Artikuj te ndryshem tek Stacioni trenit Rruga e Dibres Tirane 

 Online 4 lexues | 8 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
18,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce per femije me 3 pjese

Karroce per femije me 3 pjese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Karroca eshte e firmes cam, ne gjendje shume te mire dhe e perbere nga 3 pjese te çmontueshme per ta pershtatur sipas deshires, ne karroce (ulur), sexholino dhe portbebe. ju jap dhurate edhe çanten e karroces, plasmasin kunder shiut, tylin per krevatin e femijes dhe nje loder me muzik qe vendoset ...

18,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten fuçi druri per te mbajtur veren

Shiten fuçi druri per te mbajtur veren

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Shiten 2 fuçi druri per te mbajtur veren me kapacitet 30 litra cmimi 4000 lek dhe 20 litra cmimi 3000 lek . per cdo informacion na kontaktoni ne numrin 0693651517 ....

7,000 Leke

Tirane
330 Euro Artikuj te ndryshem  OFERTE  PISTE VRAPI   SHITET

OFERTE PISTE VRAPI SHITET

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet piste vrapi gjendja e mire ...

330 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shiten produkte parukerie dhe thonjsh me cmim te lire. - produkte dhe mjete per thonjte, 20000 leke. - produkte parukerie 12000 leke - valixhe me qerpik extansion 10000 leke - fustan nurserie 10000 leke 107...

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Shiten produkte per thonjte, parukeri dhe qerpik extansion. me cmim te lire. ...

30,000 Leke

Tirane
100 Leke Artikuj te ndryshem Lopata ushtrise

Lopata ushtrise

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Lopata te ushtris shum cilsore kontakto whacup...

100 Leke

Tirane
24,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten artikuj të ndryshem

Shiten artikuj të ndryshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Shiten artikuj të ndryshëm në gjendje shumë të mirë dhe me çmim të arsyeshëm për arsye emigrimi..krevat fëmijësh i bardhë me lëkundje me dy sirtarë dhe me dyshek aloe vera çmimi 12.000 lekë (të reja) shiten bashkë ose vecmas,,tavolinë xhami e zezë mbajtëse televizori 6.000 lek...

24,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Motorr per femije.

Motorr per femije.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shes motorr nga 450 mije leke ne 100 mije leke.sot vetem per 80 mije. i perdorur vetem 3 here. me muzike,vend ku futet usb dhe vendos lojra ose me teper muzike per argetim.ndizet dhe fiket me celes, me bateri per te ecur. ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Motorr per femije.

Motorr per femije.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shes motorr nga 450 mije leke ne 100 mije leke. i perdorur vetem 3 here. me muzike,vend ku futet usb dhe vendos lojra ose me teper muzike per argetim.ndizet dhe fiket me celes, me bateri per te ecur. ...

10,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Artikuj te ndryshem Kosh për fëmijë

Kosh për fëmijë

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Shitet kosh për fëmijë pothuajse i ri i sjellë nga greqia,me këmbë metalike dhe me mbrojtëse lëkurë për mos dëmtimin e bebes dhe me rrjetë ...

7,500 Leke

Tirane
300,000 Leke Artikuj te ndryshem Frigorifer marketi banak

Frigorifer marketi banak

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Frigoreiferi esht ne gjendje super te mir estetike dhe xhenerike shitet per arsye te nje investimi me te mire ne ambjentin e biznesit perfekt per markete per me teper na kontaktoni ne numrin e telefonit gjatesia 4,5 metra ...

300,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITEN MJETE DHE PRODUKTE PER THONJTE

SHITEN MJETE DHE PRODUKTE PER THONJTE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shiten mjete dhe produkte për thonjtë 30000 lekë. tavolinë, rafte, te gjitha mjetet dhe produktet e manikyr, pedikyrit, per vetem 30000 leke. ...

30,000 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdorimi!

Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Shitet step orbitrac shume pak i perdorur. shitet per arsye mosperdorimi! cmimi i diskutueshem!...

100 Euro

Tirane
45 Euro Artikuj te ndryshem Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel. absolutisht per te gjitha pjeset e makines. nafte: 200, 240, 240td, 300 & 300td. seria 123...

45 Euro

Tirane
45 Euro Artikuj te ndryshem Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel. absolutisht per te gjitha pjeset e makines. nafte: 200, 240, 240td, 300 & 300td. seria 123...

45 Euro

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Manual riparimi per mercedes benz per G klass 1979-1991

Manual riparimi per mercedes benz per G klass 1979-1991

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Manual riparimi per mercedes benz per g klass 1979-1991 pershkruan motorrin e naftes e te benzines, kamion automatike dhe manuale, frena, servo etj. kemi manuale riparimi te te gjitha markave e te gjitha viteve. libra te shypur ose ne format pdf. pjese te makinave te epokes nga 1990 e poshte, te ...

50 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdorimi!

Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Shitet step orbitrack i perdorur shume pak. stepi shitet per shkak te mosperdorimit. cmimi i diskutueshem!...

100 Euro

Tirane
90 Euro Artikuj te ndryshem Cante dokumentash CHIVAGO lekure

Cante dokumentash CHIVAGO lekure

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shitet cante dokumentash/ business/ office bag/ prej lekure e markes chivago; ne gjendje shume te mire. e re ka kushtuar 460 euro. ...

90 Euro

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Nxjerr ne shitje proteze te plote kembe

Nxjerr ne shitje proteze te plote kembe

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shes proteze te plote kembe 58.5-73 cm. sherben per thyerje dhe shembje te renda. eshte e re dhe cmimi i negociueshem....

20,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Artikuj te ndryshem Frigorifer Akullore ISA ITALY

Frigorifer Akullore ISA ITALY

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer akullorje. marka isa italy 2 muaj i perdorur. vendodhja : bulevardi i ri cmimi : 1500euro...

1,500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim