Online 104 lexues | 7 njoftime ne pritje

33,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

25.06.2019 (22:32):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

33,000 Euro

23,000 Euro

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (22:59):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet Opel Astra  Shitet Opel Astra
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Posedon: Klima,

Shitet Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (08:32):Shitet opel astra motorr 1.9 viti 2006 nafte kambio manuale posedon: klima, komanda ne timon, disqe alumini, mbyllje qendrore, radio, cd etj. cmimi 2800 euro nr tel 0682021223...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,300 Euro Shitet Opel Corsa  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

27.06.2019 (07:21):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,700 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Dogana e paguara
Ne gjend

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (07:20):Shitet opel corsa motorr 1.4 nafte kambio manuale dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro nr tel 0676207209...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,800 Euro Shitet Opel Corse Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Viti 2005
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Opel Corse

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (07:19):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2005 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, disqe alumini, kondicioner, xhama elektrike, abs etj dogana e paguara cmimi 1800 euro ...Lexo detajet..

2,300 Euro Opel Meriva 2005 Nafte 1700 Opel Meriva 2005 Nafte ne gjendje shum te mire

Opel Meriva 2005 Nafte 1700

Lezhe
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (22:31):Opel meriva 2005 nafte ne gjendje shum te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

3,400 Euro Opel corsa 1.3 naft prodhim i vitit 2009 Makina eshte ne gjendje shume te mire

Opel Corsa 1.3 Naft Prodhim I Vitit 2009

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (18:53):Makina eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

2,700 Euro Shitet Opel Minerva Shitet Opel Minerva
Motorr 1.7
Viti 2004
Nafte
Posedon: Kondicioner, Xhama t

Shitet Opel Minerva

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (17:27):Shitet opel minerva motorr 1.7 viti 2004 nafte posedon: kondicioner, xhama te zi, 2 celesa, disqe alumini, xhama elektrike, bagazhier, cd etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te pa...Lexo detajet..

1,100 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Kambio automatike
Viti 1995
Benzine-Gaz
Ne gje

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (12:03):Shitet opel corsa motorr 1.4 kambio automatike viti 1995 benzine-gaz ne gjendje shume te mir, e mbajtur dhe shum e paster. letra te paguara cmimi 1100 euro nr tel 0697487957...Lexo detajet..

7,500 Euro Opel Antara Shitet Opel Antara, 
Viti prodhimit 2011,
Kambio Automatike, 
Motorr Nafte 2,

Opel Antara

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (11:51):Shitet opel antara, viti prodhimit 2011, kambio automatike, motorr nafte 2,2, targa shqiptare, ngjyre e zeze, sedilje gjysem lekure, sensore parkimi para dhe mbrapa, xhamat mbrapa te zinj nga fabrika, ...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet Opel Astra 2004 Shitet Opel Astra 
Motorr 1.7
Kambio manuale
Viti 2004
Nafte
Klima, komanda

Shitet Opel Astra 2004

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (11:16):Shitet opel astra motorr 1.7 kambio manuale viti 2004 nafte klima, komanda ne timon, cd kasetafon, kondicioner, sensor parkimi, disqe alumini 16, goma 85%. letra te paguara deri ne fund te vitit ne gje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,700 Euro Shitet Opel Meriva  Shitet Opel Meriva
Motorr 1.6
Viti 2006
Benzine
Kambio automatike
E ardhur

Shitet Opel Meriva

Durres
Benzin Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (11:01):Shitet opel meriva motorr 1.6 viti 2006 benzine kambio automatike e ardhur nga zvicra. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. dogana paguara cmimi 2700 euro ...Lexo detajet..

3,200 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.2
Viti 2010 
Benzine-Gaz
Posedon: Goma te reja, D

Shitet Opel Corsa

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (10:42):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2010 benzine-gaz posedon: goma te reja, disqe alumini, aux, mp3, cd, komanda ne timon, klima etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. cmi...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Opel Zafira  Shitet Opel Zafira
Viti 2002
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire motor

Shitet Opel Zafira

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (09:02):Shitet opel zafira viti 2002 motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra deri ne dhjetor Çmimi 1700 euro nr tel 0684532527...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Opel Meriva. Shitet Opel Meriva
Viti 2004
Benzine-Gaz
165.000 km 
Kambio automatike
Ne g

Shitet Opel Meriva.

Shkoder
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.06.2019 (22:26):Shitet opel meriva viti 2004 benzine-gaz 165.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne korrik 2019 cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

2,600 Euro Shitet Opel Meriva  Shitet Opel Meriva 
Nafte
Motorr 1.3 
Viti 2008
Me shërbimet e bëra
Dokum

Shitet Opel Meriva

Lushnje
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.06.2019 (19:23):Shitet opel meriva nafte motorr 1.3 viti 2008 me shërbimet e bëra dokumentet të paguar Çmimi 2600 euro nr tel 0696162622...Lexo detajet..

2,600 Euro Shitet Opel Meriva Shitet Opel Meriva
Motorr 1.7
Viti  2006
Nafte
Cmimi 2600 Euro
Nr Tel 06822

Shitet Opel Meriva

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

25.06.2019 (05:44):Shitet opel meriva motorr 1.7 viti 2006 nafte cmimi 2600 euro nr tel 0682277192...Lexo detajet..

2,000 Euro Opel corsa 1.3 naft 2004 Okazion shes Opel corsa 1.3 naft 2004....makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga Itali

Opel Corsa 1.3 Naft 2004

Berati
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (22:53):Okazion shes opel corsa 1.3 naft 2004....makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga italia me dekumenta per nje vit. makina esht shum e mbajtur dhe shum e paster komanda ne timon goma te reja dhe serviset e bera me fatu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

700 Euro SHITET OPEL ASTRA 1.4 BENZINE Shitet OPEL ASTRA me motor ECOTECH 1.4 benzine super ekonomike.  Vitprodhim i 19

Shitet Opel Astra 1.4 Benzine

Korce
Benzin Karburanti
1997 Viti
130,000 Kilometra

24.06.2019 (22:15):Shitet opel astra me motor ecotech 1.4 benzine super ekonomike. vitprodhim i 1997...kambio manuale me 123.000 km origjinale... makina shitet me dogane te prere dhe shitet per arsye mos perdorimi... e perdorur ...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Opel Minerva Shitet Opel Minerva
Motorr 1.7
Viti 2005
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmi

Shitet Opel Minerva

Berati
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (19:27):Shitet opel minerva motorr 1.7 viti 2005 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Opel Corse  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.7
Viti 2002
Nafte
Letra te paguara deri ne tetor

Shitet Opel Corse

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (19:23):Shitet opel corsa motorr 1.7 viti 2002 nafte letra te paguara deri ne tetor ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

4,350 Euro Shitet Opel Astra  Shitet Opel Astra
Motorr 1.8
Viti 2005-2006
Benzine-Gaz
Kambio automatike
1

Shitet Opel Astra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (17:30):Shitet opel astra motorr 1.8 viti 2005-2006 benzine-gaz kambio automatike 198.000 km e ardhur nga zvicra dogana e paguara cmimi 4350 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Opel Meriva 2006 Shitet Opel Meriva
Motorr 1.6
Viti 2006
Benzine
Kambio automatike
E ardhur

Shitet Opel Meriva 2006

Durres
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (12:51):Shitet opel meriva motorr 1.6 viti 2006 benzine kambio automatike e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa. posedon: kondicioner, goma te reja, disqe alumini, kasetaf...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Opel Zafira Ecotec Shitet Opel Zafira Ecotec
Motorr 200 TDI
Viti 2000
Nafte
2 çelësa 
6+1 ve

Shitet Opel Zafira Ecotec

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (12:51):Shitet opel zafira ecotec motorr 200 tdi viti 2000 nafte 2 çelësa 6+1 vende mundësi nderrimi me makinë me potobagazh Çmimi 1800 euro nr tel 0698923926...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

4,100 Euro Shitet Opel Corsa 2009 Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Viti 2009
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Opel Corsa 2009

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (11:18):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2009 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 4100 euro...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Opel Astra  Makina eshte ne gjendje te mire.

Shitet Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (09:33):Makina eshte ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas