Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

200 Euro Sherbime Profesionale Ndertoje webfaqe per biznesin tuaj per vetem 200€

Ndertoje webfaqe per biznesin tuaj per vetem 200€

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Ndertoje webfaqe per biznesin tuaj per vetem 200€ ...

200 Euro

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale Larje tapetash

Larje tapetash

Qender | Shkoder

B Lajme te gjitha llojet e tapetave me detergjent profesional , mundesojme transport brenda qytetit per vetem 200 lek , kosto sipas permasave te tapetave ...

300 Leke

Shkoder
5,600 Euro Sherbime Profesionale Ofrojmë aredim dhe mobilimin shtepie

Ofrojmë aredim dhe mobilimin shtepie

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Ofrojmë mobilimin e shtepise tuaj...

5,600 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale LARJE TAPETESH LAVANDERI

LARJE TAPETESH LAVANDERI

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Kompania jone ofron larje tapetesh ne menyre profesionale me detergjente antibakteriale dhe 100 % te biodegradueshem . fale paisjeve sherbimi zgjat 24~48 ore . . 200 leke per m² ....

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale pastrim kimik per shtepi , lokale dyqane dhe larje tapetash

pastrim kimik per shtepi , lokale dyqane dhe larje tapetash

Qender | Shkoder

B Ofrojme pastrimin kimik te shtepise apo ambjenteve tuaja , ofrojme sherbimin e larjes dhe tharjes te tapetave ose objekteve tuaja per me shum info 0673572298 cmime te arsyeshme...

100 Euro

Shkoder
200 Euro Sherbime Profesionale Faqe Web-i per biznes

Faqe Web-i per biznes

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Krijojme faqe webi per biznese te ndryshme .faqe webi nga me te thjeshtat deri ne ato me te avancuara , e-commerce etj. gjithashtu ofrojme support dhe mirembajtje per faqen pas krijimit . cmimet jane nder me te arsyeshmet ne kete treg . pune kryhet ne kohe rrekord ne varesi te kerkesave te klientit....

200 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Profesionale Vleresim Prone

Vleresim Prone

Tjeter zone | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Vleresim i pronave / pasurive te paluajtshme nese nuk e keni vleresuar akoma pronen tuaj, jeni akoma ne kohe. vazhdon regjistrimi me pagese te reduktuar, vetem 3%, prane zyrave te ashk-se (ish hipoteka) per pronat e vleresuara nga vleresues te liçensuar. kontaktoni me vleresues te licensua...

200 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Asistence akademike per korrektim teksti (tema diplome)

Asistence akademike per korrektim teksti (tema diplome)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Sherbim profesional korrektimi/plotesimi i tekstit akademik per projekte afatshkurtera (detyra/projekt prezantime) dhe afatgjata (punime per shlyerjen e detyrimeve akademike/punime diplome). ky sherbim ofrohet konform rregullimeve ligjore me karakteristika te nje sherbimi te besueshem qe dorezohet n...

5,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale SHERBIME PERKTHIMESH ZYRTARE

SHERBIME PERKTHIMESH ZYRTARE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime perkthimesh dhe interpretimesh ne te gjitha gjuhet. perkthime te certifikuara dhe licensuara nga ministria e drejtesise (azhornuar dhe me listen e ministrise per vitin 2020). per cdo informacion kontaktoni ne: +355698884801 ose info@tikagency.al ofrojme gjithashtu dhe sherbi...

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Kryejme Perkthime / CV / Cover Letter

Kryejme Perkthime / CV / Cover Letter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Realizojme perkthime profesionale te standarteve me te larta ne gjuhen angleze si dhe merremi me pergatijen tuaj te personalizuar te cv-së dhe cover letter...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Menaxhojme faqen e instagram/ facebook/ linkedin

Menaxhojme faqen e instagram/ facebook/ linkedin

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Merremi me menaxhimin profesional te faqes suaj ne profilet facebook, instagram, linkedin...

5,000 Leke

Tirane
99 Euro Sherbime Profesionale Ndertoni biznesin tuaj me baza te sigurta...

Ndertoni biznesin tuaj me baza te sigurta...

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Biznesi online eshte po aq i rendesishem sa ai fizik. cfare ofron agjensia jone: paketa te ndryshme te menaxhimit te rrjeteve sociale per krijimin e nje klientele sa me te gjere. krijimin e nje brand-i online. krijim logo & website, dhe shume sherbime te tjera i gjeni tek ne. per me shume in...

99 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale 50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Behu dhe ti nje sipermarres i zoti... pakete e plote per biznesin tuaj, me 50% ulje per cdo sherbim. cfare ofrojme ne: -menaxhim rrjetesh sociale -strategji biznesi -website + logo sherbimet duke filluar nga 50€. per informacion te detajuar kontaktoni ne email-in tone: expansionforce....

50 Euro

Tirane
25,000 Leke Sherbime Profesionale Mesuese Ndihmese per femijet me AK

Mesuese Ndihmese per femijet me AK

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Prinder te dashur ! ofroj sherbim profesional per femijet me ak,veshtiresi ne te nxen,adhd,socializim etj. e dua kete pune ndaj edhe rezultatin tek femija duket qe ne javen e pare. pagesa qe marr eshte minimale . ...

25,000 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale 50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Pakete e plote per biznesin tuaj, me 50% ulje per cdo sherbim. -menaxhim rrjetesh sociale -strategji biznesi -website + logo sherbimet duke filluar nga 50€. per informacion te detajuar kontaktoni ne email-in tone: expansionforce.business@gmail.com cel: 0688191979...

50 Euro

Tirane
30 Euro Sherbime Profesionale Sherbime fizioterapi, infermieri ne shtepi !

Sherbime fizioterapi, infermieri ne shtepi !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime infermieri dhe fizioterapi ne shtepi! dhe per personat covid dhe post covid cel: +355698656322...

30 Euro

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Çadra tavolina karrige me qera

Çadra tavolina karrige me qera

Currilat | Durres

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Durres
3,000 Leke Sherbime Profesionale Ofrojme Sherbime Kontabiliteti

Ofrojme Sherbime Kontabiliteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)

B zyra e kontabilitetit rb group ofron : ✅auditim të pasqyrave financiare ✅sherbime fiskale ✅sherbime kontabel ✅deklarimet online ✅asistence në cdo institucion perkatës si qkb , bashkia , dpt ,dpttv ✅asistence në banka ✅aplikim për leje mjedisore dhe liçensa sipa...

3,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime Kontabiliteti

Sherbime Kontabiliteti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime kontabiliteti per bizneset te vogla dhe te mesme : • deklarime tatimore(libra blerje-shitje,tvsh,tatimi ne burim,sigurime listepagese) • konsulence financiare dhe fiskale • mbyllje te pasqyrave financiare • mbajtje kontabiliteti ofrojm cilesi dhe korrektesi me cmime...

2,000 Leke

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Karrige per dasma dhe evente

Karrige per dasma dhe evente

Currilat | Durres

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim