303 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Euro Shes disqe Mercedes Benz 16 inc Gjendja super

Shes pjese te perdorur - Shes Disqe Mercedes Benz 16 Inc

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

21.08.2019 (09:17):Gjendja super...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

21.08.2019 (08:40):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,200 Euro Shiten disqe 20  per mercedes benz Shiten disqet te sapo ardhur nga gjermania. Shiten me gjith goma. Jan ne gjendje

Shes pjese te perdorur - Shiten Disqe 20 Per Mercedes Benz

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Tjeter Karburanti

21.08.2019 (06:46):Shiten disqet te sapo ardhur nga gjermania. shiten me gjith goma. jan ne gjendje shum te mir. cmimi diskutushem...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

80 Euro Navigator për Mercedes Benz  Navigator për Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035569682

Shes pjese te perdorur - Navigator Për Mercedes Benz

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Benzin Karburanti

20.08.2019 (22:40):Navigator për mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...Lexo detajet..

Kambio:

80 Euro

50 Euro Smart 2003  Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. Posedojme pjeset te smartit ne gje

Shes pjese te perdorur - Smart 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

20.08.2019 (20:05):Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire 👌🏻 per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

20.08.2019 (09:26):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

1,300 Euro Pjese kembimi: Mercedes-Benz E-Class/2004, C-Class/2003 Shiten per pjese kembimi:

Mercedes-Benz:

Modeli:E-270 CDI
Viti: 2004
Fue

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi: Mercedes-benz E-class/2004, C-class/2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

19.08.2019 (05:27):Shiten per pjese kembimi: mercedes-benz: modeli:e-270 cdi viti: 2004 fuel: nafte transmission: automatic c-class: modeli: w203 viti: 2003 fuel: nafte transmission: automatic ...Lexo detajet..

Kambio:

1,300 Euro

70 Euro Pjese Kembimi Origjinale Pasqyra per Audi A3, A4, A6 Ngjyre GRI te dyja 70€ cifti 2003 - 2009
Stopa Au

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

17.08.2019 (14:15):Pasqyra per audi a3, a4, a6 ngjyre gri te dyja 70€ cifti 2003 - 2009 stopa audi a3 sportback 2005-2009 70€ cifti bllok kasetafoni klima 75€...Lexo detajet..

Kambio:

70 Euro

1,000 Leke Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin

Shes pjese te perdorur - Pjese Te Ndryshme, Celesa Dritash, Butona Xhamash, Airbag Ti

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

16.08.2019 (13:33):Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonax...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

16.08.2019 (10:38):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate  . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

15.08.2019 (22:03):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

5,000 Leke Pjese per makina Pompe nafte vw viti 1998

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Makina

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

14.08.2019 (19:36):Pompe nafte vw viti 1998 ...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

30 Leke Blej Testato Benz C 220 Viti 1995 NAFTE Kerkoj testato per Mercedes C220 viti 1995 nafte
Te interesuarit te me kontakto

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej Testato Benz C 220 Viti 1995 Nafte

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1995 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2019 (22:03):Kerkoj testato per mercedes c220 viti 1995 nafte te interesuarit te me kontaktojne...Lexo detajet..

Kambio:

30 Leke

1,000 Leke Airbag timoni për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekemb Airbag timoni për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 0035

Shes pjese te perdorur - Airbag Timoni Për Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, Sms, Wh

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

10.08.2019 (20:26):Airbag timoni për volkswagen golf 5 - passat - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #golf5 #passat #volkswagengolf5 #volkswagenpassat #pjes...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

200 Euro Disqe 16 per Mercedes Benz Shes vetem disqe numer 16 per mercedes benz , disqet jane original , viti 2013,

Shes pjese te perdorur - Disqe 16 Per Mercedes Benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Karburanti

09.08.2019 (15:47):Shes vetem disqe numer 16 per mercedes benz , disqet jane original , viti 2013,...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

350 Leke Disqe 17" origjinale te Golf 4 GT Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te Golf 4 GT.Disqet jane ne gjendje s

Shes pjese te perdorur - Disqe 17" Origjinale Te Golf 4 Gt

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

07.08.2019 (13:32):Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te golf 4 gt.disqet jane ne gjendje shum te mire! cmimi 350mije lek. i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio:

350 Leke

3,000 Leke Zgara makine Zgara makine ne gjendje perfekte, ngjyra e zeze, me celes.

Shes pjese te perdorur - Zgara Makine

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Karburanti

03.08.2019 (08:10):Zgara makine ne gjendje perfekte, ngjyra e zeze, me celes....Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

2,000 Leke Pjese kembimi Bmw x5  Shes pjese per bmw x5 3.0 benzine

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Bmw X5

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

01.08.2019 (11:58):Shes pjese per bmw x5 3.0 benzine...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Euro kerkoj motorr jaguar xtype 3.0 benzin automat 2001 kerkoj motorr jaguar x-type 3.0 benzin 4x4 automat 2001 v6 . tme
kontaktoj

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Motorr Jaguar Xtype 3.0 Benzin Automat 2001

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

01.08.2019 (01:06):Kerkoj motorr jaguar x-type 3.0 benzin 4x4 automat 2001 v6 . tme kontaktoj...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe  Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

31.07.2019 (23:35):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,700 Euro Makin per pjese. Per pjes,krah Anglez.

Shes pjese te perdorur - Makin Per Pjese.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

31.07.2019 (20:18):Per pjes,krah anglez....Lexo detajet..

Kambio:

1,700 Euro

1,500 Euro Body Kit Mercedes Benz W212 AMG Bodykit Mercedes Benz W212 AMG
E vecanta e ketij Body Kiti eshte Super Material

Shes pjese - Body Kit Mercedes Benz W212 Amg

Elbasan
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

31.07.2019 (19:21):Bodykit mercedes benz w212 amg e vecanta e ketij body kiti eshte super materiali nga i cili perbehet. plastike e gomuar e cila nuk thyhet! perfshin: parakolp, mbrapakolp, mascarino, marmita, bordurat, kap...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

2,000 Euro Range Rover Vogue R21 Disqe Disqe Range Rover Vogue R21 original me goma Michelin 275/45R21 te montuara nga

Shes pjese te perdorur - Range Rover Vogue R21 Disqe

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

31.07.2019 (15:52):Disqe range rover vogue r21 original me goma michelin 275/45r21 te montuara nga fabrika makines range rover, shume pak kilometra te bera si goma dhe disqe, kompleti eshte ne gjendje perfekte pothuajse te rinje....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

700 Euro pjes per audi-a7 sline 3000 naft shiten 
1- maskarina e perparne 
2- Kater xhomat para-mbrapa te zinj origjinal

Shes pjese te perdorur - Pjes Per Audi-a7 Sline 3000 Naft

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Karburanti

30.07.2019 (21:26):Shiten 1- maskarina e perparne 2- kater xhomat para-mbrapa te zinj origjinal 3- xhani madh mbrapa 3- 2 pal goma me disqe origjinal 4-feneri krahu i djathte ...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

1,000 Leke PJESË KËMBIMI PËR ALFA ROMEO MITO 📮 AUTO 4 ALBANIA
➡️ PJESË E FURNIZIMIT TË RI !!!

➡️PJESË KËMB

Shes pjese te perdorur - PjesË KËmbimi PËr Alfa Romeo Mito

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Benzin Karburanti

30.07.2019 (14:28):📮 auto 4 albania ➡️ pjesË e furnizimit tË ri !!! ➡️pjesË kËmbimi pËr alfa romeo ! ✔️ marka ➡️ alfa romeo mito ✔️ cilindrata ➡️ 1.4 ✔️ karburanti: benzinË ✔️ vi...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

20,000 Leke Xhama JESHILE per golf 5 Xhama JESHILE + dere  per golf 5

Shes pjese te perdorur - Xhama Jeshile Per Golf 5

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

29.07.2019 (10:01):Xhama jeshile + dere per golf 5...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

9,000 Leke injektore per benz w203 shes injektore te perdorur por te paster gati per te vendosur per w203 9000 lek

Shes pjese te perdorur - Injektore Per Benz W203

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

28.07.2019 (22:57):Shes injektore te perdorur por te paster gati per te vendosur per w203 9000 lek per cop...Lexo detajet..

Kambio:

9,000 Leke

2,400 Euro Bmw x3.3.0d.per pjes Bmw x3.3.0d.per pjes

Shes pjese te perdorur - Bmw X3.3.0d.per Pjes

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

25.07.2019 (17:24):Bmw x3.3.0d.per pjes...Lexo detajet..

Kambio:

2,400 Euro

250 Euro shitet  organell per foristeada
 25 meter ksvo - 275 kg
 2. 50 euro

Shes pjese te re - Shitet

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

25.07.2019 (14:08): organell per foristeada 25 meter ksvo - 275 kg 2. 50 euro...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

24.07.2019 (14:16):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas