Online 14 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,000 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kuzhine

Shes kuzhine

Kamez/Paskuqan | Tirane (8.80 Km nga qendra)

B Shes kuzhine gjendja 10/10 e perdorur shum pak. shitet per arsye mos perdorimi. per cdo informazion shkruani ne whatsapp ne nr: 393894404215...

1,000 Euro

Tirane
100 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje Tv+ Tv

Mobilje Tv+ Tv

Qender | Elbasan

B Ne gjendje shume te mire...

100 Euro

Elbasan
1,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet dekoder dvb t2

shitet dekoder dvb t2

Zone Periferike | Lushnje

B Shum pak i perdorur . ma kabllin dhe pultin e tij. 1500 lek te reja 0675749992...

1,500 Leke

Lushnje
55 Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner Well Home

Kondicioner Well Home

Zone Periferike | Lushnje

B Shes kondicionerin pa tuba well home, dy her i ndezur, e shes per arsye mosperdorimi. cmimi 55 mij lek ❇ ekran dixhital ❇ nuk e than ajrin ❇ funksion me 4 nivele fryrje me metoda te ndryshme programimi. cel 0675749992 ...

55

Lushnje
450 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Set 3+2+1

Set 3+2+1

Qender | Elbasan

B Set prej ; divan 3-sh + divan 2-sh + 2 kolltuqe te perdorura ne gjendje shume te mire ngjyre bezhe...

450 Euro

Elbasan
2,500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Sallon me mobilje modeste

Sallon me mobilje modeste

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Shes sozhorno(sallon pritje)minibar,televizor plazeem 55 polsh me internet 3d me kamer me telekomand taç ,tastier edhe maus dy syze 3d ,dividii 3d me internet ,tavolin mesi , kolltuqe ,tavolin ngrenieje me 6 karrige , tavolina esht mermer ,tre tapeta te pa perdorura kane rreth nje muaj qe jan bler...

2,500 Euro

Tirane
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet mobilje salloni tv kredence

Shitet mobilje salloni tv kredence

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shitet credence me permasa 250cm e gjere dhe 120 e larte. punim cilesor me porosi ne gjendje te shkelqyer. shitet per arsye ndryshimi mobilimi....

25,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje berberi

Paisje berberi

Qender | Korce

B Paisje berber ne gjendje shum te mir ...

12,000 Leke

Korce
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake karrige

karrige

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Used for 1 month...

8,000 Leke

Tirane
75,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Set kolltuqesh

Set kolltuqesh

Kodra e Diellit | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Set kolltuqesh ne gjendje te re, perdorur shume pak. materiali i veshjes se kolltuqeve nuk lejon depertimin ndaj ujit dhe pastrohen shume lehte. me mekanizem tek pjesa e mbashtetjes se shpines e cila mund te ulet edhe ngrihet. ...

75,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes frigorifer +divan

Shes frigorifer +divan

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Shes nje frigorifer te vogel per 8000 leke.eshte pothuajse i ri.shes nje divan kamoshi dysh per 7000 leke....

15,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Ariston larse + tharse 250 mij lek...

25,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Beko 6 kg ...

13,000 Leke

Tirane
2,600 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per zyra / call center

Mobilje per zyra / call center

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Mobilje per zyra/call center, nje pjese te perdorura vetem nje jave pjesa tjeter te paperdorura fare ne qese. 7 tavolina me nga 4 poste pune 28 poste pune ne total, cdo post pune ka nga dy priza, 28 karrige zyre, 14 komodina zyre. cmimi i blerjes ne fature 5300 euro, shiten per 2600 euro. ...

2,600 Euro

Tirane
450 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per TV

Mobilje per TV

Qender | Elbasan

B Ne gjendje shume te mire...

450 Euro

Elbasan
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat estetike

Shes krevat estetike

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.31 Km nga qendra)

B Pershendetje shes krevati per masage vetem per 18000 kam blere 3 muaj më parë me 25 000 lek te reja me shkruajni ne whatsapp 0698238939 flm...

15,000 Leke

Tirane
17,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Tv Lg 32’

Shitet Tv Lg 32’

Qender | Durres

B -shitet televizor lg 32’ -shume pak i perdorur , -i sapoardhur nga gjermania , -pa shenja perdorimi. -shoqerohet me pultin dhe kembezat -gjendja 9/10 -220 mij lek te vjetra -cmimi i diskutueshem ...

17,000 Leke

Durres
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shtrydhese frutash

Shtrydhese frutash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shtrydhese frutash e markes braun . shume cilesore dhe shume pak e perdorur . me dy nivele shpejtesie . vjen bashke me te gjitha pajisjet ne kuti ashtu sic eshte blere . ...

10,000 Leke

Tirane
14,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet lavatrice pak e perdorur

Shitet lavatrice pak e perdorur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.50 Km nga qendra)

B Shitet lavatrice e perdorur pak. ne gjendje perfekte pune, shitet per arsye rinovimi. marka zoppas, italiane. permasat: 85x60x60. 230v/50hz, 600rpm. 5kg. manual i perfshire....

14,000 Leke

Tirane
160,009 Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje të perdorura dhe të reja

Mobilje të perdorura dhe të reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Portomnto e re masat 120 me 212cm kemi dhe ngjyra...

160,009

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim