Sherbime Profesionale tek Qender Durres 

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

80 Euro Sherbime Profesionale Social Media Marketing

Social Media Marketing

Qender | Durres

B Kerkoni nje rritje organike te rrejteve sociale nje menaxhim dhe rritje profesionale krijim e kontentit te personalizuar dhe unik per cdo biznes per rritje te performances online per te qene sa me i kuruar dhe aktiv ne marketingun e biznesit...

80 Euro

Durres
5,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime financiare

Sherbime financiare

Qender | Durres

B Ju ofrojme keto sherbime financiare: mbajtjen e llogarive te biznesit tuaj dhe librave te kontabilitetit, bazuar ne standartet kombetare te kontabilitetit (kontabiliteti i informatizuar). regjistrimi i faturave tatimore te shitjes,blerjes regjistrimi i bankave regjistrimi i arkes regjistrim...

5,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Profesionale Shërbim ditor për fëmijët me çrregullime të spektrit të autizmit të grupmoshës 4-10 vjeç.

Shërbim ditor për fëmijët me çrregullime të spektrit të autizmi

Qender | Durres

B Ofroj terapi individuale për fëmije çrregullime të spektrit të autizmit dhe mesime përgatitore për parashkollorët nga mosha 4 - 10 vjec. - zhvillimi i programit psiko-edukative, individual dhe në grup (terapi e mbështetur në principet e metodës aba) - terapi individuale dhe në gru...

1,000 Leke

Durres
200 Euro Sherbime Profesionale Transport nderkombetar automjetesh

Transport nderkombetar automjetesh

Qender | Durres

B Ubi group vjen me nje sherbim te ri : transport automjetesh per distenacionin itali-shqiperi-itali te interesuarit mund te kontaktojne ne : 0672013331...

200 Euro

Durres
20,000 Leke Sherbime Profesionale Durres - kurse kontabiliteti+Deklarime Online+Legjislacion Fiskal

Durres - kurse kontabiliteti+Deklarime Online+Legjislacion Fiskal

Qender | Durres

B Me eksperience disa vjecare ne sherbimet e auditimit, konsulences dhe kontabilitetit ndaj bizneseve, trial studio tashme ofron kurse kontabiliteti. ky kurs mund t'ju sherbeje: -subjekteve qe kane nevoje te investojne ne rritjen e performances dhe eficences se personelit te tyre si edhe trajnim...

20,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Profesionale Durres - TRIAL STUDIO ofron sherbime Kontabiliteti dhe Finance

Durres - TRIAL STUDIO ofron sherbime Kontabiliteti dhe Finance

Qender | Durres

B Trial studio eshte zyre kontabiliteti me eksperience te larmishme ne kontabilitetin dhe financat e fushave te ndryshme te ekonomise si tregtia, prodhimi, ndertimi, sherbimet. ne ofrojme nje pakete te plote sherbimesh te personalizueshme qe i mundeson sipermarresve te fokusohen ne drejtimin e nderrma...

1,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Profesionale Taxi Durres

Taxi Durres

Qender | Durres

B Sherbim taxi ne durres me cmime te arsyshme ne te gjith shqiperin ju sherbejm ndodhem ne durres 0686767030 flm 00355686767030...

1,000 Leke

Durres
16,000 Leke Sherbime Profesionale Kurse Anglisht Durres

Kurse Anglisht Durres

Qender | Durres

B Qendra e kurseve englishplus+ ne durrës ofron kurse përgatitore për provimin e mbrojtjes së gjuhës angleze toefl, toeic, sat, ielts, si dhe kurse përgatitore të avancuara të gjuhës angleze. kursi zhvillohet në një ambient komod me pedagoge shpresa qato (mersini) me nje eksperiencë mbi 40...

16,000 Leke

Durres
1,200 Leke Sherbime Profesionale Verifikim dhe fshirje espulsi

Verifikim dhe fshirje espulsi

Qender | Durres

B Studio ligjore me seli ne qytetin e durresit ushtron veprimtarine e saj ne te gjithe territorin e republikes se shqiperise. misioni jone eshte t'u ofrojme klienteve tane nivelin me te larte te asistences profesionale. ne jemi te perkushtuar per te kryer te gjitha procedurat e nevojshme dhe per tiu ...

1,200 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Profesionale Ofrojme sherbime pastrimi profesionale,vijme kudo prane jush

Ofrojme sherbime pastrimi profesionale,vijme kudo prane jush

Qender | Durres

B Keni shtepi ,zyra ,vila ,karrike ,kende te ndryshme etj,ju ofrojme zgjedhjen tuaj duke marre agjensin e pastrimit juri clean dhe ju vjen ne ndihme per cdo gje qe ju keni nevoj .ju mipresim 067 673 7606....

1,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Profesionale VEREFIKIM -HEQJE ESPULSI

VEREFIKIM -HEQJE ESPULSI

Qender | Durres

B Verifikim - heqje espulsi nuk ju lejojne te hyni ne nje vend te be-se sepse ne sistemin informativ shengen rezulton emri yt? keni dyshime qe mund te jeni senjaluar ne banken e te dhenave sis? mund t'iu ndihmojme per te zbuluar ku qendron problemi dhe eventualisht te kerkojme fshirjen e te dhena...

1,000 Leke

Durres
15,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbim kontabiliteti dhe konsulence financiare

Sherbim kontabiliteti dhe konsulence financiare

Qender | Durres

B Ofroj mbajtje kontabiliteti per biznesin e madh dhe te vogel me/pa tvsh part-time sherbimet qe ofroj jane: • mbajtje kontabiliteti • perpunimi i faturave te blerjeve dhe faturave te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i librave te blerjeve dhe te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi ...

15,000 Leke

Durres
5,000 Leke Sherbime Profesionale Instalime elektrike ne gjithe vendin me cmimet me konkuruese ne treg

Instalime elektrike ne gjithe vendin me cmimet me konkuruese ne treg

Qender | Durres

B Bejme instalime per ambjente te ndryshme per apartamente,vila,bar-restorante,montim dhe shitje kamera sigurie dhe sisteme alarmi,projekte elektrike etj....

5,000 Leke

Durres
60 Euro Sherbime Profesionale Sherbime Elektrike

Sherbime Elektrike

Qender | Durres

B Efem elektrik ofron sherbime profesionele ne fushen elektrike, ne qytetin e durresit dhe tirane dhe zonat perreth.. - montime kamera sigurie per objekte, shtepi, lokale. -sisteme alarmi -instalime elektike. -riparime te ndryshme. per informacione te metejshme kontaktoni ne nr e cel: 069 ...

60 Euro

Durres
100 Leke Sherbime Profesionale Shqiperi, - Studio Ligjore - Viza, Shtetesi, Espulse, Leje qendrimi

Shqiperi, - Studio Ligjore - Viza, Shtetesi, Espulse, Leje qendrimi

Qender | Durres

B Studio ligjore me mbi 20 vjet eksperience ofron sherbimet e saj ne: -ceshtje penale -ceshtje civile -ceshtje administrative -ceshtje familjare ofrojme gjithashtu sherbime te ndryshme ne lidhje me praktikat qe keni jashte vendit apo per te huajt qe vijne ne shqiperi, sic jane: -shtetesi...

100 Leke

Durres
15 Euro Sherbime Profesionale Kaldaja me pellet dhe motoreduktor

Kaldaja me pellet dhe motoreduktor

Qender | Durres

B Shes dy kaldaja me pellet te perdorura,njera vetem per ngrohje e lidhur me termosifonet,tjetra x ngrohje dhe uje x sanitaret.shes edhe motoreduktor....

15 Euro

Durres
0 Sherbime Profesionale PRODHIME INOKSI PER LOKALE RESTORANTE FURRA BUKE PASTICERI ETJ

PRODHIME INOKSI PER LOKALE RESTORANTE FURRA BUKE PASTICERI ETJ

Qender | Durres

B Prodhojme te gjitha llojet e paisjeve per lokalet tuaj . gjithcka e prodhuar me inoks ushqimor dhe kualitet te lart. cmimet me konkorruese ne treg...

0

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim