432 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 31 lexues | 1 njoftime ne pritje

600 Euro Motorr opel corsa 2004 Motorr opel corsa 2004
1.4 benzine.

Shes pjese te perdorur - Motorr Opel Corsa 2004

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

26.09.2018 (19:11):Motorr opel corsa 2004 1.4 benzine....Lexo detajet..

Kambio:

600 Euro

700 Euro Motorr golf 4 Motorr golf 4
1.9 tdi viti 2003.

Shes pjese te perdorur - Motorr Golf 4

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Tjeter Karburanti

26.09.2018 (19:11):Motorr golf 4 1.9 tdi viti 2003....Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

6,500 Euro Okazjon atego per pjese Okazjon atego per pjese

Çmimi	6 500 EURO
Shes atego per pjes kembimi makina

Shes pjese te perdorur - Okazjon Atego Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Tjeter Karburanti

25.09.2018 (21:52):Okazjon atego per pjese Çmimi 6 500 euro shes atego per pjes kembimi makina esht ne gjendje pune pa asnji lloj difekti me abs xhama elektrik kondicjoner sob per dimer me gradacjon tel 068 3775777...Lexo detajet..

Kambio:

6,500 Euro

1,800 Euro ALFA 146 ALFA 146 VITI 2000 MOTORR 1.9 JTD PER PJES KEMBIMI .0692718015

Shes pjese te perdorur - Alfa 146

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Tjeter Karburanti

25.09.2018 (20:14):Alfa 146 viti 2000 motorr 1.9 jtd per pjes kembimi .0692718015...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

1,000 Euro Pasat viti 98 Pasat viti 98 manual motorr 1.9 diesel per pjes kembimi.0692718015

Shes pjese te perdorur - Pasat Viti 98

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

25.09.2018 (20:14):Pasat viti 98 manual motorr 1.9 diesel per pjes kembimi.0692718015...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,800 Euro A KLAS 168 VITI 2004 A KLAS 168 VITI 2004 1.7 CDI AUTOMAT VETEM PER PJES KEMBIMI

Shes pjese te perdorur - A Klas 168 Viti 2004

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

25.09.2018 (20:14):A klas 168 viti 2004 1.7 cdi automat vetem per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

10,000 Leke MASGLASS - Servis Xhama Makinash Pavaresisht nga lloji, marka apo tipi i makines qe ngisni, sa her qe ju nevojite

Shes pjese te perdorur - Masglass - Servis Xhama Makinash

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

22.09.2018 (12:37):Pavaresisht nga lloji, marka apo tipi i makines qe ngisni, sa her qe ju nevojitet te nderroni xhamin e makines zgjidhni masglass. perfaqesuesi i vetem i saint gobain dhe pilkington ne shqiperi. staf teknik i k...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

6,000 Leke Kokore XL Eshte e re...

Shes pjese - Kokore Xl

Himare
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

09.09.2018 (20:53):Eshte e re......Lexo detajet..

Kambio:

6,000 Leke

35,000 Leke Pedana per tipe te ndryshem makina Shiten Pedana Universale ( 1 pale ) . 
Ne Cmim perfshihet dhe montimi

Shes pjese - Pedana Per Tipe Te Ndryshem Makina

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

24.08.2018 (13:56):Shiten pedana universale ( 1 pale ) . ne cmim perfshihet dhe montimi ...Lexo detajet..

Kambio:

35,000 Leke

200 Euro Frena amg per mercedes w 211 Jan dy diskofrena te mbasme te kompletuar, me nofull dhe me taketa ne gjendie te

Shes pjese te perdorur - Frena Amg Per Mercedes W 211

Vlore
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Tjeter Karburanti

21.08.2018 (16:09):Jan dy diskofrena te mbasme te kompletuar, me nofull dhe me taketa ne gjendie te mir. cel-069 68 96 144...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

300 Euro Jestik ajri Jestik ajri

Shes pjese - Jestik Ajri

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

21.08.2018 (13:21):Jestik ajri ...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

50 Euro Motorrine per Audi A4 1,9 tdi viti 2001-2004 Shes motorrine per Audi A4 1,9 tdi viti 2001-2004 e testuar dhe funksionale, ne

Shes pjese te perdorur - Motorrine Per Audi A4 1,9 Tdi Viti 2001-2004

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

20.08.2018 (18:16):Shes motorrine per audi a4 1,9 tdi viti 2001-2004 e testuar dhe funksionale, ne gjendje te mire pune...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

120 Euro goma 11-2-24 te reja goma te reja 11-2-24 me qmim te lire

Shes pjese - Goma 11-2-24 Te Reja

Kukes
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

18.08.2018 (13:59):Goma te reja 11-2-24 me qmim te lire ...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

800 Euro Shes Renault Scenic te 2004 Shes makine Renault Scenic te vitit 2004 me 75 000 km. Motorri 1.6 benzine eshte

Shes pjese te perdorur - Shes Renault Scenic Te 2004

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

13.08.2018 (11:42):Shes makine renault scenic te vitit 2004 me 75 000 km. motorri 1.6 benzine eshte ne gjendje sh te mire. cmimi 800 euro. ...Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

100 Euro Opel zafira Pjese kembimi opel zafira per perpara

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Opel Zafira

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2014 Viti
Karburanti

12.08.2018 (09:25):Pjese kembimi opel zafira per perpara ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

300 Euro Shes jastik ajri per evo benz Jestik ajri per mercendez benc .

Shes pjese - Shes Jastik Ajri Per Evo Benz

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

10.08.2018 (21:36):Jestik ajri per mercendez benc ....Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

500 Euro tapiceri bmw x6 tapiceri bmv x6

Shes pjese te perdorur - Tapiceri Bmw X6

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

08.08.2018 (23:48):Tapiceri bmv x6...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

1,000 Leke Kamionçinë, volkswagen LT 45 Kamioncine per pjese kembimi 
Volkswagen LT 45
4.5 ton 
Veteshkarkuese 
Ne g

Shes pjese te perdorur - Kamionçinë, Volkswagen Lt 45

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1993 Viti
Nafte Karburanti

08.08.2018 (19:45):Kamioncine per pjese kembimi volkswagen lt 45 4.5 ton veteshkarkuese ne gjendje pune 6+1...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

5,000 Leke tapiceri serdilje bmw x6 ne gjendje shum te mire tapiceri serdilje bmw x6 ne gjendje shum te mirea

Shes pjese te perdorur - Tapiceri Serdilje Bmw X6 Ne Gjendje Shum Te Mire

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

07.08.2018 (14:42):Tapiceri serdilje bmw x6 ne gjendje shum te mirea...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

1,000 Leke Navigator për Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355696821159 Navigator për Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035569682

Shes pjese te perdorur - Navigator Për Mercedes Benz - Tel, Sms, Whatsapp, Viber, Me

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

20.07.2018 (18:21):Navigator për mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

550 Euro mercedes 1.8 shenjat e kohës mercedes 1.8 shenjat e kohës

Shes pjese - Mercedes 1.8 Shenjat E Kohës

Sarande
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

27.06.2018 (13:27):Mercedes 1.8 shenjat e kohës...Lexo detajet..

Kambio:

550 Euro

30,000 Euro shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te mire. shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te mire.
cmimi 30000 leke.cel 0

Kerkoj te blej pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Shitet Motorr Pzh 206 Benzine Ne Gjendje Shume Te Mire.

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

20.06.2018 (19:16):Shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te mire. cmimi 30000 leke.cel 0696849222 durres....Lexo detajet..

Kambio:

30,000 Euro

1,000 Euro SHITET KAMJO MERCEDEZ BENCI 3500 V-6 SHITET KAMJO MERCEDEZ BENCI 3500 V-6 2009 E VAZHDIM ME CMIMIN 1000 EURO
CEL-069

Shes pjese te perdorur - Shitet Kamjo Mercedez Benci 3500 V-6

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Nafte Karburanti

20.06.2018 (16:35):Shitet kamjo mercedez benci 3500 v-6 2009 e vazhdim me cmimin 1000 euro cel-0696849222 durres....Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

750 Euro Pjes kembimi Range rover sport 2017 Shesh 2 dyer Range rover sport 2017 krahu djath para mbrapa 750 € te 2
068

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Range Rover Sport 2017

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Karburanti

13.06.2018 (08:46):Shesh 2 dyer range rover sport 2017 krahu djath para mbrapa 750 € te 2 0685000510 ...Lexo detajet..

Kambio:

750 Euro

199 Euro shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi. shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi.me cmime te arsyeshme
cel 06820

Shes pjese te perdorur - Shitet Wolzvzgen Transportier Per Pjese Kembimi.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Nafte Karburanti

07.06.2018 (16:55):Shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi.me cmime te arsyeshme cel 0682047730-durres....Lexo detajet..

Kambio:

199 Euro

100 Euro Ford fusion 2003 tdci Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003

Shes pjese te perdorur - Ford Fusion 2003 Tdci

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

02.06.2018 (17:38):Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

5,000 Leke Pompe serbratori Kerkoj pompe serbratori

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pompe Serbratori

Kukes
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

13.05.2018 (21:25):Kerkoj pompe serbratori ...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

100,000 Leke GMC Shitet me pjese makine GMC Jymmi , viti 1997 - Benzine - Automatinke

Shes pjese te perdorur - Gmc

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1997 Viti
Benzin Karburanti

10.05.2018 (09:45):Shitet me pjese makine gmc jymmi , viti 1997 - benzine - automatinke ...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

1,000 Leke Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekembimi

Shes pjese te perdorur - Parakolp Ford Fiesta - Tel, Sms, Whatsapp, Viber - 003556830

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

04.05.2018 (22:38):Parakolp ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #ford #fiesta #fordfiesta #pjeseperford #pjeseperfiesta #pjeseperfordfiesta #parakolpford #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

10,000 Leke Renault Megane per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Renault Megane per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekem

Shes pjese te perdorur - Renault Megane Per Pjese - Tel, Sms, Whatsapp, Viber - 00355

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

03.05.2018 (21:31):Renault megane per pjese - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #renault #megane #renaultmegane #pjeseperrenault #pjesepermegane #pjeseperrenaultmegane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas