Online 25 lexues | 11 njoftime ne pritje

349 Euro Kompjutera dhe Elektronike Fotokopje Sharp MX-381 Laser Color

Fotokopje Sharp MX-381 Laser Color

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 all in one printer copier scanner 🔶 sharp mx-c381 🔶 model: laser ,color a4 🔶 print speed: 38 ppm b/w , 38 color 🔶 print resolution: high quality 1200 x 1200 dpi printing cmimi: 349 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine!...

349 Euro

Tirane
399 Euro Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkpad W451

Lenovo Thinkpad W451

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop lenovo w451 🔶 ekran: 15,6” 🔶 cpu: i7-4810mq 🔶 ram : 16 gb 🔶 ssd: 240 gb cmimi: 399 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje ...

399 Euro

Tirane
8,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Printer Xerox Phaser 3020

Printer Xerox Phaser 3020

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Printer xerox nga planet-computers - albania 😊 📲porosit online dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 printer xerox phaser 3020 🔶 print speed : 20 ppm 🔶 paper size: a4 🔶 bardh e zi me wireless me usb cmimi: 8900 l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume inf...

8,900 Leke

Tirane
28,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E7440

Dell Latitude E7440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop dell e7440 🔶 ekran: 14” 🔶 cpu: i5 4200u 🔶 ram :8 gb ddr3 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 28.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje me ...

28,900 Leke

Tirane
37,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike HP Elitebook 840 G2 + Printer Xerox 3020

HP Elitebook 840 G2 + Printer Xerox 3020

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B "back to school" në planet-computers - albania në 20 shtator! ✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona! . 🔶 hp probook 840 g2 🔶 ekran 14.1" hd 720p 🔶 cpu: intel core i5-5300u, up to...

37,400 Leke

Tirane
76,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Oferte Lenovo ideapad i5 + Printer ( new )

Oferte Lenovo ideapad i5 + Printer ( new )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Back to school" në planet-computers - albania në 20 shtator! ✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona! . 🔶 set notebook + printer 🔶 laptop lenovo ideapad 330 new 🔶 ekran: 15.6” le...

76,500 Leke

Tirane
57,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop Lenovo V110 + Printer Xerox Phaser 3020

Laptop Lenovo V110 + Printer Xerox Phaser 3020

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B "back to school" në planet-computers - albania në 20 shtator! ✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona! . 🔶 set notebook + printer 🔶 lenovo v110 🔶 ekran 15.6" hd 720p 🔶 cpu: int...

57,400 Leke

Tirane
23,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Set i kompletuar Pc Hp 800 G1 + Monitor 22

Set i kompletuar Pc Hp 800 G1 + Monitor 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Back to school" në planet-computers - albania në 20 shtator! ✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona! . 🔶 set pc + printer 🔶 hp elitedesk 800 g1, 4 gb ddr3 ,hdd 500 gb 🔶 ekran 22" ...

23,400 Leke

Tirane
41,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E5450 + Printer Xerox 3020

Dell Latitude E5450 + Printer Xerox 3020

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B "back to school" në planet-computers - albania në 20 shtator! ✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona! . 🔶 laptop dell latitude e5450 🔶 ekran: 14” fhd 🔶 cpu: i5-5300u 2.3ghz ...

41,400 Leke

Tirane
39,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440 + Printer Xerox 3020

Dell Latitude E6440 + Printer Xerox 3020

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Back to school" në planet-computers - albania në 20 shtator! ✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona! . 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i5-4310m 🔶 ram :8 gb ...

39,400 Leke

Tirane
104,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Ideapad 320 i7-8550u + Printer Xerox Phaser 3020

Lenovo Ideapad 320 i7-8550u + Printer Xerox Phaser 3020

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B "back to school" në planet-computers - albania në 20 shtator! ✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona! . 🔶 set notebook + printer 🔶 lenovo ideapad 320 🔶 ekran 15.6" full hd 🔶 c...

104,900 Leke

Tirane
169 Euro Kompjutera dhe Elektronike Hp Prodesk 600 G1

Hp Prodesk 600 G1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 hp prodesk 600 g1 🔶 cpu: intel core i5-4570 3.2 ghz 🔶 memory: 8 gb ddr3 🔶 hdd: 500gb sata 7200 rpm cmimi: 169 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info k...

169 Euro

Tirane
299 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Prodesk 400 G3

HP Prodesk 400 G3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 hp prodesk 400 g3 🔶 cpu: intel core i5-6500 3.2 ghz 🔶 memory: 8 gb ddr4 🔶 hdd: 500gb sata 7200 rpm cmimi: 299 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info k...

299 Euro

Tirane
24,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Oferte Back to School PC + Aksesore + Printer

Oferte Back to School PC + Aksesore + Printer

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte back to school pc + aksesore + printer...

24,900 Leke

Tirane
99,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Oferta Laptop per Gaming dhe per pune te ndryshme

Oferta Laptop per Gaming dhe per pune te ndryshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B oferta laptop per gaming dhe per pune te ndryshme ...

99,900 Leke

Tirane
24,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Oferta Laptop per Shkolle & pune te ndryshme

Oferta Laptop per Shkolle & pune te ndryshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferta laptop per shkolle & pune te ndryshme ...

24,900 Leke

Tirane
12,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Oferta Pc dhe monitor modele te ndryshme

Oferta Pc dhe monitor modele te ndryshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferta pc dhe monitor modele te ndryshme...

12,900 Leke

Tirane
899 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell XPS 8930 Gaming

Dell XPS 8930 Gaming

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 dell xps 8930 🔶 cpu: intel core i7-8700 3.2 ghz 🔶 memory: 16 gb ddr4 🔶 ssd: 512gb + 1tb hdd cmimi: 899 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontakto...

899 Euro

Tirane
999 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Omen 880-P1xx Gaming

HP Omen 880-P1xx Gaming

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 hp omen 880-p1xx 🔶 cpu: intel core i7-8700k 3.7 ghz 🔶 memory: 16 gb ddr4 🔶 ssd: 512gb + 1tb hdd cmimi: 999 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontak...

999 Euro

Tirane
169 Euro Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkpad L440

Lenovo Thinkpad L440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 lenovo thinkpad l440 14” hd 🔶 cpu: intel dual core 3550m 2.3ghz 🔶 memory: 8 gb ddr3 🔶 hdd: 500gb cmimi: 169 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info k...

169 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim