Online 188 lexues | 1 njoftime ne pritje

8,700 Euro

Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 8,700 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.07.2019 (18:12):Kambio automatike, nafte, motorr 2.0, sensore parkimi prapa, navigator, kompjuter bordi, 6- cd, karte sd, vetem 1 perdorues ne shqiperi...Lexo detajet..

3,500 Euro Land rover discovery ne shitje Shitet Land rover discovery i vitit 1999, Motor 2.5nafte td5.194000 km, 6+1 ven

Land Rover Discovery Ne Shitje

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (11:48):Shitet land rover discovery i vitit 1999, motor 2.5nafte td5.194000 km, 6+1 vende, kambio automatike, gjendje shum e mire nga ana gjenerike, sherbimet jane bere kohet e fundit. cmimi 3500 euro. nr kontakti ...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Land Rover Freelander TD4 Shitet Land Rover Freelander TD4 1.8 Diesel
Makina eshte ne gjendje shume te mi

Shitet Land Rover Freelander Td4

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.07.2019 (17:44):Shitet land rover freelander td4 1.8 diesel makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike , shume e paster dhe e mbajtur me liber sherbimesh ka 2 vjet letra pa prere i shkojne 490 mije lek t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

26,500 Euro Shitet Range Rover Sport 3.6 Naft E Vitit 2011 Full Options Shitet Range Rover Sport 3.6 Naft E Vitit 2011 Full Options 
Makina Posedon Ket

Shitet Range Rover Sport 3.6 Naft E Vitit 2011 Full Options

Elbasan
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

11.07.2019 (21:56):Shitet range rover sport 3.6 naft e vitit 2011 full options makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje ->kamer parkimi origjinale ->double clock ->fenera me lupa inteligjente qe kthehen sipas drej...Lexo detajet..

6,500 Euro Shes land Rover frilander viti 2007 Shitet land Rover frilander makina eshte e gatshme per cdo prove e perdorur gjit

Shes Land Rover Frilander Viti 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2019 (10:51):Shitet land rover frilander makina eshte e gatshme per cdo prove e perdorur gjithmon ne itali per motive e ligjeve italiane nuk lejohen me te qarkullojne me targa shqiptare per rezidentet ne itali pasi un jetoj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

11,400 Euro Shitet Land Rover DISCOVERY V8 Shitet Land Rover DISCOVERY v8 4.0 Benzin+gaz
Viti 2001
Super Gjendje
Super e

Shitet Land Rover Discovery V8

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

03.07.2019 (16:12):Shitet land rover discovery v8 4.0 benzin+gaz viti 2001 super gjendje super e bome kamio automatike xhama te zinj sherbimet te sapo bera mund te vini ta provoni....Lexo detajet..

4,200 Euro Land Rover td5 discovery Shitet Land Rover td5 viti 2001

Karakteristikat e makines :
1- 4x4 
2- N

Land Rover Td5 Discovery

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

03.07.2019 (11:27):Shitet land rover td5 viti 2001 karakteristikat e makines : 1- 4x4 2- ngjyre vishnje 3-kambio automatike 4-tapiceri cop +lekure 5-pasqyra elektrike makina eshte e gatshme per cdo lloj kontrolli ...Lexo detajet..

11,000 Euro Shes discovery 3 2006 Shitet Land Rover Discovery 3 e vitit 2006, motorri 2.7 tdv6 hse nafte, kambio a

Shes Discovery 3 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.06.2019 (12:41):Shitet land rover discovery 3 e vitit 2006, motorri 2.7 tdv6 hse nafte, kambio automatike. makina esht full option , sallon lekure te zi , xhamat e zinj gjithashtu stopat jan led. makina esht ne gjendje te shke...Lexo detajet..

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (21:27):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

20,000 Euro SHES MAKINE SHES MAKINE RANGE ROVER VOGUE,VITI PRODHIMIT 2009...MOTOR 3600CC..KM 115000.
CM

Shes Makine

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

27.06.2019 (13:38):Shes makine range rover vogue,viti prodhimit 2009...motor 3600cc..km 115000. cmimi 21000 eu i diskutushem.makina eshte perdorur vetem nga nje perdorus, dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike....Lexo detajet..

5,800 Euro Shitet Land Rover Shitet Land Rover Discovery
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te m

Shitet Land Rover

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

25.06.2019 (23:09):Shitet land rover discovery motorr 2.5 viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera letra te paguara deri ne shkurt 2020 cmimi 5800 euro ...Lexo detajet..

5,500 Euro Land rover Td 5 Makina esht ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me letra te sapo pre

Land Rover Td 5

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.06.2019 (22:55):Makina esht ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me letra te sapo prera dhe goma te reja salloni eshte me shine sobe....Lexo detajet..

10,800 Euro Range Rover Sport 2.7 2007 Pershendetje shes super makin te sapo zhdoganuar 
Range Rover Sport 2.7 V6 Dies

Range Rover Sport 2.7 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (00:26):Pershendetje shes super makin te sapo zhdoganuar range rover sport 2.7 v6 diesel ne gjendje perfekte 240 mij kilometra viti 2007 valutoj mderrim me makin te vogel plus diference cmimi 10800 ...Lexo detajet..

6,800 Euro Land Rover Vouge Pershendetje shes ose nderroj me makin te vogel +differencen Land Rover Vouge I

Land Rover Vouge

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

16.06.2019 (13:04):Pershendetje shes ose nderroj me makin te vogel +differencen land rover vouge i sapo ardhur nga italia kete mund ta faktoj me dokumentat gjendje super nje pronar motore 3.0 bmw diesel kambio e re e nderruar nga...Lexo detajet..

4,500 Euro Shitet Land Rover Td4 sport Shitet Land Rover Freelander 4x4 sport ,viti 2004-2005, ne gjendje shume të mi

Shitet Land Rover Td4 Sport

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2019 (17:11):Shitet land rover freelander 4x4 sport ,viti 2004-2005, ne gjendje shume të mirë motorrikedhe xhenerike, motorr 2000 , me karburant nafte , kilometrazhi 186 mije ,letrat deri në maj 2020. makina është e ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

4,300 Euro Shitet Land Rover Frelander Shitet Land Rover Freelander
Viti 2006
Nafte
100.000 km
Ne gjendje shume te

Shitet Land Rover Frelander

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

22.05.2019 (00:58):Shitet land rover freelander viti 2006 nafte 100.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 4300 euro...Lexo detajet..

17,000 Euro Land Rover⭐️🚨 Discover 4 Super okazion 3.0 nafte 2013 LD diskover 4 vit 12/2013 model i ri 3.0 nafte automat 8+1 dogan takas pagura k

Land Rover⭐️🚨 Discover 4 Super Okazion 3.0 Nafte 2013

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

21.05.2019 (20:11):Ld diskover 4 vit 12/2013 model i ri 3.0 nafte automat 8+1 dogan takas pagura kudh te jet interesu mund te tel cmim i pa diskutushem jo ndrrim 0693506666📞...Lexo detajet..

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (20:12):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

19,000 Euro Land Rover Discover 4 Viti 12/2013 Okazion Nafte⭐️⭐️ Shes landrover discover 4 kamio model i ri 8+1
Konsum 6.5 l makina ka d vjet ne

Land Rover Discover 4 Viti 12/2013 Okazion Nafte⭐️⭐️

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (18:17):Shes landrover discover 4 kamio model i ri 8+1 konsum 6.5 l makina ka d vjet ne shqiper ardh nga gjermani ka vetem 170 mi km origjinale te vetat cmim eshte okazion 19000 euro kush jet interesura mund te shikoj...Lexo detajet..

7,500 Euro Shitet Land Rover Vogue Shitet Land Rover Vogue
Viti 2004
Kambio automatike
Nafte
Letra te paguara p

Shitet Land Rover Vogue

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

17.05.2019 (02:57):Shitet land rover vogue viti 2004 kambio automatike nafte letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 7500 euro nr tel 0695457571...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet Land Rover Shitet Land Rover
Motorr 2.0 TDI
Viti 2000
194.000 km
Posedon: 4x4, Goma te

Shitet Land Rover

Berati
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

16.05.2019 (08:14):Shitet land rover motorr 2.0 tdi viti 2000 194.000 km posedon: 4x4, goma te reja kambio manuale 5 marshe e ardhur nga gjermania. ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet e bera. letra te paguara...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

24,000 Euro Range Rover Shitet

Range Rover

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

28.04.2019 (22:39):Shitet...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Land Rover 4x4 Shitet Land Rover 4x4
Viti 2000
Goma te reja
Ne gjendje shum te mir. Me letra

Shitet Land Rover 4x4

Korce
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

27.04.2019 (11:16):Shitet land rover 4x4 viti 2000 goma te reja ne gjendje shum te mir. me letra te paguara per nje vit. shitet per arsye mos përdormi. Çmimi 2700 euro nr tel 0699352326 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

7,200 Euro Shes land Rover frilander viti 2007 perfekte Makina ne gjendje perfekte gati per cdo prove eshte perdorur gjithmon ne Itali p

Shes Land Rover Frilander Viti 2007 Perfekte

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2019 (17:04):Makina ne gjendje perfekte gati per cdo prove eshte perdorur gjithmon ne itali per motive e ligjeve italiane nuk lejohen me te qarkullojne me targa shqiptare per rezidentet ne itali makina ka pasur vetem 2 pron...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,200 Euro

16,500 Euro Llandrover ne gjendej perfekte gezim gjoni Ne gjendje shum te mir e ruajtur 2700 dizel nr telit 0685768902

Llandrover Ne Gjendej Perfekte Gezim Gjoni

Lezhe
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.03.2019 (16:13):Ne gjendje shum te mir e ruajtur 2700 dizel nr telit 0685768902...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet Shitet Land Rover

Shitet

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

24.03.2019 (11:31):Shitet land rover ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas