Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Sherbime Profesionale Ofrojme sherbime gjelberimi

Ofrojme sherbime gjelberimi

Zone Periferike | Elbasan

B Profesionist ne fushen e gjelberimit ofrojme punime profesionale per ambiente te gjelberta ne tere republiken e shqiperise me 13 vjet eksperience pune & me diplome cilesi te larte & pune e garantuar 1. punime me tapet bari natyral - garanci ne montimin e tapetit dhe mirembajtjen e tij..gjithasht...

100 Euro

Elbasan
30 Euro Sherbime Profesionale fizeoterapi/masazh

fizeoterapi/masazh

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Jam nje djale 28 vjec kam mbaruar per fizeoterapi,jam i disponuar per tju sherbyr ne ambjentet e shtepis po ashtu mundeni dhe ne shtepin time,mirpres tel?...

30 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Dezinfektim Ambientesh

Dezinfektim Ambientesh

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.15 Km nga qendra)

B Petralba dezinfektime ofron dezinfektim ambientesh si hotele, bare, restorante, furra buke, pasticeri, shkolla, cerdhe, konvikte, spitale, ambiente banimi, ambiente pune, siperfaqe te brendshme dhe te jashtme, ne ofrojme garanci dhe certifikate sherbimi ne jemi kudo, na kontaktoni ne 0672010777...

5,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Profesionale Kurse te gjuhes gjermane ne Sarande A1-C2.

Kurse te gjuhes gjermane ne Sarande A1-C2.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Sarande

B Kurse intensive per te mesuar gjermanishten. kurset fillojne me daten 30.10.2017. kurset e gjermanishtes jane fleksibel dhe te ndryshme: jane kurse intensive, kurse ne mbremje, por edhe kurse individuale. ne perputhje me kornizen e perbashket evropiane e references per gjuhet (cefr), kurset permbajn...

1,200 Leke

Sarande
0 Leke Sherbime Profesionale Farmaci bujqesore KRASHI

Farmaci bujqesore KRASHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Ne ofrojme keto sherbime: bejme rregullimin e kopshteve ,mbjellje bari , krasitje pemesh te te gjitha llojeve , dezefektim ambjentesh si lokale ,restorante, apartamente , zyra pune etj... per me shume kontaktoni ne numrin e meposhtem nr kontakti :0698219685 ...

0 Leke

Tirane
10 Leke Sherbime Profesionale Ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe pergatitje per provimet e matures.

Ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe pergatitje per provimet e matures.

| Durres

B Eureka education ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe gjermane, si dhe matematike e pergatitje per provimet e matures shteterore. staf i kualifikuar dhe ambiente komode. kurse ne grupe ne numer te kufizuar ose individuale me cmime konkuruese. lagja 5 durres 0698672200 ...

10 Leke

Durres
200 Leke Sherbime Profesionale Ofroj sherbim si instruktore personale per femra

Ofroj sherbim si instruktore personale per femra

| Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Te pasurit nje trup perfekt dhe te shendetshem eshte investimi me i mire per vetveten .renie ne peshe , ndertim muskujsh , krijimi i formave qe cdo femer enderron , por mbi te gjitha nje stil jetese i shendetshem . cmimi : 200 leke te reja / ore ...

200 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Profesionale Krijojme Website te ndryshme

Krijojme Website te ndryshme

| Tirane

B Krijojme faqe te ndryshme interneti per cdo binznes apo individ. faqet krijohen me teknikat me te fundit nga stafi yne dhe gjithashtu ne nje kohe tejmase te shpejte. krijojme : faqe personale, faqe reklamimi biznesesh, faqe e-commerce per dyqane qe duan te shesin online etj. shenim: (* vlera e sh...

500 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Profesionale Mesuese e sapo dal ne pension

Mesuese e sapo dal ne pension

| Tirane (0.96 Km nga qendra)

B Jam nje mesuese e ciklit te ulet me shume eksperience e sapo dal ne pension. kerkoj te mbaj femije mbas mbarimit te orarit shkollor per ti mbajtur dhe mesuar deri sa prinderit te kthehen nga puna. me shtepi ndodhem tek sheshi wilson. per sqarime te metejshme mund te komunikojme ne telefon....

200 Euro

Tirane
280 Euro Sherbime Profesionale ofroj sherbime investigative

ofroj sherbime investigative

| Tirane (1.71 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime investigative, hetim mbi mashtrime , kontroll per cipa , survijm te personave te ndryshem , hetime mbi personalitetin dhe historikun e individeve per te cilet jeni te interesuar. per me teper mund te kontaktoni ne email agjenciaass@hotmail.com si dhe ne numrin e telefonit 0666125550 ...

280 Euro

Tirane
6 Euro Sherbime Profesionale SHERBEJME  KAPAK TEMA DIPLOMASH LLOJE TE NDRYSHE LIDHJE LIBRASHE

SHERBEJME KAPAK TEMA DIPLOMASH LLOJE TE NDRYSHE LIDHJE LIBRASHE

| Tirane

B Sherbejme kapak tema diplomash lloje te ndryshe nga ato me te lira deri tek kapaket special me shkrim gold lidhje librashe lloje te ndryshme fotokopje printime bz. color. me cmime me kunkuruse ne treg mbeshtjellje librash shkollore etj....

6 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Profesionale Ofrom sherbime elektrike

Ofrom sherbime elektrike

| Vlore

B Ofrojm sherbime elektrike si: -instalime elektrike -riparime elektrike -riparime elektroshtepiake kontakt: 069675 3683 mund te na kontaktoni edhe ne whatsapp. ...

0 Leke

Vlore
700 Euro Sherbime Profesionale Fustane nuserie te markes Pronovias 2016

Fustane nuserie te markes Pronovias 2016

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj fustane nuserie te markes prnonovia 2016!fustanet jan me etiket me cmim ofert!cel 0692476274...

700 Euro

Tirane
3 Euro Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri servis mirmbajte

Teknik kondicioneri servis mirmbajte

| Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Teknik kondicioneri montime riparime shesim te rinje e te pedorur 0685604388...

3 Euro

Tirane
1 Euro Sherbime Profesionale Detektiv Privat

Detektiv Privat

| Tirane (3.80 Km nga qendra)

B Te gjitha hetimet tona jane 100% konfidenciale, (sekrete)dhe profesionale . mund te na kontaktoni edhe per nje konsultim, na thoni dyshimin tuaj ose mos-korrektsine e partnerit/es.gjithashtu edhe shume nenceshtje te tjera! duke bere te mundur zgjidhjen e shume ceshtjeve ne menyre profesionale e di...

1 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale Bejme mbulesa kolltuqesh sipas modelit

Bejme mbulesa kolltuqesh sipas modelit

| Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Nr.cel:068 457 6688 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=295947040874330&id=295926750876359...

1,000 Leke

Tirane
350 Euro Sherbime Profesionale Gabina dushi1

Gabina dushi1

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Gabina...

350 Euro

Tirane
2,500 Leke Sherbime Profesionale Ofrojme ; pastruese,bebisitter,kopeshtar,kujdestar per te moshuar.

Ofrojme ; pastruese,bebisitter,kopeshtar,kujdestar per te moshuar.

| Durres

B Elite services albania ofron 1- pastruese per shtepi private edhe per biznese, 2-bebisitter me eksperience, 3-kujdestar per te moshuarit , 4-kopeshtar, nese ju duhet nje nga sherbimet tona ju lutemi te kontaktoni ne ;0698451182 ose dergoni nje imail ne elitealbania@gmail.com ...

2,500 Leke

Durres
7,000 Leke Sherbime Profesionale Kurse per filloren

Kurse per filloren

| Tirane (2.85 Km nga qendra)

B Ofroj kurse studimi dhe pergatitjen e detyrave te shtepise nga klasa e 1-5 per te gjitha lendet. pagesa me marrveshje. nr kontakti 0696339470...

7,000 Leke

Tirane
800 Leke Sherbime Profesionale Kurse gjermanishte per te gjitha nivelet A1-C2

Kurse gjermanishte per te gjitha nivelet A1-C2

| Sarande

B Kurse intensive per te mesuar gjermanishten. kurset e gjermanishtes jane fleksibel dhe te ndryshme: jane kurse intensive, kurse ne mbremje, por edhe kurse individuale. ne perputhje me kornizen e perbashket evropiane e references per gjuhet (cefr), kurset permbajne te gjitha nivelet, nga niveli fille...

800 Leke

Sarande

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim