Artikuj te ndryshem tek Blloku Liqeni Artificial Tirane 

 Online 45 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
4,500 Leke Artikuj te ndryshem Varese rrobash per dyqan + 20 kremastar dhurate

Varese rrobash per dyqan + 20 kremastar dhurate

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)

B Shitet varese rrobash metalike per dyqan me tre krahe te levizshem qe mund te cmontohen , bashke me varesen perfitoni dhe 20 kremastar ( varese per rroba ) dhurate . cmimi 4500 leke ....

4,500 Leke

Tirane
4,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes manikina

Shes manikina

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Shes 2 manikina femrash komplet 1 mashkulli komplet dhe nje trup mashkulli pa kembet. jan te reja jan perdorur vetem 20 dite. cmimi 4000 te gjitha. mund te shkruani dhe sms...

4,000 Leke

Tirane
1,600 Euro Artikuj te ndryshem Pist Profesionale

Pist Profesionale

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Pista eshte american fitness eshte mar 2500$ dhe eshte pak e perdorur dhe ne kushtet e shtepis shitet me cmim okazion 1600 euro...

1,600 Euro

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Furce per pallto dhe rroba

Furce per pallto dhe rroba

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Furce per pallto dhe rroba te ndryshme per te hequr pluhurin dhe pushin apo floket e kafsheve. shume e lehte ne perdorim, e re....

500 Leke

Tirane
400 Leke Artikuj te ndryshem Pantallona per bebe/femije

Pantallona per bebe/femije

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Pantallona xhins per dimer per bebe, djem. mosha 6 muaj, veshje e brendshme per muajt e ftohte te dimrit. dizenjo me figura dhe numra. pak te perdorura. ...

400 Leke

Tirane
800 Leke Artikuj te ndryshem Pantallona per bebe

Pantallona per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Pantallona per bebe, djem 3-6 muaj, gjeresia e mesit e modifikueshme. te reja me etikete, marka piazza italia....

800 Leke

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten Pasqyra per sallon

Shiten Pasqyra per sallon

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Shiten 4 pasqyra per sallon. pasqyrat jane me led. jane blere para 1 muaji por biznesi nuk u hap. shiten bashke 4 x 40.000 leke ose vec 50.000 leke/copa....

40,000 Leke

Tirane
150,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet Lavatest Dysh i ri

Shitet Lavatest Dysh i ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Shitet lavatest dysh i ri. eshte blere para 1 muaji por nuk eshte perdorur asnje dite pasi biznesi nuk u hap. eshte blere 200.000 leke me fature. ...

150,000 Leke

Tirane
600 Leke Artikuj te ndryshem Xhup per bebe

Xhup per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shes xhup per bebe, 6 muaj, i pershtatshem per shtepi dhe jashte. ne gjendje shume te mire....

600 Leke

Tirane
600 Leke Artikuj te ndryshem Shes pupa/kepuce per bebe

Shes pupa/kepuce per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Pupa per bebe, te reja, nr. 10-12. perfekte per tu veshur ne periudha festive, dhe jo vetem....

600 Leke

Tirane
600 Leke Artikuj te ndryshem Xhup per femije, Fagottino

Xhup per femije, Fagottino

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Xhup i lehte per femije, vajza. shume pak i perdorur, gati i ri. marka fagottino, veshje e jashtme kunder eres dhe veshje e lehte e brendshme qe te mban ngrohte. masa 18-24 muaj, 86 cm. ...

600 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Paliceta per bebe/vajza

Paliceta per bebe/vajza

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Paliceta kadife per vajza/bebe, shume pak te perdorura, me veshje te brendshme per muajt e ftohte te dimrit. masa 74 cm. marka fantasy...

500 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Tuta per bebe

Tuta per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Tuta per bebe/femije me kapuc, te perdorura shume pak, pothuaj te reja. te ngrohta dhe te bukura me dizenjo me mace. marka fagottino....

500 Leke

Tirane
1,400 Leke Artikuj te ndryshem Bidona per vaj ulliri, uje e lengje te tjera

Bidona per vaj ulliri, uje e lengje te tjera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes 4 bidona plastike prej 28 litra secili. ne gjendje shume te mire, mund te perdoren per vaj ulliri, uje ose lengje te tjera. ...

1,400 Leke

Tirane
900 Leke Artikuj te ndryshem Shes kepuce per bebe

Shes kepuce per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Kepuce per bebe/femije, te reja, te veshura me push nga brenda per te ruajtur nga i ftohti ne periudhen e dimrit. nr.10-12....

900 Leke

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Fustan Fashionista

Fustan Fashionista

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes fustan fashionista, i ri me etikete. masa xs por ben edhe per masen s. i pershtatshem per te gjitha stinet, pune dhe festa,...

1,000 Leke

Tirane
30 Euro Artikuj te ndryshem Souvenire, artizanale, aksesore, qilima, kostume popullore etj.

Souvenire, artizanale, aksesore, qilima, kostume popullore etj.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Tek ne tradita vazhdon... souvenir shop delvina ofron te gjitha punimet artizanale te te gjitha trevave te shqiperise, kosoves dhe me gjere; tani na gjeni edhe online, jua sjellim aty ku ju ndodheni per me shume informata na kontaktoni ne whatsapp ose viber: ...

30 Euro

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Set bluzash per bebe

Set bluzash per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Set bluzash per bebe/femije baby club, me menge te shkurtra, 3-6 muaj, 68 cm. bluzat jane te reja me etikete te perbera nga bio cotton....

1,000 Leke

Tirane
400 Leke Artikuj te ndryshem Bluze per bebe

Bluze per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Bluze per femije/ bebe, mosha 3-6 muaj. e re me etikete....

400 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem OKAZION!!! Produkte per Bar- Restorante, Pasticeri , Piceri, Fast-Food,Punime Inoksi

OKAZION!!! Produkte per Bar- Restorante, Pasticeri , Piceri, Fast-Food

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (7.02 Km nga qendra)

B Kompania kristeg inox sjell prej 20 vitesh ne tregun shqipetar cilesine me te mire te perpunimit te inoksit. ne qofte se keni nevoje per paisje bar- restorante, pasticeri , piceri, fast-food, frigorifera, lavapjata , ne jemi zgjidhja me e mire dhe cmimi me i ulet ne treg. telefononi ne 067406...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim