Online 6 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Metropolitan Incubator

Metropolitan Incubator

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kush jemi ne? metropolitan incubator eshte nje organizate e cila synon te perfshije talentet e reja ne fushen tik, ndertim, marketing, dizajn grafik, krijimi dhe zhvillimi i ndermarrjeve te reja sipermarrese (start-up). gjithashtu eshte inkubatori i pare "on campus" midis universiteteve shqiptare...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Auditues Energjie

Auditues Energjie

Tjeter zone | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Ofroj projekte te auditimit te energjise per objekte ne faze projektimi dhe per objekte ekzistuese. auditues i certifikuar. ...

10,000 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale 25% ulje per dhembe zirkoni dhe porcelani

25% ulje per dhembe zirkoni dhe porcelani

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Doni te rregulloni gojen njeher e pergjithmone? prane pazarit te ri, ju mjekojme si askush tjeter: teknologji gjermane, protokoll rigoroz dhe kujdes i larte, ne kohe rekord. eshte momenti te vendosesh sa bukur do te dukesh! tani dhe 25% me lire. konsulta falas. nxito 069 39 19 755!...

100 Leke

Tirane
17,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale eSig.al

eSig.al

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Sigurimi i makines eshte nje shpenzim i detyrueshem. prandaj duhet te kerkosh oferten me te mire. 1. krahaso cmimet e siguracioneve online 2. merr oferten vetem me 3 hapa 3. konfirmo ne telefon adresen dhe daten e fillimit. te gjitha keto duke kursyer kohe dhe para. per me shume informaci...

17,000 Leke

Tirane
60 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime Elektrike

Sherbime Elektrike

Qender | Durres

B Efem elektrik ofron sherbime profesionele ne fushen elektrike, ne qytetin e durresit dhe tirane dhe zonat perreth.. - montime kamera sigurie per objekte, shtepi, lokale. -sisteme alarmi -instalime elektike. -riparime te ndryshme. per informacione te metejshme kontaktoni ne nr e cel: 069 ...

60 Euro

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale AGJENSI IMOBILARE CENTURY21INFINITY

AGJENSI IMOBILARE CENTURY21INFINITY

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)

B Nese keni nje prone te cilen doni ta shisni ose ta leshoni me qira. nese jeni te interesuar per te blere ose te merrni me qira. nese eshte aprtament , dyqan, godine multifunksionale,ambjente biznesi ,maganiza etj. atehere drejtohuni tek ne dhe keni per te marre nje sherbim te shkelqyer. do te merrem...

1,000 Leke

Tirane
150 Dollar Sherbime Sherbime Profesionale ROZAFATI.SH.P.K nderton per ju faqe web cilesore dhe bashkohore per biznesin tuaj

ROZAFATI.SH.P.K nderton per ju faqe web cilesore dhe bashkohore per bi

Qender | Shkoder

B Dizenjim faqe interneti eshte analize biznesi, studim tregu dhe strategji zhvillimi, te aplikuara ne nje dizajn perfekt dhe funksional cdo biznes eshte i vecante! rozafati-sh.p.k nepermjet produkteve te saj te personalizuara*, ju jep mundesine, qe ne nje treg gjithnje ne rritje, te vecoheni nga k...

150 Dollar

Shkoder
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale MASAZH ANTICELULIT PROFESIONAL

MASAZH ANTICELULIT PROFESIONAL

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.90 Km nga qendra)

B Okazion,masazh anticelutit per 30 min,vetem 1200lek.tel: 069 35 60460...

1,200 Leke

Tirane
15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj kurse Matematike per femije nga klasa e 6-te deri ne vit te 2-te gjimnaz

Ofroj kurse Matematike per femije nga klasa e 6-te deri ne vit te 2-te

Tjeter zone | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Ofroj kurse ne lenden e matematikes per femije nga klasa e gjashte deri me vit te dyte gjimnaz per femijet nga klasa e 6-te deri ne klase te 9-te pagesa eshte 500lek ora kurse per femijet ne vit te pare dhe te dyte pagesa eshte 700lek ora te interesuarit te kontaktoj e te numri i meposhtem 0684...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE NEPER SHTEPIJA, PALLATE, LOKALE

INSTALIME ELEKTRIKE NEPER SHTEPIJA, PALLATE, LOKALE

Tjeter zone | Tirane

B Ofrojme sherbimet e instalimeve elektrike neper shtepija, lokale, pallate, etj. instalimet perfshire: rrjeti elektrik monofaze , rrjeti 3-fazor, citofoni , internet, sistem kamerash....

1,000 Leke

Tirane
19 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, jap me qera ditore makine Hyundai I 10 Viti 2016, 19 Euro

Tirane, jap me qera ditore makine Hyundai I 10 Viti 2016, 19 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Makina me qira ditore car rentals ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ rezevoni ne 0698801181 (reservations) cmimi duke filluar nga 19 € / dita - prices starting from 19 € / day - te gjitha tipet e makinave me cmim...

19 Euro

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale  Tirane, jap me qera ditore makine Volkswagen Golf VI Plus

Tirane, jap me qera ditore makine Volkswagen Golf VI Plus

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Makina me qira ditore car rentals ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ rezevoni ne 0698801181 (reservations) cmimi duke filluar nga 20 € / dita - prices starting from 20 € / day te gjitha tipet e makinave me cmimet ...

20 Euro

Tirane
1 Leke Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME SHERBIME MARKETINGU , WEB DESIGN , ADEZIVE ,REKLAMA ETJ

OFROJME SHERBIME MARKETINGU , WEB DESIGN , ADEZIVE ,REKLAMA ETJ

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrojme stampime, adeziv , logo, web design, interior design, reklama, photo e video producion me cmimet me konkurruese ne treg tel 0674193017 tel 0697586272 instagram step.al facebook step.al ...

1 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Portrete me porosi

Portrete me porosi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Portretet punohen ne formate te ndryshne .. dhe sipas formatit dhe numrit te personave varjojn edhe cmimet .. per portretet ne format a4 dimensjon 20x30 cmimi per nje person esht 30 mij lek bashk me kornizen dhurat .. per dy persona 35 mij lek. per formatin a3 dimensjon 30x42 .. per ...

3,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj SHERBIME ME KOSTO TE ULET

Ofroj SHERBIME ME KOSTO TE ULET

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.90 Km nga qendra)

B Profesionalitet~korrektesi~kosto e ulet ofrojme keto sherbime: 1. bejme curriculum/leter motivimi/leter interesi shqip*anglisht*italisht 2. punime:exel-word-powerpoint 2.shkrime/projekte 3.slide/prezantime 4.perkthime anglisht/italisht 5.kerkime informacionesh te ndryshme. instagram: i...

0

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse per femije nga klasa e pare deri te nenten duke perfshire ketu gjuhet anglisht dhe italisht

Kurse per femije nga klasa e pare deri te nenten duke perfshire ketu g

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.04 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private per femije nga klasa e pare deri ne klasen e nente, duke perfshire gjuhen angleze dhe italiane. jam diplomuar me master ne inxhinieri dhe kam dy gjuhe te mbrojtura, anglishten dhe italishten....

1,000 Leke

Tirane
300 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ndertime web faqesh profesionale per biznesin tuaj!

Ndertime web faqesh profesionale per biznesin tuaj!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Pershendetje! doja t'ju prezantoja me agjensine dixhitale me te re ne treg me sherbime profesionale dhe moderne: zhvillim & ndertime web faqeje web dizajn & graphic dizajn me porosi seo dhe marketing web hosting & regjistrime domain-i konsultime per biznese online agjensia jone nd...

300 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Oferta dentare per ju qe po e lexoni kete

Oferta dentare per ju qe po e lexoni kete

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Oferta super per ate qe lexojne kete lajmerim :) me shume info ne foto...

0 Leke

Tirane
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Karrotrec 24 ore - Leni

Karrotrec 24 ore - Leni

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Sherbim karrotreci 24 ore. cmimi i diskutueshem +355686377814...

4,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Bussines Plan ( Hartimi dhe Analiza e tregut per planin e biznesit te cdo kategorie )

Bussines Plan ( Hartimi dhe Analiza e tregut per planin e biznesit te

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Ofrohet sherbimi si hartimi i planit te biznesit per cdo biznes te ri qe futet ne treg dhe per probleme te ndryshme afatshkurtra, afatmesme ose afatgjata qe mund te perbaallet nje kompani ekzistuese. behet analiza e faktoreve kryesore te tregut : klient, konsumator, konurrence. behet analiza e k...

1,500 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme kujdestare per femije dhe te moshuar

Ofrojme kujdestare per femije dhe te moshuar

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Pershendetje ka ardhur kohe te gjeni ate qe kerkoni... nese jeni ne dileme per te gjetur nje babysitter ose kujdestare per te moshuarit ne jemi te duhurit... ju na thoni kriteret dhe ne ju ofrojme mundesi dhe cdo gje e bazuar ne korrektese.. ofrojme kandidate serioze te qeta te edukuara dhe punet...

100 Euro

Tirane
300 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SHERBIM TAKSI

SHERBIM TAKSI

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shrbim taksi kudo ndodheni.sherbimi behet me taximeter...

300 Leke

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj Ndertim Webi

Ofroj Ndertim Webi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Siguria ne internet, dizajne moderne qe i rezistojne kohes, dhe fleksibiliteti ne menaxhim jane vetite kryesore te faqeve te internetit qe ne ndertojme. ofrojme 6 muaj mirembajtje teknike per webin gratis. per me teper informacion luandaci71@yahoo.it...

0

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Rregulime elektroshtepiakesh,istalime elektrike dhe hidraulike

Rregulime elektroshtepiakesh,istalime elektrike dhe hidraulike

Fresku/Linze | Tirane (3.73 Km nga qendra)

B Rregullojn elektroshtepiake . bejm istalime elektrike dhe hidraulike,sherbim ne vend. tel 0683922494...

500 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj License ne ndertim

Ofroj License ne ndertim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B Ofroj license si drejtues kompanie ne fushen e ndertimit.te interesuarit mund te kontaktojne ne numerin e telefonit 00355686064604.ose posta elektronike shkelzentota@yahoo.com...

20,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim