Online 156 lexues | 2 njoftime ne pritje

Mercedes-BenzShitet Makina ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera e perdorur nga dy

5,500 Euro Tirane Shitet

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2021 (15:02):Makina ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera e perdorur nga dy pronare ...Lexo detajet..

OpelShes makine Shes makine Opel astra viti 2008 nafte 1.7 ...
Gjendje shume e mire 
Veshje le

3,400 Euro Tirane Shes Makine

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2021 (13:59):Shes makine opel astra viti 2008 nafte 1.7 ... gjendje shume e mire veshje lekure pjesa motorrike dhe xhenerike jane ne gjendje shume te mire... taksat jane paguar ne janar 2021 .. ndersa siguracioni mbar...Lexo detajet..

VolvoVOLVO XC 60 FULL E DUHURA PER TY ✅VOLVO XC 60 3.2 Benzin GAZ viti 2010
//Makina me Dogen E Targuar
✅Cmimi

10,499 Euro Tirane Volvo Xc 60 Full E Duhura Per Ty

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2021 (13:56):✅volvo xc 60 3.2 benzin gaz viti 2010 //makina me dogen e targuar ✅cmimi 10.499€ //kamio automatike ✅salloni lekure //tv dvd ✅klima zone //tavani panoramik ✅impjanti gazit sapo i montuar ...Lexo detajet..

AudiAudi a3 1.9 naft atomat 4 dyer Audi a3 naft automatike ka nje problem te kamja qe kushton 170 milek per te hecu

1,400 Euro Elbasan Audi A3 1.9 Naft Atomat 4 Dyer

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2021 (12:32):Audi a3 naft automatike ka nje problem te kamja qe kushton 170 milek per te hecur hecen per jep nji si godtitje letra te paguara ne gjendje te mire ....Lexo detajet..

AudiAUDI A6 SHITET NDERROHET Shitet audi a6 naft 3mish pa taks luksi automat me letra te paguara ne gjendje t

4,000 Euro Elbasan Audi A6 Shitet Nderrohet

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

25.01.2021 (12:32):Shitet audi a6 naft 3mish pa taks luksi automat me letra te paguara ne gjendje te mire full opsion ...Lexo detajet..

VolkswagenSUPER OKAZION! Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 Shitet Golf 6 kambio automatike, 
1,6 nafte, ne gjendje perfekte. 
Me targa Sh

8,000 Euro Tirane Super Okazion! Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2021 (11:02):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

Land Rover✅ Shitet Range - Rover▪︎Viti 2007 ✅ ✅ Shitet Rang - Rover ✅
📂Viti:2007
📂Motorr 2.7 HSE Naftë
Motorr I

7,500 Euro Berati ✅ Shitet Range - Rover▪︎viti 2007 ✅

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2021 (10:25):✅ shitet rang - rover ✅ 📂viti:2007 📂motorr 2.7 hse naftë motorr i ri dhe me garanci ne gjendje te shkelqyer!!! 📂ngjyre mat shum e bukur 📂kambio automatike 📂4x4 me opsion off road dhe u...Lexo detajet..

ToyotaToyota Automatike Toyota yaris viti 2006 1.4 naft kamio automatike letra te prera per 1 vit makina

4,300 Euro Durres Toyota Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2021 (10:04):Toyota yaris viti 2006 1.4 naft kamio automatike letra te prera per 1 vit makina esht ne gjendje shum te mir etjjj....Lexo detajet..

FiatShitet FIAT - TIPO vitit 2017 Fiat    Tipo
Viti :    2017
Motorri : 1.4 Benzine-gaz
Kambio : Manual

8,000 Euro Tirane Shitet Fiat - Tipo Vitit 2017

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2017 Viti
130,000 Kilometra

25.01.2021 (10:03):Fiat tipo viti : 2017 motorri : 1.4 benzine-gaz kambio : manual km: 138.000 ( origjinale ) gomat : të 4-ta të reja të gjitha sherbimet e kryera të fiat me ( të gjitha në libri...Lexo detajet..

VolkswagenWv POLO 1.2 nafte 2011 Wv POLO
 
        ☎️ Tel ne whats-up☎️

📂Viti prodhimi:20

4,900 Euro Durres Wv Polo 1.2 Nafte 2011

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2021 (10:03):...Lexo detajet..

Citroen

Citroen Ds5

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

• citroen ds5 • viti 2012 • 2.0 nafte • kambio automatike aisin,japoneze • kilometra 223000 • ne gjendje shume te mire, vaj filtra te bera te koncesionari,vaj kambio i nderruar te koncensionari,kit fazae ,rryp motori + pompe uje . g
23.01.2021 (18:54)...Lexo detajet..

Volkswagen SUPER OKAZION! Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 Shitet golf 6 kambio automatike, 
1,6 nafte, ne gjendje perfekte. 
me targa sh

8,000 Euro Tirane Super Okazion! Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. drita xenon, klimatronik me dy zona, siste
25.01.2021 (11:02)...Lexo detajet..

Volkswagen Wv POLO 1.2 nafte 2011 Wv polo
 
        ☎️ tel ne whats-up☎️

📂viti prodhimi:20

4,900 Euro Durres Wv Polo 1.2 Nafte 2011

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

Wv polo ☎️ tel ne whats-up☎️ 📂viti prodhimi:2011 📂 forca motorrike : 1.2 📂 karburanti :naft 📂 kambio : naft 📂 kilometra : 200:00 origjinale liber sherbimi 📂 vendodhja :durrres : e sapo
25.01.2021 (10:03)...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 5 1.4 TSI 2008 Golf5 1.4 tsi viti 2008, me 
140 mij kilometra origjinale, kambio automat d.s.g

4,500 Euro Fier Golf 5 1.4 Tsi 2008

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

Golf5 1.4 tsi viti 2008, me 140 mij kilometra origjinale, kambio automat d.s.g 7g tronic . shume ekonomike . xhama te zinje te çertifikuar,kamera parkimi sherbimet e sapo bera,vaji filtra ferrota,me liber sherbimesh.vw.letrat deri ne 20.06.202
24.01.2021 (17:36)...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 5 plus, 1.9 nafte , manual Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire . me dogane t

3,400 Euro Tirane Golf 5 Plus, 1.9 Nafte , Manual

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire . me dogane te paguar dhe gati per targim. makina disponon, klima, sensor park, pilot automatik, xhama dhe pasqyra elektrike. gomat e reja. 170 mije kilometra me librin e sherbimev
24.01.2021 (10:26)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Golf 5 🚗 marka : vw golf
📆 viti : 2004
🚀 motorr : 1.9tdi
⛽️ karburanti

3,400 Euro Tirane Vw Golf 5

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

🚗 marka : vw golf 📆 viti : 2004 🚀 motorr : 1.9tdi ⛽️ karburanti :nafte ®️ kambio :manuale ☎️ cel : 0695865190 💰 cmimi : 3400euro 📍vendodhja : tirane 🗂 informacione shtese 👇: komdicjoner,xhama te zi,sensor shiu
23.01.2021 (12:04)...Lexo detajet..

Volkswagen Volkswagen Touran ne shitje . Vit prodhimi 2007 nafte 1.9 atomatike.
ardhur nga zvicra ,me letra shqiptare.

5,500 Euro Kruje Volkswagen Touran Ne Shitje .

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Vit prodhimi 2007 nafte 1.9 atomatike. ardhur nga zvicra ,me letra shqiptare.
23.01.2021 (11:41)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Polo stator 2007 Shitet volswagen polo shtator 2007.

3,850 Euro Tirane Shitet Polo Stator 2007

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

Shitet volswagen polo shtator 2007.
23.01.2021 (11:04)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003 Shitet volsvagen polo 1.4 benzin viti 2003 ne super gjendje e pershtatshme per i

Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.01.2021 (08:16):Shitet volsvagen polo 1.4 benzin viti 2003 ne super gjendje e pershtatshme per impiant gazi , sportive ...Lexo detajet..

Volkswagen OKAZION VW GOLF 1.6 TDI 2010 Vw golf 6, 1.6tdi highline (euro 5)manuale viti 11/2010 ,148mij km e sapo ardhur

5,590 Euro Tirane Okazion Vw Golf 1.6 Tdi 2010

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

Vw golf 6, 1.6tdi highline (euro 5)manuale viti 11/2010 ,148mij km e sapo ardhur me dogane e letra te paguara per nje vit .makina eshte ne gjendje shume te mire , teper ekonomike. disponon:abs,esp,dual klima,xhama pasqyra elektrike,pilot automat,drit
22.01.2021 (17:54)...Lexo detajet..

Volkswagen PASSAT CC BENZIN-GAZ 2012 Makina eshte shume e vecante ne llojin e vet ne gjendje shume te mire xhenerike+

9,200 Euro Kavaje Passat Cc Benzin-gaz 2012

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

Makina eshte shume e vecante ne llojin e vet ne gjendje shume te mire xhenerike+estetike me te gjitha sherbimet e fundit te kryera dhe si mungon asgje.eshte shume e shpejte dhe nuk ka asnje ndryshim si ne gaz dhe benzine.shitet per arsye se dua te ma
22.01.2021 (17:08)...Lexo detajet..

Volkswagen 🔴 Shitet Golf 5+ i vitit 2006. I Diskutueshem!! Shitet golf 5+ i vitit 2006

5,000 Euro Tirane 🔴 Shitet Golf 5+ I Vitit 2006. I Diskutueshem!!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shitet golf 5+ i vitit 2006
22.01.2021 (17:05)...Lexo detajet..

Volkswagen ✅ Shitet VW Golf 6 ▪︎1.6 Naft ▪︎Viti 2012 ✅ Shitet 
✴ vw golf 6 highlin ✴
✅viti 2012
✅motorri 1.6 nafte bluemotio

7,300 Euro Berati ✅ Shitet Vw Golf 6 ▪︎1.6 Naft ▪︎viti 2012 ✅

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

Shitet ✴ vw golf 6 highlin ✴ ✅viti 2012 ✅motorri 1.6 nafte bluemotion ( teper ekonimik, konsumi ne qytet 5.6 litra ) ✅kambio automatike ✅ ekran i madh me touch dhe sistem android - dvd - bluetooth - aux - usb - wifi - youtube dhe go
21.01.2021 (22:35)...Lexo detajet..

Volkswagen Volkwagen Polo Highline 2010 Shitet volkswagen polo 2010 full options.makina ka 148.000 km origjinale.te gjit

5,500 Euro Tirane Volkwagen Polo Highline 2010

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

Shitet volkswagen polo 2010 full options.makina ka 148.000 km origjinale.te gjitha serviset e bera tek koncesionari volkswagen.freksion,rrip faze kit me pompen e ujit,vaj e filtra,gomina,ferrota.gomat 4 stinet 90 % me disqet origjinale r16.kompjuter
21.01.2021 (09:02)...Lexo detajet..

Volkswagen Okazion 4000 euro i pa diskutushem passat 2008 manual 2 naft Marka . _volkswagen pasat
forca mottorrike_2.0 
lloji i kambjos- manuale
karb

4,000 Euro Tirane Okazion 4000 Euro I Pa Diskutushem Passat 2008 Manual 2 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

Marka . _volkswagen pasat forca mottorrike_2.0 lloji i kambjos- manuale karburanti naft viti i prodhimit 2008 kilometrat. 30000 nr i kontaktit. 0694889901 pershkrim makina esht ne gjendje si motorrike dhe xhenerike shume te mire mund
20.01.2021 (19:22)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf IV benzine+gaz 1.6. Shitet golf iv, motor 1.6 srs, benzine dhe gaz me leje qarkullimi. dokumenta te

250,000 Leke Gjirokaster Shitet Golf Iv Benzine+gaz 1.6.

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

Shitet golf iv, motor 1.6 srs, benzine dhe gaz me leje qarkullimi. dokumenta te paguara deri ne qershor 2021. makina ne gjendje shume te mire, amortizatore te rinj, rryp faze komplet bashke me pompe uji, filtrat dhe vaji i jane ndruar gjate vitit 20
20.01.2021 (18:17)...Lexo detajet..

Volkswagen VW TOURAN AUTOMAT 7 vende ✅vw touran 2.0 diezel viti 2007
✅makina me dogane
✅cmimi 4.990eu

4,990 Euro Tirane Vw Touran Automat 7 Vende

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

✅vw touran 2.0 diezel viti 2007 ✅makina me dogane ✅cmimi 4.990eu 🔺️ kamio automatike🔺️ ✅kondicioner cd esp ✅xhama te erret origjinal ✅makina 7 vende ✅kompiuder bordi ✅sensor parkimi ✅km 240.000
20.01.2021 (14:27)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Volkswagen VW jetta 2012 benzin+gaz 133.000KM Shitet ⤵️
✔ marka,modeli :vw jetta
✔ viti : 2012
✔ kambjo : manuale

6,500 Euro Durres Vw Jetta 2012 Benzin+gaz 133.000km

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli :vw jetta ✔ viti : 2012 ✔ kambjo : manuale ✔ lenda djegese : benzin+gaz ✔ targa : shqipetare ✔ km :120.000 km ✔ ngjyra: zeze ✔ opsionet shtese :motor 2.0 benzinë ✔ vendodhja : durres ✔ cmimi
19.01.2021 (19:45)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003 Shitet volsvagen polo 1.4 benzin viti 2003 ne super gjendje e pershtatshme per i

2,100 Euro Tirane Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

Shitet volsvagen polo 1.4 benzin viti 2003 ne super gjendje e pershtatshme per impiant gazi , sportive
19.01.2021 (08:16)...Lexo detajet..

Volkswagen VW Tiguan Vw tiguan
✔ viti: 2009
✔ kambjo: automatike
✔ lenda djegese: benzin

6,900 Euro Durres Vw Tiguan

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

Vw tiguan ✔ viti: 2009 ✔ kambjo: automatike ✔ lenda djegese: benzin ✔ targa: dogane e paguar ✔ ngjyra: blu ✔ opsionet shtese: 2.0 benzin, keyless, kamera parkimi, etj. ✔ vendodhja: durres
18.01.2021 (23:16)...Lexo detajet..

Volkswagen Touareg Full opsion - Okazion Touareww touareg - makina ne gjendje shum te mire - letrat e sapo paguara -nuk k

5,400 Euro Tirane Touareg Full Opsion - Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

Touareww touareg - makina ne gjendje shum te mire - letrat e sapo paguara -nuk ka nevoj per asnje gje - kilometra origjinale - une jam pronari i 3 te i makines - makina eshte full opsion - baxho xhami - sensor parkimi - kambio automatike - navigator
18.01.2021 (10:37)...Lexo detajet..

Volkswagen  VOLKSWAGEN TOURAN,VITI 2016, AUTOMATIKE,6+1 VENDE, 2.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 tdi nafte, 6+1 vende, kam

15,500 Euro Tirane Volkswagen Touran,viti 2016, Automatike,6+1 Vende, 2.0 Naf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2016 Viti
250,000 Kilometra

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 tdi nafte, 6+1 vende, kambio automatike, viti prodhimit 2016, auto hold, stardhestop, sallon lekure, sedile elektrike+ngrohje, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, navigator, radio cd+aux+bluetooth
17.01.2021 (14:46)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf V 2006 Shitet golf 5 1.6 benzin e vitit 2006,me kamio automatike,makina eshte ne gjendj

4,500 Euro Tirane Shitet Golf V 2006

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Shitet golf 5 1.6 benzin e vitit 2006,me kamio automatike,makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike,nuk ka nevoj per asgje,4 xhama elektrik,xhamat mbrapa te zinje me 5 vite ne leje ,2celsa me pult, 220.000 km letrat te paguara per 1
17.01.2021 (14:46)...Lexo detajet..

Volkswagen Volkswagen Sharan

4,600 Euro Tirane Volkswagen Sharan

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra


17.01.2021 (14:46)...Lexo detajet..

Volkswagen Super Makiine Ekonomike me Gas Shitet pasat 1.8 turbo.gaz-benzin viti 2002.i shenuar ne lejen e qarkullimit gaz

2,400 Euro Tirane Super Makiine Ekonomike Me Gas

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

Shitet pasat 1.8 turbo.gaz-benzin viti 2002.i shenuar ne lejen e qarkullimit gazi-benzin.letrat te sapo prera per 1 vit.gomat e para te reja.me klima sherbimet te sapo bera,i jan nderruar set rrip i fazes,sendiljet me ngrohje,esht shum ekonomik.xhama
16.01.2021 (20:16)...Lexo detajet..

Volkswagen GOLF 5 1.6 BENZIN/GAS 2008 GJENDJE PERFEKTE Shitet golf 5 1.6 benzin/gas e vitit 2007,me kamio manuale,me dogane te paguar,i

4,200 Euro Durres Golf 5 1.6 Benzin/gas 2008 Gjendje Perfekte

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Shitet golf 5 1.6 benzin/gas e vitit 2007,me kamio manuale,me dogane te paguar,impianti gasit esht i montuar ne itali,makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike,nuk ka nevoj per asgje,4 xhama elektrik,xhama te zinj,cels me pult,pasqyra
16.01.2021 (20:03)...Lexo detajet..

Volkswagen PASSAT 2006 SUPER GJENDJE Shitet passat 2006 , nafte 2 . manuale, per arsye mos perdorimi. makina eshte ne

4,300 Euro Tirane Passat 2006 Super Gjendje

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Shitet passat 2006 , nafte 2 . manuale, per arsye mos perdorimi. makina eshte ne supergjendje si mekanike ashtu dhe gjenerike. dokumentacion i rregullt , me targa shqiptare . opsionet : xhama te zi origjinal sendilje me ngrohje climatronic pas
16.01.2021 (09:26)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas