364 njoftime

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes kelyshe

Shes kelyshe

| Fier

B Qente jane te rraces pastor belg me gjerman te moshes 1 muaj e gjysme . jane te vaksinuar dhe 2 femra 1 mashkull....

150 Euro

Fier
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Rottweiler

Rottweiler

Zone Periferike | Berati

B Shes rottweiler rac e paster te 11/02/2018 mashkulli princ femra king...

100 Euro

Berati
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet super Rottweiler

Shitet super Rottweiler

Qender | Fier

B Shitet super rottweiler femer 1 vjece. e vaksinuar dhe eshte me librez vaksinimi. shum e mire per ruajte objektesh vila makazina pune oborre etj.. vetem telefonata serioze flm...

100 Euro

Fier
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
80 Euro Tregu Kafshe e shpende kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

| Shkoder

B Kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman jan nje muajsh i shes sepse kam shum qen te tjr...

80 Euro

Shkoder
1,200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kali 8 vjec

Kali 8 vjec

Zone Periferike | Peshkopi

B Kali eshte i ruajtur mire shitet per arsye familjare...

1,200 Euro

Peshkopi
700 Leke Tregu Kafshe e shpende Zogj Fushe Fshati

Zogj Fushe Fshati

Zone Periferike | Lushnje

B Pershendetje! shesim zogj fushe fshati te rritur ne hapsir te hapur me bar gjat gjith dites, zogjt shiten gati per te therur dhe jan te moshes 3,5 deri 4 muajsh. nr tel: 0699340596 fb: zogj fushe fshati instagram: zogj_fushe_fshati...

700 Leke

Lushnje
20 Euro Tregu Kafshe e shpende Papagall

Papagall

Zone Periferike | Lushnje

B Papagalli eshte i bardhe, i shendetshem edhe i vaksinuar. e shes per arsye emigrimi. cmimi : 20 € ...

20 Euro

Lushnje
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes pastor gjerman,rac e paster

Shes pastor gjerman,rac e paster

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Shes pastor gjerman,i vaksinuar 2 muajsh....

150 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Qender | Durres

B Kelysh pastor tedesk gjerman rrace e paster.kelyshet jane dymuajsh ,njeri mashkull dhe tjetri femer.vaksinimet e para u jane bere te dy kelysheve. cmimi i diskutueshem....

200 Euro

Durres
150 Euro Tregu Kafshe e shpende kerkoj pastor gjerman 150€

kerkoj pastor gjerman 150€

Qender | Elbasan

B Kerkoj te blej pastor gjerman mashkull 1-2 muajsh ...

150 Euro

Elbasan
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shesim blet

Shesim blet

Laprake | Tirane

B Shesim blet shum te mira she te vaksinuara per me shum info na kontaktoni ne ket num 0682653736 flm ...

20,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lope me vica

Shiten lope me vica

Qender | Permet

B Shitet kope me lope vendi me vica. cmimi i diskutueshem...

80,000 Leke

Permet
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Pullumba Bishte hapsa

Pullumba Bishte hapsa

| Durres

B Pullumba te rraces te paster pisht hapsa cmimi i arsyshem plepa durres...

30 Euro

Durres
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelyshe Pitbulli per Adoptim ( Shitje )

Kelyshe Pitbulli per Adoptim ( Shitje )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Jepen kelyshe per adoptim . kelyshet jane 60 ditesh dhe jane fiks ne kohe per nje shtepi te re. kelyshet jane te races strafordshire pitbull te kryqezuar me terrier. raca me lozonjare nderrmjet racave te pitbullve . jane shume lozonjare dhe te shoqerueshem . te rritur bio dhe te kontrolluar te veter...

5,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Pastor belg

Pastor belg

| Tirane

B Pastor belg groenendael dna nga prinder te shkolles policore.raca dhe genet e nenes dhe te babait besnik roje personal prone bisnesi 100% luftarak i urdheruar 100%. do refuzohen persona qe do mbajne qente ne apartamente. ...

100 Euro

Tirane
80 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen ne shitje

Qen ne shitje

Qender | Durres

B Qen rrac e paster 2 femra .te vaksinuara 1 muajsh cmimi i diskutushem. te 2 bejne 80 euro cmimi i diskutueshem ...

80 Euro

Durres
215 Euro Tregu Kafshe e shpende SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

Qender | Sarande

B Shesim dele spanjolle assaf (me 215 eyro koka) te cilat karakterizohen per cilesine e lart te prodhimit te qumeshtit, qendrueshmerin e madhe, zhvillim e shpejt dhe pjellorin e lart.(fshati finiq bashkia finiq afer sarandes) nr.kontakti +355688527838, +355692688702, +355694793908 ...

215 Euro

Sarande
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Këlysh Pastor Gjerman Mix Për Adoptim

Këlysh Pastor Gjerman Mix Për Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

| Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491...

150 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Belgian Malinois

Belgian Malinois

Zone Periferike | Shkoder

B Shiten kelyshe te rraces belgian malinois 100% rrac e paster...kelyshet jan 6 javesh cmimi 150€ 0675848666 shkoder...

150 Euro

Shkoder
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes 3 kelysha (qen) rraca spitz ngjyre e bardhe (meshkuj) te intersuarit jan te mirpritur te kontaktoj ...

50 Euro

Tirane
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shiten kelyshe sharri 100 % race e paster

shiten kelyshe sharri 100 % race e paster

Qender | Korce

B Shiten kelyshe sharri race 100 % e paster kelyshet tani jane 6 dite ne foto eshte nena e kelyshve ...

7,000 Leke

Korce

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas