Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Sherbime Sherbime Profesionale Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje marzh suksesi prej 83 % te çeshtjeve te fituara

Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje mar -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com

B Filloi si nje ide dhe u manifestua ne realitet! firma jone ka evoluar nga nje zyre ligjore ne nje firme konsulence qe sjell nen nje çati eksperte nga fushat e ndryshme te ligjit, prokurimeve, finances dhe kontabilitetit, pasurive te paluajtshme, menaxhimit dhe teknologjise se informacionit. qellim...

0

Tirane
60,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim te lire!

Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim t -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info

B Future home residence eshte nje kompleks ne funksion te banoreve qe zgjedhin te jetojne ne te. ofron aplikim te teknologjive te fundit ne ndertim per te ofruar cilesine me te larte ne çdo njesi banimi. future home residence eshte nje kompleks ne mes te gjelberimit. i rrethuar nga parqe te medha gj...

60,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Studioni ne Poloni

Studioni ne Poloni

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Cmime fantastike te studimit ne poloni per studime universitare (bachelor), master, doktorature, ne gjuhen angleze! pse te studioni ne poloni: diploma juaj njihet automatikisht ne gjithe europen mundesi punesimi ne te gjitha shtetet e b.e-se pa pasur nevoje te konvertosh diplomen🇪 ...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Emigroni ne Kanada

Emigroni ne Kanada

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Emigroni ne kanada!!! doni te punoni dhe jetoni ne nje nga vendet me te kerkuara ne bote per emigrim, ku punesimi eshte i garantuar? ebla ju ofron konsulence emigrimi ne kanada per te perfituar lejen e qendrimit kanadeze! per me teper detaje na kontaktoni ne 📞0672060944 ose ne 📩ed...

10,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Detective Private

Detective Private

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Misioni i vetem i detectivit, eshte qe te ofroje informacion te besueshem dhe vetem te besueshem per klientin tone, per te patur nje vendimmarrje te drejte dhe efektive. ekipi i detective private perfshin hetues te vertete profesioniste qe kane aftesi hetimi. para fillimit te cdo hetimi, fokusi yne...

500 Euro

Tirane
15 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Kaldaja me pellet dhe motoreduktor

Kaldaja me pellet dhe motoreduktor

Qender | Durres

B Shes dy kaldaja me pellet te perdorura,njera vetem per ngrohje e lidhur me termosifonet,tjetra x ngrohje dhe uje x sanitaret.shes edhe motoreduktor....

15 Euro

Durres
0 Sherbime Sherbime Profesionale Lule Petal

Lule Petal

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Bejme punime gjelberimi. 1.mbjelle bari (tapet&fare) 2 mbjellje pemesh (dekorative&frutor) 3 zbatime projektesh gjelberimi 4 shesim peme, lule nga t gjitha llojet kemi eksperience pune rreth 15 vjecare ju lutem kontaktoni ne numrat tane 1cel. 0662545451 2cel. 0684015332 email lulenatyrale.p...

0

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale BRAVARREGULLUES

BRAVARREGULLUES

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Bravarregullues zhbllokime brave dyer blinduara . keni mbetur brenda apo jashte shtepis,keni humbur celesat dhe nuk dini si ta hapni deren !?ne munde tju ndihmojme duke rihapur pa demtuar braven as dere....

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale PRODHIME INOKSI PER LOKALE RESTORANTE FURRA BUKE PASTICERI ETJ

PRODHIME INOKSI PER LOKALE RESTORANTE FURRA BUKE PASTICERI ETJ

Qender | Durres

B Prodhojme te gjitha llojet e paisjeve per lokalet tuaj . gjithcka e prodhuar me inoks ushqimor dhe kualitet te lart. cmimet me konkorruese ne treg...

0

Durres
500,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojm sherbime gjelbrimi per te gjitha ambjentet.

Ofrojm sherbime gjelbrimi per te gjitha ambjentet.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.39 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime gjelbrimi per te gjitha llojet e ambjentev me ni kosto shum te ult pasi kam vet pik shumice te pemve natyrale gjelbrim per ma informacion mund te kontaktoni ne numrin 0685778888 flm?...

500,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Konsulence dhe rimodelim pronash

Konsulence dhe rimodelim pronash

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B Zyre real estate ofron sherbime nga konsulence tek rimodelim dhe projektim te pronave tuaja. kontakt: mario.ra1@hotmail.com...

1,500 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim kondicioneri

Sherbim kondicioneri

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Larje e kondicionerit ne thellesi...

3,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj sherbime topografie dhe ne GIS

Ofroj sherbime topografie dhe ne GIS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Jam e licensuar nga ministria e zhvillimit urban ne projektim kat 8 a,b,c,d (rilevime inxhinierike , kadaster, sisteme gis dhe bazamente gjeodezike). ofroj keto sherbime sipas kerkeses se te interesuarve osene aletrnative mund ta jap licensen p[r punesim part time, me kontrate me per studio pr...

30,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale BLG BUSINESS POINT

BLG BUSINESS POINT

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Zyra me e re ne tirane "blg business point astire " ofron per klientin sherbime : businness pika e blg mund te ofroje sherbime ne fushat e: sherbime te ndryshme per bizneset ndermjetesimi financiar investimet ne start-up agjensi punesimi trading estate lini takimin tuaj per sher...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Art Studio Kavalet kurse PIKTURE, VIZATIM, SKULPTURE, FOTOGRAFI.

Art Studio Kavalet kurse PIKTURE, VIZATIM, SKULPTURE, FOTOGRAFI.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Studio kavalet ofron prej 9-vjetesh kurse arti per femije dhe te rinj te cilet deshirojne te shprehin e zhvillojne me tej talentin e tyre ne fushat e ndryshme te arteve vizuale si ( pikture, vizatim, kolazhe, grafike, skulpture, baza fotografie) vemendje e vecante i kushtohet rritjes se personalite...

5,000 Leke

Tirane
150 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ndertojm website per cdo lloj biznesi dhe sherbimi

Ndertojm website per cdo lloj biznesi dhe sherbimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Ne jemi studio programimi ndertojm website dhe web aplication profesional. website per te gjitha llojet e bizneseve dhe per te gjitha llojet e sherbimeve. cmime shum te arsyeshme. cdo website qe ne bejm kodohet me (php , bootstrap, javascript etj) na kontaktoni...

150 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme sherbime gjelberimi

Ofrojme sherbime gjelberimi

Zone Periferike | Elbasan

B Profesionist ne fushen e gjelberimit ofrojme punime profesionale per ambiente te gjelberta ne tere republiken e shqiperise me 13 vjet eksperience pune & me diplome cilesi te larte & pune e garantuar 1. punime me tapet bari natyral - garanci ne montimin e tapetit dhe mirembajtjen e tij..gjithasht...

100 Euro

Elbasan
30 Euro Sherbime Sherbime Profesionale fizeoterapi/masazh

fizeoterapi/masazh

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Jam nje djale 28 vjec kam mbaruar per fizeoterapi,jam i disponuar per tju sherbyr ne ambjentet e shtepis po ashtu mundeni dhe ne shtepin time,mirpres tel?...

30 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Dezinfektim Ambientesh

Dezinfektim Ambientesh

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.15 Km nga qendra)

B Petralba dezinfektime ofron dezinfektim ambientesh si hotele, bare, restorante, furra buke, pasticeri, shkolla, cerdhe, konvikte, spitale, ambiente banimi, ambiente pune, siperfaqe te brendshme dhe te jashtme, ne ofrojme garanci dhe certifikate sherbimi ne jemi kudo, na kontaktoni ne 0672010777...

5,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse te gjuhes gjermane ne Sarande A1-C2.

Kurse te gjuhes gjermane ne Sarande A1-C2.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Sarande

B Kurse intensive per te mesuar gjermanishten. kurset fillojne me daten 30.10.2017. kurset e gjermanishtes jane fleksibel dhe te ndryshme: jane kurse intensive, kurse ne mbremje, por edhe kurse individuale. ne perputhje me kornizen e perbashket evropiane e references per gjuhet (cefr), kurset permbajn...

1,200 Leke

Sarande
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Farmaci bujqesore KRASHI

Farmaci bujqesore KRASHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Ne ofrojme keto sherbime: bejme rregullimin e kopshteve ,mbjellje bari , krasitje pemesh te te gjitha llojeve , dezefektim ambjentesh si lokale ,restorante, apartamente , zyra pune etj... per me shume kontaktoni ne numrin e meposhtem nr kontakti :0698219685 ...

0 Leke

Tirane
10 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe pergatitje per provimet e matures.

Ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe pergatitje per provimet e matures.

| Durres

B Eureka education ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe gjermane, si dhe matematike e pergatitje per provimet e matures shteterore. staf i kualifikuar dhe ambiente komode. kurse ne grupe ne numer te kufizuar ose individuale me cmime konkuruese. lagja 5 durres 0698672200 ...

10 Leke

Durres
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj sherbim si instruktore personale  per femra

Ofroj sherbim si instruktore personale per femra

| Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Te pasurit nje trup perfekt dhe te shendetshem eshte investimi me i mire per vetveten .renie ne peshe , ndertim muskujsh , krijimi i formave qe cdo femer enderron , por mbi te gjitha nje stil jetese i shendetshem . cmimi : 200 leke te reja / ore ...

200 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Krijojme Website te ndryshme

Krijojme Website te ndryshme

| Tirane

B Krijojme faqe te ndryshme interneti per cdo binznes apo individ. faqet krijohen me teknikat me te fundit nga stafi yne dhe gjithashtu ne nje kohe tejmase te shpejte. krijojme : faqe personale, faqe reklamimi biznesesh, faqe e-commerce per dyqane qe duan te shesin online etj. shenim: (* vlera e sh...

500 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Mesuese e sapo dal ne pension

Mesuese e sapo dal ne pension

| Tirane (0.96 Km nga qendra)

B Jam nje mesuese e ciklit te ulet me shume eksperience e sapo dal ne pension. kerkoj te mbaj femije mbas mbarimit te orarit shkollor per ti mbajtur dhe mesuar deri sa prinderit te kthehen nga puna. me shtepi ndodhem tek sheshi wilson. per sqarime te metejshme mund te komunikojme ne telefon....

200 Euro

Tirane
280 Euro Sherbime Sherbime Profesionale ofroj sherbime investigative

ofroj sherbime investigative

| Tirane (1.71 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime investigative, hetim mbi mashtrime , kontroll per cipa , survijm te personave te ndryshem , hetime mbi personalitetin dhe historikun e individeve per te cilet jeni te interesuar. per me teper mund te kontaktoni ne email agjenciaass@hotmail.com si dhe ne numrin e telefonit 0666125550 ...

280 Euro

Tirane
6 Euro Sherbime Sherbime Profesionale SHERBEJME   KAPAK  TEMA DIPLOMASH LLOJE  TE  NDRYSHE  LIDHJE  LIBRASHE

SHERBEJME KAPAK TEMA DIPLOMASH LLOJE TE NDRYSHE LIDHJE LIBRASHE

| Tirane

B Sherbejme kapak tema diplomash lloje te ndryshe nga ato me te lira deri tek kapaket special me shkrim gold lidhje librashe lloje te ndryshme fotokopje printime bz. color. me cmime me kunkuruse ne treg mbeshtjellje librash shkollore etj....

6 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim