713 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke GOLF 5 AUX Nese nuk e keni opsionin e AUX duhet ta aktivizoni me VCDS
OFROJME TRANSPORT

Shes pjese te re - Golf 5 Aux

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.04.2021 (18:00):Nese nuk e keni opsionin e aux duhet ta aktivizoni me vcds ofrojme transport...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Leke

7,500 Leke Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Caddy Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Caddy
#pjese #pjesekembim

14.04.2021 (12:02):Pistonçinë nofull frenash cilindër për volkswagen caddy #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswagencaddy #pjesecaddy #vw #volkswagen #...Lexo detajet..

Kambio:

7,500 Leke

2,000 Leke Kerkoj Pasqyre dhe Stop per Polo te 2003 Kerkoj te blej nje pasqyre ( krahu i shoferit ) dhe nje Stop per VW Polo te 2003

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Pasqyre Dhe Stop Per Polo Te 2003

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

14.04.2021 (09:22):Kerkoj te blej nje pasqyre ( krahu i shoferit ) dhe nje stop per vw polo te 2003 +355685210480...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

2,000 Leke Kia Carens 2005 Kerkoj pjese per Kia carens 2002-2007  1.6 benzine

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kia Carens 2005

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin Karburanti

14.04.2021 (09:15):Kerkoj pjese per kia carens 2002-2007 1.6 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Euro Audi A3 viti 2006 2.0 Diesel i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi. Audi A3 viti 2006 2.0 Diesel i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për

Shes pjese te perdorur - Audi A3 Viti 2006 2.0 Diesel I Sapoardhur Me 0 Km Në Shqip

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

13.04.2021 (16:41):Audi a3 viti 2006 2.0 diesel i sapoardhur me 0 km në shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjeseaudi #pjeseaudia3 #servis #audi #a...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

20,000 Leke Centralin dhe paket sigures  Centralin dhe paket sigures

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Centralin Dhe Paket Sigures

Gjirokaster
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

13.04.2021 (12:28): centralin dhe paket sigures...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

1,000 Euro Ford Fiesta viti 2010 i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi Ford Fiesta viti 2010 i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për pjesë

Shes pjese te perdorur - Ford Fiesta Viti 2010 I Sapoardhur Me 0 Km Në Shqipëri. Ç

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Karburanti

13.04.2021 (12:10):Ford fiesta viti 2010 i sapoardhur me 0 km në shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjeseford #pjesefordfiesta #pjesefiesta #servi...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

0 Leke Audi A4 2.0 TDI 2018 Shiten Pjese Shiten pjese per Audi A4 2.0 tdi 2018. Disponojme te gjitha pjeset per AUDI A4 2

Shes pjese te perdorur - Audi A4 2.0 Tdi 2018 Shiten Pjese

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Karburanti

13.04.2021 (10:39):Shiten pjese per audi a4 2.0 tdi 2018. disponojme te gjitha pjeset per audi a4 2.0 tdi station wagon. kontaktoni ne whats app per me shume detaje. auto eres...Lexo detajet..

Kambio:

0 Leke

8,000 Leke Paketë sensor ESP për Volkswagen Golf 4, Audi A3, Seat Leon etj. Paketë sensor ESP për Volkswagen Golf 4, Audi A3, Seat Leon etj.
#pjese #pjes

13.04.2021 (09:20):Paketë sensor esp për volkswagen golf 4, audi a3, seat leon etj. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjeseaudi #pjeseseat #pakete #sensor #esp #...Lexo detajet..

Kambio:

8,000 Leke

14,000 Leke Disqe Nr 15 Renault Opel Nissan Toyota Golf Etj Disqe 15 Inch Rreno Nisan Tojota Opel Golf2-3 Etj

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 15 Renault Opel Nissan Toyota Golf Etj

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

13.04.2021 (09:00):Disqe 15 inch rreno nisan tojota opel golf2-3 etj...Lexo detajet..

Kambio:

14,000 Leke

7,000 Leke Stop Makine Wolsvagen polo sedan Me duhet nje stop makine per volsvagen sedan prodhimi i 2005 ne pjesen e mbrapme

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Stop Makine Wolsvagen Polo Sedan

Fier
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

12.04.2021 (12:37):Me duhet nje stop makine per volsvagen sedan prodhimi i 2005 ne pjesen e mbrapme na krahu i pasagjerit.ju faleminderit...Lexo detajet..

Kambio:

7,000 Leke

1,000 Euro Toyota Yaris viti 2007 e sapoardhur nga Italia, çmontohet për pjesë këmbimi. Toyota Yaris viti 2007 e sapoardhur nga Italia, çmontohet për pjesë këmbimi.

Shes pjese te perdorur - Toyota Yaris Viti 2007 E Sapoardhur Nga Italia, çmontohet P

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Karburanti

12.04.2021 (12:31):Toyota yaris viti 2007 e sapoardhur nga italia, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesetoyota #pjesetoyotayaris #pjeseyaris #servis #toyot...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Euro Audi A3 benzinë i sapoardhur nga Gjermania, çmontohet për pjesë këmbimi Audi A3 benzinë i sapoardhur nga Gjermania, hapet, çmontohet për pjesë këmb

Shes pjese te perdorur - Audi A3 Benzinë I Sapoardhur Nga Gjermania, çmontohet Për

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

12.04.2021 (00:41):Audi a3 benzinë i sapoardhur nga gjermania, hapet, çmontohet për pjesë këmbimi, 0 zero km në shqiperi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjeseaudi #pjeseaudia3 #pjes...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

10,000 Leke Kambio manuale Kerkoj kambio manuale per polo viti 2000 1.4 nate

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kambio Manuale

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Nafte Karburanti

11.04.2021 (23:10):Kerkoj kambio manuale per polo viti 2000 1.4 nate...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

17,000 Leke Disqe Nr 16 Bmw Origjinal Disqe 16 Inch Bmv Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 16 Bmw Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

10.04.2021 (22:38):Disqe 16 inch bmv origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

17,000 Leke

4,000 Leke Bobinë për Volkswagen Golf 4, Golf 5, Golf 6, Audi, Skoda, Seat. Bobinë për Volkswagen Golf 4, Golf 5, Golf 6, Audi, Skoda, Seat.
#pjese #pjes

Shes pjese te re - Bobinë Për Volkswagen Golf 4, Golf 5, Golf 6, Audi, Skoda,

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Karburanti

10.04.2021 (11:32):Bobinë për volkswagen golf 4, golf 5, golf 6, audi, skoda, seat. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjeseaudi #pjeseskoda #pjeseseat #bobine #b...Lexo detajet..

Kambio:

4,000 Leke

350 Euro Shitet Plug per  traktor me tre presa... Shitet Plug me nje gjendje pune te mire te provuar dhe ne terrene toke mjaft te

Shes pjese te perdorur - Shitet Plug Per Traktor Me Tre Presa...

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

09.04.2021 (18:42):Shitet plug me nje gjendje pune te mire te provuar dhe ne terrene toke mjaft te veshtira per tu punuar.....Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

15,000 Leke Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Passat B6 dhe B7 Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Passat B6 dhe B7 viti 2004

Shes pjese te re - Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër Për Volkswagen Passat

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2012 Viti
Karburanti

09.04.2021 (13:19):Pistonçinë nofull frenash cilindër për volkswagen passat b6 dhe b7 viti 2004 - 2012. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswagenpassat...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

220 Euro Turbo për b class  Turbo për mercedes b class
Ne gjendje shume te mire, 
Dhe garanci jepet

Shes pjese te perdorur - Turbo Për B Class

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

08.04.2021 (15:31):Turbo për mercedes b class ne gjendje shume te mire, dhe garanci jepet ...Lexo detajet..

Kambio:

220 Euro

1,000 Euro Volkswagen Passat CC viti 2013 me 105,000 km. Çmontohet për pjesë këmbimi Volkswagen Passat CC viti 2013 me 105,000 km i sapoardhur nga Gjermania. Çmonto

Shes pjese te perdorur - Volkswagen Passat Cc Viti 2013 Me 105,000 Km. Çmontohet Pë

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Karburanti

08.04.2021 (15:15):Volkswagen passat cc viti 2013 me 105,000 km i sapoardhur nga gjermania. Çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesevolkswagen #pjesevolkswage...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

15,000 Leke Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Golf 6 Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Golf 6

Shes pjese te re - Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër Për Volkswagen Golf 6

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2010 Viti
Karburanti

06.04.2021 (16:37):Pistonçinë nofull frenash cilindër për volkswagen golf 6...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

1,000 Leke Toyota Yaris viti 2007 e sapoardhur nga Italia, çmontohet për pjesë këmbimi. Toyota Yaris viti 2007 e sapoardhur nga Italia, çmontohet për pjesë këmbimi.

Shes pjese te perdorur - Toyota Yaris Viti 2007 E Sapoardhur Nga Italia, çmontohet P

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Karburanti

05.04.2021 (11:33):Toyota yaris viti 2007 e sapoardhur nga italia, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesetoyota #pjesetoyotayaris #pjeseyaris #servis #toyot...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

450 Euro Disqe Nr 18 Bmw Origjinal  Disqe 18 Inch Bmv Seria 3 5 1 X1 X3 Origjinal ne gjendje shum te mire .

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Bmw Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

04.04.2021 (11:25):Disqe 18 inch bmv seria 3 5 1 x1 x3 origjinal ne gjendje shum te mire ....Lexo detajet..

Kambio:

450 Euro

400 Euro Disqe Nr 18 Tomason Benz Audi VW  Disqe 18 Inch Benzi Audi Volkswagen Golf 5 6 7 Passat Etj Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Tomason Benz Audi Vw

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

03.04.2021 (11:09):Disqe 18 inch benzi audi volkswagen golf 5 6 7 passat etj origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

350 Euro Disqe Nr 16 W203 Te Gjere Mbrapa Origjinal  Disqe 16 Inch C class Origjinal Te Gjere mbrapa . Ne gjendje shum te mire . Me g

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 16 W203 Te Gjere Mbrapa Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

03.04.2021 (10:04):Disqe 16 inch c class origjinal te gjere mbrapa . ne gjendje shum te mire . me goma 205/55/16 para dhe 225/50/16 mbrapa 430€ , pa goma 350€...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

300 Euro Disqe Nr 16 Benzi Audi Vw Borbet Te Reja Origjinal  Disqe 16 inch Benz Audi Volkswagen Golfi Passat etj Origjinal Te Reja

Shes pjese te re - Disqe Nr 16 Benzi Audi Vw Borbet Te Reja Origjinal

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

03.04.2021 (10:03):Disqe 16 inch benz audi volkswagen golfi passat etj origjinal te reja ...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

320 Euro Disqe Nr 19 Audi VW  Disqe 19 Inch Audi Volkswagen

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 19 Audi Vw

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

03.04.2021 (10:03):Disqe 19 inch audi volkswagen ...Lexo detajet..

Kambio:

320 Euro

350 Euro Disqe Nr 17 Gti Golf 5 6 Origjinal Disqe 17 Inch golfi 5 6 7 Passat Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 17 Gti Golf 5 6 Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

03.04.2021 (10:03):Disqe 17 inch golfi 5 6 7 passat origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

18,000 Leke Disqe Nr 16 Audi VW Golf5 Passat Origjinal Disqe 16 Inch Audi Volkswagen Golfi 5 Passat Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 16 Audi Vw Golf5 Passat Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

03.04.2021 (10:03):Disqe 16 inch audi volkswagen golfi 5 passat origjinal...Lexo detajet..

Kambio:

18,000 Leke

450 Euro Disqe Nr 18 BMW Origjinal  Disqe 18 Inch Bmv Origjinal . Ne gjendje shum te mire .

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Bmw Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

03.04.2021 (10:03):Disqe 18 inch bmv origjinal . ne gjendje shum te mire ....Lexo detajet..

Kambio:

450 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas