704 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

700 Euro Opel vektra 2.0 dti 2004 Per pjese kembimi ne gjengje shume te mire si motorike dhe xhenerike

Shes pjese - Opel Vektra 2.0 Dti 2004

Tirane
Shes pjese Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

11.05.2019 (09:27):Per pjese kembimi ne gjengje shume te mire si motorike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

15,000 Leke disje alumini  shiten disje alumini per volkswagen 195/65R15 jane ne gjendje shume te mire cmim

Shes pjese te perdorur - Disje Alumini

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

08.05.2019 (18:01):Shiten disje alumini per volkswagen 195/65r15 jane ne gjendje shume te mire cmimi 15000 lek i diskurushem ...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

13,000 Leke disje15 alumini  disje alumi 15 ne gjendje shume te mire per volkswagen gols 4 shiten per arsyje

Shes pjese te perdorur - Disje15 Alumini

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Tjeter Karburanti

08.05.2019 (17:02):Disje alumi 15 ne gjendje shume te mire per volkswagen gols 4 shiten per arsyje mos perdorimi cmimi 13000 lek i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio:

13,000 Leke

1,000 Leke Stop Volkswagen Golf 5 Stop Volkswagen Golf 5 - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
#pje

Shes pjese te perdorur - Stop Volkswagen Golf 5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

07.05.2019 (17:36):Stop volkswagen golf 5 - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #stop #vw #volkswagen #golf #golf5 #golfv #vwgolf #vwgolf5 #volkswagengolf #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,200 Euro Seat alehambra 4x4 1.9 nafte viti 2004 per pjes kembimi Seat alehambra 4x4 1.9 nafte viti 2004 per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Seat Alehambra 4x4 1.9 Nafte Viti 2004 Per Pjes Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

06.05.2019 (17:05):Seat alehambra 4x4 1.9 nafte viti 2004 per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

50 Euro Diferencial Cadillac Escalade Chevrolet Humer 2008 Diferencial mbrapa per Cadillac Escalade Chevrolet ,Humer 2008.Per cdo informaci

Shes pjese te perdorur - Diferencial Cadillac Escalade Chevrolet Humer 2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

05.05.2019 (12:47):Diferencial mbrapa per cadillac escalade chevrolet ,humer 2008.per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 0698003333 ndodhemi ne autostraden durres tirane, km 7, rruga dytesore iliria kashar ,...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

35 Euro Mercedes C class 220 CDI Pjese kembimi te Mercedes C class 220 CDI🔩
Makina eshtene gjendje shum te mi

Shes pjese te perdorur - Mercedes C Class 220 Cdi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

05.05.2019 (12:47):Pjese kembimi te mercedes c class 220 cdi🔩 makina eshtene gjendje shum te mire , automatike me 180 000 km i vitit 2003 .disponojme te gjitha pjeset ne gjendje shum te mire 👌🏻 per informacione na konta...Lexo detajet..

Kambio:

35 Euro

50 Euro Motor&Kambio Benz C-Class Motor&Kambio automate per Mercedes Benz C-Class 203 , i vitit 2006 me 126000

Shes pjese te perdorur - Motor&kambio Benz C-class

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

05.05.2019 (12:46):Motordhekambio automate per mercedes benz c-class 203 , i vitit 2006 me 126000 km.per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 0698003333 ndodhemi ne autostraden durres tirane, km 7, rruga dytes...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

500 Euro Disqe makine se bashku me goma Shes goma+disqe 245/45/17.Te pershtateshme per E klass ;CLS .Cmimi 500 euro.
Nr

Shes pjese te perdorur - Disqe Makine Se Bashku Me Goma

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

04.05.2019 (01:15):Shes goma+disqe 245/45/17.te pershtateshme per e klass ;cls .cmimi 500 euro. nr.kontakti 0682732360...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

40,000 Leke Perfaqesues Shitjesh. Shërbim cilësor ndaj klientit & të ruajë imazhin e kompanisë
Te kete a

Shes pjese - Perfaqesues Shitjesh.

Durres
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

03.05.2019 (14:23):Shërbim cilësor ndaj klientit dhe të ruajë imazhin e kompanisë te kete aftesi shume te mira komunikuese, prezantuese dhe negociuese te jete bashkepunues eksperience ne fushen e shitjeve (perben avantazh...Lexo detajet..

Kambio:

40,000 Leke

6,000 Leke Shitet Celesi VW  2004 + Celes vw me cip. 
Ka nevoj vetem per programim. 
Me bateri te reja. 
Cmim i p

Shes pjese te perdorur - Shitet Celesi Vw 2004 +

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Karburanti

29.04.2019 (22:46):Celes vw me cip. ka nevoj vetem per programim. me bateri te reja. cmim i padiskutushem....Lexo detajet..

Kambio:

6,000 Leke

300 Euro Shiten 4 disqe alumini Shiten 4disqe alumini ne gjendje shume te mire. Cmimi 300euro.

Shes pjese te perdorur - Shiten 4 Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Benzin Karburanti

26.04.2019 (11:07):Shiten 4disqe alumini ne gjendje shume te mire. cmimi 300euro....Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

800 Euro Audi A4.  Audi A4. Viti 2002
1.9 diesel.

Shes pjese te perdorur - Audi A4.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

24.04.2019 (09:14):Audi a4. viti 2002 1.9 diesel....Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

1,000 Leke Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese # Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
#pjesekem

Shes pjese te perdorur - Fener Ford Fiesta - Tel, Sms, Whatsapp, Viber, Messenger - 0

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.04.2019 (09:12):Fener ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfiesta #fenerfordfiesta #ford #fiesta #fenerfordf...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

7,000 Leke Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale Amerikane ! Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale e markes Amerikane MAC - Dallas !

22.04.2019 (14:25):Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale e markes amerikane mac - dallas ! celik i kromuar i cilesise se larte te temperuar. gjithsej 63 cope celsa dhe doreza ndihmese. shiten set, jo vec e vec. ...Lexo detajet..

1,000 Leke Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - Pjese Kembimi Geri - Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - Pjese Kembimi Geri -

Shes pjese te perdorur - Motorrë Për Krikët E Xhamave, Të Të Gjithë Llojeve - P

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Tjeter Karburanti

20.04.2019 (11:09):Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - pjese kembimi geri - zeni - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #volkswagen #v...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,100 Euro Volkswagen Crafter 2016-2017 Disqe Disqe Volkswagen Crafter 2016-2017. Disqet jane origjinal R17 pothuajse te rinje

Shes pjese - Volkswagen Crafter 2016-2017 Disqe

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

18.04.2019 (17:42):Disqe volkswagen crafter 2016-2017. disqet jane origjinal r17 pothuajse te rinje. disqet jepen bashke me goma continental 235/60r17c te viti 2017 gomat jane 99% te reja 1500 km te bera si disqe dhe goma....Lexo detajet..

Kambio:

1,100 Euro

100 Euro Ofroj pjese kembimi per makina te tipit vw dhe mercedez keto pjese jane pa diskutim pjese origjinale Valixhe pune profesionale per mekanike diskespecidisk freksioni , amortizator,di

Shes pjese te perdorur - Ofroj Pjese Kembimi Per Makina Te Tipit Vw Dhe Mercedez Keto

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Karburanti

16.04.2019 (07:36):Valixhe pune profesionale per mekanike diskespecidisk freksioni , amortizator,dinamo te reja dhe testi etj....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-Zeni. Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjese Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-Zeni. Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-zeni. Tel, Sms, Whats

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.04.2019 (21:07):Fener ford galaxy. pjese këmbimi geri-zeni. tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #fener #fenerford #fenerfordgalaxy #ford #galaxy #fordga...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

13,000 Leke Fener w211 Fener w211 per E Class me paketa origjinale i pa demtum.

Shes pjese te perdorur - Fener W211

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.04.2019 (16:54):Fener w211 per e class me paketa origjinale i pa demtum....Lexo detajet..

Kambio:

13,000 Leke

99 Euro SHITEN FENERA  STOPA DHE DINAMO MERCEDEZ BENC ORIGJINAL SHITEN FENERA STOPA DHE DINAMO MERCEDEZ BENC ORIGJINAL
CEL 0696849222.DURRES.

Shes pjese te perdorur - Shiten Fenera Stopa Dhe Dinamo Mercedez Benc Origjinal

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Karburanti

13.04.2019 (11:10):Shiten fenera stopa dhe dinamo mercedez benc origjinal cel 0696849222.durres....Lexo detajet..

Kambio:

99 Euro

150 Euro shes goma  Shes gomat e sa po ardhura nga gjermania ne gjendje shume te mire. gomat jane mi

Shes pjese te perdorur - Shes Goma

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

08.04.2019 (01:43):Shes gomat e sa po ardhura nga gjermania ne gjendje shume te mire. gomat jane michelin nr. 15.195.65...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

5,000 Leke Kerkoj Dy Grushtet e Para Per Makine Japoneze Daihatsu Sirion Viti 1998 Automatike Benzine 1000 Kubi Kerkoj Dy Grushtet e Jashtme Para .
.
Per Makine Japoneze Daihatsu Sirion 1998

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Dy Grushtet E Para Per Makine Japoneze Daihatsu Sirio

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Benzin Karburanti

04.04.2019 (20:28):Kerkoj dy grushtet e jashtme para . . per makine japoneze daihatsu sirion 1998 .. 1000 kubiksh benzine automat . 4x4 me 20 fileta pjesa brendshme grushtit ...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

50,000 Leke Motor njektor Motor njektor 1.9 naft cdti

Shes pjese te perdorur - Motor Njektor

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

31.03.2019 (11:10):Motor njektor 1.9 naft cdti ...Lexo detajet..

Kambio:

50,000 Leke

160 Euro Goma Nr 205.55.16 Shes gomat e sa po ardhura nga Gjermania.
2 goma jane Michelin dhe 2 dunlop.
G

Shes pjese - Goma Nr 205.55.16

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

28.03.2019 (20:23):Shes gomat e sa po ardhura nga gjermania. 2 goma jane michelin dhe 2 dunlop. gomat jan perdor vetem nje muaj ne gjermani....Lexo detajet..

Kambio:

160 Euro

350 Euro Goma. Te reja. Shiten Gomat bashk me discet ose dhe pa disce.
Gomat jan te reja po ashtu dhe d

Shes pjese te perdorur - Goma. Te Reja.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

24.03.2019 (02:25):Shiten gomat bashk me discet ose dhe pa disce. gomat jan te reja po ashtu dhe discet. gomat pershaten per golf,pasat dhe bora. ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

850 Leke  Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE Pajisje diagnostikuese per te gjitha llojet e automjeteve nga viti 1996 deri ne

Shes pjese te perdorur - Autel Maxicom Mk808 1 Vit Falas Update

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

16.03.2019 (14:40):Pajisje diagnostikuese per te gjitha llojet e automjeteve nga viti 1996 deri ne viti 2017.software eshte i bere update deri ne gusht te vitit 2018. e sapo blere dhe me te gjithe aksesoret origjinale(eshte ne gj...Lexo detajet..

Kambio:

850 Leke

35,000 Leke Stop audi Q7 original me kod 4L945094G Shitet stop per audi Q7 original krahu i majte 
Me super cmim 35000 lek

Shes pjese - Stop Audi Q7 Original Me Kod 4l945094g

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

16.03.2019 (10:14):Shitet stop per audi q7 original krahu i majte me super cmim 35000 lek ...Lexo detajet..

Kambio:

35,000 Leke

1,200 Euro Shitet vetem termusi i pershtatshem per frigorifer E pershtateshme per makin toyota nisan mitsubishi etj

Kerkoj te blej pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Shitet Vetem Termusi I Pershtatshem Per Frigorifer

Sarande
Kerkoj te blej pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

11.03.2019 (11:38):E pershtateshme per makin toyota nisan mitsubishi etj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

43,000 Leke Shitet volant motori i markes Sachs me kod 2294 000 998 i ri. Arsyja e shitjes: ardhur gabim, nuk pe Shitet volant motori i markes Sachs me kod 2294 000 998 i ri. Arsyja e shitjes:

Shes pjese te perdorur - Shitet Volant Motori I Markes Sachs Me Kod 2294 000 998 I Ri

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin Karburanti

01.03.2019 (09:06):Shitet volant motori i markes sachs me kod 2294 000 998 i ri. arsyja e shitjes: ardhur gabim, nuk pershtatet makines time. ardhur nga jashte. eshte per keto modele opeli: astra j 1.6cc benzine turbo vitit 20...Lexo detajet..

Kambio:

43,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas