Online 154 lexues | 0 njoftime ne pritje
26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (14:58):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.06.2019 (10:04):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 2002 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Kambio automatike
Pose

Shitet Mercedes Benz C Class 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.06.2019 (09:54):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2002 kambio automatike posedon: komanda qendrore, sensor parkimi, drita kseno, sedilje me ngrohje, 4 celesa etj.. ne gjendje shume te mire cmimi 2800 euro ...Lexo detajet..

15,900 Euro Shitet Mercedes Benz R350 Shitet Mercedes Benz 
Motorr R350
Viti 2012
Nafte
179.000 km
Posedon: Tapic

Shitet Mercedes Benz R350

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

18.06.2019 (09:49):Shitet mercedes benz motorr r350 viti 2012 nafte 179.000 km posedon: tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima, panoramike, navigatior, cd player, disqe alumini,drita kseno, sensor parkimi. ne gjendje sh...Lexo detajet..

9,800 Euro Shitet Mercedes Benz CLK Shitet Mercedes Benz 
Motorr 220 CDI
Viti 2009
Ne gjendje shume te mire
Doga

Shitet Mercedes Benz Clk

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.06.2019 (09:48):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2009 ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 9800 euro...Lexo detajet..

18,500 Euro CLS 550 AMG Full version USA - Timon druri tip i ri sedilet me Ngrofje Ftofje memorje ndezje

Cls 550 Amg

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

18.06.2019 (09:41):Full version usa - timon druri tip i ri sedilet me ngrofje ftofje memorje ndezje ke leva marshit hapje me gisht multimedia tip i ri g 2.5 baxha tavan kamosh perde elektrike xhama te zinje sherbimet pa kursime g...Lexo detajet..

3,500 Euro SHITET BENZ SW 220 CDI shitet benz sw 220 cdi nafte kamio manuale viti 2002 me letra. sedilje lekure te

Shitet Benz Sw 220 Cdi

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

18.06.2019 (09:33):Shitet benz sw 220 cdi nafte kamio manuale viti 2002 me letra. sedilje lekure tempomat sensor shiu fener me larje + 4 disqe alumini rezerve.cmimi 3500 euro i diskutueshtem per cdo info kontaktoni ne nr tel 0699...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

9,500 Euro shitet furgon mercedez vito shitet mercedez vito 6+ 1 viti 2010 nafte 2.2 kamio manuale 260000 km me dokum

Shitet Furgon Mercedez Vito

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

18.06.2019 (09:33):Shitet mercedez vito 6+ 1 viti 2010 nafte 2.2 kamio manuale 260000 km me dokumenta te rregullta cmimi 9500 euro i diskutueshem per cod info kontaktoni ne nr e tel ose whatsup 0699667323...Lexo detajet..

Kambio: Manual

9,500 Euro

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

15.06.2019 (06:39):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

9,999 Euro Fuoristrade ML 164 Fuoristrade ML 164 look brabus 2007
Nafte 4.2 me letra deri ne nentor 2019
Na

Fuoristrade Ml 164

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.06.2019 (08:18):Fuoristrade ml 164 look brabus 2007 nafte 4.2 me letra deri ne nentor 2019 navi,sendilje me ngrohje,sensor,ksenon milje 180.000, cmimi 9999 euro. kontakt tel : 0693942105...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Mercedes Benz A class 170 Shitet Mercedes Benz A Class.
Motor 170 CDI
Nafte
Viti 2001
Kambio automatik

Shitet Mercedes Benz A Class 170

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

18.06.2019 (00:42):Shitet mercedes benz a class. motor 170 cdi nafte viti 2001 kambio automatike kondicioner air bag sedilje lekure ne ngrohje disqe alumini 178000 km Çmimi: 1800 euro nr.tel: 0693563888...Lexo detajet..

5,200 Euro SHITET A-Class A-Class
Viti prodhimit: 2009
Kamio manuale
Motorr 2000 naftë
180 000 km

Shitet A-class

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.06.2019 (00:00):A-class viti prodhimit: 2009 kamio manuale motorr 2000 naftë 180 000 km...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,200 Euro

2,500 Euro Shitet Mercedez Benz E Class Shitet Mercedez Benz E Class
Viti 2000
Kambio automatike
Navigator, sedilje e

Shitet Mercedez Benz E Class

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (23:03):Shitet mercedez benz e class viti 2000 kambio automatike navigator, sedilje elektrike, fener kseno, sensor parkimi... makina eshte ne gjendje shum te mir me letra deri ne fund te vitit. Çmimi 2500 euro n...Lexo detajet..

8,900 Euro 📌Shitet GLK 250 Blutec 📌 📌Shitet GLK 250 Blutec
📌Motorri esht 2.2 Nafte 
📌Viti 2014
📌Kilom

📌shitet Glk 250 Blutec 📌

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
50,000 Kilometra

17.06.2019 (21:59):📌shitet glk 250 blutec 📌motorri esht 2.2 nafte 📌viti 2014 📌kilometra 54.000 📌e sapo ardhur me dogan te paguar 📌gati per targa 📌full option 📌makina eshte ne gjendje te mire motor...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,900 Euro

2,200 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 220 CDI Shitet Mercedes Benz C Class 220 CDI
Viti 1997
Nafte
Kambio automatike
Abies

Shitet Mercedes Benz C Class 220 Cdi

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (19:27):Shitet mercedes benz c class 220 cdi viti 1997 nafte kambio automatike abies airbag klima xhama elektrik pasqyra elektrike sedilje lekure aux, cd, radio, usb mbyllje qendrore goma te reja, disqe alum...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz 
Motorr C220 CDI
Viti 2000 
Nafte
Kambio automatike
Po

Shitet Mercedes Benz C220

Berati
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (19:20):Shitet mercedes benz motorr c220 cdi viti 2000 nafte kambio automatike posedon: pilot automatike, esp,abs, airbags, srs, pasqyre elektrike, xhama elektrike, disqe alumini nr16 etj. ne gjendje shume te m...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Mercedes Benz E250 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E250
Nafte
Kambio automatike
Klima, Xhama elekt

Shitet Mercedes Benz E250

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (19:17):Shitet mercedes benz motorr e250 nafte kambio automatike klima, xhama elektrike, letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Mercedes Benz C-Class C180 Makina eshte ne gjendje te mire per vitin e prodhimit qe ka,impjanti gazit eshte

Mercedes Benz C-class C180

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

17.06.2019 (17:56):Makina eshte ne gjendje te mire per vitin e prodhimit qe ka,impjanti gazit eshte lavato gas, shenuar dhe ne lejen e qarkullimit. taksa,siguracion, kolaudim te paguara per 1 vite. veshja brenda lekur. Çmi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,900 Euro Shitet Mervedes Benz C200 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Viti 2002-2003
230.000 km
Kambio manual

Shitet Mervedes Benz C200 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (17:33):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi viti 2002-2003 230.000 km kambio manuale 6+r posedon: klima bizonale, drita kseno, disqe alumini, sistem alarmi, abs, esp, komanda ne timon, kasetafon, bagazhier 6 cd,...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (17:18):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

1,500 Euro E 250 Makina esht ne gjendje shum te mir dhe ka 1 muaj qe ka ber kualidimin ka Goma 90

E 250

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

17.06.2019 (15:17):Makina esht ne gjendje shum te mir dhe ka 1 muaj qe ka ber kualidimin ka goma 90% te pastra she ka ber xhdo servis me perpikmeri nuk ka difekte. per me shum mund ta shikoni vet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

26,500 Euro Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km 
Makina Posedon Ket

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (14:58):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Motorr 250 
Viti 1997
Kambio manuale
Nafte 
Kondicion

Shitet Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (14:53):Shitet mercedes benz motorr 250 viti 1997 kambio manuale nafte kondicioner, goma te reja etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera. letra te paguara deri ne tetor cmimi 1600 euro n...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,750 Euro Shitet Mercedes Benz 220 Shitet Mercedes Benz 
Motorr 220 CDI
Viti 1997
Kambio automatike
Nafte
Kond

Shitet Mercedes Benz 220

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

17.06.2019 (14:32):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 1997 kambio automatike nafte kondicioner, goma te reja, disqe 17 etj. ne gjendje shume te mire. me te gjitha sherbimet e bera. cmimi 1750 euro nr tel 0682559141...Lexo detajet..

80,000 Leke Shitet Mercedez Benz 190 Shitet Mercedez Benz 190 
Motorr 1.9 CDI
Nafte
Pa letra
Ne gjendje shume te

Shitet Mercedez Benz 190

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

17.06.2019 (14:14):Shitet mercedez benz 190 motorr 1.9 cdi nafte pa letra ne gjendje shume te mire ndodhet ne diber cmimi 80.000 leke te reja nr tel 0684738106...Lexo detajet..

Kambio: Manual

80,000 Leke

7,300 Euro Mercedez Benz R-Class 320 4MATIC Benz R class 320 CDI (2900cc).Me dogane dhe taksa te paguar. Automat tip-tronic

Mercedez Benz R-class 320 4matic

Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

17.06.2019 (13:56):Benz r class 320 cdi (2900cc).me dogane dhe taksa te paguar. automat tip-tronic me marsha ne timon.sedilje kamosh+lekure.klima full option.xhama dhe pasqyr elektronike.6 vendesh.tapiceri sh e paster.te gjitha s...Lexo detajet..

5,200 Euro Shitet Mercedes Benz B Class 2006 Mercedes Benz B-Class 
Motorr 200 CDI sport 
Viti prodhimit 2006 
Kambio Auto

Shitet Mercedes Benz B Class 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

17.06.2019 (13:30):Mercedes benz b-class motorr 200 cdi sport viti prodhimit 2006 kambio automat 117.000 km originale airbag, abs, esp, klima, radio cd, kompjuter bordi,timon me komanda, pilot automatik, xhama elektrike, ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas