Online 30 lexues | 2 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (17:34):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

2,600 Euro Mercedez Benz cklas viti 2001 Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik

Mercedez Benz Cklas Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (19:31):Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik 200 nafte+sendilje me ngrohje cmimi 2600 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,990 Euro Bmw Shitet BMW 330XD Look M Power 4X4 
Motorr l:300 naft pa taks luksi kamjo atomat

Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (19:24):Shitet bmw 330xd look m power 4x4 motorr l:300 naft pa taks luksi kamjo atomatike 6g makina ka te gjitha sherbimet e sapo bera e gatshme per cdo lloj prove , makina disponon disqe alumini r18 m , gjami par ...Lexo detajet..

4,000 Euro SHITET LEXUS 2.2 NAFT 2007 OKAZION SHITET LEXUS 2.2 NAFT VITI 2007 LETRA T SAPO PAGUARA 4 GOMA T REJA 100 %

Shitet Lexus 2.2 Naft 2007

Vlore
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

28.05.2020 (19:20):Okazion shitet lexus 2.2 naft viti 2007 letra t sapo paguara 4 goma t reja 100 % start stop hapje mbyllje me shenj gishti navi i madh me tach sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi manual 6 marsha supet gjend...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,900 Euro SHITET OPEL ZAFIRA 7 VENDE - 1900€ SHITET OPEL ZAFIRA 7 VENDE 📌• VITI 2003 📌• 2.0 NAFT 📌• DISQE ALUM

Shitet Opel Zafira 7 Vende - 1900€

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

28.05.2020 (19:16):Shitet opel zafira 7 vende 📌• viti 2003 📌• 2.0 naft 📌• disqe alumini 📌• goma 80 te reja 📌• kondicioner 📌• radio usb 📌• konsum urban 8l / interuban 5.3l 📌• bateri e re (...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (19:07):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

28.05.2020 (18:46):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,300 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.2
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mir

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

28.05.2020 (18:46):Shitet fiat punto motorr 1.2 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,600 Euro Okazion Fiat Punto Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te pagua

Okazion Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (18:36):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te paguara deri ne nentor 2020.makina shitet per arsye mosperdorimi. 1600 euro 0697798600...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

4,700 Euro Toyota Rav4 Shitet Toyota Rav4
Viti 2003
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 4700 Euro

Toyota Rav4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (18:33):Shitet toyota rav4 viti 2003 ne gjendje shume te mire cmimi 4700 euro ...Lexo detajet..

1,300 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2003
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sher

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (18:28):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2003 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara deri ne 04.02.2021 cmimi 1300 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Shitet A class 160 ESP Shitet makina me te gjitha sherbimet e bera.
4 goma te reja. Me impjant gazi lo

Shitet A Class 160 Esp

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (18:03):Shitet makina me te gjitha sherbimet e bera. 4 goma te reja. me impjant gazi lovato me vlere 650 euro. ...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Ne gjendje shum te mir dhe ekonomike

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

28.05.2020 (17:55):Ne gjendje shum te mir dhe ekonomike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,700 Euro Shitet pasati Cmimi i diskutueshem. Per me teper informacion mund te telefononi.

Shitet Pasati

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (17:45):Cmimi i diskutueshem. per me teper informacion mund te telefononi....Lexo detajet..

22,000 Euro Mercedes Benz Ml 2014 2014 Ml Diesel Amg Look-180km ,super super clean,Direkt from Mercedes Benz Store

Mercedes Benz Ml 2014

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (17:34):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

1,700 Euro E 300 AUTOMAT VITI 1997 Mercedes-Benz E 300 AUTOMAT 
Me letra te PAGUARA Viti 1997 
Ne gjendje shume t

E 300 Automat Viti 1997

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (17:30):Mercedes-benz e 300 automat me letra te paguara viti 1997 ne gjendje shume te mire disqe alumini,goma te reja,kondicioner hapese lart, 2 celesa ...Lexo detajet..

3,000 Euro Mercedes benc E-class 270 Shitet mercedes benc e class 270 nafte i vitit 2003 me portobagazh makines gjith

Mercedes Benc E-class 270

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

28.05.2020 (17:20):Shitet mercedes benc e class 270 nafte i vitit 2003 me portobagazh makines gjithmonë i eshte bere servis te bushi servis. makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe tapicerie.. makina shitet per arsye mos p...Lexo detajet..

2,700 Euro Pasat Benzin-Gaz super gjendje 2002 Shitet pasati ne gjendje shum te mir me motorr 2.0,,me letra te rregullta deri n

Pasat Benzin-gaz Super Gjendje 2002

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (17:20):Shitet pasati ne gjendje shum te mir me motorr 2.0,,me letra te rregullta deri ne gusht 2020 me kondicioner ,,imjantin e montuar te eltoni fush kruj dhe punon shum mir dhe ekonomik,,me sherbime te bera....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

5,300 Euro KIA SPORTAGE, 2010, MANUALE,4X4, 2.0 BENZINE+GAZ Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz brc, kambio m

Kia Sportage, 2010, Manuale,4x4, 2.0 Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (17:20):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz brc, kambio manuale, 4x4, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, xhama eklektrik+te zinje origjinal...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,300 Euro

750 Euro Opel corsa viti 2000 fuqia motorike 1000 xhama elektrik kondisioner  She's makine

Opel Corsa Viti 2000 Fuqia Motorike 1000 Xhama Elektrik Kond

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
70,000 Kilometra

28.05.2020 (17:19):She's makine...Lexo detajet..

1,900 Euro Golf 4. Viti 1999 Naft 1.9 Letra te paguara deri ne prill te 2021 Ne gjendje te mir Cmimi 1900 eur ose nderrohet Golf 4. Shitet ose nderrohet

Golf 4. Viti 1999 Naft 1.9 Letra Te Paguara Deri Ne Prill T

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

28.05.2020 (17:07):Golf 4. shitet ose nderrohet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

3,700 Euro Golf 5 Automat Volkswagen Golf 5 Automat
Golf 5 i ardhur nga belgjika 220.000 km origjinale
M

Golf 5 Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (16:39):Volkswagen golf 5 automat golf 5 i ardhur nga belgjika 220.000 km origjinale motorr 1.9 nafte me dogane te paguar cmimi okazion 3700 euro...Lexo detajet..

5,700 Euro 🚗SHITET OSE NDËRROHET NISSAN PATROL🚗 🚗Shitet ose Ndërrohet Nissan Patrol🚗🇯🇵 Viti 1999 3.0 Naftë🔥Baxh

🚗shitet Ose NdËrrohet Nissan Patrol🚗

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (16:33):🚗shitet ose ndërrohet nissan patrol🚗🇯🇵 viti 1999 3.0 naftë🔥baxha xhami🚗 kambio manuale🕹disqe alumini🚗super e fuqishme🔥shkallë metalike🚗xhama elektrike+mbështetëse krahu🚗e p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,700 Euro

2,790 Euro Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem Automatike. Nafte. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Me kondicioner,

Benz C-class 203 / Cmimi I Disutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (16:17):Automatike. nafte. gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. me kondicioner, mp3 player. me baxho siper. letrat deri ne nentor deri ne nentor 2020 dhe siguracioni deri ne shkurt 2021...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,500 Euro BMW BMW 525 NAFT TDS VITI 98

Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

28.05.2020 (16:03):Bmw 525 naft tds viti 98 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,700 Euro Shitet Jeep Grand Cherokee Full Shitet Jeep Grand Cherokee
2.7 Nafte
Krah Anglez
Sedilje me memorie
Baxho
A

Shitet Jeep Grand Cherokee Full

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (15:59):Shitet jeep grand cherokee 2.7 nafte krah anglez sedilje me memorie baxho automatik dvd+ekran bagazhier 9 cd cruise controll sedilje me fryrje+ngrohje 4+1 letrat i ka der ne 12 janar 2021 ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas