Online 24 lexues | 3 njoftime ne pritje

46,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟SAM NOTE 9 -NEW- 46.000 ALL🌟

🌟SAM NOTE 9 -NEW- 46.000 ALL🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳sam note 9 (new)🤳 ➖ 46.000 all ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komun...

46,000 Leke

Tirane
7,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP 2130 Printer/Copy/Scan 830 Leke / Muaj

HP 2130 Printer/Copy/Scan 830 Leke / Muaj

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Më shumë ngjyra. më shumë kursime. printim, kopjim dhe skanim wireless dizajn kompakt transporti kudo mundesi pagese me keste cmimi : 7.900 leke (830 leke / 12 muaj )...

7,900 Leke

Tirane
34,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟SAM NOTE 8 -NEW- 🌟

🌟SAM NOTE 8 -NEW- 🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳sam note 8 64gb (new)🤳 ➖ 34.000 all ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj ...

34,000 Leke

Tirane
36,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟iPHONE 7 Plus 32GB - PAGUAJ ME KESTE -NEW 🌟

🌟iPHONE 7 Plus 32GB - PAGUAJ ME KESTE -NEW 🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 7+ 32gb (new)🤳 ➖ 36.000 all ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa k...

36,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🔴CIPE PER ZHBLLOKIME KARTE PER IPHONE

🔴CIPE PER ZHBLLOKIME KARTE PER IPHONE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ✅porosit tani 🛵transporti kudo 💶25 mij lek ☎️0675615500...

2,500 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Huawei 4G LTE Mobile WIFI Hotspot WiFi extender.

Huawei 4G LTE Mobile WIFI Hotspot WiFi extender.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B The huawei e5577 ultra fast 4g/lte portable mobile wifi hotspot can support up to 10 devices. enjoy fast, reliable broadband any time, any place. it's unlocked to all networks too, which makes it perfect for sharing. the battery lasts for up to 6 hours, with 300 hours on standby. the 1.45 inch l...

50 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okzion

Okzion

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Shes playstation 3, ne gjendje pune te mire, shiten per arsye mbyllje biznesi, jane tre cope shiten 100 mije leke t vjetra secili...

10,000 Leke

Tirane
139 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike —Iphone 6s 16Gb • Paguaj Me Keste

—Iphone 6s 16Gb • Paguaj Me Keste

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🎅super oferta🎅 blini cilesine ne ju japim garancin 🎁iphone 6s 16gb ➡️ 139€ •bejme edhe nderrime🔙🔛🔝 ✔garancia 6 muaj 🎁 cover , karikues dhurate ! 🎖🎖super super cmime🎖🎖 ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqip...

139 Euro

Tirane
35,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4

Ps4

Fresku/Linze | Tirane

B Ps4 slim thuajse i ri me nje dorez+ fifa 2019 dhe call of duty ww2 cmimi 35000 lek...

35,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Televizor 40 inch HYUNDAI smart me dvb-t2

Televizor 40 inch HYUNDAI smart me dvb-t2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes televizor hyundai 40 inch full hd eshte smart tv me wireless ka versjon android te fundit 8.0 instalon cdo lloj aplikacjoni me wireless mirroring per telefon ka 8gb memorje me dekoder dvb-t2 te integruar nuk ka nevoje per aparat shtese eshte pothuajse i ri me garanci akoma nga dyqani ku...

28,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Galaxy A 5

Telefon Galaxy A 5

Qender | Fier

B Telefoni gjendja 10/10 3gb ram 32 gb memory ...

200 Euro

Fier
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet TV Samsung

Shitet TV Samsung

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet tv samsung 32 led dvb t2 cmimi 120 euro...

120 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 8+ 256 Gb ne gjendje shume te mire

Shitet Iphone 8+ 256 Gb ne gjendje shume te mire

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet iphone 8+ memoria 256 gb ne gjendje shume te mire ...

50,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike GTX 1080

GTX 1080

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Gtx 1080 300euro...

300 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike I7_8700 300 250 is New

I7_8700 300 250 is New

Zone Periferike | Tirane

B I7_8700 coffee 250 euro is new...

250 Euro

Tirane
90 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike AORUS Z370 GAME 7 MOTHERBOARD

AORUS Z370 GAME 7 MOTHERBOARD

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Kam ethe gtx1080 ethe i7_8700 600 euro të tre bashkë...

90 Euro

Tirane
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet projektor

Shitet projektor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Shitet projektor acer...

120 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane
470 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dell Inspiron 5758 - 17.3" - Core i7 5500U

Dell Inspiron 5758 - 17.3" - Core i7 5500U

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B kontakti:xhoni.hoxha96@gmail.com shitet dell inspiron 5758ndje shum - 17.3" - core i7 5500u në gjëndje shumë të mirë. i përshtaçëm për student dhe punë. ka programet e adobe si photoshop cc,premier pro cc,ilustrator cc,after effect cc,lightroom classic cc dsia nga parametrat e lapto...

470 Euro

Tirane
36,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Samsung Galaxy S9+

Shitet Samsung Galaxy S9+

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s9+ ne gjendje perfekte vetem 1 muaj i perdorur pa asnje gervishtje. Çmimi 370 mije leke. te interesuarit te kontaktojne ne 0677140876 ...

36,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch

Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet tv samsung 4k uhd 50 inch seria nu7400 produkt i bler ne amazon tv eshte i ri nuk ka asnje problem...

40,000 Leke

Tirane
300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Karikues 12v 1A

Karikues 12v 1A

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)

B Shiten karikues cilesor 12v 1a.kabull dc 1.5 m...

300 Leke

Tirane
2,400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Mac book pro 2018

Mac book pro 2018

Laprake | Tirane

B Shitet mac book pro 2018 ram 32 dr 4 procesor i9 ssd 1tb viti 2018 cmimi 2400 euro cel 0682771071...

2,400 Euro

Tirane
1,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes 10 kasa + 1 screen protection per Note 8 1500 Lek

Shes 10 kasa + 1 screen protection per Note 8 1500 Lek

Sauk | Tirane

B Shes 10 kasa per samsung note 8 + 1 qese per mbrojtjen e xhamit perpara. kasat jane te perdorura shum pak. shiten per arsye mosperdorimi. nuk shiten vec e vec...

1,500 Leke

Tirane
1,200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Mac book pro 2017

Mac book pro 2017

Laprake | Tirane

B Shitet mac book pro 2017 i5 ram 8 ssd 256 cel 0682771071 cmimi 1200...

1,200 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim