Online 293 lexues | 2 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (12:06):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (14:09):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (09:19):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

700 Euro Opel corsa Shitet opel corsa 1.2 benzine 700€

Opel Corsa

Lezhe
Benzin Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (22:28):Shitet opel corsa 1.2 benzine 700€...Lexo detajet..

1,950 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1950 MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL...VITI 2005...5 PORTA...ME NAFT...MANIALE...MOTORR 1.7...NGJUR

🔥🔥🔥okazion.shes 1950 Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

18.09.2019 (22:15):Shes makin...opel...viti 2005...5 porta...me naft...maniale...motorr 1.7...ngjur blu...me dogan tË paguar....Çmimi 1950€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,950 Euro

1,600 Euro Shitet Opel Corse Shitet Opel Corsa
Motorr 1.7
Viti 2002
Nafte
Letra te paguara deri ne tetor

Shitet Opel Corse

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (21:47):Shitet opel corsa motorr 1.7 viti 2002 nafte letra te paguara deri ne tetor ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Opel Corsa vitit 99 benzin Motorr 1000 cc... Shitet Opel Corsa vitit 99 benzin Motorr 1000 cc .. ne gjendje shum te mir me le

Opel Corsa Vitit 99 Benzin Motorr 1000 Cc...

Durres
Benzin Karburanti
1999 Viti
110,000 Kilometra

18.09.2019 (16:41):Shitet opel corsa vitit 99 benzin motorr 1000 cc .. ne gjendje shum te mir me letra deri me dat 9.9.2020 te gjitha te pagura.cmimi i diskutushem te interesuarit vetem ne tl nr 0695169988 mario......Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Shitet Shitet Opel Meriva 1.7 nafte 2005 ,kodiconer,disje alumini,xhama te zi fabrike,1

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (14:20):Shitet opel meriva 1.7 nafte 2005 ,kodiconer,disje alumini,xhama te zi fabrike,192000 km me dokumenta deri ne shkurt 2020. tel: 0692699540...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,100 Euro opel zafira opel zafira 2004 motor 2000 nafte ne gjendje te prefekte me letra te paguara de

Opel Zafira

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (20:47):Opel zafira 2004 motor 2000 nafte ne gjendje te prefekte me letra te paguara deri 2020 shkrurt cmimi pak i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

1,800 Euro Shitet Opel Corse Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Viti 2005
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Opel Corse

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (16:43):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2005 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, disqe alumini, kondicioner, xhama elektrike, abs etj dogana e paguara cmimi 1800 euro ...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (12:40):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

1,200 Euro OPEL CORSA Shitet OPEL CORSA viti 2002. 1.0 benzin kamio manuale . Viti i prodhimit 2002 ne

Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (16:41):Shitet opel corsa viti 2002. 1.0 benzin kamio manuale . viti i prodhimit 2002 ne gjendje shum te mir motorike edhe xhenerike . cmimi 1200€ ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,275 Euro Shitet Opel Zafira Shitet Opel Zafira
Motor 2.2
Viti 2002
Nafte
Kambio Manuale
6+1 vende
Ne g

Shitet Opel Zafira

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2019 (15:45):Shitet opel zafira motor 2.2 viti 2002 nafte kambio manuale 6+1 vende ne gjendje shume te mire cmimi 3275 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,275 Euro

1,200 Euro Opel Vecra Shitet Opel Vectra
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Opel Vecra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

17.09.2019 (14:29):Shitet opel vectra motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 17.02.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva
Motorr 1.7
Viti 2003
Nafte
134.000 km
Kambio manuale
Ne

Opel Meriva

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

17.09.2019 (01:29):Shitet opel meriva motorr 1.7 viti 2003 nafte 134.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. klima, kasetafon, komanda ne timon, xhama-pasqyre elektrike, airbag, sensor shiu, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,700 Euro Shitet Opel Meriva Shitet Opel Meriva
Motorr 1.7
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Opel Meriva

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (21:39):Shitet opel meriva motorr 1.7 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. dogana e paguara. cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,300 Euro Shitet Opel Zafira gjendje perfekte viti/2007Cmimi 3300€ SHITET OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT E VITIT 2007,KAMIO AUTOMATIKE, E ARDHUR NGA ZVICRA,M

Shitet Opel Zafira Gjendje Perfekte Viti/2007cmimi 3300€

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (20:31):Shitet opel zafira 1.9 naft e vitit 2007,kamio automatike, e ardhur nga zvicra,makina eshte ne gjendje perfekte xhenrike dhe motorrike si dhe estetikisht pa asnje shenje, klima tronik,radio,cd,navi, komando ne ...Lexo detajet..

2,500 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.7
Viti 2005
Nafte
117.000 km
Kondicioner, xhama,

Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

16.09.2019 (20:22):Shitet opel corsa motorr 1.7 viti 2005 nafte 117.000 km kondicioner, xhama,pasqyre elektrike. ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Opel Corsa 1.2 Makina esht ne gjendje te mir, esht shum ekonomike, ka kondicioner dhe klim.

Shitet Opel Corsa 1.2

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (12:29):Makina esht ne gjendje te mir, esht shum ekonomike, ka kondicioner dhe klim. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,000 Euro Opel Meriva 2003, manual, 1.7 nafte-Euro 4, 3000 Euro Shitet Opel Meriva, Euro 4, viti i prodhimit "dhjetor 2003", kambio ma

Opel Meriva 2003, Manual, 1.7 Nafte-euro 4, 3000 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

15.09.2019 (22:34):Shitet opel meriva, euro 4, viti i prodhimit "dhjetor 2003", kambio manuale, 1.7 naftë-motorr ecotec, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, 5 porta, kasetofon origjinal me komanda ne timon, klima, xhama-pasqy...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,500 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva
Motorr 1.6
Viti 2003
Benzine-Gaz
186.000 km
Xhama te zi

Opel Meriva

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (21:52):Shitet opel meriva motorr 1.6 viti 2003 benzine-gaz 186.000 km xhama te zi original. ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro SHITET OPEL CORSA D !!!! -OPEL CORSA D 2007-
1-Opel Corsa D 1.2 benzine
2-AUTOMATIKE/TIP TRONIC 2007
3

Shitet Opel Corsa D !!!!

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
50,000 Kilometra

15.09.2019 (21:25):-opel corsa d 2007- 1-opel corsa d 1.2 benzine 2-automatike/tip tronic 2007 3-60.000 km origjinale 4-drita mjegulle 5-mp3 dhe aux 6-timon elektrik 7-komanda ne timon 8-kondicioner 9-mbyllje me pult 10...Lexo detajet..

4,600 Euro Shitet Opel Corsa 2008 Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Nafte
Kambio automatike
Viti 2008
Ne gjendje s

Shitet Opel Corsa 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (21:17):Shitet opel corsa motorr 1.3 nafte kambio automatike viti 2008 ne gjendje shume te mire cmimi 4600 euro mundesi nderrimi...Lexo detajet..

1,260 Euro Shitet Opel Shitet Opel
Motorr 1.4
Viti 1995
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Opel

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (21:10):Shitet opel motorr 1.4 viti 1995 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne janar 2020 cmimi 1260 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,260 Euro

2,500 Euro Shitet opel zafira Shitet opel zafira vit 2004 motor 2.0 naft 4+1 vende me dokumenta deri ne korrik

Shitet Opel Zafira

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (16:58):Shitet opel zafira vit 2004 motor 2.0 naft 4+1 vende me dokumenta deri ne korrik 2020 makina ka xhame elektrik kondicioner abjes ari beg goma 90% km 192000 te vetat munt te verifikohen me kompjuter makina shi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

850 Euro shitet makina shitet opel corsa e 2001 pa motorr 
te gjitha sherbimet e sapo bera 
impjanti

Shitet Makina

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (14:38):Shitet opel corsa e 2001 pa motorr te gjitha sherbimet e sapo bera impjanti i gazit i sapo montuar letrat deri e tetor shitet sepse me la motorri dhe nuk kam mundei qe ta bej ...Lexo detajet..

3,400 Euro Shitet ose nderrohet Opel Shitet ose nderrohet Opel
Motorr 1.7
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mir

Shitet Ose Nderrohet Opel

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (07:59):Shitet ose nderrohet opel motorr 1.7 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 3400 euro...Lexo detajet..

3,150 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva
Motorr 1.4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire,sherbimet

Opel Meriva

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (07:59):Shitet opel meriva motorr 1.4 benzine-gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 3150 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,150 Euro

1,700 Euro Opel Astra Shitet Opel Astra
Motorr 1.6
Viti 2002
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendje

Opel Astra

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

14.09.2019 (17:44):Shitet opel astra motorr 1.6 viti 2002 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe shume ekonomike. klima, cd, kondicioner, xhama elektrike, pasqyre elektrike, disqe alu...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas