fjalotin tone te perditshem 

 Online 29 Reader | 0 pending ADV

35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes

Shes

Kamez/Paskuqan | Tirana (5.00 Km dal centro citta)

B Shitet dhome gjumi italiane e kompletuar , trine, dyshek. ...

35,000 Leke

Tirana
65,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondrabufe

Kondrabufe

Fresku/Linze | Tirana (3.52 Km dal centro citta)

B Shitet kondrabufe ne forem l -je bashke me furre suprin dhe lavaman . permasat 2 metra me 2.5 metra . cmimi 65000 leke te reja i diskutueshem ....

65,000 Leke

Tirana
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere Elektrolux

Frigorifere Elektrolux

Fresku/Linze | Tirana (3.52 Km dal centro citta)

B Shitet frigorifer elektrolux ne gjendje shume te mire cmimi 20000 leke te reja . lartesia 185 cm , gjeresi dhe thellesi 60 cm. ...

20,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline me karrige

Tavoline me karrige

Fresku/Linze | Tirana (3.52 Km dal centro citta)

B Tavoline ngrenje me 4 karrige cmimi 10000 leke te reja i diskutushem....

10,000 Leke

Tirana
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet divanesh 3+2 dhe 2 kolltuke

Komplet divanesh 3+2 dhe 2 kolltuke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.06 Km dal centro citta)

B Divane 3 + 2 dhe 2 kolltuk ne gjendje shume te mire , divani 3 behet edhe krevat dopio. ndenjeset e divaneve jane me kellef me zinxhir gje qe ben te mundur qe mbulesat te lahen ne lavatrice. shiten per arsye te ndryshimit te ambientit sepse do transferohet ne dhome femijesh. cmimi 25000 leke pak i d...

25,000 Leke

Tirana
33,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Oppo Reno 2

Oppo Reno 2

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Telefon oppo reno 2 , i perdorur vetem 2 dite vjen nga italia 256 gb , shitet 320 mije ose nderrohet me iphone x dhe shtes leket. nr tel 0688515492......

33,000 Leke

Tirana
12,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.71 Km dal centro citta)

B Frigorifer...

12,000 Leke

Tirana
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend/divane mobilje te perdorura per sallon

Kend/divane mobilje te perdorura per sallon

Plepa | Durres

B Shes divane 3+2+1+1 se bashku me tavoline xhami te mirembajtura cmimi 35000 i diskutueshem 0686813540 ...

35,000 Leke

Durres
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Makine Qepese

Makine Qepese

Don Bosko | Tirana (1.92 Km dal centro citta)

B Makine qepese ...

20,000 Leke

Tirana
80,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje soxhorno

Mobilje soxhorno

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.47 Km dal centro citta)

B Mobilje e re material druri per ambjentin e dhomes se ndenjes. permasat 300 cm e gjate. ...

80,000 Leke

Tirana
12,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Bolier

Bolier

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.47 Km dal centro citta)

B Shiten 2 bolier vertikal secili 80 litra ...

12,000 Leke

Tirana
350 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilie korridori #Desing Modern

Mobilie korridori #Desing Modern

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.76 Km dal centro citta)

B Komo :90*33*153 pasqyre: 70*70...

350 Euro

Tirana
120,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.71 Km dal centro citta)

B Elektrolux ...

120,000 Leke

Tirana
14,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje zyre ose shtepie te perdorura ne gjendje super te mire

Mobilje zyre ose shtepie te perdorura ne gjendje super te mire

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.22 Km dal centro citta)

B Shes mobilje te perdorura pak muaj dhe ne gjendje super te mire .tavoline zyre,recepsioni dhe raft per tu varur ne mur. punuar me materiainl i cilesise se pare ,i gatshem per tu pare nga afer. te treja sebashku 300 ose tavolina e zyres 140,recepsioni 140, rafti 80....

14,000 Leke

Tirana
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobile Parukerie

Mobile Parukerie

Kucove | Berati

B Shesim mobilie parukerie: 1.poltron per larjen e flokut se bashku me bolierin,tavolina e punes me rafte, rafti me xham sebashku me bojrat,karrige....

50,000 Leke

Berati
12,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavoline buke+ karrike

Shes Tavoline buke+ karrike

Zone Periferike | Tirana (8.22 Km dal centro citta)

B Pershendetje shes tavoline buke + 3 karrike, ne gjendje shume te mire...

12,000 Leke

Tirana
3,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes raft kepucesh

Shes raft kepucesh

Zone Periferike | Tirana (8.22 Km dal centro citta)

B Pershendetje shes raft kepucesh ngjyre te bardhe...

3,500 Leke

Tirana
70,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhomë gjumi

Shitet dhomë gjumi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.47 Km dal centro citta)

B Shitet dhomë gjumi gjermane. dollapi me permasat 250x60 cm me tre kanate me rreshkitje. kanati i mesit i gjithi pasqyre. krevati me permasa 200x200 cm me dyshek ortopedik te perfshire. cmimi i diskutueshem....

70,000 Leke

Tirana
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet llambadar me kristale

Shitet llambadar me kristale

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km dal centro citta)

B Shitet llambadar me kristale qelqi dhe baze metalike kromi i pershtashem per sallon dhe holle hotelesh, restorante etj. eshte ne kuti i pahapur, eshte blere per tu vendosur ne hollin e hotelit me nje cmim prej 272000 leke te reja, por ndryshuam arredimin dhe nuk u perdor. ...

15,000 Leke

Tirana
420 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

Kamez/Paskuqan | Tirana (3.54 Km dal centro citta)

B Okazion shitet kondicioneri portativ me rrota shume praktik klass a ne ngrohje klass a+ ne ftohje argo i marre ne itali per meter katror te konsiderushme shitet per mos perdorim edhe shume estetik vetem te interesuarit te telefonojne...

420 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio