713 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,500 Leke  AUX ose Bluetooth, Vendosje AUX në kasetofona Ford 2000-2006 Vendosim AUX ose Bluetooth në kasetofonin tuaj
Për Ford Fiesta dhe Fusion
Mo

Shes pjese te perdorur - Aux Ose Bluetooth, Vendosje Aux Në Kasetofona Ford 2000-2

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

23.04.2021 (14:43):Vendosim aux ose bluetooth në kasetofonin tuaj për ford fiesta dhe fusion modeleve 3500 rds dhe 4500 rds pas modifikimit kasetofoni komandohet njësoj dhe me butonat e timonit. Çmimi për aux - 2500 le...Lexo detajet..

Kambio:

2,500 Leke

999 Leke VW GOLF 7 2015 Shiten pjese Disponojme pjese te ndryshme per VW GOLF 7 2013 si:
-Set airbag
-Kroskot
-Tim

Shes pjese te perdorur - Vw Golf 7 2015 Shiten Pjese

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Karburanti

23.04.2021 (14:34):Disponojme pjese te ndryshme per vw golf 7 2013 si: -set airbag -kroskot -timon -fener -parakolp i kompletuar -kofano -parafango x2 -moco -set radiatoresh -amortizator elektrik (me fishe) etj. konta...Lexo detajet..

Kambio:

999 Leke

99 Euro VW GOLF 7 NAVI I MADH Shitet navi i madhe per VW Golf 7. Gjendja 10/10. Kontaktoni per me shume detaje

Shes pjese te perdorur - Vw Golf 7 Navi I Madh

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

23.04.2021 (14:32):Shitet navi i madhe per vw golf 7. gjendja 10/10. kontaktoni per me shume detaje. disponojme pjese per makina te viteve te fundit si audi, volkswagen, porsche, mercedes benz, skoda etj. auto eres...Lexo detajet..

Kambio:

99 Euro

20,000 Leke Shes paketen elektronikse te pompes se naftes per opel combo astra osé meriva. Shes paketen elektronikse te pompes se naftes per opel combo astra osé meriva.

Shes pjese te perdorur - Shes Paketen Elektronikse Te Pompes Se Naftes Per Opel Combo

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Karburanti

23.04.2021 (12:22):Shes paketen elektronikse te pompes se naftes per opel combo astra osé meriva. ...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

100 Euro Pjese Kembimi Per Makina Te ndryshme Disponojm Pjese Motorrike , Xhenerike , Pjese karamboli per Volkswagen, Audi , S

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

23.04.2021 (11:30):Disponojm pjese motorrike , xhenerike , pjese karamboli per volkswagen, audi , seat , skoda , bmw , benz , peugeot, etj ......Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

150 Euro Okazion!! Moto-Kultivator Freze dore nafte 14KV Shitet Freze dore, moto-kultivator nafte e markes Lombardini me fuqi 14 KV, frez

Kerkoj te blej pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Okazion!! Moto-kultivator Freze Dore Nafte 14kv

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2009 Viti
Nafte Karburanti

23.04.2021 (09:06):Shitet freze dore, moto-kultivator nafte e markes lombardini me fuqi 14 kv, freze dhe kambio e markes bertolini me gjeresi freze 80cm e cila mund te behet dhe 60cm. moto-kultivatori ka mundesi vendosje te nje k...Lexo detajet..

1,000 Euro Volkswagen Sharan viti 2002, çmontohet për pjesë këmbimi. Volkswagen Sharan viti 2002, çmontohet për pjesë këmbimi.
#pjese #pjesekemb

Shes pjese te perdorur - Volkswagen Sharan Viti 2002, çmontohet Për Pjesë Këmbimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Karburanti

22.04.2021 (20:39):Volkswagen sharan viti 2002, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesevolkswagen #pjesevolkswagensharan #pjesesharan #servis #vw #volkswagen...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Euro Ford C-Max viti 2008 i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi. Ford C-Max viti 2008 i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për pjesë

Shes pjese te perdorur - Ford C-max Viti 2008 I Sapoardhur Me 0 Km Në Shqipëri. Çm

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Karburanti

22.04.2021 (16:46):Ford c-max viti 2008 i sapoardhur me 0 km në shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjeseford #pjesefordcmax #pjesecmax #servis #fo...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,200 Euro Volkswagen Passat B7 viti 2012 me 77,000 per pjese Volkswagen Passat B7 viti 2012 me 77,000 KM i sapoardhur nga Gjermania. Çmontoh

Shes pjese te perdorur - Volkswagen Passat B7 Viti 2012 Me 77,000 Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Karburanti

22.04.2021 (15:06):Volkswagen passat b7 viti 2012 me 77,000 km i sapoardhur nga gjermania. Çmontohet për pjesë këmbimi, me 0 km në shqipëri. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesevolk...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

7,000 Leke Injektore Shiten injektore per smart fortwo 451 nafte. cmimi 7000 leke

Shes pjese te perdorur - Injektore

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

22.04.2021 (10:29):Shiten injektore per smart fortwo 451 nafte. cmimi 7000 leke ...Lexo detajet..

Kambio:

7,000 Leke

300 Euro Disqe Nr 18 Audi S line Disqe 18 Inch Audi VW Golf 5 6 Passat Etj

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Audi S Line

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

21.04.2021 (15:46):Disqe 18 inch audi vw golf 5 6 passat etj...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

7,000 Leke Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Golf 5, Seat Leon, Altea, Toledo, Audi A3 Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Golf 5, Seat Leon, Altea,

Shes pjese te re - Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër Për Volkswagen Golf 5

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2020 Viti
Karburanti

21.04.2021 (14:29):Pistonçinë nofull frenash cilindër për volkswagen golf 5, seat leon, altea, toledo, audi a3...Lexo detajet..

Kambio:

7,000 Leke

1,000 Euro Volkswagen Touran 2.0 diesel automat çmontohet për pjesë këmbimi, Volkswagen Touran 2.0 diesel automat i sapoardhur nga Gjermania, hapet, çmontoh

Shes pjese te perdorur - Volkswagen Touran 2.0 Diesel Automat çmontohet Për Pjesë

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Karburanti

21.04.2021 (12:21):Volkswagen touran 2.0 diesel automat i sapoardhur nga gjermania, hapet, çmontohet për pjesë këmbimi, 0 km në shqipëri. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesevolkswa...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

3,000 Leke Pasqyrë e re elektrike për Volkswagen Golf 4, krahu i shoferit. Pasqyrë e re elektrike për Volkswagen Golf 4, krahu i shoferit.
#pjese #pjese

20.04.2021 (15:10):Pasqyrë e re elektrike për volkswagen golf 4, krahu i shoferit. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswagengolf #pjesevolkswagengolf4 #p...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

350 Euro Disqe Goma Nr 17 Gti Golf 5 6 Origjinal Disqe 17 Inch me goma 225/45/17 Volkswagen Golf 5 6 7 Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 17 Gti Golf 5 6 Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

19.04.2021 (20:49):Disqe 17 inch me goma 225/45/17 volkswagen golf 5 6 7 origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

300 Euro Disqe Nr 18 Benz Audi VW 💯original Disqe 18 Inch Benzi Audi Volkswagen Golf 5 6 Passat Etj Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Benz Audi Vw 💯original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

19.04.2021 (14:23):Disqe 18 inch benzi audi volkswagen golf 5 6 passat etj origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

250 Euro Disqe Nr 16 Golf 6 5 💯 Original Disqe 16 Inch Volkswagen Golfi 6 5 Passat Touran Caddy Etj Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 16 Golf 6 5 💯 Original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

19.04.2021 (14:23):Disqe 16 inch volkswagen golfi 6 5 passat touran caddy etj origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

1,000 Leke Toyota Yaris viti 2003 e sapoardhur nga Italia, çmontohet për pjesë këmbimi. Toyota Yaris viti 2003 e sapoardhur nga Italia, çmontohet për pjesë këmbimi.

Shes pjese te perdorur - Toyota Yaris Viti 2003 E Sapoardhur Nga Italia, çmontohet P

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Karburanti

19.04.2021 (13:28):Toyota yaris viti 2003 e sapoardhur nga italia, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesetoyota #pjesetoyotayaris #pjeseyaris #servis #toyot...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

450 Euro Disqe Goma Nr 18 Rrotor Audi VW Golf5 6 7 💯Original Disqe Goma 18 Inch Rrotor 🆕Model Audi Volkswagen Golf5 6 7 Passat 💯Origina

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 18 Rrotor Audi Vw Golf5 6 7 💯original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (14:15):Disqe goma 18 inch rrotor 🆕model audi volkswagen golf5 6 7 passat 💯original germany . me goma 600€ pa goma 450€ ....Lexo detajet..

Kambio:

450 Euro

200 Euro Disqe Goma Nr 16 Benzi C203 💯Original Disqe 16 Inch Mercedes Benz w203 💯Original . Me goma 320€ pa goma 200€ .

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 16 Benzi C203 💯original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:51):Disqe 16 inch mercedes benz w203 💯original . me goma 320€ pa goma 200€ ....Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

400 Euro Disqe Goma 19 Tomason Benz Audi VW Original Disqe Goma 19 Inch Benzi Audi Volkswagen Origjinal . Me goma 550€ pa goma 400

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma 19 Tomason Benz Audi Vw Original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:51):Disqe goma 19 inch benzi audi volkswagen origjinal . me goma 550€ pa goma 400€ ....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

400 Euro Disqe Goma Nr 18 Tomason Benz Audi VW Golf 5 6 7 Disqe Goma 18 Inch Benzi Audi Volkswagen Golf 5 6 7 Passat Etj Tomasson . Me gom

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 18 Tomason Benz Audi Vw Golf 5 6 7

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:51):Disqe goma 18 inch benzi audi volkswagen golf 5 6 7 passat etj tomasson . me goma 500€...Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

300 Euro Disqe Goma Nr 16 Benzi Te gjere mbrapa Origjinal Disqe 16 Inch Benz C 203 💯Original Te gjere mbrapa .Goma 205/55/16 para 225/5

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 16 Benzi Te Gjere Mbrapa Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:50):Disqe 16 inch benz c 203 💯original te gjere mbrapa .goma 205/55/16 para 225/50/16 mbrapa michelin. cmimi me goma 400€ pa goma 300€ . pothuajse te rinj ....Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

350 Euro Disqe Goma Nr 17 Benzi Origjinal Disqe Goma 17 Inch Benzi E class 212 211 210 C class 204 Etj Origjinal Pothuajse

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 17 Benzi Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:50):Disqe goma 17 inch benzi e class 212 211 210 c class 204 etj origjinal pothuajse te reja .me goma 450€...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

250 Euro Disqe Nr 16 VW Golf5 6 Audi Origjinal Disqe 16 Inch Audi Volkswagen Golfi 5 6 Passat Touran Caddy Etj Origjinal . Me g

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 16 Vw Golf5 6 Audi Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:50):Disqe 16 inch audi volkswagen golfi 5 6 passat touran caddy etj origjinal . me goma 350€ ....Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

400 Euro Disqe Goma 18 BMW 🆕Model 💯Original Disqe Goma 18 Inch Bmw 🆕Model 2017 💯Original . Me goma 550€ pa goma 400

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma 18 Bmw 🆕model 💯original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:50):Disqe goma 18 inch bmw 🆕model 2017 💯original . me goma 550€ pa goma 400€ . pothuajse te rinj ....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

1,000 Leke Pjesë për Volkswagen Passat B 5.5 2002 - 2005 Pjesë për Volkswagen Passat B 5.5 2002 - 2005
Telefon - SMS - WhatsApp: 06830

Shes pjese te perdorur - Pjesë Për Volkswagen Passat B 5.5 2002 - 2005

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Karburanti

17.04.2021 (07:46):Pjesë për volkswagen passat b 5.5 2002 - 2005 telefon - sms - whatsapp: 0683040020 #pjesekembimi #pjesemakine #pjesemakinash #pjesekembimigerizeni #pjesevolkswagen #pjesevolkswagenpassat #vw #volkswagen #vo...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

0 Leke AUDI A3 2015 Shiten pjese Disponojme te gjitha pjeset per AUDI A3 2015.
Kontaktoni ne whats app per me sh

Shes pjese te perdorur - Audi A3 2015 Shiten Pjese

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Karburanti

17.04.2021 (02:59):Disponojme te gjitha pjeset per audi a3 2015. kontaktoni ne whats app per me shume detaje. auto eres...Lexo detajet..

Kambio:

0 Leke

0 Leke AUDI A4 DISQE DHE GOMA 225/50 R17 Shiten disqe AUDI A4 me goma thuajse te reja 225/50 R17.
Kontaktoni ne whats ap

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Disqe Dhe Goma 225/50 R17

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Karburanti

15.04.2021 (16:58):Shiten disqe audi a4 me goma thuajse te reja 225/50 r17. kontaktoni ne whats app per me shume detaje. disponojme pjese per makina te viteve te fundit si vw, audi, porsche, mercedes benz etj. auto eres...Lexo detajet..

Kambio:

0 Leke

5,500 Leke Pjese kembimi per makina INSTALIMI FALAS
VAG HEX V2 + VCDS 20.4.2 2021

Shes pjese te re - Pjese Kembimi Per Makina

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.04.2021 (18:59):Instalimi falas vag hex v2 + vcds 20.4.2 2021...Lexo detajet..

Kambio:

5,500 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas