Online 13 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
2,000 Leke Artikuj te ndryshem Doreza per Debore dhe Ski, femijesh

Doreza per Debore dhe Ski, femijesh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shes doreza per debore, masa per femije, te perdorura ne gjendje te mire, vendi per tu marre, tirane, komuna parisit kemi dhe sende te tjera per debore si ski te perdorura per meshkuj dhe femra, helemeta per meshkuj dhe femije, doreza, syze per ski, kostumr per ski dhe debore, bluza te brendeshme...

2,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Artikuj te ndryshem Doreza per Debore dhe Ski, femrash

Doreza per Debore dhe Ski, femrash

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shes doreza per ski, femrash, te perdorura. kemi edhe artikuj te tjere si: ski per ferma dhe meshkuj, helemte per femije, syze skish per femije, doreza, kostum skish per meshkur dhe femije, bluza te brendeshme, etj...

2,500 Leke

Tirane
4,000 Leke Artikuj te ndryshem Helmete Koke per Ski, e perdorur

Helmete Koke per Ski, e perdorur

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shes helmete per ski, pak e perdorur, per meshkuj. vendndodhja per tu marre; tirane, komuna parisit. kemi edhe artikuj te tjere si: ski per ferma dhe meshkuj, helemte per femije, syze skish per femije, doreza, kostum skish per meshkur dhe femije, bluza te brendeshme, etj...

4,000 Leke

Tirane
300 Euro Artikuj te ndryshem Motosharre

Motosharre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet motosharre stih ms 180 c e ardhur nga zvicra me 2 vjet garanci cmimi 300 euro...

300 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Paisje marketi

Paisje marketi

Kodra e Diellit | Tirane

B Shiten rafte ne gjendje perfekte 12 metra frigorifer banak...

10,000 Leke

Tirane
550 Euro Artikuj te ndryshem bilardo

bilardo

Tjeter zone | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Okazion ! shiten 2 bilardo per arsye mosperdorimi ! cmimi 550 euro per te dyja pak i diskutushem...

550 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Tavolina Karige

Tavolina Karige

Ksamil | Sarande

B Shes 10 komplete tavolina bashk me karige per kafe bar ,jan ne gjendje shum te mir po thuajse te reja vetem 2 muaj te perdorura...cmimi 10 000 lek te reja kompleti...

10,000 Leke

Sarande
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Kepuce

Kepuce

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shiten nje pale kepuce te reja .me nr.44 cilesore per arsye mosperdorimi....

1,500 Leke

Tirane
31,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITEN 2 frigorifere ne gjendje pune

SHITEN 2 frigorifere ne gjendje pune

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten :1 frigorifer banak freskues 2.5 metra ne gjendje pune dhe shume cilesor (cmimi 160’000 t rinj) 2: frigorifer me dy dhoma shume cilesor , marka zanussi/electrolux ( cmimi 150’000 te rinj)...

31,000 Leke

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Eshte perdorur vetem 2 here

Eshte perdorur vetem 2 here

Qender | Elbasan

B Shtrydhese frutash ...

50 Euro

Elbasan
60,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten pajisje autoshkolle

Shiten pajisje autoshkolle

Qender | Durres

B Shes gjithe pajisjet e autoshkolles, si: kompjuter qendror me monitoret, programi i mesimit te teorise se bashku me testin, tavolina te reja, karrike, mjete didaktike si tabela, semafori, kutia ndihmes se pare, rafte, maket mjeti. cmimi diskutueshem. ...

60,000 Leke

Durres
300,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet frigorifer freskus per produkte mishi.

Shitet frigorifer freskus per produkte mishi.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Frigorifer freskues per produkte mishi. cmimi i diskutueshem....

300,000 Leke

Tirane
325 Euro Artikuj te ndryshem 🌟🌟🌟 IPHONE 7 PLUS 128GB🌟🌟🌟

🌟🌟🌟 IPHONE 7 PLUS 128GB🌟🌟🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳iphone 7 plus 128gb 🤳 ➖325 eu ✔garancia 6 muaj 🎁 cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit...

325 Euro

Tirane
200 Euro Artikuj te ndryshem Makin qepse antike singer

Makin qepse antike singer

Don Bosko | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Makin qepese singer me tavolin e vitit 1910...

200 Euro

Tirane
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Dyqan Mishi

Dyqan Mishi

Kucove | Berati

B Dyqan mishi 2 vëllezërit myftari perzgjedh me kujdes vetem produkte extra premium duke bashkepunuar vetem me fermeret qe na garantojne produkte bio. tek ne cdo produkt eshte i certifikuar ne ju garantojmë bio dhe të shëndetshme garantojme cilesi gatuhen shpejt ruajtie e plote e vlerave...

6,000 Leke

Berati
11,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten rrenje ulliri

Shiten rrenje ulliri

Zone Periferike | Fier

B Shiten per arsye emogrimi 550 rrenje ulliri 5 vjecare. cmimi 20 euro/ rrenje...

11,000 Euro

Fier
55 Leke Artikuj te ndryshem Molle Korce me shumice dhe pakice

Molle Korce me shumice dhe pakice

Qender | Durres

B Pershendetje, une jam artur zera dhe ofroj molle korce me shumice dhe pakice te te gjitha cilesive,me cmime te arsyeshme dhe te negociueshme. frigoriferi im ndodhet ne durres. per me shume informacione ju lutem me kontaktoni. faleminderit. ...

55 Leke

Durres
32,000 Leke Artikuj te ndryshem Viole

Viole

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Viole...

32,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Antique iron hochet/Hekur antik hochet

Antique iron hochet/Hekur antik hochet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Hochet pervec vleres historike qe ka , duke qene se daton kohe me pare,ka vlere kulturore. per ju qe jeni te interesuar, na kontaktoni. historical value since it dates way back and cultural value. if you are interested in this contact us....

15,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Vetrate inoksi 4me 280 super cilesore

Vetrate inoksi 4me 280 super cilesore

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Vetrate super cilesore. gjatesi 4 me lartesi 280 e shes per rinovim ambienti....

20,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim