Online 25 lexues | 0 njoftime ne pritje

15,000 Leke  Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe me dru

Sobe me dru

Fresku/Linze | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shitet sobe me dru vetem 1 dimer e perdorur ,shitet bashke me tubat dhe kaloriferin qe shperndan nxehtesin .tel 0695673065 whatssap viber.cmimi 150 mij te vjetra. ...

15,000 Leke

Tirane
100 Euro  Mobilje dhe Elektroshtepiake Tharese robash

Tharese robash

Qender | Shkoder

B Shitet per arye mosperdorimi pothujse e re dhe esht bler 200 euro dhe e blere jashte...

100 Euro

Shkoder
50 Euro  Mobilje dhe Elektroshtepiake Hekur prefesional

Hekur prefesional

Qender | Shkoder

B Shitet per arsye mosperdorimi...

50 Euro

Shkoder
50 Euro  Mobilje dhe Elektroshtepiake Hekur prefesional

Hekur prefesional

Qender | Shkoder

B Shitet per arsye mosperdorimi...

50 Euro

Shkoder
120,000 Leke  Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuke_tavoline ngrenie_dhome gjumi_dollap_portmanto

Kolltuke_tavoline ngrenie_dhome gjumi_dollap_portmanto

Brryli | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shiten per arsye te lirimit te shtepise per shitje: 2 divane me hapje ngjyre gri e erret, me hapje, me raft poshte te mobileri tirana, cilesi shume e mire, 40 000 leke; 1 portmanto ngjyre kafe, ne gjendje shume te mire, 8 000 leke; 1 dollap rrobash, bezh me kafe, ne gjendje shume te mire, 8 000 l...

120,000 Leke

Tirane
15,000 Leke  Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatriçe dhe furrë me pjanur fier

Shiten lavatriçe dhe furrë me pjanur fier

Qender | Fier

B Shiten lavatrice dhe furre me pjanur 15000 riparime...

15,000 Leke

Fier
6,000 Leke  Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET TAPET 2.2X1.5

SHITET TAPET 2.2X1.5

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet tapet me tiger ne xhungel. i pershtatshem per cdo ambient , dhome gjumi , ndenje apo pritje , cope shume cilesore verore elegante dhe fine e lehte per tu lare dhe mbajtur , me dopjo nderthurje si ne foto . i paster , pa defekte apo njolla, vetem nje e djegur me permasa te thoit ne skaje zorr ...

6,000 Leke

Tirane
165 Euro  Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet shum marka

Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim garanci transport cdo qyteti services te pergjithshem sisteme aspirimi shum marka si midea samsung lg sanyo sampo etj...

165 Euro

Tirane
100 Euro  Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per berberhane me dy lavaman + dush

Mobilje per berberhane me dy lavaman + dush

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Mobilje per berberhane me dy lavaman + dush ...

100 Euro

Tirane
165 Euro  Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet shum marka

Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Oferta specjale kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim garanci transport cdo qyteti services te pergjithshem sisteme aspirimi shum marka si midea samsung sampo sanyo mitsubishi fuxhitsu fuxhi aux etj...

165 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim