,500 Euro Opel Zafira19 CDTI Minivan  Pjes kembimi per opel zafira B 19CDTI e vitit 2008

Shes pjese te perdorur - Opel Zafira19 Cdti Minivan

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

05.10.2018 (17:27):Pjes kembimi per opel zafira b 19cdti e vitit 2008...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

600 Euro Motorr opel corsa 2004 Motorr opel corsa 2004
1.4 benzine.

Shes pjese te perdorur - Motorr Opel Corsa 2004

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

26.09.2018 (19:11):Motorr opel corsa 2004 1.4 benzine....Lexo detajet..

Kambio:

600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas