Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Sherbime Sherbime Profesionale Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje marzh suksesi prej 83 % te çeshtjeve te fituara

Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje mar -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com

B Filloi si nje ide dhe u manifestua ne realitet! firma jone ka evoluar nga nje zyre ligjore ne nje firme konsulence qe sjell nen nje çati eksperte nga fushat e ndryshme te ligjit, prokurimeve, finances dhe kontabilitetit, pasurive te paluajtshme, menaxhimit dhe teknologjise se informacionit. qellim...

0

Tirane
60,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim te lire!

Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim t -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info

B Future home residence eshte nje kompleks ne funksion te banoreve qe zgjedhin te jetojne ne te. ofron aplikim te teknologjive te fundit ne ndertim per te ofruar cilesine me te larte ne çdo njesi banimi. future home residence eshte nje kompleks ne mes te gjelberimit. i rrethuar nga parqe te medha gj...

60,000 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi!

Fizioterapi!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Trajtojme: - paralizat / pareza - probleme pediatrike - distorcionet - probleme te ligamenteve - artrozat / artritet - traumat muskulare dhe kockore - hernie diskale grada l,ll,lll - rehabilitimi postkirurgjikal - kontraktura muskulare - tendinitis - spondilolistesis - traumat sportive ...

2,000 Leke

Tirane
1 Sherbime Sherbime Profesionale Karrotrec

Karrotrec

Qender | Kruje

B 0682045781 5 karrotreca te ndryshem te pershtatshem per cdo lloj transporti e terreni karrotrec per mjete te renda karrotrec me vinc ( kran ) karrotrec per furgona te gjate + kamjoncina karrotrec per transporte te ndryshem karrotrec rimorkio ( terheqes ) + foristrad + per 4 persona per jas...

1

Kruje
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi 1500 leke/seanca

Fizioterapi 1500 leke/seanca

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Fizioterapi per patologji te ndryshme...

1,500 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Montime dhe servis per kamera

Montime dhe servis per kamera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Montime dhe servis kamera, montim kondicionera dhe servis te chillerave...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gats...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale “SUPER CMIME TE LIRA & AGJENSI IMOBILIARE ISUFAJ

“SUPER CMIME TE LIRA & AGJENSI IMOBILIARE ISUFAJ

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B “super cmime te lira & super komision i ulet” - agjensi imobiliare isufaj=sherbim korrekt & kontakt serioz - ne mund te gjejme cfaredolloj prone per ju!! sherbimet tona- -gjetje pronash per blerjen/qerane e tyre.- -vetem 0.75% komision te shumes se shumes te shitjes marrim nga ai qe s...

1,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mesime Piano

Mesime Piano

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofroj mesime private piano per fillestar dhe femije te vegjel. hap nje kapitull te ri artistik ne jeten tende ose te femijes tuaj duke zgjedhur nje nder instrumentat me te bukur. per me shume kontakto ne nr +355695687111...

60,000 Leke

Tirane
40 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Targa ime

Targa ime

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Krahaso tani cmimet e te gjitha kompanive ne shqiperi! 1. verifiko online cmimet e siguracioneve. 2. merr lajmerim falas me sms per daten e skadences se siguracionit te makines. 3. verfiko vlefshmerine e siguracionit tend. te gjitha keto duke kursyer kohe dhe para. ...

40 Euro

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik paisjesh profesionale

Teknik paisjesh profesionale

Laprake | Tirane

B Riparime te ndryshme dhoma frigoriferike frigorifer te ndryshem soba gazi,fiteza,tostjera brumatrice furra buke ,picash.etj...

1,200 Leke

Tirane
280 Euro Sherbime Sherbime Profesionale gabina dushi

gabina dushi

| Tirane

B Gabina dushi te pershtatura sipas deshires...

280 Euro

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik per riparime te produkteve te vogla, si tost, mikrovale, fshesa me korrent etj.

Teknik per riparime te produkteve te vogla, si tost, mikrovale, fshesa

Kodra e Diellit | Tirane (2.05 Km nga qendra)

B Pozicioni teknik, kryen sherbimin per riparimin e produkteve te vogla elektroshtepiake (si p.sh., mikrovale, fshese me korent, tost, etj.) detyrat/pergjegjesite: · merr ne dorezim dhe konstaton defektet brenda afatit te caktuar sipas udhezimeve qe merr nga kryetekniku i produkteve te vogla elek...

30,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Zhvillim Detyrash Kursi në Lëndët Programim JAVA dhe WEB

Zhvillim Detyrash Kursi në Lëndët Programim JAVA dhe WEB

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Përshëndetje! përmes këtij njoftimi, ju informojmë mbi mundësinë e zhvillimit të detyrave të kursit apo projekteve të ndryshme në lëndët: 1. programim java 2. programim web 3. projektim database detyrat/projektet do të realizohen në bazë të kërkesave tuaja, nga ing. jo...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme sherbime finance

Ofrojme sherbime finance

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.76 Km nga qendra)

B Ofrohen sherbime financiare per te gjitha llojet e bizneseve. 1- biznese te vogla pa tvsh duke ju bere deklarimet mujore per liste pagesat, sigurimet, tatim ne burim, te punesuar dhe te larguar sa here qe kane te tilla raste, duke perfshire printimin e pagesave dhe njoftimin me telefon nje jave...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

Zone Periferike | Lezhe

B Fizoterapi alba kujdeset per trajtimin e plote te patologjive si : hernie distale spondiloartroza demtime te gjurit bursitis osteoporoza tendinitis trauma sportive kalcifikime osteofikime ruptura gonoartrozat koksoartrozat artroza/ artrite rehabilitimet postkirurgjikale kontraktura ...

10,000 Leke

Lezhe
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
40 Leke Sherbime Sherbime Profesionale tenda druri

tenda druri

| Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Tenda druri ofrojm cilesi siguri profesjonalizem per me shume info 0666130898...

40 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Ofron keto sherbime: 1. vizite gjinekologjike 2. eko gjinekologjike abdominale dhe me sonde te thelle 3. ndjekje e shtatzanise 4. eko barre abdominale dhe me sonde te thelle 5. pap-test 6. trajtimin e sterilitetit ne cift( vlen te permendet qe ne kete klinike ne eksperiencen e saj brenda dhe j...

3,000 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME

HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hapje profesionale pusesh uji dhe pilot me diametra te ndryshem deri ne 30 metra,me makineri ne gjendje shume te mire. operojme ne te gjithe qytetet e shqiperise. cmime konkurruese ne treg dhe cilesia dhe perkushtimi i punonjesve tane nga me te miret. per me shume informacion mos ngurroni t...

0 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Me eksperiencen tone prej 25 vjetesh dhe stafin e kualifikuar, jemi ne gjendje te realizojme impiante mekanike (kondicionimi, hidrosanitare, k/zjarrit, pishina etj...) me "celesa ne dore". qe nga projektimi, importi i materialeve, instalimi deri te mirembajtja e specializuar, per te garantuar cilesi...

100 Euro

Tirane
35 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj punime Graphic Design!

Ofroj punime Graphic Design!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime te ndryshme graphic design me cmime te arsyeshme dhe produkte cilesore. sherbimet tona: logo brand id package design / dizenjim produkti menu design business card/ kartevizita ilustrations / ilustrime etj. per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0684703205 ...

35 Euro

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale - Heqim & Verifikojm Espulse ,  ekspuls , Apelas   ( Depërtime )

- Heqim & Verifikojm Espulse , ekspuls , Apelas ( Depërtime )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Ofrojmë shërbime cilësore dhe të shpejte lidhur me procedurat e espulsit deri në heqjen e dënimit të marrë nga ju nga vendet shengen. nr tel +355 67 20 06 888 email: arditelbasani1@gmail.com me respekt avokati juaj,...

500 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sisteme monitorimi (CCTV)

Sisteme monitorimi (CCTV)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Projektojme dhe instalojme sisteme vezhgimi qe funksionojne diten dhe naten 24/7 me nje cilesi te larte. monitorimi i tyre mund te behet lokalisht por edhe nepermjet internetit ne kompjuterin apo telefonin tuaj smartfone. gjithashtu bejme dhe mbrojtje nga zjarri me detektore mjaft te ndjeshem....

100 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Perkethyes i gjuhes Turke

Perkethyes i gjuhes Turke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Perkethime individuale te gjuhes turqisht-ne shqip dhe anasjelltas.. shoqeroj klientet kudo qe te ken takime pune ne gjuhen turke .. ofroj sherbim turistik ne qytetin e stambollit .. pagesa behet ne kohezgjatjen e punes...

50 Euro

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj terapi zhvillimi per femijet me aftesi te kufizuar.

Ofroj terapi zhvillimi per femijet me aftesi te kufizuar.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Ofrojme terapi per femijet me aftesi te kufizuar. seancat zhvillohen kundrejt nje pagese te caktuar....

20,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Elktricist

Elktricist

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Sherbime ne fushen e elektrikeve disponoj edhe brigade edhe inxhinjer instalime elektrike implante elektrike lokale vila pallate eksperience 20 vjecare ne treg ...

20,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim