Artikuj te ndryshem tek Blloku Liqeni Artificial Tirane 

 Online 31 Reader | 11 pending ADV

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
800 Euro Artikuj te ndryshem Shitet MJALTE bletesh

Shitet MJALTE bletesh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana

B Shitet mjalte vendeprodhimi greqi m(mjalte pishe) (mjalte geshtenje) (mjalte lulesh) (mjalt portokalle)e shumice dhe pakice .provoni shijoni na pagim .telefon 00306987114483 andre a...

800 Euro

Tirana
400 Leke Artikuj te ndryshem Furce per pallto dhe rroba

Furce per pallto dhe rroba

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.50 Km dal centro citta)

B Furce per pallto dhe rroba te ndryshme per te hequr pluhurin dhe pushin apo floket e kafsheve. shume e lehte ne perdorim, e re....

400 Leke

Tirana
550 Euro Artikuj te ndryshem  Shiten Aksesorë Italian Për Dyqan Veshje

Shiten Aksesorë Italian Për Dyqan Veshje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km dal centro citta)

B Mall cilesor të ardhura nga italia. për me shume info tel. ne nr. +355673973420...

550 Euro

Tirana
400 Leke Artikuj te ndryshem Shes pupa/kepuce per bebe

Shes pupa/kepuce per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.50 Km dal centro citta)

B Pupa per bebe, te reja, nr. 10-12. perfekte per tu veshur ne periudha festive, dhe jo vetem....

400 Leke

Tirana
10,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten paisje bari dhe picerie te kompletuara

Shiten paisje bari dhe picerie te kompletuara

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.21 Km dal centro citta)

B Shiten paisje bari dhe picerie per arsye mbyllje aktiviteti.paisjet shiten ne total ose te ndara ...

10,000 Euro

Tirana
29,000 Leke Artikuj te ndryshem Lavatest e re

Lavatest e re

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.03 Km dal centro citta)

B Lavatest e re , çmimin e blerjes 380 euro bini profesional ...

29,000 Leke

Tirana
400 Leke Artikuj te ndryshem Xhup per bebe

Xhup per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.50 Km dal centro citta)

B Shes xhup per bebe, 6 muaj, i pershtatshem per shtepi dhe jashte. ne gjendje shume te mire....

400 Leke

Tirana
800 Leke Artikuj te ndryshem Shitet fustan

Shitet fustan

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.50 Km dal centro citta)

B Shitet fustan deve, i ri. i ngrohte dhe me model thurje te menget. masa s/m....

800 Leke

Tirana
800 Leke Artikuj te ndryshem Korse per femra

Korse per femra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.50 Km dal centro citta)

B Korse per dobesim per femra, materiali latex, e re....

800 Leke

Tirana
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 2 ullinj dekorative

Shiten 2 ullinj dekorative

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.40 Km dal centro citta)

B Shiten dy peme ulliri dekorative...

10,000 Leke

Tirana
400 Leke Artikuj te ndryshem Tuta per bebe

Tuta per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.50 Km dal centro citta)

B Tuta per bebe/femije me kapuc, te perdorura shume pak, pothuaj te reja. te ngrohta dhe te bukura me dizenjo me mace. marka fagottino....

400 Leke

Tirana
4,500 Leke Artikuj te ndryshem Varese rrobash per dyqan + 20 kremastar dhurate

Varese rrobash per dyqan + 20 kremastar dhurate

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.06 Km dal centro citta)

B Shitet varese rrobash metalike per dyqan me tre krahe te levizshem qe mund te cmontohen , bashke me varesen perfitoni dhe 20 kremastar ( varese per rroba ) dhurate . cmimi 4500 leke ....

4,500 Leke

Tirana
200 Euro Artikuj te ndryshem Timon A6

Timon A6

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.72 Km dal centro citta)

B Super gjendje pa asnje gervishtje me airbag...

200 Euro

Tirana
4,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes manikina

Shes manikina

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.79 Km dal centro citta)

B Shes 2 manikina femrash komplet 1 mashkulli komplet dhe nje trup mashkulli pa kembet. jan te reja jan perdorur vetem 20 dite. cmimi 4000 te gjitha. mund te shkruani dhe sms...

4,000 Leke

Tirana
1,600 Euro Artikuj te ndryshem Pist Profesionale

Pist Profesionale

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km dal centro citta)

B Pista eshte american fitness eshte mar 2500$ dhe eshte pak e perdorur dhe ne kushtet e shtepis shitet me cmim okazion 1600 euro...

1,600 Euro

Tirana
400 Leke Artikuj te ndryshem Pantallona per bebe/femije

Pantallona per bebe/femije

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.52 Km dal centro citta)

B Pantallona xhins per dimer per bebe, djem. mosha 6 muaj, veshje e brendshme per muajt e ftohte te dimrit. dizenjo me figura dhe numra. pak te perdorura. ...

400 Leke

Tirana
800 Leke Artikuj te ndryshem Pantallona per bebe

Pantallona per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.52 Km dal centro citta)

B Pantallona per bebe, djem 3-6 muaj, gjeresia e mesit e modifikueshme. te reja me etikete, marka piazza italia....

800 Leke

Tirana
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten Pasqyra per sallon

Shiten Pasqyra per sallon

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.85 Km dal centro citta)

B Shiten 4 pasqyra per sallon. pasqyrat jane me led. jane blere para 1 muaji por biznesi nuk u hap. shiten bashke 4 x 40.000 leke ose vec 50.000 leke/copa....

40,000 Leke

Tirana
150,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet Lavatest Dysh i ri

Shitet Lavatest Dysh i ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.85 Km dal centro citta)

B Shitet lavatest dysh i ri. eshte blere para 1 muaji por nuk eshte perdorur asnje dite pasi biznesi nuk u hap. eshte blere 200.000 leke me fature. ...

150,000 Leke

Tirana
600 Leke Artikuj te ndryshem Xhup per femije, Fagottino

Xhup per femije, Fagottino

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.52 Km dal centro citta)

B Xhup i lehte per femije, vajza. shume pak i perdorur, gati i ri. marka fagottino, veshje e jashtme kunder eres dhe veshje e lehte e brendshme qe te mban ngrohte. masa 18-24 muaj, 86 cm. ...

600 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio