Online 5 lexues | 4 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Depozita & bidona inoksi per Vaj Raki Vere

Depozita & bidona inoksi per Vaj Raki Vere

Zone Periferike | Durres

B Depozita kontenitor fucia bidona inox inoksi ushqimore me kapacitete te ndryshme duke filluar bidona nga 30 litra 50 dhe 100 litra dhe depozita nga 150 deri ne 1000 litra..hermetik ideale per vaj ulliri vere raki ..te pajisura me te gjitha aksesoret si kapak rrubinet dhe kapak galexhant me gomardare...

10,000 Leke

Durres
70 Euro Artikuj te ndryshem Kepuce ne shitje

Kepuce ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Takat jan te rreja fare vetem 1 her jan veshur , jan numer 42 kush deshiron te kontaktoj....

70 Euro

Tirane
600 Euro Artikuj te ndryshem Kioske

Kioske

Qender | Kukes

B Shitet kjoske cmimi 600€ kukes ...

600 Euro

Kukes
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Paisje per bar restorante guzhina banak.frigorifer etj

Paisje per bar restorante guzhina banak.frigorifer etj

Zone Periferike | Durres

B Shiten paisje punime inoksi per bare restorante si: banaqe, soba, guzhina, zgara, friteza, furra pizza, gjiro pule, pajsje per fastfood, dhoma frigoriferike, frigorifera te dryshem, tavolina inoksi, lavamane, expositor peshku etj. artikuj te gatcem ne gjendje pune gjithashtu edhe punime me porosi si...

10,000 Leke

Durres
45,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 5 rafte hekuri 450 mij leke 1 cope 100 mije leke

Shiten 5 rafte hekuri 450 mij leke 1 cope 100 mije leke

Qender | Fier

B Shiten 5 rafte hekuri 450 mij leke 1 cope 100 mije leke...

45,000 Leke

Fier
600 Leke Artikuj te ndryshem Vaj ulliri

Vaj ulliri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Vaj ulliri esktra i virgjer 100%bio si ka dal nga fabrika nga ullinj te fratar mallakaster...

600 Leke

Tirane
30 Artikuj te ndryshem PERPUNIM FRUTASH

PERPUNIM FRUTASH

Laprake | Tirane

B shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. marka: voran austriake ( perbehet nga : copetuesi, presa, pasterizatori) shiten edhe dublikator (6cop) , pasqyrke , makineri per heqjen e berthames se qershise dhe kumbulles, depozite solari 8t, brucator solari, tavolina pune(6cop)inoksi , ...

30

Tirane
3,000 Leke Artikuj te ndryshem Paket Lavatrriçe

Paket Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Paket per lavatrriçe canndy...

3,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Artikuj te ndryshem Pjes per lavatrriçe

Pjes per lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Pjes te ndryshme per lavatrriçe motorra, pompa uji, rrip motorri, dyer , gomina etj...

3,000 Leke

Tirane
3,100 Euro Artikuj te ndryshem SHES PIANO PETROF

SHES PIANO PETROF

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shes piano petrof, ne qendje shume te mire, me makinezem pothuajse te re, shume pak e perdorur. ...

3,100 Euro

Tirane
2,000 Leke Artikuj te ndryshem Kapsulat e fares se zeze

Kapsulat e fares se zeze

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Kapsula nga fara e zezë. 150 kapsula një pako. ➡️orgjinal 100% ➡️janë të pastërta, 100% ➡️të pa përziera 100% ➡️të sigurta 100% natyral nga fara e zezë. ⏺️nuk përmbajnë lëndë kimike, konservuese dhe lëndë shtese që shkaktojn kundër efekte si kaspulat tj...

2,000 Leke

Tirane
90,000 Leke Artikuj te ndryshem Zgare me gas per restorant

Zgare me gas per restorant

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet sobe me gas per restorant...

90,000 Leke

Tirane
600 Leke Artikuj te ndryshem Raki rrushi dhe vaji

Raki rrushi dhe vaji

Zone Periferike | Berati

B Shes raki rrushi me pakic 5 mij lek literi me shumic ka cmim tjt shes vaji ulliri me pakic 6 mij lek litri me shumic ka cmim tjt ...

600 Leke

Berati
800 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni per shitje 5 dhe 10 lit/minute

Aparat oksigjeni per shitje 5 dhe 10 lit/minute

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shesim aparate oksigjeni me kapacietet 5 dhe 10 lit/min. aparatet jane te rinj,te certifikuar dhe me garanci! ofrojme asistence te vazhdueshme profesionale. prodhojne oksigjen 24 ore pa nderprerje me ane te ujit! per info kontaktoni ne 069 280 5285 ...

800 Euro

Tirane
5,500 Leke Artikuj te ndryshem VAJ ULLIRI BIO

VAJ ULLIRI BIO

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Përshëndetje shesim vaj ulliri cilsia e para nga fshatrat e mllakastres . Çmimi 5500lek litri . e sjellim ne tiran ....

5,500 Leke

Tirane
1,570 Euro Artikuj te ndryshem VINC URE

VINC URE

Qender | Fier

B Shitet vinc ure per ngarkim-shkarkim te materialeve te renda. kapaciteti i mbajtjes se peshes: deri ne 5 ton. dimensionet e vinçit: 9.5 meter. perfshire dhe shinat. Çmimi: 1570 euro per informacione me tej na kontaktoni, si me poshte: cel: +355689045775 cel: +355682025811 email: primoal9...

1,570 Euro

Fier
600 Leke Artikuj te ndryshem Vaj Ulliri Bio

Vaj Ulliri Bio

Zone Periferike | Berati

B Vaj ulliri bio ekstra i virgjer nga kodrat e beratit. cilesia absolute. ...

600 Leke

Berati
12,000 Leke Artikuj te ndryshem karroce femijesh

karroce femijesh

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shitet karroce per femije ...

12,000 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Punime Handmade ne gure dru telajo.

Punime Handmade ne gure dru telajo.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Punime me karakter krishtlindje. ...

500 Leke

Tirane
2,000 Euro Artikuj te ndryshem Frigorifer banak freskues

Frigorifer banak freskues

Lungomare | Vlore

B Shitet banak freskues i markes oscartielle 2.70 cm i gjate viti i prodhimit 2012 dhe ka punuar vetem tre vjet pothuajse i ri...

2,000 Euro

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim