517 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Blej kERKOJ PJESE TE PERDORUR PER OPEL VECTRA 2005, ECU/ECM ME KODET D04013 DTXX 122

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin Karburanti

09.10.2019 (19:59):Kerkoj pjese te perdorur per opel vectra 2005, ecu/ecm me kodet d04013 dtxx 12242010 wu...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

20,000 Leke pjese per peugeot 206 Pershendetje,

Jam ne kerkim te ures se pasme per peugeot 206 berline apo seda

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjese Per Peugeot 206

Lezhe
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

09.10.2019 (17:10):Pershendetje, jam ne kerkim te ures se pasme per peugeot 206 berline apo sedan. makina eshte e 2009 me abs. ...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

100 Leke Kerkoi motorr per renault laguna 2002 motor 1.9 dci Renault laguna 2002

Kerkoj te blej pjese te re - Kerkoi Motorr Per Renault Laguna 2002 Motor 1.9 Dci

Lushnje
Kerkoj te blej pjese te re Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

04.10.2019 (08:11):Renault laguna 2002...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

200 Euro Disje Disje alumini per Mercedes Ngjyr Floriri (gold) shiten 4 disje komplet pa Goma..

Shes pjese te perdorur - Disje

Shkoder
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

02.10.2019 (23:10):Disje alumini per mercedes ngjyr floriri (gold) shiten 4 disje komplet pa goma.. disjet jan te perdorme nuk jan te vrame 18 zoll jan ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

20,000 Leke Blej Blej centraline motori opel vectra c, 2005, me keto karakteristika D04013 DTXX 1

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin Karburanti

02.10.2019 (11:52):Blej centraline motori opel vectra c, 2005, me keto karakteristika d04013 dtxx 12242010 wu, te jete e shoqeruar me celsa dhe imobilajzer....Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

100 Euro Urgjent kerkojme pjese per audi tt Kerkojme dy dritat e para dhe parakolp per audi tt nga viti 98-2002 te interesua

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Urgjent Kerkojme Pjese Per Audi Tt

Kukes
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Benzin Karburanti

02.10.2019 (02:21):Kerkojme dy dritat e para dhe parakolp per audi tt nga viti 98-2002 te interesuarit mundem me u lajmru ne ket numer ne viber +38349165835...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,800 Euro Opel Astra v.p2003 (pjese kembimi). Opel Astra v.p2003 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Opel Astra V.p2003 (pjese Kembimi).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

28.09.2019 (13:46):Opel astra v.p2003 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

100 Euro pompe uji bmw x5 kerkoj pompe uji bmw x5 ,3.0d , viti 2003 ,nafte.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pompe Uji Bmw X5

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

26.09.2019 (17:30):Kerkoj pompe uji bmw x5 ,3.0d , viti 2003 ,nafte....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

40,000 Leke pjese te reja 2 Disqe freksioni me benz modeli vjeter dhe nje valvul presioni ajri per karrotr

Shes pjese te re - Pjese Te Reja

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

25.09.2019 (17:31):2 disqe freksioni me benz modeli vjeter dhe nje valvul presioni ajri per karrotrec ...Lexo detajet..

Kambio:

40,000 Leke

50,000 Leke Motorr makine volzvagen kerkoj motorr makine per Volzvagen TD5 transporter 2500cc, apo tuareg 
per cmim

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Motorr Makine Volzvagen

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

22.09.2019 (15:20):Kerkoj motorr makine per volzvagen td5 transporter 2500cc, apo tuareg per cmimin me kontakto ne tel...Lexo detajet..

Kambio:

50,000 Leke

10,000 Leke Kerkoj nje modul mpm per bmw seria 5 2004 Kerkoj te blej pakete zeri (modul mpm) i cili ndodhet poshte gomes rezerve per b

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Nje Modul Mpm Per Bmw Seria 5 2004

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

22.09.2019 (10:21):Kerkoj te blej pakete zeri (modul mpm) i cili ndodhet poshte gomes rezerve per bmw seria 5 e60 viti 2004 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

3,000 Leke Pjese kembimi Kerkoj Simjaks krahu i djathte citroen saxo 2001
1.1 benzine

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Vlore
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin Karburanti

14.09.2019 (22:55): kerkoj simjaks krahu i djathte citroen saxo 2001 1.1 benzine...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

5,000 Leke Vetem tel serioze flm Kerkoj radiator interkuleri per toyota corrolla e vitit 2007 .ka dy dalje me n

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Vetem Tel Serioze Flm

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

12.09.2019 (21:18):Kerkoj radiator interkuleri per toyota corrolla e vitit 2007 .ka dy dalje me nga 4.5 cm kush ka te me tel.0684776666...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

5,000 Leke Chevrolet Captiva viti 2012 motorr 2,2l 135 kw Kerkoj nje interkuler per chevrolet captiva viti 2012 2.2 135 kw.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Chevrolet Captiva Viti 2012 Motorr 2,2l 135 Kw

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

12.09.2019 (18:56):Kerkoj nje interkuler per chevrolet captiva viti 2012 2.2 135 kw....Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

30 Leke fiat seicento kerkoj guanicion testat per fiat seicento 1.1 e vitit 2000

Kerkoj te blej pjese te re - Fiat Seicento

Tirane
Kerkoj te blej pjese te re Motivi
2000 Viti
Benzin Karburanti

06.09.2019 (21:31):Kerkoj guanicion testat per fiat seicento 1.1 e vitit 2000...Lexo detajet..

Kambio:

30 Leke

350 Euro Urgjent me.duhet kamje automatike jeep grand cheroke 5.2 v8 1996 urgjent me.duhetkamje automatile

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Urgjent Me.duhet Kamje Automatike Jeep Grand Cheroke 5.2 V8

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1996 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

31.08.2019 (18:05):Urgjent me.duhetkamje automatile...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

60,000 Leke Kerkoj te blej nje bllok cilindrash per motor opel2.0 te vitit 2010 deri 2011 Dua nje bllok cilindri per opel insigna oseastra zafira vetem te jete 2.0 dhe 16

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Nje Bllok Cilindrash Per Motor Opel2.0 Te Vit

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Karburanti

31.08.2019 (00:02):Dua nje bllok cilindri per opel insigna oseastra zafira vetem te jete 2.0 dhe 160 kw...Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Leke

60,000 Leke I interesuar te blej motorr 2000 toyota rav4 Jam i interesuar per blerjen e nje motorri per toyota rav4 2000,benzine vit prod

Kerkoj te blej pjese te perdorur - I Interesuar Te Blej Motorr 2000 Toyota Rav4

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin Karburanti

29.08.2019 (17:03):Jam i interesuar per blerjen e nje motorri per toyota rav4 2000,benzine vit prodhimi 2005....Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Leke

500 Leke Shes shirita fosforeshente per Kamione 500 Lek/copa, Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 Le

Shes pjese te re - Shes Shirita Fosforeshente Per Kamione 500 Lek/copa,

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

25.08.2019 (00:28):Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 lek/copa, shiko fotot. mund te fiksohen me ngjitje ose me percina, jeni te mirëpritur te kontaktoni...Lexo detajet..

Kambio:

500 Leke

10,000 Leke tojota avensis radjaror

Kerkoj te blej pjese te re - Tojota Avensis

Himare
Kerkoj te blej pjese te re Motivi
1998 Viti
Benzin Karburanti

24.08.2019 (12:57):Radjaror ...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

2,000 Euro Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi

Shes pjese te perdorur - Pasat Viti 2007 Kamio Automat Per Pjese Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

22.08.2019 (18:43):Pasat viti 2007 kamio automat per pjese kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

500 Euro Shes disqe Mercedes Benz 16 inc Gjendja super

Shes pjese te perdorur - Shes Disqe Mercedes Benz 16 Inc

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

21.08.2019 (09:17):Gjendja super...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

30 Leke Blej Testato Benz C 220 Viti 1995 NAFTE Kerkoj testato per Mercedes C220 viti 1995 nafte
Te interesuarit te me kontakto

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej Testato Benz C 220 Viti 1995 Nafte

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1995 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2019 (22:03):Kerkoj testato per mercedes c220 viti 1995 nafte te interesuarit te me kontaktojne...Lexo detajet..

Kambio:

30 Leke

1,000 Euro kerkoj motorr jaguar xtype 3.0 benzin automat 2001 kerkoj motorr jaguar x-type 3.0 benzin 4x4 automat 2001 v6 . tme
kontaktoj

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Motorr Jaguar Xtype 3.0 Benzin Automat 2001

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

01.08.2019 (01:06):Kerkoj motorr jaguar x-type 3.0 benzin 4x4 automat 2001 v6 . tme kontaktoj...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Leke PJESË KËMBIMI PËR ALFA ROMEO MITO 📮 AUTO 4 ALBANIA
➡️ PJESË E FURNIZIMIT TË RI !!!

➡️PJESË KËMB

Shes pjese te perdorur - PjesË KËmbimi PËr Alfa Romeo Mito

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Benzin Karburanti

30.07.2019 (14:28):📮 auto 4 albania ➡️ pjesË e furnizimit tË ri !!! ➡️pjesË kËmbimi pËr alfa romeo ! ✔️ marka ➡️ alfa romeo mito ✔️ cilindrata ➡️ 1.4 ✔️ karburanti: benzinË ✔️ vi...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

20,000 Leke Xhama JESHILE per golf 5 Xhama JESHILE + dere per golf 5

Shes pjese te perdorur - Xhama Jeshile Per Golf 5

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

29.07.2019 (10:01):Xhama jeshile + dere per golf 5...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

9,000 Leke injektore per benz w203 shes injektore te perdorur por te paster gati per te vendosur per w203 9000 lek

Shes pjese te perdorur - Injektore Per Benz W203

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

28.07.2019 (22:57):Shes injektore te perdorur por te paster gati per te vendosur per w203 9000 lek per cop...Lexo detajet..

Kambio:

9,000 Leke

250 Euro shitet organell per foristeada
 25 meter ksvo - 275 kg
 2. 50 euro

Shes pjese te re - Shitet

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

25.07.2019 (14:08): organell per foristeada 25 meter ksvo - 275 kg 2. 50 euro...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

200 Euro Kofono per Mercedes glk 350 2010 Kerkoj nje kofono te perdorur per glk 350 2010

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kofono Per Mercedes Glk 350 2010

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Benzin Karburanti

19.07.2019 (18:07):Kerkoj nje kofono te perdorur per glk 350 2010...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

100 Euro Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009 Pjese per motorr Mazda BT-50 dhe Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009,Shiten pjeset e

Shes pjese te perdorur - Pjese Motorri Mazda Bt 50 ,ford Ranger 2.5 Tdci Viti 2009

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Nafte Karburanti

19.07.2019 (11:27):Pjese per motorr mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,shiten pjeset e motorrit per pikup mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,cilinder,testate,turbine, 4 injektor,pompe nafte,pompe uji,pompe...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas