Online 24 lexues | 0 njoftime ne pritje

4,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake 3 stola Bari me piston inox te reja

3 stola Bari me piston inox te reja

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Stola bari me piston te reja, ne qese te ardhura pga italia 1 cop 4500 leke te reja 3 cop 12000 leke te reja...

4,500 Leke

Tirane
0 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Bëjme kënde me porosi

Bëjme kënde me porosi

Zone Periferike | Kruje

B Bëjmë kënde dhe krevate tek & dopio me porosi cmimi i arsyeshëm . modelet sipas porosis së klientit ...

0 Leke

Kruje
123 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion..Shiten mobiljet per optik me cmim te arsyeshem

Okazion..Shiten mobiljet per optik me cmim te arsyeshem

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Mobiljet jane te kompletuara me te gjitha aksesoret e nevojshme per nje optik perfeshir ekspozitoret e syzeve banakun e sherbimit tavoline pune karriget levizese dhe karriget fikse ...perfshihendhe mobilje te tiera qe nuk jan tek foto...per me shum info dhe hollesi kontaktoni ne tel...

123 Euro

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION !! Shitet TV LG 32''

OKAZION !! Shitet TV LG 32''

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet televizor lg super gjendje shum pak i perdorur, mashesia: 32" (pol) Çmimi i diskutueshem....

13,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Blender Delimano

Blender Delimano

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Shitet blender delimano i paperdorur tel,whatsapp +355698634579...

1,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kenwood food processor

Kenwood food processor

Laprake | Tirane

B Shitet kenwood multi pro. imbalazhimi original.paperdorur. tel, whatsapp +355698634579...

7,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Nespresso DeLonghi

Nespresso DeLonghi

Laprake | Tirane

B Shitet nespresso delonghi tel,whatsapp +355698634579...

5,000 Leke

Tirane
1,560 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Karrige metalike me rrjte te firmes almeko. 12 cope me krahe 55 euro copa, te reja. ngjyre te bardhe 10 cope pa krahe 50 euro copa te reja. ngjyre te bardhe. 1 cope pa krahe,50 euro te reja . ngjyre e zeze. 5 tavolina diameter 60 cm me suprine te zeze e bazament te bardhe. 50 euro 3 tavolina di...

1,560 Euro

Tirane
1,560 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Karrige metalike me rrjte te firmes almeko. 12 cope me krahe 55 euro copa, te reja. ngjyre te bardhe 10 cope pa krahe 50 euro copa te reja. ngjyre te bardhe. 1 cope pa krahe,50 euro te reja . ngjyre e zeze. 5 tavolina diameter 60 cm me suprine te zeze e bazament te bardhe. 50 euro 3 tavolina di...

1,560 Euro

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten 2 divane te perdorur , jan perdorur shum pak per arsye mos banimi. nje nga divanet esht me hapje me krevat te cilen mund te perdoret per ambjente te vogla. dimesionet 210 cm i madhi & 150 cm i vogli me hapje me krevat. ...

18,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitje pajisje elektroshtëpiake

Shitje pajisje elektroshtëpiake

Plepa | Durres

B Shes pajisje elektroshtëpiake frigorifer + lavatrice + televizor pranojmë ofertën nga kushdo që është i interesuar. ...

25,000 Leke

Durres
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Frigorifer dhe Lavatriçe

Shes Frigorifer dhe Lavatriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes,frigorifer i madh“liebherr” 180x72x72 metalik dhe pa asnje dëmtim nga jashtë Çmimi 20000 lek. dhe lavatriçe “samsung “me pompë të re . gjendje pune shumë të mirë.Çmimi 15000lek shiten për arsye,blerje elektroshtëpiake të reja. Çmimi total(bashkë): 30000lek i pa...

30,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe

Kolltuqe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten 4 kolltuqe ne gjendje te mire, dhe shume te rehatshem. cmimi: 150 mij. per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit. ...

15,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Mobilje per Recepsion

Shiten Mobilje per Recepsion

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Shitet recepsioni: 80.000 lekë...

80,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Oferte interesante per mobilje zyrash

Oferte interesante per mobilje zyrash

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Oferte interesante per mobilje zyrash: tavolina pune te pajisura me instalime eletrike (4 cope: permasat 100xx70x70cm) si dhe nje dollap me 2 pjese (pjesa e hapur 190x150x30cm dhe e mbyllur 190x50x40cm). na kontaktoni per oferten tuaj. ...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolina karrige

Tavolina karrige

Qender | Durres

B 3 komplete hekuri punim kovaçane per ambjente te jashtme ....

10,000 Leke

Durres
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolina karrige

Tavolina karrige

Qender | Durres

B 6 komplete per ambjente te brendshme...

7,000 Leke

Durres
250 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje të përdorura.

Mobilje të përdorura.

Qender | Korce

B Shes një mini bar në gjendje shumë të mirë dhe dollap dhe një mobilje të vogël me 3 rafte dhe pasqyrë dhe krevati me rjetë dhe dyshekë bashkë....

250 Euro

Korce
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline per dhome pritje

Tavoline per dhome pritje

Vore | Tirane

B Shitet tavoline per dhome ndenje e bere me porosi ngjyre kafe e erret cmimi 5000 lek te reja...

5,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobile

Mobile

Qender | Shkoder

B Kam per te shitur stufe -tavoline buket-frigorifer mobilje -divana-komodine....

20,000 Leke

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim