318 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

19.09.2019 (08:49):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

19.09.2019 (00:33):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

19.09.2019 (00:24):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 003556

Shes pjese te perdorur - Motorre Te Te Gjithe Llojeve Per Krik Xhami - Tel, Sms, What

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.09.2019 (19:39):Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #car #makine #krikxhami...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Airbag timoni për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekemb Airbag timoni për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 0035

Shes pjese te perdorur - Airbag Timoni Për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, Sms, Wh

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.09.2019 (15:31):Airbag timoni për volkswagen golf 5 - passat - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #golf5 #passat #volkswagengolf5 #volkswagenpassat #pjes...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

18.09.2019 (10:41):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

5,000 Leke Pjese per makina Pompe nafte vw viti 1998

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Makina

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

18.09.2019 (10:41):Pompe nafte vw viti 1998 ...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

5,000 Leke Disqe Nderrohen keto disqet per golf 4 jan 16 ndrohen me disqe 15 flm vetem per golf 4

9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Disqe

Durres
9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
1992 Viti
Nafte Karburanti

14.09.2019 (00:41):Nderrohen keto disqet per golf 4 jan 16 ndrohen me disqe 15 flm vetem per golf 4...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Leke

1,900 Euro VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per VW GOLF

Shes pjese te perdorur - Vw Golf 6 1.4 Benzine 1.6

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

27.08.2019 (13:08):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

1,900 Euro

2,000 Euro Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi

Shes pjese te perdorur - Pasat Viti 2007 Kamio Automat Per Pjese Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

22.08.2019 (18:43):Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

350 Leke Disqe 17" origjinale te Golf 4 GT Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te Golf 4 GT.Disqet jane ne gjendje s

Shes pjese te perdorur - Disqe 17" Origjinale Te Golf 4 Gt

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

07.08.2019 (13:32):Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te golf 4 gt.disqet jane ne gjendje shum te mire! cmimi 350mije lek. i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio:

350 Leke

20,000 Leke Xhama JESHILE per golf 5 Xhama JESHILE + dere per golf 5

Shes pjese te perdorur - Xhama Jeshile Per Golf 5

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

29.07.2019 (10:01):Xhama jeshile + dere per golf 5...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

120 Euro Pistonçinë për Volkswagen Caddy Pistonçinë për Volkswagen Caddy - Tel, SMS, Whatsapp - 00355696821159
#pjese

Shes pjese te perdorur - Pistonçinë Për Volkswagen Caddy

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

19.07.2019 (11:07):Pistonçinë për volkswagen caddy - tel, sms, whatsapp - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pistoncine #pistoncino #volkswagen #caddy #volkswagencaddy @ pjese kembimi geri-zeni...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

5,000 Leke Kerkoj stopin e majte mbrapa per vw polo 2003 Kerkoj stopin e majte mbrapa per vw polo 2003

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Stopin E Majte Mbrapa Per Vw Polo 2003

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

26.06.2019 (14:01):Kerkoj stopin e majte mbrapa per vw polo 2003...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

2,000 Leke Kerkoj xhama te zinj para per passat 2002 Kerkoj te blej dy xhamat e perparem te zinj per passat 2002 pasi i kam dy te mbr

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Xhama Te Zinj Para Per Passat 2002

Fier
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

17.06.2019 (13:53):Kerkoj te blej dy xhamat e perparem te zinj per passat 2002 pasi i kam dy te mbrapshmit . kush ka te telefonoj tek numri :0699957677...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

44 Leke Xham i par golf 4 Kerkoj te blej xham te par per golf 4
Kush ka:
0688791346
Watsap 0688791345

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Xham I Par Golf 4

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

17.06.2019 (13:53):Kerkoj te blej xham te par per golf 4 kush ka: 0688791346 watsap 0688791345...Lexo detajet..

Kambio:

44 Leke

15,000 Leke disje alumini shiten disje alumini per volkswagen 195/65R15 jane ne gjendje shume te mire cmim

Shes pjese te perdorur - Disje Alumini

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

08.05.2019 (18:01):Shiten disje alumini per volkswagen 195/65r15 jane ne gjendje shume te mire cmimi 15000 lek i diskurushem ...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

13,000 Leke disje15 alumini disje alumi 15 ne gjendje shume te mire per volkswagen gols 4 shiten per arsyje

Shes pjese te perdorur - Disje15 Alumini

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Tjeter Karburanti

08.05.2019 (17:02):Disje alumi 15 ne gjendje shume te mire per volkswagen gols 4 shiten per arsyje mos perdorimi cmimi 13000 lek i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio:

13,000 Leke

1,000 Leke Stop Volkswagen Golf 5 Stop Volkswagen Golf 5 - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
#pje

Shes pjese te perdorur - Stop Volkswagen Golf 5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

07.05.2019 (17:36):Stop volkswagen golf 5 - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #stop #vw #volkswagen #golf #golf5 #golfv #vwgolf #vwgolf5 #volkswagengolf #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Euro VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per VW GOLF

Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Vw Golf 6 1.4 Benzine 1.6 Tdi 2.0 Tdi 2.0

Tirane
Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

04.05.2019 (13:29):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

6,000 Leke Shitet Celesi VW 2004 + Celes vw me cip. 
Ka nevoj vetem per programim. 
Me bateri te reja. 
Cmim i p

Shes pjese te perdorur - Shitet Celesi Vw 2004 +

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Karburanti

29.04.2019 (22:46):Celes vw me cip. ka nevoj vetem per programim. me bateri te reja. cmim i padiskutushem....Lexo detajet..

Kambio:

6,000 Leke

5,000 Leke Kasetofon golf 5. Kasetofon golf 5.

Shes pjese te perdorur - Kasetofon Golf 5.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Tjeter Karburanti

27.04.2019 (14:44):Kasetofon golf 5....Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

1,000 Leke Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - Pjese Kembimi Geri - Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - Pjese Kembimi Geri -

Shes pjese te perdorur - Motorrë Për Krikët E Xhamave, Të Të Gjithë Llojeve - P

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Tjeter Karburanti

20.04.2019 (11:09):Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - pjese kembimi geri - zeni - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #volkswagen #v...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

85 Euro Auto Diagnostifikim Vag Com VCDS 17.8 Verzioni I fundit i auto diagnostifikimin per VW Audi Seat Shkoda VCDS 17.8 esht

Shes pjese te perdorur - Auto Diagnostifikim Vag Com Vcds 17.8

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Nafte Karburanti

04.04.2019 (15:47):Verzioni i fundit i auto diagnostifikimin per vw audi seat shkoda vcds 17.8 eshte ne gjuhen angleze kontaktini ne viber vatcap +381637584819...Lexo detajet..

Kambio:

85 Euro

1,000 Leke Fener per VW Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 # Fener per VW Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Mess

Shes pjese te perdorur - Fener Per Vw Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -zeni - Tel, Sms, W

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

28.03.2019 (14:18):Fener per vw golf 4 - pjese kembimi geri -zeni - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #fener #fenergolf4 #fenervolkswagen #fenergolf #vw #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

350 Euro Goma. Te reja. Shiten Gomat bashk me discet ose dhe pa disce.
Gomat jan te reja po ashtu dhe d

Shes pjese te perdorur - Goma. Te Reja.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

24.03.2019 (02:25):Shiten gomat bashk me discet ose dhe pa disce. gomat jan te reja po ashtu dhe discet. gomat pershaten per golf,pasat dhe bora. ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

50 Euro Pjese kembimi per   VOLKSFAGEN BEETLE   OLD TIMER Posedojm Pjese kembimi per VOLKSFAGEN BEETLE  OLD TIMER .Gjindemi ne Kosove p

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volksfagen Beetle Old Timer

Shkoder
Shes pjese te perdorur Motivi
1990 Viti
Tjeter Karburanti

15.03.2019 (12:28):Posedojm pjese kembimi per volksfagen beetle old timer .gjindemi ne kosove perkatesisht ne peje . per me shume contact +383 44 495 500 ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

30,000 Leke Sabrator nafte pasat 2004 Sabrator nafte pasat 2004

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Sabrator Nafte Pasat 2004

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

13.02.2019 (02:02):Sabrator nafte pasat 2004...Lexo detajet..

Kambio:

30,000 Leke

4,000 Leke skelet per nderrim kasetefoni radio player bazament kasetefoni

Shes pjese te perdorur - Skelet Per Nderrim Kasetefoni Radio Player

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Karburanti

08.02.2019 (11:19):Bazament kasetefoni ...Lexo detajet..

Kambio:

4,000 Leke

100 Euro CD player Rcd210 VW Origjinal Shes CD player Rcd210 origjinal per VW , Caddy,Polo,Jeta,Golf etj.Ne gjendje shu

Shes pjese te perdorur - Cd Player Rcd210 Vw Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Karburanti

27.01.2019 (13:50):Shes cd player rcd210 origjinal per vw , caddy,polo,jeta,golf etj.ne gjendje shum te mire.cemimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas