Online 394 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,900 Euro Mercedes Benz C180 Shitet Mercedes Benz 
Motorr C180
Viti 2009
Benzine
Ne gjendje shume te mire

Mercedes Benz C180

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

31.07.2019 (23:12):Shitet mercedes benz motorr c180 viti 2009 benzine ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 7900 euro...Lexo detajet..

10,000 Euro Volvo E gatshme per cdo lloj prove

Volvo

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

31.07.2019 (23:12):E gatshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

3,700 Euro Mercedes Benz C220  Shitet Mercedes Benz 
Motorr Evo C220
Viti 2005
250.000 km 
Portobagazh, bax

Mercedes Benz C220

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

31.07.2019 (23:12):Shitet mercedes benz motorr evo c220 viti 2005 250.000 km portobagazh, baxho, panoramike etj. ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

3,100 Euro Nissan Micra  Shitet Nissan Micra
Motorr 1.2
Viti 2006
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Kondici

Nissan Micra

Berati
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

31.07.2019 (23:12):Shitet nissan micra motorr 1.2 viti 2006 benzine-gaz kambio manuale kondicioner,cd, komanda ne timon etj. ne gjendje shume te mire,e sapo targuar. cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

5,000 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 2.0
Viti 2006
Nafte
Kambio automatike 
Ne g

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

31.07.2019 (23:12):Shitet volkswagen passat motorr 2.0 viti 2006 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 5000 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Opel Corsa  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.7
Viti 2005
Nafte
117.000 km 
Ne gjendje shume t

Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

31.07.2019 (23:12):Shitet opel corsa motorr 1.7 viti 2005 nafte 117.000 km ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

6,800 Euro Shitet Volswagen touran 2010 Shitet volswagen touran i vitit 2010 me motor 1.9 nafte shume ekonomike dhe me c

Shitet Volswagen Touran 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

31.07.2019 (21:49):Shitet volswagen touran i vitit 2010 me motor 1.9 nafte shume ekonomike dhe me cmim te arsyeshem dogane e paguar vetem siguracioni i mungon per me teper kontaktoni ne nr e celularit :0699888866...Lexo detajet..

5,000 Euro shes shes chrysler fundi 2005 full ext ne gjendje shum te mir

Shes

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

31.07.2019 (15:08):Shes chrysler fundi 2005 full ext ne gjendje shum te mir...Lexo detajet..

4,800 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 2005  motorr 1.8 benzine+gaz,kambio automatike Shitet,Mercedes Benz,C class,viti i prodhimit fundi i vitit 2005,motorr 1,8 benz

Shitet Mercedes Benz C Class 2005 Motorr 1.8 Benzine+gaz,ka

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

31.07.2019 (09:09):Shitet,mercedes benz,c class,viti i prodhimit fundi i vitit 2005,motorr 1,8 benzine + gaz,kambio automatike,xhama elektrik,sensore parkingu,airbag,abs etj.dokumentat e paguara deri ne qershor 2020...Lexo detajet..

5,700 Euro Toyota Pirus Hybrid  Shitet Toyota Pirus Hybrid
Motorr 1.5
Viti 2008
Benzine
Kambio Automatike
N

Toyota Pirus Hybrid

Durres
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

31.07.2019 (08:54):Shitet toyota pirus hybrid motorr 1.5 viti 2008 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shkurt 2020 cmimi 5700 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Peugeot 206 cc Shitet peugeot 206 cc e vitit 2006. Ne gjendje shum te mire pune. Si nga ana xhe

Peugeot 206 Cc

Fier
Benzin Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

31.07.2019 (08:54):Shitet peugeot 206 cc e vitit 2006. ne gjendje shum te mire pune. si nga ana xhenerike dhe nga ana motorrike. cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,200 Euro Shes FIAT panda I sapo ardhur nga zvicra . Me dogane  Shes FIAT panda I sapo ardhur nga zvicra . Me dogane . Ne gjendje shume te mire

Shes Fiat Panda I Sapo Ardhur Nga Zvicra . Me Dogane

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
10,000 Kilometra

31.07.2019 (08:54):Shes fiat panda i sapo ardhur nga zvicra . me dogane . ne gjendje shume te mire . ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

2,800 Euro Shitet Ford Mondeo Shitet!! Ford mondeo✅viti-2006✅manual-7G✅Nafte✅I sapo targuar✅me gjith

Shitet Ford Mondeo

Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
10,000 Kilometra

30.07.2019 (21:28):Shitet!! ford mondeo✅viti-2006✅manual-7g✅nafte✅i sapo targuar✅me gjithë sherbimet e kryera!!📲0699390080...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

6,800 Euro Bmw 520d 2008 Shes bmw 520 nafte e vitit 2008(faze 2) me 211.000km . Makina eshte ne gjendje m

Bmw 520d 2008

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.07.2019 (19:51):Shes bmw 520 nafte e vitit 2008(faze 2) me 211.000km . makina eshte ne gjendje mekanik te mir . makina eshte belgë cdo sherbim jan bere ne belgjike . 6800 euro me cdoganim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,800 Euro

2,800 Euro Shitet mercedes benz C -klas 220 nafte portobagazh viti 2000. Mercedes C 220. Esprit Selection.Nafte CDI viti 2000. Portobagazh.
Kambio autom

Shitet Mercedes Benz C -klas 220 Nafte Portobagazh Viti 2000

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

30.07.2019 (19:51):Mercedes c 220. esprit selection.nafte cdi viti 2000. portobagazh. kambio automat tip tronik, kondic, pilot automatik, sedilje me ngrohje, abs, esp, gjendje mire teknike ne 1 pronar. konsumi 5,3 l interurban...Lexo detajet..

2,200 Euro Ford Focus 2002 Shitet Ford Focus
Motorr. 1.8 TDI
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire m

Ford Focus 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

30.07.2019 (17:07):Shitet ford focus motorr. 1.8 tdi viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

4,000 Euro Bmw 320D  Shitet bmw 320 d makina shitet per arsye emigrimi makines jan te bera te gjitha

Bmw 320d

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

30.07.2019 (13:58):Shitet bmw 320 d makina shitet per arsye emigrimi makines jan te bera te gjitha sherbimet makinen mund ta provoni me cdo lloj prove dhe nderrohet me bmw m5 plus lek diferenc nga ana ime dhe makines do i bej dhe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

4,600 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.8
Viti 2008
Nafte
Kambio automatike
N

Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

30.07.2019 (10:15):Shitet mercedes benz a class motorr 1.8 viti 2008 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 4600 euro...Lexo detajet..

47,000 Euro GL 5.5 AMG Ne rrugen Myslym Shyri tek malorja e adidasit...Shitet kati i pare i nje pallati

Gl 5.5 Amg

Tirane
Benzin Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

30.07.2019 (10:15):Ne rrugen myslym shyri tek malorja e adidasit...shitet kati i pare i nje pallati 308 m2 plus 370 m2 oborr, i rrethuar dhe i mbyllur me porte hekuri. objekti ka dy dalje; ne rrugen islam alla...dhe ne rrugen hi...Lexo detajet..

2,700 Euro C220 2001 Shitet Mercedes Benz 220 2001 219 mij kilometra gjendja prefekte me te gjitha sh

C220 2001

Kukes
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

30.07.2019 (10:15):Shitet mercedes benz 220 2001 219 mij kilometra gjendja prefekte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe goma te reja vaj filtra vaj kamjo e gatshme per cdo lloje prove krah anglez 0692320915...Lexo detajet..

4,200 Euro A klas Shitet ose ndreohet me x5 ose ml163

A Klas

Shkoder
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.07.2019 (08:33):Shitet ose ndreohet me x5 ose ml163...Lexo detajet..

4,800 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire

Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

30.07.2019 (01:41):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 4800 euro...Lexo detajet..

4,500 Euro Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 1.8
Viti 2006
Nafte
Kondicioner, abs,air

Mercedes Benz B Class

Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.07.2019 (01:41):Shitet mercedes benz b class motorr 1.8 viti 2006 nafte kondicioner, abs,airbag, radio,cd etj ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 4500 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.6
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.07.2019 (23:50):Shitet ford fiesta motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,500 Euro Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.6
Viti 2007
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.07.2019 (22:26):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas