Online 86 lexues | 17 njoftime ne pritje

39,000 Euro Porsche Panammera 4S ๐Ÿ“‚ Shitet : Porsche Panammera 4s
๐Ÿ“‚ Viti i prodhimit : 2010
๐Ÿ“‚ Forca mot

Porsche Panammera 4s

Lushnje
Benzin Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

21.02.2020 (10:54):๐Ÿ“‚ shitet : porsche panammera 4s ๐Ÿ“‚ viti i prodhimit : 2010 ๐Ÿ“‚ forca motorrike :4.8 ๐Ÿ“‚ karburanti : benzine ๐Ÿ“‚ kambio : automat ๐Ÿ“‚ kilometra :115.000km ๐Ÿ“‚ cmimi :39.000โ‚ฌ makina shitet per...Lexo detajet..

29,100 Euro Porsche Panamera GTS Porsche Panamera GTS
Viti 2014
Motorri 4.8 L Benzine
175.000 Km
Gjendja perf

Porsche Panamera Gts

Tirane
Benzin Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

19.02.2020 (08:29):Porsche panamera gts viti 2014 motorri 4.8 l benzine 175.000 km gjendja perfekte cmimi deri ne durres pa dogane $32,000 โ‚ฌ29,100 desert eagle operon ne emiratet e bashkuara me license biznesi nr. 1...Lexo detajet..

18,500 Euro Porsche Cayenne Shitet Porsche Cayenne
Motorr 4.8
Viti 2009
Benzine
Ne gjendje shume te mire

Porsche Cayenne

Fier
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (01:13):Shitet porsche cayenne motorr 4.8 viti 2009 benzine ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. panoramike, tapiceri lekure-cope, sedilje me ngrohje elektrike, klima, xhama te zi, b...Lexo detajet..

35,000 Euro Shitet  Shitet๐Ÿ‘‡
Marka : Porches Panamera s 
Viti : 2011
Motorri : 4.8 
Karburanti

Shitet

Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

20.01.2020 (17:34):Shitet๐Ÿ‘‡ marka : porches panamera s viti : 2011 motorri : 4.8 karburanti : benzine makina eshte full options , nรซ gjendje super , ndodhet ne tiranรซ ,per me shume informacion tรซ interesuarit tรซ ko...Lexo detajet..

11,000 Euro Porsche Cayenne Shitet  Porsche Cayenne
Motorr 4.0
Viti 2010
212.000 km 
Benzine i pershtash

Porsche Cayenne

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

09.01.2020 (09:19):Shitet porsche cayenne motorr 4.0 viti 2010 212.000 km benzine i pershtashme dhe per gaz ne gjendje shume te mire,motorrike dhe xhenerike panoramike, sedilje me ngrohje elektrike,sensor parkimi para mb...Lexo detajet..

10,000 Euro Porsche Cayenne  Shitet Porsche Cayenne
Motorr 4.8
Viti 2008
Benzine
178.000 km 
Ne gjendje

Porsche Cayenne

Fier
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

27.12.2019 (09:05):Shitet porsche cayenne motorr 4.8 viti 2008 benzine 178.000 km ne gjendje shume te mire xhama te zi, sallon lekure, sedilje elektrike me ngrohje, kamer parkimi, cd player, marshe ne timon, navigator, dy...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitet Porsh 4:4 benzin+ gaz automat viti 2005 Shitet Porsh 4:4 benzin+ gaz automat viti 2005
makina eshte ne gjendje shume te

Shitet Porsh 4:4 Benzin+ Gaz Automat Viti 2005

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

30.11.2019 (13:47):Shitet porsh 4:4 benzin+ gaz automat viti 2005 makina eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te rregullta te paguara...Lexo detajet..

8,500 Euro Shitje Viti 2005 
Me letra te sapo bera 
Motorri 3.2 
Benzin gaz 
Me xhama te zi or

Shitje

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:39):Viti 2005 me letra te sapo bera motorri 3.2 benzin gaz me xhama te zi origjinal...Lexo detajet..

50,000 Euro 2015 PORSCHE CAYENNE NAFTE PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFTE. VITPRODHIMI FUND 2015.  Kilometra:114000   CMIMI:5000

2015 Porsche Cayenne Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

14.11.2019 (23:41):Porsche cayenne 3.0 nafte. vitprodhimi fund 2015. kilometra:114000 cmimi:50000โ‚ฌ i diskutueshem opsione: driving asistance, self brake pad. nr.kontakt: 0693200057...Lexo detajet..

39,500 Euro Porsche Cayenne GTS  Shitet Porsche Cayenne GTS
Viti 2013
122.000 km 
Ne gjendje shume te mire,she

Porsche Cayenne Gts

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
130,000 Kilometra

08.11.2019 (22:52):Shitet porsche cayenne gts viti 2013 122.000 km ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. panoramike, kondicioner, kamer, perde elektrike dhe shume opsione te tjera. letra te paguara per nje vit. cmimi ...Lexo detajet..

9,299 Euro Porsche caynne s 4.5 benzin Porsche cayenne s 4.5 ben,in e vitit 2004 (i pershtatshem per impiant gazi) me 9

Porsche Caynne S 4.5 Benzin

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
90,000 Kilometra

24.10.2019 (19:53):Porsche cayenne s 4.5 ben,in e vitit 2004 (i pershtatshem per impiant gazi) me 96 mij km, makina eshte bler me 0 km dhe eshte perdorur vetem nga nje person, cdo sherbim i eshte ber ne koncesionar me liber sher...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

10.10.2019 (09:29):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas