Online 13 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
4,500 Euro Artikuj te ndryshem Shes zetor Carraro 70 caval dopio diferencial zetori shitet vetem si zetor pa' agargate zetori esht

Shes zetor Carraro 70 caval dopio diferencial zetori shitet vetem si z

Qender | Kavaje

B Ne gjendje shum te mir e shes per arsye se kam dy dhe nuk i perdor dot te dy zetori gati per cdo lloi prove ...

4,500 Euro

Kavaje
4,900 Leke Artikuj te ndryshem Pompe uji

Pompe uji

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Ne besojme te sjellim produkte qe plotesojne nevojat tuaja dhe jane ekonomike. pompa ka nje fuqi 0.37kw dhe hedhje maksimale 36m.pompa siperfaqesore e ujit eshte zgjedhja juaj inteligjente....

4,900 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten artikuj te ndryshem kopshti dhe cerdheje te tilla si krevate, rafte karrike etj. na kontaktoni per me shume informacion mbi gjendjen dhe cmimin....

10,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten bokse per DJ Marka Italiane : Rcf Art 715-A Aktiv

Shiten bokse per DJ Marka Italiane : Rcf Art 715-A Aktiv

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Shiten bokse per dj marka italiane : rcf art 715-a aktiv madhesia : 15 inch fuqia : 1400 watt peak,700 watt rms vendndodhja tirane (astir) shume te fuqishme dhe me kualitet shume te larte. blere tek electronics ne myslym shyr me fature te rregullt tvsh-je ne emrin tim. shoqerohen bashke,me ke...

100,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Artikuj te ndryshem shitet zgare

shitet zgare

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.75 Km nga qendra)

B Shitet zgare pjekje mishi 60 x 180 profesionale...

80,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet guzhine 2 metra.

Shitet guzhine 2 metra.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet guzhine 2 metra . material: entievi guzhina ka lavaman dhe grup. cmimi: 20,000 mije leke...

20,000 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Blej dhe shes libra te rinj dhe te vjeter

Blej dhe shes libra te rinj dhe te vjeter

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Blej dhe shes libra te rinj dhe te vjeter 0694872885 0676869341...

500 Leke

Tirane
100 Dollar Artikuj te ndryshem Shitet plyk tresh

Shitet plyk tresh

Zone Periferike | Fier

B Shitet plyk tresh...

100 Dollar

Fier
200 Euro Artikuj te ndryshem Shitet ore Poljot

Shitet ore Poljot

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Ore poljot. me rripa lekure. automatike. cmimi i shitjes: 200€ i padiskutueshem cmimi real: 500€ nr.tel: vetem whatsapp...

200 Euro

Tirane
21,000 Leke Artikuj te ndryshem Motorrseke

Motorrseke

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet motorrseka 25cc praktike per prerjen e degeve. cmimi 21.000 leke te reja...

21,000 Leke

Tirane
320,000 Leke Artikuj te ndryshem shes tavolina karrike/tende

shes tavolina karrike/tende

Fresku/Linze | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Shes 10 komplete tavolina dhe karrike 6 muaj te perdorura 200000 dhe 1 tende 6x7m hapje 120000...

320,000 Leke

Tirane
250 Euro Artikuj te ndryshem Shitet Labrador 100%

Shitet Labrador 100%

Sauk | Tirane (4.61 Km nga qendra)

B Shitet labrador. sapo e kemi marr por nuk e mbajm dot sepse kemi dhe nje bebe 3 muajsh. labradori esht 2 muajsh. emri oscar. i kontrolluar. sapo i kemi blere dhe kreva, kafaz te gjitha. mashkull. ...

250 Euro

Tirane
1,000 Euro Artikuj te ndryshem Shitje

Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitje pajisje për bar-kafe. gjengja dhe çmimi shumë të mirë ...

1,000 Euro

Tirane
23,000 Leke Artikuj te ndryshem Karrige + tavolina

Karrige + tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shes karrige 20 cope + tavolina 5 cope te perdorura vetem 1 muaj ne gjendje te re. cmimi origjinal 63000 leke, cmimi aktual 23000 leke. ...

23,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Artikuj te ndryshem Tubacione dhe motopompe

Tubacione dhe motopompe

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shiten tubacione 300 metra dhe motopompe e madhe. per arsye mbyllje aktiviteti. kontaktoni ne nr e tel. ...

70,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Artikuj te ndryshem Dedektor gjej radar!

Dedektor gjej radar!

Qender | Durres

B Dedektor xrs 9880! dedektor me fuqi te larte me lazer, veprimi parajmeron me ze deri para 800-1200 metra ose 1.2 km nese keni radar kur jeni duke udhetuar me makine.ky dedektor mund te zbuloje cdo monitorues te trafikut ose kamera te qendrushme (semafore) ne rruge.sherbimi i teknologjise odm dhe oem...

6,500 Leke

Durres
250 Euro Artikuj te ndryshem Goma per Smart Fortwo

Goma per Smart Fortwo

Qender | Lezhe

B Shiten goma per smart fortwo te ardhura nga zvicera te reja te blera me 15 tetor dhe kane arrritur me dt 4 dhjetor ketu, gomat jane me disqe dhe kupa origjinale dhe super te mbajtura pa gervishtje dhe makina ecen qete pa asnje dridhje ne timon perfekte shkon. ...

250 Euro

Lezhe
700 Euro Artikuj te ndryshem Makine qepse dhe syzator industrial

Makine qepse dhe syzator industrial

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Okazion ! shesim makine qepse linare brother dhe syzator industrial ne gjendje pune te shkelqyer. te dyja 700€ ....

700 Euro

Tirane
8,000 Leke Artikuj te ndryshem Ngrohese elektrike

Ngrohese elektrike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shiten ngrohese elektrike me mbajteset e tyre perkatese...

8,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITET TAVOLINE DRURI

SHITET TAVOLINE DRURI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet tavoline druri e palosshme. e pershtatshme per tu vendosur ne bahce ose kopesht. dimensionet jane 120 cm gjatesia dhe 100 cm gjeresia. mund te zgjatohet deri ne 170 cm. ne gjendje te mire...

7,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim