oferta vende pune tek qender fier 

 Online 42 lexues | 22 njoftime ne pritje

🔈Mundesi E Jashtezakonshme Per Te Rritur Te Ardhurat Tuaja 500€ + Bonuse!

Ring Center, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🔹Kerkojme agjent telefonik per gjuhet : - GJERMANISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT 👉Kriteret e aplikuesve : -Mosha 18-30 vjec . -Njohuri mbi nivelin mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese . -Disponibilitet per te p...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Deshironi te keni te ardhura te larta per te plotesuar deshirat dhe synimet tuaja? Atehere jeni ne vendin e duhur. Ajo cfare ju duhet eshte: Te zoteroni nje nga gjuhet: -GJERMANISHT -SPANJISHT -ITALISHT -PORTUGALISHT -POLONISHT -HUNGARI...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

VENDE TE REJA PUNE!!!

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operator Gjermanisht dhe Spanjisht pa eksperience pune, mjafton te dini gjuhen ne nivel komunikimi mesatar. Ofrojme: - Pagë bazë dhe BONUSE shumë te larta në bazë të performancës - Ambient pune ideal dhe komod - Kontratë pun...

Kerkohen Agjente Telefonike .

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔈Vende Te Lira Pune 👉Jemi duke kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme: - Gjermanisht - Spanjisht ...

Flisni Gjermanisht/ Spanjisht/ Italisht/ Anglisht/? Filloni Pune Menjehere Tek Ne.

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Dini nje gjuhe te huaj por nuk keni eksperiece? Deshironi te keni nje pune me te ardhura te larta? Jeni ne vendin e duhur. 🔹Blue Solution eshte duke rekrutuar agjente ne gjuhet: -Gjermane -Spanjolle - Italiane -Angleze 📌K...

Da Capo Lounge Kerkon Te Punesoje Sanitare

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Da Capo Lounge kerkon te punesoje sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Mundesi E Arte Punesimi. Paga 500 Euro + Bonuse!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔹Global Fintech lider ne treg ne fushen e marketingut hap vende te lira pune ne pozicionet: 100 Agjent FTD - Italisht 👉Kerkohet: - Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese ne komunikim. - Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunues...

Ofroj Vend Pune Banakiere/Sanitare (F)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Banakiere ( F ) per turnin e paradites dhe Sanitare ( F ) Adresa : tek Rruga : Vasil Shanto tek ish Ekspozita ...

Ofroj Vend Pune Konsulent Imobiliar

Bulevardi,Vlore, Vlore Me Marreveshje
RE/MAX Deluxe pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon konsulente per ndermjetesim te shitje/brerje/qira per pasurite e paluajtshme. E ndodhur me zyre ne qender te Vlores perballe Bankes Union, Ne ofrojme : - Trajnime te vazh...

🔈 Kerkohen Agjente Retention Dhe Sales, Forex Italisht

Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
[u] 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht[/u] Royal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience. 🔹Ofrohen : - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta. - Sales: Paga baze 500 Euro...

Call Center Europa-G Kerkon Te Punesoje Operator Gjermanisht , Spanjisht Si Junior / Closer !

Liqeni artificial , Tirane 500 Euro
Call center Europa -G ofron Kushte dhe teknologji bashkekohore . Paga te kenaqshme duke filluar nga 500€ + bonuse ditore , javore dhe mujore . Eksperienca eshte avantazh por jo e domosdoshme . Pushime dhe shperblime vjetore !! Zyrat tona ndodhen t...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Flisni GJERMANISHT,ITALISHT,GREQISHT Ose SPANJISHT Dhe Deshironi Nje SUPER PAGE BAZE Dhe BONUSE Deri

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
C'prisni,apliko tani! Zoteron shume mire gjuhen SPANJOLLE,GREKE,ITALIANE ose GJERMANE dhe ke eksperienca ne shitje (outbound/inbound), te ofrojme: 💷 Pagese baze 700 ALL! 💸 Super bonuse ditore, javore dhe mujore deri ne 1000 euro; ...
 • Profesioni: Consulente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Wood Green Tirana Kerkon Te Punesoi Banakier/e Dhe Kamarier/e

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Wood Green Tirana Lounge Kerkon te punesoi: Banakier/e Kamarier/e Kriteret e kandidateve : Te jete e paraqiteshme Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jene pozitiv dhe te qeshur ne pune Te jene te gateshme te punoin ne...

Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier Ne Bar Dhe Rest

Qender,Tirane , Tirane Me Marreveshje
[u] Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:[/u] - Ndihmes kamarier ne bar dhe restorant - Kuzhinier me eksperience - Kamarier Restoranti -Banakier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. ...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik , Tirane 1,000 Euro
Ne jemi duke u zgjeruar dhe po kerkojme te punesojme staf te ri .Rrituni profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente marketingu dhe pa eksperience ne gjuhen : ◽️Spanjolle🇪🇸 ◽️Gjermane🇩🇪 ◽️Italiane 🇮🇹 Ku...

KERKOHEN OPERATORE NE GJUHEN GREKE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent Junior dhe Closer ne fushaten Forex per gjuhen: GREKE Kerkojme: - Agjente Closer dhe Junior. - Me ose pa eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00. ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Te Kemi Ruajtur Vendin !

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Flet gjermanisht ,italisht , spanjisht ose greqisht ? Je gati te punosh ne nje vend motivues, argetues, me njerez ambicioze ? Po te kerkojme ty !! Vende te lira pune: Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa ek...

JENI DUKE KERKUAR NJE PUNE ME TE ARDHURA MUJORE TE LARTA??? ATEHER NXITONI PER TU BERE PJES E GRUPIT

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Kërkohen të punësohen: -Operatorë Gjermanisht🇩🇪,Italisht🇮🇹,Greqisht🇬🇷,Spanjisht🇪🇸. -Eksperiencë e mëparshme në call center përbën avantazh -Aftësi të mira komunikuese dhe i/e aftë që të punoj në grup Avan...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Future Home Real Estate Kerkon Konsulent/e Imobiliar/e

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

JUNIOR SALES ITALISHT

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Pershendetje! Jemi nje zyre e njohur qe po operon mbi 3 vite ne treg dhe po kerkojme te zgjerohemi me operatore BROKER junior ne gjuhen italiane. Kriteret e vetme qe kerkohen eshte te jeni njohes i mire i gjuhes italiane dhe te keni eksperience ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kërkojmë Agjentë Closer Për Gjuhen Greke, Spanjolle , Angleze Dhe Gjermane.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Konsulent Imobiliar

Rruga Jakov Xoxa, Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/04/2021
Nese prioritet per ty jane: • Rritja profesionale. • Te ardhura qe i percakton ti me energjine, pasionin dhe kembenguljen tende per nje jetese te mire per vete e familjen. • Menaxhimin me te mire te kohes. Behu pjese e rrjetit nr.1 ne bote...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2021

Nepunes Zyre

Rruga “Aulona”, “Lagjja 16 Prilli” Ish baza e tubove, Fier, , Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/04/2021
Kriteret • Te kete perfunduar arsimin e larte (preferohet Shkenca Inxhinjerike) • Te kete njohuri te gjuhes angleze • Te jete i afte ne zgjidhjen e problemeve • Te kete aftesi të mira komunikimi dhe bashkepunimi Personat e Inte...
 • Profesioni: Nepunes Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/04/2021

Kerkohet Instruktor Ose Instruktore Kercimi

Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Ofrohet vend pune si instruktore kercimi (zumba)dhe pa eksperience mjafton te kete aftesi ne memorizimin e levizjeve dhe deshire per te punuar.Kursi zhvillohet vetem ne ambjent me femra.Per me shume info me kontaktoni .Ky mesazh i referohet te dyja ...
 • Profesioni: Instruktore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/04/2021

Mundesi Punesimi

Rruga Aulona, Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2021
Gold Center kërkon të punësojë: - Policë Sigurimi - Teknik Elektrik - Kuzhunier/e - Ndihmës Kuzhunier/e - Picajol/e - Banakier/e - Kamarier/e...
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2021

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/05/2021
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/03/2021

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 16/03/2021
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/03/2021

Fier, Ofroj Vend Pune Rrobaqepese Me Eksperience

Fier, Albania, Fier Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/03/2021
Union Marine Sh.p.k. eshte duke kerkuar Rrobaqepese me eksperience per nje linje prodhimi te veten. Punonjeset duhet te jene serioze, duararta dhe korrekte. Orari: 07.00-15.30, rroga 30.000 ALL kushtet e punes te mira. Data e fillimit: men...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/03/2021

Shitese

Fier-Seman, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2021
Mobileria prane ish-SMT, ne qytetin e Fierit ofron vend pune si SHITESE. Kualifikimet qe kerkojme: - Te kete aftesi shume te mira komunikuese. - Te kete njohuri ne gjuhen angleze dhe/ose italiane. - Te kete aftesite baze kompjuterike, si per p...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/03/2021

Kërkohen Makinës Te, Prestar, Shofer, Elektriciste

Rruga Nuredin Aliu, lagja Kryengritja e Fierit, ish UMB, Fier, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Fasoneria DB-2019 SHPK kërkon te punësojë makiniste me pervoje ne proceset syzator, prestar me pervoje per prerjen e 30000 copeve ne dite, shofer me patente te klasit C, elektriciste te perkohshem per instalim impiant elektrik industrial i certif...

Ekonomiste

Fier-Seman, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/02/2021
Fabrika e prodhimit te mobiljeve BRAST Home tek ish-SMT Fier, kerkon te punesoje nje Ekonomiste. Kriteret baze: 1-Te kete eksperience pune rreth 10 vite. 2-Te kete mbaruar shkollen e larte per Ekonomi. 3-Te jete njohese e gjuhes angleze apo ital...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/11/2020

Operator Telefonik Italisht

Rruga e Durrësit, Tirane 300 Euro
Kerkoj 2 operator Telefonik per gjuhen Italjane , per Turizem Dentar , jemi Klinike Dentare dhe jo Call Center , Operatori do te trajnohet nga ne per fushen e Dentistris per te qene sa me i sakte me pacientin , Paga fillestare fillon nga 350 mijlek ...

Copper Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Stadiumi Dinamo , Tirane Me Marreveshje
Copper kerkon te punesoje banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te gatshem t...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze 400 EUR + bonuset me te larta ne treg 100 EUR per kontrate (lehtesisht te arritshme) ✅ Hot Leads ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Sh...

Den’s Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Den’s Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN OPERATORE PART-TIME MBASDITE, FUSHATA VODAFONE ITALIA( CASA)

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
BEHU PJESE E SUPERSKUADRES SAMOA. Je lodhur nga monotonia, nuk te pelqen ambienti ku punon, deshiron nje pune motivuese me ambient pozitiv qe te ofron mundesine e rritjes peofesionale. SAMOA UC GROUP shpall vende vakante si operatore ne gjuhen ...
 • Profesioni: operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Burger Likos Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Burger Likos kerkon te zgjeroje staf: -motorrist - mjeshter sufllaqesh 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Motorrist (250 leke ora + tarifat) - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafi...

MR Pizza Kerkon Te Punesoi Staf

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mr. Pizza kerkon te punesoje: - Picier/Picajol - Kasiere (F) - Motorrist Kriteret e punes: - Te kene eksperience ne pozicionet perkatese - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem. O...

5 Vendet E Fundit Per Me Te Miret ,kerkohen Agjent Italisht Si Dhe RETENTION 1500 Euro!⏳🕰

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet Italisht ? Je ne kerkim te nje pune ku vleresohesh? Atehere nxitoni te bashkepunoni me ne,ne nje ambjent comfort dhe shume prane qendres se qytetit! OFROHEN: - Page baze duke filluar nga 1000 Euro Neto - ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Menaxhere Zyre

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet te punesohet nje menaxhere zyre ne nje studio zhvillimi pronash dhe interior designing. Duhet te kete kualifikim ne degen e interior desgin ( arkitekture)....
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojme Agjente Closer Per Gjermanisht

Afer Bar Universi, Tirane 500 Euro
Kerkojme operatore ne gjuhen gjermane me ose pa experience . Ju mjafton qe te keni deshiren per te punuar sepse mundesine jua japim ne. Ne kerkojme: Kerkojme persona qe te jene korrekte dhe pozitive, te cilet jane ne kerkim te nje marredh...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Sanitare Per Turnin E Pare

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani kerkon sanitare turni i pare ✔ Kriteret e punes: - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene te gatshem te punojne turn i pare ⚫Ofrohen ✔️ K...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Rrobaqepese

Fier-Seman, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2021
Fabrike Prodhimi te mobiljeve BRAST Home, kerkon te punesoje Rrobaqepese. Kerkojme: -Te kete perfunduar shkolle/kurs profesional per rrobaqepesi. -Te kete eksperience pune mbi 5 vjet. Te interesuarit te kontaktojne nepermjet: Cel: + C...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/11/2020

Marangoz

Fier-Seman, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2021
Fabrike Prodhimi te mobiljeve BRAST Home, kerkon te punesoje Marangoz. Kriter: -Marangoz me eksperienc pune kryesisht per skeletat e divaneve dhe krevateve. Kontakt: Cel: + Cel. + Email: infobrasthome@gmail.com Adresa: Lagjja Afrim i ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/11/2020

Rrobaqepese

Fier-Seman, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Fabrike Prodhimi te mobiljeve BRAST Home, kerkon te punesoje Rrobaqepese. Kriteret: -Te kete perfunduar shkolle/kurs profesional per rrobaqepesi. -Te kete eksperience pune mbi 5 vjet. Te interesuarit te kontaktojne nepermjet: Email: infobr...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/11/2020

Marangoz

Fier-Seman, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Fabrike Prodhimi te mobiljeve BRAST Home kerkon te punesoje Marangoz. Kriteret: -Marangoz me eksperienc pune kryesisht per skeleturat e divaneve dhe krevateve. Te interesuarit te kontaktojne nepermjet: Email: primoal92@gmail.com Cel: + C...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/11/2020

Fier, Ofroj Vend Pune, Operatore Agjensie Western Union

Gold Center, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Western Union, 4ED shpk Kerkoj operatore agjensie (western union, exchange, bileta, siguracione), Fier. Te jete me eksperience pune. kontakt Email : ermaldb@hotmail.com Cel. : ...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/11/2020

KERKOHET INFERMIERE

Lagjia 1 maj, Fier Pagesa:Me Marreveshje
-OFROHET VEND PUNE PER INFERMIERE ME EKSPERIENCE PUNE, NE LABORATOR PRIVAT, NGA MOSHA 27-62 VJEÇ. **PER ME SHUME INFORMACION TELEFONONI**...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 04/11/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim